• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ještě si pamatuju, jak mě porodní asistentka přinesla ten velkej balon, at si na něho sednu a houpu se, že to maminkám dělá dobře, no já jsem sedla, a bolelo to jak kráva, jsem do toho kopla, že to nechci vidět, tak se jenom usmála, a odnesla to.........no co nebyl čas na laskavosti, před epi to opravdu bolelo příšerně, to jsem si teda nebrala servítky :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: co já bych před rokem za EPI dala :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já je ukecala a pustili nás 31.7.

a abych nemachrovala, tak jsem si vzpomněla, že 3 den po porodu, jsem bulela jak želva
ale to tam měla každá mamina
já proto, že jsem měla rozpraskaný prso, malej bulel hladem, takže na mně pořád nalepenej, bolelo to ja sviňa, on řval, já řvala, tekla mi na něj nudle, páč v jedný ruce hlavu dítěte, v druhý kozu a neměla jsem se jak vysmrkat :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: no nás jeden Dr chtěl pustit dřív,že nám dá antibiotika domů,ale pak vylítla zase žloutenka tak jsem se měla rozhodnout zda půjdu domů nebo to přes víkend ještě vydržím a Kája bude projistotu pod kontrolou :confused: :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: :grinning:
já už mezi futrama hulákala, že chci EPI, ale páč jsem přijela otevřená na 6,bylo pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
když mi řekla, že ani nestihneme klystýr, čučela jsem jako puk,páč mě ještě pořád nic moc nebolelo :wink:

no jo, má po dovče, tak snad si to užila :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ona by tu infekci nedostala kdyby se porod nezkoplikoval :wink:
22. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, vím, vyprávěla jsi
22. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pořád malýmu děkuju, že ze mě vylezl tak hezky :grinning:
22. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pan manžel šel nas.... spát,protože sluchátka jdou u mě a u něj ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: čera mu to šlo
22. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning: :grinning: :grinning:
a politovala jsi ho :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne řekla jsem mu dobrou to stačí :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
se s ním nese... :grinning: :grinning: :grinning:

musím jít oloupat brambory, ale ještě nakouknu
22. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já opravdu nikdy nezapomenu, jak přišla pani doktorka z anesteziologie, a místo toho aby začla plácat, že jsem sračka, že chci epi, a že dřív taky rodily baby bez toho a že to už není porod, tak mě hladila pořád po obličejí a říkala, že to bude dobré. Na to se nedá zapomenout :wink:
22. črc 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to víš :slight_smile:

No nic jdu spát :slight_smile: dobrou noc :wink: a že zdravím tchána :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, to je hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já si pamatuju jak 15 minut před tlačením, přišla neskutečná bolest, furt, a já natahovala a PA od počítače (ani hlavu nezvedla) maminko nebrečte :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak to asi nase.. že nejdou sluchátka :grinning:

Beru, ty jeste ted vaříš? :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe, teď mě přejel mráz po zádech, když jsem si uvědomila, že v dubnu bych si to mohla zopáknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já běžně, mě to pře den neba :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, dobrou a vyřídim :slight_smile:
Beru :sweat_smile: nebuj to bude dobrý :wink:
Jéé, Beru, tak to já vubec PA tam opravdu kolem mě lítala, jako kdybych byla nějaká hvězda :wink:

Ev, dobrou.
22. črc 2009 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufám :wink:

jo a Míšovi řeknu, že mu posíláš hubičku na čelíčko, ať má divoký sny :grinning:
22. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si to odrodila sama, jsem je nechtěla otravovat :grinning:

ne, byly fajn v tom, že nám nechaly prostor :wink: , ale já si je vlastně ani pořádně nestihla prohlídnout, za hodinu a půl od příjezdu do porodnice bylo po všem :wink:

jdu na ty brambory
22. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne že bych čekala úmyslně, ale být první mě těší :sweat_smile:

Karolínko, Janinko a Gábinko, přejeme vám vše nejlepší k vašim prvním narozeninám, hodně zdraví, štěstí a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dámy prominou, ale Kadlovi posílají všichni Berušáci hubičku :slight_smile:
23. črc 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolííí, Janííí a Gábííí, tak jste se holky taky dočkaly! přejeme všechno nejlepší k první velké jedničce na dortu :wink:

beru jsem chtěla být první :angry: :angry: :angry:
23. črc 2009 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK MOJE MILOVANÉ HOLČINKY..... Karolínko, Janičko a samozřejmě ty bubáku, co mi vytahuješ boty ze skříně... VŠECHNO NEJLEPŠÍ .... BÉÉÉÉÉ už jem to asi 3x ořvala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
23. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak než jsem dočetla včerejší porody, zvíře mi tu vytáhlo všechny odpadky z koše :wink: :angry: :sweat_smile:

díky za gratulky a samozřejmě Karolínko a Gábinko, mooooooc přejeme vše nejlepšíííííííííííííí k dnešnímu velkému dni :slight_smile:

a jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak zrovna jako na potvoru dnes vstávala po půl sedmý :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Gábinko a Janičko vše nej k 1 narozeninám :dizzy_face:

Karolínka moc děkuje za přání :slight_smile: :dizzy_face: a Berušánkům posílá pusinku :dizzy_face: :wink:
23. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani Janinka si oslavila 1. narozeniny spánkem :wink:

A já s Kláruš se taky přidáváme ke gratulantům a přejeme holčičkám - batolátkům krááááááásnýýýý první roček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky dnes má ýt venku peklo.... jsme chtěli jít na bazén, ale bude tam asi hlava na hlavě, tak jedeme na bazén ke kamarádce.... dneska z vody nevylezu.... :wink:
23. črc 2009 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Gábince, Karolínce a Janičce přejeme krásný první rok, hodně zdraví, smíchu a ať dělají rodičům jen radost. Kubík posílá všem pusinku :dizzy_face:
23. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek