***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
kalerat
20. črc 2009
Maruško to je mi moc líto, doufám, že tatínek dostane rozum |-|
berus
20. črc 2009
Dobré ránko 🙂

Bubulko, tak to jdi dospat s malou 😉
Jo a zkusím ten doplněk stravy, páč zatím nic neberu 😉

kal, hezký fotky 🙂
ywonn
20. črc 2009
ahojky, tady je jakési mrtvo.. kde ste všecky..

kal pěkné fotos 🙂

bobul ty jsi ale noční sova.. já jsem v 10 tuhá a víc nedám ani ránu!!!

dneska si to pomálou pěší procházkou mířím do porodky 😃
kalerat
20. črc 2009
holky díky 🙂

berus a co vy a chození? už se bucla rozchodil?

Ywonn pěkně pomaličku, polehoučku, však se brzo dočkáš 😃 Sárinka už lítá jak drak, že
berus
20. črc 2009
yw :-N x-)
kal, zatím jen doma, přejde celou místnost, už umí někam dojít, otočit se a jít zpátky, ale úplný chození to ještě není

Buclin usíná, jdu si dát kafe 😉
berus
20. črc 2009
kde jste ženský =-)

jste mě donutily uklízet, páč dítě spí, a já neměla s kým poplkat :-N
evelina0007
20. črc 2009
Už jsem tady 😉
evelina0007
20. črc 2009
mě tedy dítě nespí,ale tancuje 😃 😃 😃
berus
20. črc 2009
no to brzo :-N
já zase už nemůžu teď, Míša dorazil z brigády a prý se mu mám věnovat :-p 😃
evelina0007
20. črc 2009
Hm tak nic :-p 😃
jita5
20. črc 2009
Hezký den 🙂 , tak jsme doslavili 😃 , mám toho dost 😢 , škoda,že nám moc nevyšlo počasí 😞
snad vás někdy dočtu 😃
katerinka.kr
20. črc 2009
Ahoj,

tak jsem odhlásila plavání, malej má stále teplotu, jsem se na to těšila celej měsíc, ale co se dá dělat....
jita5
20. črc 2009
kat to je škoda, ale hlavně ať je Tomík O.K.
Terka se dnes probudila s červenými tvářemi, asi ekzém, ale nevím po čem - co to mohlo způsobit?
evelina0007
20. črc 2009
Kat,chudáček Tomík 😞

Jitu,tak hlavně,že se oslava povedla 😉 myslíš,ž má Terka exzém no chuděra malá 😞
kikimaruska
20. črc 2009
Ahojky....vy jste všechny venku holky co 🙂, my byli nakoupit, krásně jsme zmokli...ale ven se muselo. Jo, kočárků máme vyzkoušeno dost...(si říkám že by mě bavilo testovat kočárky pro nějakou firmu třeba 😃 ). Máme 2 na tady a jeden starý na zahradu u našich. Jeden je X-lander, ten je ted u táty do terénu a na zimu (měli jsme s ním problémy s výtahem), tak se koupil menší sportáček místo golfek. Golfky se prodaj, mě ty hole nevyhovujou, nemůžu to řídit jednou rukou, když jedem nakupovat a nesu v ruce košík, při jízdě to samé, je to tu hrůza, samý chodník a rozbombardovaný všechno okolo. X-lander je dobrej, ale nevejde se do výtahu...kterej i 2x v týdnu nejede 8-( ]-( ]-( ...a po měsíci nebylo družstvo schopno mi sem dát nájezdy, tak čekám kdy kočár hodim z okna...jelikož skáču po schodech, v ruce ho neunesu...nikdo mi tu nepomůůže, jelikož nikdo není v dosahu a pokud, tak dědeček nebo babi o holi, co by spíš sami potřebovali vynést nahoru , čekam na plynaře na odečty a jdu zas otravovat toho chlapa z družstvavrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ]-(
numi
20. črc 2009
Ahoj holčinky,
tak první den kurzu za sebou,ale byl to mazec, 6hodin bez malé, to je můj rekord :-| 😉
Jdu vás dočíst....
Beruš a Evi, super fotečky!!!! Dala jsem taky nějaké z oslavy a musím poslat Kal 😉
Beruš, a taky se připojuji, že hubnutí jde vidět, sluší Ti to, jsi šikula 😉
numi
20. črc 2009
Měla jsem tam i popis fotek,ale nevím proč se mi to neuložilo 8-( Tu klobásu nejedla, nebojte 😃 😃
evelina0007
20. črc 2009
Táni,díky 😉 máte taky moc hezké fotky 😉 nás ta hlavní oslava čeká teď v sobotu 😉
bobulle
20. črc 2009
Ahojky,
Iw se ti to už blíží 😃
Beruš, já jsem dnes byla domluvená se sousedkou že vyrazíme vyrabovat obchody a vyrazily jsem v 9, takže dospávání neklaplo, až teď odpoledne, ale myslela jsem, že zdechnu... :-N
Jsem se dívala, že ten Redumax stojí asi jen 130 kč, tak to kdyžtak nebudou vyhozené velké peníze 😉
Jdu juknout na albíčka... Iw už jsem viděla a krááááása a teď jdu na Táňu a ostatní 😉
bobulle
20. črc 2009
Jo a bude někdo dávat i míry do tabulek? 😉
evelina0007
20. črc 2009
Tak Vám musím napsat jak mám drzého mažela jsem si mu těžovala,že mě bolí koleno a ona říká někdo ťuká a já se trapně zeptala kdo a on odpověděl STÁŘÍ ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 😃 😃
bobulle
20. črc 2009
Kal, došla Ti ta fotka?
Tani, moc vám to sluší x-) .... a tu klobásu si Týnka ukradla? =-) 😃
berus
20. črc 2009
Ahoj holky 🙂

kat, to je mi líto |-|
jito a nemůže to být z nějakýho novýho jídla =-)
kiki, jen otravuj 😉
bobulko, už ho mám objednaný, v lékarně ho neměli, ale udělali objednávku a ve středu jdu pro něj 😉
jo a být dneska tebou, zdechla bych :-N my si s Matýskem udělali hezký odpoledne, spací :-N , stejně tady byla buřina
táni, krásný fotky x-)
a děkuju za pochvalu, ale zatím to ještě nic není, čeká mě těch kil ještě 13 :-p

jdeme koupat, to zas bude zlitá celá koupelna :-N
berus
20. črc 2009
evi 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jsem si smíchy poslintala laptop 😃 😃 😃
evelina0007
20. črc 2009
Beru 😃 😃 zachránil to jen tím,že mi dneska dal ještě jeden dárek k narozeninám 😉 jinak by dostal dělo 😃 =-)
palla
20. črc 2009
Ahoj 🙂
Tak my už jsme dooslavovali, dala jsem ještě nějaké fotky do alba 🙂 Dopadlo to docela dobře, i počasí nám nakonec přálo.
Kat, snad bude Tomíkovi brzy líp 😞
Berus, moc vám to rodince sluší 🙂
Ev, manžel vtipálek co? Taky to znám :-p 😃
Táňo, a kde se ten kurz pořádá? Hezké fotky 🙂
jana.rce
20. črc 2009
ahoj holky, tak už tedy spíme a na mě čeká zbytek žehlení, bleeee :-p

zkoukla jsem fotečky mooooc pěkný (Táni, měli jsme stejný medvídky na výzdobu 😉 a Pall, moc pěkný dort 🙂)
Ev, manža je fakt vtipálek. já mám obdobný hlášky na talíři 3x do týdne :-N že nejsem nejmladší atd...njn, mám co jsem chtěla... zajíčka 😃 😃

jo a jestli se nikdo nemá k tabulkám s mírama z ročních prohlídek, tak já se dobrovolně hlásím 🙂 už jsem si vyzkoušela, jak to hodit z xls. do jpg, tak mi údaje posílejte prosím do IP, ať to nemusím zpětně dohledávat na stránkách 🙂

a k hubnutí...jsme domluvený s kamarádkou, že vyrazíme ve středu cvičit. doufám,že se vykopeme 😃
bobulle
20. črc 2009
Jani, taky máme v plánu začít chodit na spining 😉
Info posílám 🙂
evelina0007
20. črc 2009
jj,vtipálek 😉
berus
20. črc 2009
pal, krásný fotky x-) (a berunky jsou nej :-N x-) )
jani, na cvíčo se chystám taky, ale až tak na podzim, už začínám být blátíčko :-N :-p

jdu vařit, když Míša volal, hučel, že je hladovej :-p

evi, nepochlubila ses, co jsi dostala, tak honem, ať má můj manžel mustr 😉
(ale je fakt, že já neberu nic jinýho než démanty :-N 😃 😃 😃 )

Začni psát odpověď...

Odešli