• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
teda chvíli vypadnem do města a vy toho naplkáte :grinning:

jsem totál mokrá až....prostě všude :grinning: je tam jak v prádelně,ale už se nějak zatahuje,tak nevím,jestli z toho něco bude nebo ne...

tchýňky mě tu inspirovaly, tak jsem ještě koupila na zítra Janí dřevěný puzzlíky, snad se jí taky budou líbit jako Matýskovi :wink:

jooo a už mám erární klíče, hned 2 :grinning: :grinning: nechci být zase bezdomovec :wink:

Ross, to je mi líto s tou tchýní... přítel by se měl od mámy odtrhnout. nejlepší by bylo se odstěhovat aby nebyla na blízko... :wink: tak držím palce, ať to dobře dopadne :slight_smile:

Kat, jsi mě tedy pobavila s tou nektarinkou... i když už jsem občas na tom podobně :grinning:

Beruuu, takže těhu, jo :wink:

a já už mám konečně nějaký kontrakce a raduju se, že to do půlnoci stihnem... houbelajs... a dali mi další penicilín :frowning2:
22. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy jste "kamarádky", mě děsně podporujete :sweat_smile:
.... moje kamarádka taky otěhotněla přes kondom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tchýně - škoda slov :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a PPL - jednou jsem si šla s kočárkem po chodníku a v zatáčce nás málem smetly balíky, co vyletěly z PPLkovýho auta, ten blb si nezavřel dveře a asi 5 balíků nechal na silnici - ani se nezastavil
a do práce mi taky zboží vozilo PPL a netuším, jak je to možný, ale vždycky něco chybělo

bylo tady krásně, tak jsme šli na prochajdu, přes lékárnu :sweat_smile:
22. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,já to tak nemyslela :slight_smile: no a co ten test????

Jo a už mám kontrakce po 7 minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babuchy :slight_smile:
všem dodatečně přeju vše nej k narozkám. Mám tlapu v sádře, tak jen nakukuju, Nás čekají 1.narozky v pátek. Pak hodím do alba fotky, jak se vyvedly :dizzy_face:
22. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jani:no my bydlíme 80km od tchýnky,ale každou sobotu tam musí s malou jezdit na celý den a deně si telefonujou ona nepochopý,že má už svojí rodinu a není malej kluk :angry: a sranda byla,že v týdnu byla u mojí mámi na vyšetření,a mámi kamarádka sní sepisovala nějký dotazník a prý,že se mi nedivý,že jí nemusím,že je tak jednoduchá a hrubá sotva jí podala ruku a vůbec neuměla nic vyplnit :grinning: prý by jí dítě nesvěřila ani na minutu
22. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Ross, to je mi moc líto.... držím pěsti ať krize brzy přejde :dizzy_face:
Holky jste skvělé že jste udělaly to společné alum :slight_smile:
Beruš, tak co.... bude malá berunka? :wink:
Ren, co chystáš za překvápko pro manžela?
22. črc 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem v sanitce a blížím se do Podolí :grinning:
22. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ros - mrzí mě to, tak ať je líp
tak bude beruška? :grinning:
evi ty jsi to měla drámo :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pokud budu věřit testu, berunka či berušák nebude :wink:
jednou určitě, ale teď fakt nechci

evi, tys jela sanitou :confused: kde byl Aleš?
22. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
beru to jsi si oddechla :grinning:
22. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
si piš, ta rána, jak mi spadl šutrák ze srdce, musela být slyšet i u vás :sweat_smile: :grinning:
ale ještě jsem to nedostala
22. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ,sanitkou Aleš akorát přijel domů,ale byla zacpaná Praha tak jsem jela sanitkou a po vyšetření v porodce jsem mu volala ať dorazí :wink: Ted už mi bylo dost ouvej a hodně jsem krvácela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru,já si říkala co to bylo slyšet za ránu :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev... já jsem už v pohodě po epidurálu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdy porodíš v kolik?
22. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to je tu teda dneska drama :grinning:
22. črc 2009 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
berus... no nechci kazit radost, ale já byla týden těhu a ani gynekolog nepoznal, že jsem těhu :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,porodím v 1.51h :grinning: a epidurál nedostanu nejdřív je brzo a pak pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted už za mnou dorazil Aleš a vypadá to zatím,že to dopůlnoci stihnem :wink:komplikace nastanou až po tom co mi praskne plodovka a to bylo po půl 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobul :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a teď mi říká manžel.... vydrž vydrž ještě pár hodin a bude to "lev" jsem ho chěla zabííííít :grinning:
22. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
My skákali na míči a poslouchali ten monitor a necítila jsem nohy hi hi
22. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,a já se ptala doktora zda stihneme raka a on říkal,že v pohodě vtipálek mu Kája zavařila a byl to lvíček :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
A naší Kájince se asi k narozeninkám klube 10 zub :confused: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Já vím, že se tam rozčilovala v Motole primářka, že každej chce nějaké znamení a že nejsme sámoška
Jééé my jsme na osmi
Jani :grinning: :grinning: dneska je to sranda,ale před rokem to moc legranda nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,no Kája je zubatice,ale ještě nevím zda je to zub nechce mě pustit,ale příznaky jsou jako u zubů tak uvidíme :confused: :confused:
22. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No to teda ne, jsem si připadla na všechno děsně sama a k nečemu se přiznám, jak jsem byla nezkušená a nepřipravená, tak jsem nemohla uvěřit, že ty děti fakt jí po třech hodinách.... šestinedělí bylo pro mě horší než porod..
Ev a kde si rodia?
22. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
V Podolí :wink:
22. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev no mě kámoška psala, že je to prý krize osobnosti a že se projevuje kolem tohoto období.... že jsou takový ubrečení mamánci
22. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,mě naopak pžkvapilo jak nám to vše od začátku šlo,ale ono to bylo tím,že Kája byla moc hodná moc nebrečela a hezky spinkala :wink: ted se budí jen,když jí něco bolí :wink: se právě bojím až budu mít druhý tak mě bude zlobit :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No Berušáku kde jsi????
22. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek