Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
jana.rce
22. črc 2009
teda chvíli vypadnem do města a vy toho naplkáte 😃

jsem totál mokrá až....prostě všude 😃 je tam jak v prádelně,ale už se nějak zatahuje,tak nevím,jestli z toho něco bude nebo ne...

tchýňky mě tu inspirovaly, tak jsem ještě koupila na zítra Janí dřevěný puzzlíky, snad se jí taky budou líbit jako Matýskovi 😉

jooo a už mám erární klíče, hned 2 😃 😃 nechci být zase bezdomovec 😉

Ross, to je mi líto s tou tchýní... přítel by se měl od mámy odtrhnout. nejlepší by bylo se odstěhovat aby nebyla na blízko... 😉 tak držím palce, ať to dobře dopadne 🙂

Kat, jsi mě tedy pobavila s tou nektarinkou... i když už jsem občas na tom podobně 😃

Beruuu, takže těhu, jo 😉

a já už mám konečně nějaký kontrakce a raduju se, že to do půlnoci stihnem... houbelajs... a dali mi další penicilín 😞
berus
22. črc 2009
teda vy jste "kamarádky", mě děsně podporujete :-N
.... moje kamarádka taky otěhotněla přes kondom.... :-p :-p :-p

tchýně - škoda slov ]-( :-p
a PPL - jednou jsem si šla s kočárkem po chodníku a v zatáčce nás málem smetly balíky, co vyletěly z PPLkovýho auta, ten blb si nezavřel dveře a asi 5 balíků nechal na silnici - ani se nezastavil
a do práce mi taky zboží vozilo PPL a netuším, jak je to možný, ale vždycky něco chybělo

bylo tady krásně, tak jsme šli na prochajdu, přes lékárnu :-N
evelina0007
22. črc 2009
Beru,já to tak nemyslela 🙂 no a co ten test????

Jo a už mám kontrakce po 7 minutách :-p
coryna
22. črc 2009
Ahoj babuchy 🙂
všem dodatečně přeju vše nej k narozkám. Mám tlapu v sádře, tak jen nakukuju, Nás čekají 1.narozky v pátek. Pak hodím do alba fotky, jak se vyvedly x-)
r.o.s.s.i.b
22. črc 2009
jani:no my bydlíme 80km od tchýnky,ale každou sobotu tam musí s malou jezdit na celý den a deně si telefonujou ona nepochopý,že má už svojí rodinu a není malej kluk ]-( a sranda byla,že v týdnu byla u mojí mámi na vyšetření,a mámi kamarádka sní sepisovala nějký dotazník a prý,že se mi nedivý,že jí nemusím,že je tak jednoduchá a hrubá sotva jí podala ruku a vůbec neuměla nic vyplnit 😃 prý by jí dítě nesvěřila ani na minutu
bobulle
22. črc 2009
Ahojky
Ross, to je mi moc líto.... držím pěsti ať krize brzy přejde x-)
Holky jste skvělé že jste udělaly to společné alum 🙂
Beruš, tak co.... bude malá berunka? 😉
Ren, co chystáš za překvápko pro manžela?
evelina0007
22. črc 2009
Tak jsem v sanitce a blížím se do Podolí 😃
jita5
22. črc 2009
ros - mrzí mě to, tak ať je líp
tak bude beruška? 😃
evi ty jsi to měla drámo 🙂
berus
22. črc 2009
tak pokud budu věřit testu, berunka či berušák nebude 😉
jednou určitě, ale teď fakt nechci

evi, tys jela sanitou =-) kde byl Aleš?
jita5
22. črc 2009
beru to jsi si oddechla 😃
berus
22. črc 2009
si piš, ta rána, jak mi spadl šutrák ze srdce, musela být slyšet i u vás :-N 😃
ale ještě jsem to nedostala
evelina0007
22. črc 2009
JJ,sanitkou Aleš akorát přijel domů,ale byla zacpaná Praha tak jsem jela sanitkou a po vyšetření v porodce jsem mu volala ať dorazí 😉 Ted už mi bylo dost ouvej a hodně jsem krvácela :-p

Beru,já si říkala co to bylo slyšet za ránu 😃 😃
rendex1
22. črc 2009
Ev... já jsem už v pohodě po epidurálu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
rendex1
22. črc 2009
Kdy porodíš v kolik?
bobulle
22. črc 2009
Holky to je tu teda dneska drama 😃
rendex1
22. črc 2009
berus... no nechci kazit radost, ale já byla týden těhu a ani gynekolog nepoznal, že jsem těhu 😃 😃 😃
evelina0007
22. črc 2009
Jani,porodím v 1.51h 😃 a epidurál nedostanu nejdřív je brzo a pak pozdě :-p Ted už za mnou dorazil Aleš a vypadá to zatím,že to dopůlnoci stihnem 😉komplikace nastanou až po tom co mi praskne plodovka a to bylo po půl 11 :-p

Bobul 😃 😃
rendex1
22. črc 2009
a teď mi říká manžel.... vydrž vydrž ještě pár hodin a bude to "lev" jsem ho chěla zabííííít 😃
rendex1
22. črc 2009
My skákali na míči a poslouchali ten monitor a necítila jsem nohy hi hi
evelina0007
22. črc 2009
Jani,a já se ptala doktora zda stihneme raka a on říkal,že v pohodě vtipálek mu Kája zavařila a byl to lvíček 😃 😃
evelina0007
22. črc 2009
A naší Kájince se asi k narozeninkám klube 10 zub =-) 😃
rendex1
22. črc 2009
😃 Já vím, že se tam rozčilovala v Motole primářka, že každej chce nějaké znamení a že nejsme sámoška
rendex1
22. črc 2009
Jééé my jsme na osmi
evelina0007
22. črc 2009
Jani 😃 😃 dneska je to sranda,ale před rokem to moc legranda nebyla :-p :-p :-p
evelina0007
22. črc 2009
Jani,no Kája je zubatice,ale ještě nevím zda je to zub nechce mě pustit,ale příznaky jsou jako u zubů tak uvidíme =-) =-)
rendex1
22. črc 2009
No to teda ne, jsem si připadla na všechno děsně sama a k nečemu se přiznám, jak jsem byla nezkušená a nepřipravená, tak jsem nemohla uvěřit, že ty děti fakt jí po třech hodinách.... šestinedělí bylo pro mě horší než porod..
Ev a kde si rodia?
evelina0007
22. črc 2009
V Podolí 😉
rendex1
22. črc 2009
Ev no mě kámoška psala, že je to prý krize osobnosti a že se projevuje kolem tohoto období.... že jsou takový ubrečení mamánci
evelina0007
22. črc 2009
Jani,mě naopak pžkvapilo jak nám to vše od začátku šlo,ale ono to bylo tím,že Kája byla moc hodná moc nebrečela a hezky spinkala 😉 ted se budí jen,když jí něco bolí 😉 se právě bojím až budu mít druhý tak mě bude zlobit 😃 😃
evelina0007
22. črc 2009
No Berušáku kde jsi????

Začni psát odpověď...

Odešli