• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Pal,jj občas jí nosí :grinning: ale musím jí to připnout nenápadně,aby o tom nevěděla to si to pak nesundá a má to třeba celej den :grinning: :grinning: No vidíš vy 2 my 1 :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tam dala fotečky můžete juknout :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ren, taky moc krásné fotky a super dort :wink:

Ev, no má tu dáseň hroznou, a představa kolik zubů ji ještě čeká, bobek můj. Je blbé, že ona má už 4 dny průjem, jde z ní úplná voda a tři dny vůbec nic nejí, ale opravdu vůbec nic, jen to mléko. Já mám strach, takhle bez jídla, ať nějak nezkolabuje nebo něco :frowning2:
23. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev... no krásný fotečky, jak bylo Káje taky děsný vedro cooo? To byl humus den
23. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,fotky super :wink:

Pal,neboj,kdyby měla hlad tak si dá :wink: Kája mívá taky průjmík :wink: Naše Kája není oběd,ale rohlík nebo sušenku si dá :grinning: :grinning: :grinning: jo a dneska měla rajskou s knedlošem a docela jí chutnala :wink: jen zase snědla málo :confounded:
23. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, no jo, je to úlet v dnešní době posílat koresponďáky.... jako by nemohli poslat mail :sweat_smile: :grinning:

Pall, každá maminka občas vypění... já jsem měla namále když Kláruš měla cca 4 měsíce a furt, slovy furt řvala a řvala... jsem ji vždycky položila a šla jsem si zařvat do vedlejší místnosti :frowning2: ... bylo to peklo, takže Tě chápu :pensive:
Každopádně myslím, že i to, že maminka občas vypění, je součást výchovy.... dítě musí přijmout i to, že rodič má své možnosti a že je "jen" člověk, který není 100% .... naopak... kdyby jsi byla dokonalá a chápavá na 110%, dítě by nebylo připraveno do života na to, že všichni a vše se motá jen kolem něj... :wink:
Jsi skvělá máma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pall, apropo... jsem se chtěla zeptat, to ty jsi malé odsávala mlíčko, že se nechtěla přisát? A teď kojíš?
Jo a ta fialová dásnička se mi nezdá... asi bych zavolala na zubní pohotovost... bobinek malá... :pensive:

Ren, taky jestě nemáme uzavřenou fontalellu... a jsem ráda, bo nám přes ni dělají kontrolní ultrazvuky mozku a Klárka nemusí mít narkozu ... myslím že se může uzavírat ať do 1,5 - 2 let (nejdřív v 6 měs.)....
23. črc 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,jj bylo fakt vedro jsme byly spíš doma,protože byla po očkování tak nemohla do bazénku :wink:
23. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ren, uspáváte na baloně? :confused: ... tak to s vaší váhou si docela užíváte :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul :grinning: :grinning:

jj četla jsem,že až do 2 let se fontanela může uzavírat :wink:
23. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já uspávám večer tak,že položím a odcházím většinou chvilku něco žbrblá a usne a někdy chvilku křičí tam jdu pohladím a jdu zase pryč :wink: přes den je to horší to u ní musím být než usne :unamused:
23. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zítra odjíždíme na dovolenou, takže fotky vložím až se vrátíme, tak jen abyste věděly.

My budeme mít 4. hexu v září.
23. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kal,tak si užijte dovču kam jedete? :wink:
23. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul dík :slight_smile: Ono je fakt, že nejde být 24 hodin chápavá trpělivá maminka a že občas člověk bouchne. Akorát dneska mi přišlo, že když ona chudák tak trpí, tak jsem se prostě měla ovládnout a ne hysterčit. No, teď už to nevyřeším :unamused:
A ta dáseň, nevím, fakt vypadá divně. Asi počkám do zítřka a uvidím.
Bobul, to jsem nebyla já s tím odsáváním :confused:
23. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,mě dneska řekl Dr,že máme začít používat Elmex pastu a gel :wink: a že máme jít k zubaři na prohlídku a já žádnýho dětskýho nemůžu sehnat nikde neberou :angry: :confused:
23. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Se má chodit na prohlídky s takto malýma capartama? Jůů to vůůbec nevím
23. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kal, moc si dovču užijte :dizzy_face: A kam vyrážíte? .... jo a proč máte tu hexu až v září?

Já uspávám stejně jako Ev, ale i přes den.... jen když jsme mimo dům, tak je hrůza... v kočáru usíná špatně a se řvem :unamused:

Pall, opravdu se netrap... neřveš po Káje každý den, ale jen jednou ti ruply nervy.... stane se to každému :wink:
Jsem si tě spletla :sweat_smile: ... promiň... :slight_smile:

Taky tu Elmexu začneme používat, když ji tak všichni chválíte... zatím dávám perličku, bo je od O měs. :wink:
23. črc 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Se děsně těším na to až nám porostou stoličky...
23. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ren, dětská říkala že na zubní v roce a můj zubař, který si Kláruš veme, mi říkal že je to blbost... že nejdřív ve dvou letech.... toš nefíííím :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ren, já neee :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem se tady vykecala, tak už je mi líp :sweat_smile: :pensive:
Mi můj zubař taky řekl, že v roce mám s Kájou přijít na prohlídku. No mám to v plánu, sama tam taky musím, ale ona mu rozhodně otvírat pusu nebude, to vím jistě :grinning: A dětského zubaře tu snad ani nemáme :confused:
23. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve Zlíně dět. zubař je, ale asi budeme chodit k mojemu... :wink:
Holky, krátsné fota... i Megg :wink:
23. črc 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No já budu muset nějakýho splašit :grinning: a Kája mu taky pusinu neotevře :grinning: :grinning:

Jo a k tomu,že nechce UM mi řekl,že mám zkoušet a pokud vypije alespoň těch 90 ml což ae nám už jednou povedlo tak zbytek mám nahradit mléčnými výrobky :wink: protože ona Kája chce mlíko jen jednou za den a to večer jinak se nenapije :wink:
23. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, takže už definitivně nekojíš?
23. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Berušáku kde jsi????????
23. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Pal,jj kojím právě večer a ted zkouším UM a až to začne pít každej den tak končím :wink:
23. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
V Liberci je hrůza... možná nejde net.... :frowning2:
Holky dobrou...
23. črc 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám ted taky nešel chvilku net :frowning2:

Bobul,dobrou :wink: já už jdu taky :wink: musím tady ještě trochu uklidit:wink:

Dobrou všem :wink:
23. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky dobrou :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je hezký, já přijdu a všechny spíte :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

se omlouvám za absenci, ale musela jsem uvařit a uklidit ten burdel tady
jak jsme celej den doma, Mates vyhrabe úplně všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejvíc potupný je, když mi vytahá ze šuplete spodní kalhotky :sweat_smile: , chápejte, z materiálu z mých spoďár by si klasickej člověk ušil hubertus :grinning:
jinak ten náš prcek objevil novou zábavu, pověsí se ručičkama na topení, nožičky mi třepotaj ve vzduchu a děsně se tomu směje :grinning:
jo a chodíme čím dál tím víc :dizzy_face: , už se nemusí opírat o gauč, stačí, když je na zemi polštář, tak se zvedne o něj :wink:

v Liberci sice byla buřina jako prase, telefony nešly, ale net jo, jen nebyl čas :wink:
kal, hezkou dovču :wink:
pal, vůbec si nic nevyčítej, jsi jenom člověk a navíc si myslím, že vychováváš správně, jak už tady psala bobulka :wink:

a nejsi první, já dneska u večeře počítala do stovky a stejně to nepomohlo :angry: , Bucla totiž taky blbne s jídlem a už delší dobu a mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak ječím jak siréna (jenže ten náš flegmatik se mi tlemí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to i když dostane kvůli něčemu přes ruku :sweat_smile: ) a navíc začíná být pěkný éro a fakt se nazastaví, ani u přebalování ani u jídla ani u koupání, takže u nás to jsou dennodenní boje a já mám nervy pěkně napnutý :sweat_smile:

koukala jsem na všechny fotky, krásný :dizzy_face:
ren, bych do tebe neřekla, že jsi taková kuchtička :slight_smile: dort hezkej :wink:

evi, jak se líbí odrážedlo?
už se začínám hóóódně těšit na 28 a prvního :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek