• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
no doufám, že to je z dietky :sweat_smile:
je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tablulky :grinning: Beru,já mám za Tebe nevolnosti :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni, děkuju :sweat_smile: :grinning: :wink:
pořád na to myslím a chodím kontrolovat, jestli už :sweat_smile:

nikdy jsem nechtěla být rozbitá tak jako teď
22. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to moje prtě spí už 2 a půl hodiny :confused:
22. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud to není dietkou tak budeme mít švagra nebo švagrovou :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev... já už jsem na pokraji šílenství v porodce hihihi !!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spíme už skoro 3 hodinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooo já už mám teďka po odtoku plodové vody a prožívám peklo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a naivka jsem si myslela, že večer už bude fajn...
22. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren ty jsi si užívala :confounded: :confounded:
to my jsme už měli Terku doma :slight_smile: , sice jsme trochu bojovaly s přisátím, ale nakonec se povedlo a kojila jsem rok :grinning: :grinning: , můžu za to poděkovat sestrám v porodce, které si našly na mě čas a naší dr. která mě hlavně uklidnila :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, to bude z té diety, neboj :wink:

Dnes nám došel balíček s hracíma nástrojema, a uz včera mělo dojet PPL s endurem pro malýho. Jsem se fakt včera zasmála, borec s PPL mi volal, ze má pro mě balík, a že jestli nemám cestu okolo, že si pro to muzu zajet. No nechytala jsem se, zaplatím si, že mi to přiveze až pod čumák,a pak si pro to mám jeste zajet :sweat_smile: :sweat_smile:

Přitom známej posílal přes obyčejnou poštuTtomáškovi balík, v sobotu to podal v UK a v ponděli to tady bylo, no tak pak se v tom vyznejte :grinning: :grinning: :grinning:

Ren, jsem četla ten tvuj porod, a fakt síla, ale jak píšeš, už jsi tu bolest zapomnela.

Ros, taky čekám na novinky ze svatby a nic :confused:
22. črc 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já touhle dobou ještě věřila tomu doktrorovi ráno z kontroly,že jen tak neporodím a budu přenášet,ale bylo mi čím dál hůř :confused:

Kat,o PPL nebo poště mi ani nemluv :angry: škoda mluvit čekám na balík už týden :frowning2:
22. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat s PPL mám taky špatný zkušenosti, teda spíš s tím řidičem :angry: , naposled mi řekl, že mám čekat na ulici :angry:
22. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me dnes volal novej řidič z PPL , a ze kde jako bydlíme, jak se tam dostane :grinning: jsem si naivne myslela, že maji GPS :grinning:
Tak jsem mu popisovala cestu, celou dobu byl ten novej řidič vysmátej jak lečo, tak nevím, jeslti je takovej optimista, nebo jestli si něco šlahl :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mě vždy řekne, že přijede mezi 2-5 :grinning: a pak dorazí na 6 :grinning:
22. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vám to teda povím svatba se ještě nekonala pač ta krize mě hodila úplně na jinou kolej a hlavní příčina?? Tchýně začla dělat naschvály jak jsem tam přestala jezdit a úplně synáčka ovládá proti mě takže je blbá situace :unamused:
22. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru:kamarádka taky otěhotněla i když používali kondom,ale jednou by jste mu stejně pořídili sourozence :grinning:
22. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros :frowning2: tak to mě mrzí
Já už tchýní ignoruju,ale jde to těžko :pensive: třeba ted jsem kvůli ní v sobotu dělala oslavu Kájinech narozenin a ona odjela a večer zavolala,že tedy přijedou i tuhle sobotu na tu hromadnou oslavu takže jsem tuhle oslavu dělala úplně zbytečně :angry: :angry: a už to nikdy neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Až se Kájina vzbudí tak jdeme na hřbitov babí by měla dneska narozeniny 85 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to mi slíbila,že tady bude do 100 :grinning:
22. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, tak to je teda blby, určite se to zlepší, krize přijdou a odejdou,ale nechci to zlehčovat, drž se. :wink:

Tak enduro nám už došlo, zdá se mi to nějaký malý, tak uvidíme, co na to Tomík :grinning:

Jity, tak mě řidič řekl, že dopředu zatelefonuj a nezavolal, ani nebylo vlastně třeba, jsem čekala za oknem jak stíhačka, hlavně aby nezazvonil na zvonek u dveří, protože mi malej spí na chodbě v kočárku a to by ho na tuty vzbudilo :grinning: :grinning: tak jsem na řidiče mávala z okna jak debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ev, aha, tak to tchýnka asi nepochopila, že to byla extra oslava kvuli ne :sweat_smile: NO, tak zkus jenom nenaznačovat, a řekni to, jak to je, že už jednu oslavu mu za sebou a hotovo :wink:
22. črc 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, to mě mrzí,tak ať je brzo líp :unamused:
Evi, tak to snad není možné :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: ona se sama pozvala???????????????????????????????????????
22. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,ne to bylo tak,že Aleš je rovnou pozval na 25 a ona řekla,že nepijedou,že tady bude moc lidí tak se to dělalo 18 kvůli nim no a pak se jí to rozleželo,že by jí asi něco uteklo no pozvala se tak,že Aleš nemohl nic říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: takhle už to bylo vloni,když měl Aleš 30 a dopadlo to úplně stejně prostě příště dělám jednu oslavu a hotovo
22. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,jj a já se kvůli tomu i pohádala s Alešem,ale asi see nedá nic dělat :confounded: :confounded: no už jsme si to pro příště vyříkali :wink:
22. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no tak to je blbý, co se dá dělat, musíš to nějak přežít, a jak píšeš, je to poučení na příště :wink:
22. črc 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jj :grinning: :grinning:

Se tady nějak zatáhlo :confounded: :confounded: jsem Káje napustila bazének :wink:
22. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, mávala za oknem :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, ten smajlík měl být s tím jazykem, jsem se utla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak držím pěsti ať je oslava s tchýní ok :wink:
22. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tady je vedro, az hruza, radši vubec nelezu ven.

beru,kde jsi?
22. črc 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni :grinning:

No to je pravda Berušánku,kde jsi?????
22. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tady je taky vedro,ale zatáhlo se :slight_smile: my ven jdeme :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi ted budete smát, já si nachystala nektarinku,že si ji sním a pak jsem šla věšet prádlo, jeste vařím a uklízím, mezi tím samo stíhám jeste koníka....no já jsem nevěděla, jestli jsem tu nektarinku snědla nebo ne, no tak to už je na chochouloška, všechno dělám tak automaticky.... jsem se musela jít podívat do kýbla, jestli je tam pecka. no proste no comment :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: mě se to stává taky to jsou matky na mateřský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek