• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Maruško to je mi moc líto, doufám, že tatínek dostane rozum :pensive:
20. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Bubulko, tak to jdi dospat s malou :wink:
Jo a zkusím ten doplněk stravy, páč zatím nic neberu :wink:

kal, hezký fotky :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady je jakési mrtvo.. kde ste všecky..

kal pěkné fotos :slight_smile:

bobul ty jsi ale noční sova.. já jsem v 10 tuhá a víc nedám ani ránu!!!

dneska si to pomálou pěší procházkou mířím do porodky :grinning:
20. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile:

berus a co vy a chození? už se bucla rozchodil?

Ywonn pěkně pomaličku, polehoučku, však se brzo dočkáš :grinning: Sárinka už lítá jak drak, že
20. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw :sweat_smile: :dizzy_face:
kal, zatím jen doma, přejde celou místnost, už umí někam dojít, otočit se a jít zpátky, ale úplný chození to ještě není

Buclin usíná, jdu si dát kafe :wink:
20. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste ženský :confused:

jste mě donutily uklízet, páč dítě spí, a já neměla s kým poplkat :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tady :wink:
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tedy dítě nespí,ale tancuje :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to brzo :sweat_smile:
já zase už nemůžu teď, Míša dorazil z brigády a prý se mu mám věnovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile: , tak jsme doslavili :grinning: , mám toho dost :cry: , škoda,že nám moc nevyšlo počasí :frowning2:
snad vás někdy dočtu :grinning:
20. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsem odhlásila plavání, malej má stále teplotu, jsem se na to těšila celej měsíc, ale co se dá dělat....
20. črc 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat to je škoda, ale hlavně ať je Tomík O.K.
Terka se dnes probudila s červenými tvářemi, asi ekzém, ale nevím po čem - co to mohlo způsobit?
20. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,chudáček Tomík :frowning2:

Jitu,tak hlavně,že se oslava povedla :wink: myslíš,ž má Terka exzém no chuděra malá :frowning2:
20. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....vy jste všechny venku holky co :slight_smile:, my byli nakoupit, krásně jsme zmokli...ale ven se muselo. Jo, kočárků máme vyzkoušeno dost...(si říkám že by mě bavilo testovat kočárky pro nějakou firmu třeba :grinning: ). Máme 2 na tady a jeden starý na zahradu u našich. Jeden je X-lander, ten je ted u táty do terénu a na zimu (měli jsme s ním problémy s výtahem), tak se koupil menší sportáček místo golfek. Golfky se prodaj, mě ty hole nevyhovujou, nemůžu to řídit jednou rukou, když jedem nakupovat a nesu v ruce košík, při jízdě to samé, je to tu hrůza, samý chodník a rozbombardovaný všechno okolo. X-lander je dobrej, ale nevejde se do výtahu...kterej i 2x v týdnu nejede :rolling_eyes: :angry: :angry: ...a po měsíci nebylo družstvo schopno mi sem dát nájezdy, tak čekám kdy kočár hodim z okna...jelikož skáču po schodech, v ruce ho neunesu...nikdo mi tu nepomůůže, jelikož nikdo není v dosahu a pokud, tak dědeček nebo babi o holi, co by spíš sami potřebovali vynést nahoru , čekam na plynaře na odečty a jdu zas otravovat toho chlapa z družstvavrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry:
20. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
tak první den kurzu za sebou,ale byl to mazec, 6hodin bez malé, to je můj rekord :unamused: :wink:
Jdu vás dočíst....
Beruš a Evi, super fotečky!!!! Dala jsem taky nějaké z oslavy a musím poslat Kal :wink:
Beruš, a taky se připojuji, že hubnutí jde vidět, sluší Ti to, jsi šikula :wink:
20. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem tam i popis fotek,ale nevím proč se mi to neuložilo :rolling_eyes: Tu klobásu nejedla, nebojte :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,díky :wink: máte taky moc hezké fotky :wink: nás ta hlavní oslava čeká teď v sobotu :wink:
20. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Iw se ti to už blíží :grinning:
Beruš, já jsem dnes byla domluvená se sousedkou že vyrazíme vyrabovat obchody a vyrazily jsem v 9, takže dospávání neklaplo, až teď odpoledne, ale myslela jsem, že zdechnu... :sweat_smile:
Jsem se dívala, že ten Redumax stojí asi jen 130 kč, tak to kdyžtak nebudou vyhozené velké peníze :wink:
Jdu juknout na albíčka... Iw už jsem viděla a krááááása a teď jdu na Táňu a ostatní :wink:
20. črc 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a bude někdo dávat i míry do tabulek? :wink:
20. črc 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vám musím napsat jak mám drzého mažela jsem si mu těžovala,že mě bolí koleno a ona říká někdo ťuká a já se trapně zeptala kdo a on odpověděl STÁŘÍ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, došla Ti ta fotka?
Tani, moc vám to sluší :dizzy_face: .... a tu klobásu si Týnka ukradla? :confused: :grinning:
20. črc 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

kat, to je mi líto :pensive:
jito a nemůže to být z nějakýho novýho jídla :confused:
kiki, jen otravuj :wink:
bobulko, už ho mám objednaný, v lékarně ho neměli, ale udělali objednávku a ve středu jdu pro něj :wink:
jo a být dneska tebou, zdechla bych :sweat_smile: my si s Matýskem udělali hezký odpoledne, spací :sweat_smile: , stejně tady byla buřina
táni, krásný fotky :dizzy_face:
a děkuju za pochvalu, ale zatím to ještě nic není, čeká mě těch kil ještě 13 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdeme koupat, to zas bude zlitá celá koupelna :sweat_smile:
20. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem si smíchy poslintala laptop :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: zachránil to jen tím,že mi dneska dal ještě jeden dárek k narozeninám :wink: jinak by dostal dělo :grinning: :confused:
20. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak my už jsme dooslavovali, dala jsem ještě nějaké fotky do alba :slight_smile: Dopadlo to docela dobře, i počasí nám nakonec přálo.
Kat, snad bude Tomíkovi brzy líp :frowning2:
Berus, moc vám to rodince sluší :slight_smile:
Ev, manžel vtipálek co? Taky to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Táňo, a kde se ten kurz pořádá? Hezké fotky :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už tedy spíme a na mě čeká zbytek žehlení, bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zkoukla jsem fotečky mooooc pěkný (Táni, měli jsme stejný medvídky na výzdobu :wink: a Pall, moc pěkný dort :slight_smile:)
Ev, manža je fakt vtipálek. já mám obdobný hlášky na talíři 3x do týdne :sweat_smile: že nejsem nejmladší atd...njn, mám co jsem chtěla... zajíčka :grinning: :grinning:

jo a jestli se nikdo nemá k tabulkám s mírama z ročních prohlídek, tak já se dobrovolně hlásím :slight_smile: už jsem si vyzkoušela, jak to hodit z xls. do jpg, tak mi údaje posílejte prosím do IP, ať to nemusím zpětně dohledávat na stránkách :slight_smile:

a k hubnutí...jsme domluvený s kamarádkou, že vyrazíme ve středu cvičit. doufám,že se vykopeme :grinning:
20. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky máme v plánu začít chodit na spining :wink:
Info posílám :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,vtipálek :wink:
20. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pal, krásný fotky :dizzy_face: (a berunky jsou nej :sweat_smile: :dizzy_face: )
jani, na cvíčo se chystám taky, ale až tak na podzim, už začínám být blátíčko :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu vařit, když Míša volal, hučel, že je hladovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, nepochlubila ses, co jsi dostala, tak honem, ať má můj manžel mustr :wink:
(ale je fakt, že já neberu nic jinýho než démanty :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: )
20. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek