• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
tak zas tam nikdo nejni a ten živel vedle mě ne a ne usnout...a to si chci vařit véču...(dokud neusne, tak neuvařil, zbořil by tu celej byt a lidi by mě sežrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jinak holky gratulace všem prckům co měli nebo budou slavit...ještě jednou...já to mám nějak vepředu, tak se ted teprv koukám na Vaše oslavenecký krásný fotky :slight_smile: ...to my pojedem ve středu na svátek...slavit :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, dívala jsem na fotky a moc vám to rodince sluší :slight_smile:

Taky jsem se chystala, že budem s kámoškou chodit cvičit, ale ona si klidně otěhotněla, takže to nevidím :grinning:
20. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem :dizzy_face:
tak to teda není kamarádka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus :grinning: , není že, hned zítra s ní přestanu kamarádit :grinning:
20. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nejdřív jsem dostala tu dovolenou,pak nějaké oblečení a kytku a dneska jsem ke svému noťásku dostala tašku a myš :wink:

A už musím letět Kájina se dneska pořád budí :confounded:
20. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
všechno nejlepší Sárince :slight_smile: hlavně zdravíčko a pohodičku s hodnými rodiči :sunglasses:
21. črc 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Pal, Evi, Berus, Tani krásný fotky
Sárince taky samá nej....
Taky snad přidám fotky z oslav, dort Terce moc chutnal, tříkolka má velký úspěch - pořád by jezdila, když otevřu do chodby tak hned ukazuje a chce vozit :grinning:
21. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.. Tak naše prdolka už je půl hodky na světě... jako by to bylo včera.. :dizzy_face: :dizzy_face:

moc děkujem za gratulace..

jito je super, že se oslava vyvedla a Terka si dárečky užívá :slight_smile:

evi to jsou hezké dárečky :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárince přejeme všechno nejlepší k roku, vítej mezi batolátky :dizzy_face:
21. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Evi, tak z toho si Míša asi příklad nevezme :sweat_smile: , dostanu bonbošku :grinning: :grinning: :grinning:
a jaká byla noc? Kadla něco bolelo :confused:

Sárince přejeme k prvním narozeninám vše nejlepší :dizzy_face:
21. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywon počasí nám nepřálo, ale je to malichernost - hlavně že jsme zdravý
já chodím už měsíc 2x týdně cvičit :slight_smile: , tak snad to bude někde vidět :grinning: , jinak od soboty nekojím :slight_smile:
minulý týden když manžel hlídal, tak si Terka hrála a on určitě čučel do PC, chvíli byl klid a ticho tak začal Terku hledat - Terka spala na zemi mezi sedačkou s stolkem :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sarince vše nejlepší k prvnímu ročku :wink:

Máte všichni krásné fotečky z oslav.. já musím poupravovat a pak taky něco ze soboty přihodím.. povedlo se to, hlavně Edu si vyladila formu a na to, že tu bylo asi 13 lidí, tak byla uplně v pohodě, rozdávala celé odpoledne úsměvy.. jen to počasí nevyšlo, blééé

jinak jsem se chtěla poradit.. koupili jsme nočník a kartáček.. jen nějak nevím, jak na to.. z nočníku se mi zvedá a nevydrží a kartáček si nenechá dát do pusiny, jen když ho sama drží a začne ho žvejkat, tak jí tam s ním můžu trochu zakvrdlat.. ale čištění se tomu rozhodně říkat nedá :slight_smile:... a pasta ani nápad.. se ani nedivim, koupili jsme elmexku a to větrový asi pro děti moc nebude.. zkusím nějakou ovocnou..
máte, prosím, nějaký tipy, jak jste na to šly? .. nebo je to prostě běh na dlouhou trať a musej si to osahat samy..
21. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu taky máme elmex :slight_smile: a je to boj, ale on si zvykne :wink: jo a na nočníku nechtěl vůbec sedět, až tak počtvrté se to povedlo, ale musí být něčím zabavený...v posledních dnech se ale nechce na nočňajzu vyčurat, tak nevím, proč stávkuje :confused:

holky nechají si prďolata stříhat nehty na nohách? Domiš ani za nic, dokonce ani když spí tvrdým spánkem, tohle ho vždy vzbuí brečí, už nevím, co s tím :frowning2:
21. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw sárince vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :slight_smile: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu nějak rychle ti to těhu ubíhá, ne? prožíváš to asi jinak než to první, co? :slight_smile:
misu tak vám taky nevyšlo počasí jako nám :frowning2:
přidala jsem fotky
domi nehty u nás taky ee :unamused:
my máme dětský lacalut a líbí se mu když mu zoubky čistím, za to na nočníku sedí jak hřib a nic z toho kromě otlačených půlek :grinning:
21. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito, krásný fotky :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru díky
roste nám 3 zub, kartáček používáme krátce, protože nám zuby začaly růst dlouho :grinning:
21. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,

Sárince všeeeee nejlepší k 1.ročku:slight_smile:

Jiťo, fotky parádní, koukám jste na tom s tříkolkou stejně jako my:slight_smile: jen jí vidí, už chce drandit a dělat rachot:slight_smile:

s nechtama bojuju taky, nejhorší jsou malíčky na nohách :confounded:

zuby pastou nečistíme, a na kartáček je zvyklá. už dlouho si ho žužlala a masírovala si s ním dásně, tak jí nevadí, zatím :grinning:

a nočník u nás taky nejede :frowning2: včera jsem ho po delší době vytáhla avýsledkem byla boule na hlavě, jak z něj vyskakovala a přinkla se :pensive:
21. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:

Sárince vše nej k 1 narozkám :dizzy_face:

Beru,buď zuby nebo bříško nevím,ale celá noc byla děsná a hlavně spala jen u mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bomboška taky dobrá,ale když hubneš tak nic moc :grinning: :grinning: on totiž můj manžel vždycky,když něco mám tak to s dárkama přehání :confused: :sweat_smile: a někdy až moc :wink:
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, koukám, že je to asi všude stejný boj.. tak snad si postupně zvykneme.. před tím jsme používali občas ten kartáček na prst a to se jí libílo.. okusovala to i s mým prstem a dělalo jí to evidentně dobře..

domi.. jj, druhý těhu utíká tak nějak samo.. není čas se nějak moc pozorovat.. naštěstí mi není nějak blbě, jen občas cítím takový ty blicí návaly, když vařím.. taky už člověk ví, co čekat a že není potřeba se takhle na začátku ještě moc stresovat.. čekají nás teď nějaký odběry a první ultrazvuky, tak to se na jednu stranu těším, až uvidím mimise, na druhou stranu to lítání po doktorech nemusím.. zvlášť, když to musím absolvovat s kočárem a Edu..

jani.. článek jsem četla.. to je peklo a už se mooooc těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. vedra obecně nesnáším a teď obzvlášť mi nedělají dobře..
21. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu půjdeš na plodovku? švagrová taky říkala, že neměla čast sledovat bříško a užívat si to jako s prvním :slight_smile:
Terka si teď sama sedá na nočník a když jí sundám plenu tak se vyčůrá, ale nevím jestli je to náhoda nebo ne (ale udělala to několikrát)
21. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :wink:

Sárince gratuluji k prvnímu roku :wink:

Na nočník ještě nechodíme, sice jsem ho dávala pře měsícem,ale nějak se mu tam nelíbilo, tak jsem nechtěla tlačit na pilu, mudr mi stejně řekla, že mám zkusit až po roce.

Kartáček ted malej neprožívá, protože mu rostou zuby, tak si tam nenechá vubec sáhnout.

Nehtíčky na nohách jsem ještě ani jednou nestříhala, rostou strašně pomalu.

Misu, to by mě fakt zajímalo jak to děláš když jdes na kontrolu? Já si neumím představit, ze by tam malej byl se mnou, by z toho tam zbyla kůlnička na dříví :grinning: :grinning:

Jinak nám teploty uz ustoupily, přisuzuju to zubům, jinak mu totiž nic nebylo.

A z tech veder asi zdechnu, nastesti u nás je krásnej chládek, v léte supr, ale v zimě tu budu asi klepat kosu :grinning:
21. črc 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito.. Terka je šikulka.. doufám, že se nám to taky podaří.. myslím, že jde o pár prvních podařených pokusů, kdy jí dojde o co se jedná.. navíc jsem až včera zjistila, že jsem koupila nějaký hrací nočník.. když jsem ho vymývala a napustila tam vodu, tak to začalo hrát :grinning: .. to ani nebyl záměr při nákupu..

přemýšlím, že na plodovku tentokrát půjdu. S Edu jsem to odmítla, ale teď mě do toho zase tlačí, tak to možná zkusíme.. uvidíme, jak dopadne ten první skrínink za 3 týdny.

kat.. jj, jsou to stresy.. Edu sedí v kočárku v ordinaci.. minule jsem jí dala v krabičce křupky a kousek rohlíku, aby se zabavila a ona to tam rozsypala po podlaze a nadělal čurbes :slight_smile: .. naštěstí mám mladého doktora, který má doma taky malý děti, tak to snad chápe.. ale asi to bude čím dál náročnější.. v ordinaci to naštěstí jde rychle, ale to čekání v čekárně je někdy mazec..

nehty jsou u nás taky tragédie.. strasnej boj.. na nohách nestříhám tak často, páč si je sama při lezení uláme :zipper_mouth: -.. ale na rukách co týden, páč se jí za nima drží pěknej bordel a má je černý jak nějakej lopaťák.. někdy jedeme na etapy.. po dvou nehtech, za chvíli další.. někdy použiju brutální sílu a ostříhám to naráz, chvíli si pořve a je klid.. :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárince krásný první roček přejeme :dizzy_face:

Kláruš si zuby čistí ráda, ale je zvyklá, čistíme od prvního zoubku (od 5. měs.)
Nočník kolik tolik, sedí tam většinou se i vyčůrá, když vychytám tlačení, tak i vykaká, ale že by si řekla a nebo si na něj sedala, tak to ani náhodou :wink:
Kat, to já nehty na rukou i nožkách musím stříhat jednou týdně, bo pak už má hrozné drápky.... a na nohách je to teda boj a řev :unamused: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
misu nevím, jestli to nebyla jen náhoda, ale doma dávám bavlněný pleny tak cítu mokro
švagrové dopald první scríning hodně špatně, ona na plodovku nechtěla - říkala, že kdyby se to potvrdilo tak si mimčo stejně nechá, že by nemohla jít na potrat, pak už na tom psychicky byla hodně špatně, a tak nakonec šla a ukázalo se že je vše Ok
držím ti palce, hlavně se nenervuj při čekání na výsledky :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jak mám poslat obrázek do IP? Chci poslat Kal "vývojovou" fotku do přehledu našich mimi a nevím jak :fearful: díky
21. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně aktualizovala album... mrkněte jestli chcete :wink:

Misu, pošli to kal na mail: kalerat@seznam.cz

Holky, pls, jak děláte tučné písmo v albumu????
21. črc 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek