***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
23. črc 2009
Pal,jj občas jí nosí 😃 ale musím jí to připnout nenápadně,aby o tom nevěděla to si to pak nesundá a má to třeba celej den 😃 😃 No vidíš vy 2 my 1 😃 😃
rendex1
23. črc 2009
Tak jsem tam dala fotečky můžete juknout 🙂
palla
23. črc 2009
Ren, taky moc krásné fotky a super dort 😉

Ev, no má tu dáseň hroznou, a představa kolik zubů ji ještě čeká, bobek můj. Je blbé, že ona má už 4 dny průjem, jde z ní úplná voda a tři dny vůbec nic nejí, ale opravdu vůbec nic, jen to mléko. Já mám strach, takhle bez jídla, ať nějak nezkolabuje nebo něco 😞
rendex1
23. črc 2009
Ev... no krásný fotečky, jak bylo Káje taky děsný vedro cooo? To byl humus den
evelina0007
23. črc 2009
Jani,fotky super 😉

Pal,neboj,kdyby měla hlad tak si dá 😉 Kája mívá taky průjmík 😉 Naše Kája není oběd,ale rohlík nebo sušenku si dá 😃 😃 😃 jo a dneska měla rajskou s knedlošem a docela jí chutnala 😉 jen zase snědla málo :-S
bobulle
23. črc 2009
Ev, no jo, je to úlet v dnešní době posílat koresponďáky.... jako by nemohli poslat mail :-N 😃

Pall, každá maminka občas vypění... já jsem měla namále když Kláruš měla cca 4 měsíce a furt, slovy furt řvala a řvala... jsem ji vždycky položila a šla jsem si zařvat do vedlejší místnosti 😞 ... bylo to peklo, takže Tě chápu |-|
Každopádně myslím, že i to, že maminka občas vypění, je součást výchovy.... dítě musí přijmout i to, že rodič má své možnosti a že je "jen" člověk, který není 100% .... naopak... kdyby jsi byla dokonalá a chápavá na 110%, dítě by nebylo připraveno do života na to, že všichni a vše se motá jen kolem něj... 😉
Jsi skvělá máma x-) x-) x-)
Pall, apropo... jsem se chtěla zeptat, to ty jsi malé odsávala mlíčko, že se nechtěla přisát? A teď kojíš?
Jo a ta fialová dásnička se mi nezdá... asi bych zavolala na zubní pohotovost... bobinek malá... |-|

Ren, taky jestě nemáme uzavřenou fontalellu... a jsem ráda, bo nám přes ni dělají kontrolní ultrazvuky mozku a Klárka nemusí mít narkozu ... myslím že se může uzavírat ať do 1,5 - 2 let (nejdřív v 6 měs.)....
evelina0007
23. črc 2009
Jani,jj bylo fakt vedro jsme byly spíš doma,protože byla po očkování tak nemohla do bazénku 😉
bobulle
23. črc 2009
Ren, uspáváte na baloně? =-) ... tak to s vaší váhou si docela užíváte :-N
evelina0007
23. črc 2009
Bobul 😃 😃

jj četla jsem,že až do 2 let se fontanela může uzavírat 😉
evelina0007
23. črc 2009
Tak já uspávám večer tak,že položím a odcházím většinou chvilku něco žbrblá a usne a někdy chvilku křičí tam jdu pohladím a jdu zase pryč 😉 přes den je to horší to u ní musím být než usne :-|
kalerat
23. črc 2009
Holky zítra odjíždíme na dovolenou, takže fotky vložím až se vrátíme, tak jen abyste věděly.

My budeme mít 4. hexu v září.
evelina0007
23. črc 2009
Kal,tak si užijte dovču kam jedete? 😉
palla
23. črc 2009
Bobul dík 🙂 Ono je fakt, že nejde být 24 hodin chápavá trpělivá maminka a že občas člověk bouchne. Akorát dneska mi přišlo, že když ona chudák tak trpí, tak jsem se prostě měla ovládnout a ne hysterčit. No, teď už to nevyřeším :-|
A ta dáseň, nevím, fakt vypadá divně. Asi počkám do zítřka a uvidím.
Bobul, to jsem nebyla já s tím odsáváním =-)
evelina0007
23. črc 2009
Holky,mě dneska řekl Dr,že máme začít používat Elmex pastu a gel 😉 a že máme jít k zubaři na prohlídku a já žádnýho dětskýho nemůžu sehnat nikde neberou ]-( =-)
rendex1
23. črc 2009
Se má chodit na prohlídky s takto malýma capartama? Jůů to vůůbec nevím
bobulle
23. črc 2009
Kal, moc si dovču užijte x-) A kam vyrážíte? .... jo a proč máte tu hexu až v září?

Já uspávám stejně jako Ev, ale i přes den.... jen když jsme mimo dům, tak je hrůza... v kočáru usíná špatně a se řvem :-|

Pall, opravdu se netrap... neřveš po Káje každý den, ale jen jednou ti ruply nervy.... stane se to každému 😉
Jsem si tě spletla :-N ... promiň... 🙂

Taky tu Elmexu začneme používat, když ji tak všichni chválíte... zatím dávám perličku, bo je od O měs. 😉
rendex1
23. črc 2009
Se děsně těším na to až nám porostou stoličky...
bobulle
23. črc 2009
Ren, dětská říkala že na zubní v roce a můj zubař, který si Kláruš veme, mi říkal že je to blbost... že nejdřív ve dvou letech.... toš nefíííím :-N
bobulle
23. črc 2009
Ren, já neee :-N :-p
palla
23. črc 2009
Tak už jsem se tady vykecala, tak už je mi líp :-N |-|
Mi můj zubař taky řekl, že v roce mám s Kájou přijít na prohlídku. No mám to v plánu, sama tam taky musím, ale ona mu rozhodně otvírat pusu nebude, to vím jistě 😃 A dětského zubaře tu snad ani nemáme =-)
bobulle
23. črc 2009
Ve Zlíně dět. zubař je, ale asi budeme chodit k mojemu... 😉
Holky, krátsné fota... i Megg 😉
evelina0007
23. črc 2009
No já budu muset nějakýho splašit 😃 a Kája mu taky pusinu neotevře 😃 😃

Jo a k tomu,že nechce UM mi řekl,že mám zkoušet a pokud vypije alespoň těch 90 ml což ae nám už jednou povedlo tak zbytek mám nahradit mléčnými výrobky 😉 protože ona Kája chce mlíko jen jednou za den a to večer jinak se nenapije 😉
palla
23. črc 2009
Ev, takže už definitivně nekojíš?
evelina0007
23. črc 2009
Berušáku kde jsi????????
evelina0007
23. črc 2009
Pal,jj kojím právě večer a ted zkouším UM a až to začne pít každej den tak končím 😉
palla
23. črc 2009
Aha 🙂
bobulle
23. črc 2009
V Liberci je hrůza... možná nejde net.... 😞
Holky dobrou...
evelina0007
23. črc 2009
Nám ted taky nešel chvilku net 😞

Bobul,dobrou 😉 já už jdu taky 😉 musím tady ještě trochu uklidit😉

Dobrou všem 😉
palla
23. črc 2009
Taky dobrou 🙂
berus
23. črc 2009
no to je hezký, já přijdu a všechny spíte :-N :-p

se omlouvám za absenci, ale musela jsem uvařit a uklidit ten burdel tady
jak jsme celej den doma, Mates vyhrabe úplně všechno :-p a nejvíc potupný je, když mi vytahá ze šuplete spodní kalhotky :-N , chápejte, z materiálu z mých spoďár by si klasickej člověk ušil hubertus 😃
jinak ten náš prcek objevil novou zábavu, pověsí se ručičkama na topení, nožičky mi třepotaj ve vzduchu a děsně se tomu směje 😃
jo a chodíme čím dál tím víc x-) , už se nemusí opírat o gauč, stačí, když je na zemi polštář, tak se zvedne o něj 😉

v Liberci sice byla buřina jako prase, telefony nešly, ale net jo, jen nebyl čas 😉
kal, hezkou dovču 😉
pal, vůbec si nic nevyčítej, jsi jenom člověk a navíc si myslím, že vychováváš správně, jak už tady psala bobulka 😉

a nejsi první, já dneska u večeře počítala do stovky a stejně to nepomohlo ]-( , Bucla totiž taky blbne s jídlem a už delší dobu a mě to neba :-p a pak ječím jak siréna (jenže ten náš flegmatik se mi tlemí :-p a to i když dostane kvůli něčemu přes ruku :-N ) a navíc začíná být pěkný éro a fakt se nazastaví, ani u přebalování ani u jídla ani u koupání, takže u nás to jsou dennodenní boje a já mám nervy pěkně napnutý :-N

koukala jsem na všechny fotky, krásný x-)
ren, bych do tebe neřekla, že jsi taková kuchtička 🙂 dort hezkej 😉

evi, jak se líbí odrážedlo?
už se začínám hóóódně těšit na 28 a prvního x-)