• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jo a ještě k zubaři
Matýsek budu chodit tam kam já a Míša a máme se přijít ukázat až na dvou letech :wink:
a pastu ještě nepoužíváme :confused: no ale na ty naše 4 zuby :sweat_smile:
tak já teda taky koupím Elmexu, ale běda, jak mu nebude chutnat :sweat_smile: :grinning:
23. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem to nedostala :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jedeme na vranovskou přehradu.

Bobul nevím, dr. řekla, že budeme očkovat v září.

Tak se tu mějte ahoj

A všem oslavencům dopředu přeji krásné první narozeniny :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě si pokecám sama se sebou :grinning:
ren, 12,7 kg :confused: , tak to my asi nedáme :grinning:
jak měl teď průjem a nejí, tak mám pocit, že zhubnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
drží basu s mamkou :grinning:
23. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínce, Gábince a Janičce všechno nejlepšííííí!!!!!!!!!!!

Naše Mudr. také bude píchat 4. hexu az v roce a pul, proto jsem se divila, že jste tu všechny psaly, že už v roce.

Ren, pěknej dort, dobrá kuchařinka jsi, já jsem zvědavá na sebe, co vykouzlim.

Kal, užij si dovolenou :wink:

U náš bouřka hrozná, se radši ani nejdu dívat ven, jak tam lítaj blesky.

JO a dárky uz mám nachystané, a zabalené, na to že jsem říkala, že budeme dávat jenom jeden dárek, toho máme zase nějak moc :grinning: :grinning: :grinning:

Palli, myslím, že to se občas stane každé z náš, kdyby ne, tak to bychom asi měli svatozáře. :wink:
23. črc 2009 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Kal moc si to užijte :dizzy_face:
24. črc 2009 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Arin se nám vrátila :dizzy_face: Jak bylo?
24. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pall ahoj :slight_smile: supeeeeer :slight_smile: ale cesta bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Arin,

tak jaká byla dovča? super, co? já si mužu nechat tento rok jenom zdát, ale přístí rok určitě pojedem, dej fotky, at se aspon osvěžím z tvých fotek :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouhá? Horko?
A co, jsi odpočinutá? Jak tě přivítala Gábi? :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě než mě malá odtud odvolá nesmím zapomenout popřát všechno nejlepší Sabince k prvním narozeninám a Kristýnce k svátku :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kat :slight_smile:
Cesta dlouhááááááááááááá,11 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam jsme jeli v noci ,celý Rakousko pršelo jak blázen,pak už lepší,já jsem jela jen Chorvatsko asi 300km,ta´tka zbytek asi 600km :wink: no ale zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeli jsme ráno kolem 9h no a zdechla klima :astonished: takže špekáčky .... 42 st. v autě a slunko peklo a paklo až do čr :pensive: sem málem zdechla :rolling_eyes: no ale jinak super.Gábi jsem viděla až ráno dneska a ghneh chtěla zamnou :slight_smile: přísavka :sweat_smile:
24. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky přeju všem oslavencům i těm co měli, všecko nejjjjjjjjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak ta cesta v tom horku, to věřím, že to byl hnus. Mi stačí jet tady 15 min. do města a mám pocit, že zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hlavně že jinak bylo fajn a ukaž nějakou tu fotku ať se pokocháme :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, fotky parádní :slight_smile: hned bych jela taky. No třeba někdy za sto let pojedem, až manžel našetří :grinning:
24. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pall :grinning: :grinning: :grinning: dík,no taky hned tak někam nepojedem :wink: ta cesta pro mimi je fakt hroznáááá :rolling_eyes: ale malej to zvládlo dobře :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je šikulka. A užil si to? Jsme včera vedli totiž s manželem debatu, kdy nejdřív s malou k moři, aby si to vůbec užila.
24. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, v úterý jsme u kamarádky na zahradě a pak jsem s Terkou jela k našim na chalupu - včera si to tam užila - miluje maliny, angrešt, jablka atd.
dodatečně oslavencům z 23 vše nej .......
začátkem zaří jedeme s kamarádkama a dětmi na týden na Šumavu :grinning:
24. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co tady novýho??? Zatím nestihnu dočítat,musím vyprat,něco uvařit .... jinak mil to zvládl na jedničku,ani bordel tu nebyl a bylo vidět jak se na mě těší :grinning: hned mě nahnal do betle :grinning: malá spala a Ada spal u babičky,aby ju nebudil,jak přijedem :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj pall užil,jen první den chtěl jet dom,že se mu tam nelíbí :grinning:
24. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin :grinning:
Ahoj Jito :slight_smile:
Tak já musím jít, za chvíli vyrážíme na nákup
24. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin hezký fotky
Pall co malá, je to lepší :unamused:
24. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito dík :slight_smile:
Já taky musím,jsme vzhůru
24. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

arin, ahoj :slight_smile: fotky krásný :dizzy_face: , odpočinula sis?

Sabince od cory vše nej k narozkám :dizzy_face: a Týnce k svátku :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratulujeme Sabince :dizzy_face: a Kristýnkám ke svátku :dizzy_face:
Ahoj Arin, fotky krásné :slight_smile: ... a jak to zvládla malá? A ty? Takové odloučení od miminka :confused:

Kláruš mě dneska vytočila... demolovala furt žaluzie na franc. oknu a i když jsem ji říkala NE, což normalně poslechne, tak demolovala furt až je pomačkala :confounded: ... tak jsem ji dala přes ruku a ona se tomu smála... to je autorita, co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. črc 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, to my normálně demolujeme žaluzky :grinning: to už mě nějak nevzrušuje :grinning: :grinning: :grinning: A s tím plácáním jsem to už taky zavedla, řeknu nenene, tytyty, malej se na mě podívá, někdy poslechne, a když ne, tak placnu, ale taky se tomu řehtá, tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám žaluzie pořád vytažený :sweat_smile:
právě se mi věší na televizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabince vše nej .....
taky ničíme žaluzie, a protože máme všude francouzská okna tak to vidím na nové žaluzie (ale až budou děti velký) :grinning: ,taky se směje když jí plácnu :grinning:
doma máme pěkný bordel, pořád jsme někdě tak to u nás vypadá :cry: , ale říkám si bordel doma šťastné dítě :grinning:
24. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus :wink:

Sabince vše nej k 1 narozkám :wink:
Kristýnce k svátku vše nej nej :slight_smile:

Arin,super fotky a je fajn,že to Gábi t :slight_smile: ak hezky zvládla :wink:

Já,když Káju plácnu přes ruku tak se taky směje a když řeknu ne tak se na me zamračí potvůrka jedna :angry: :sweat_smile:

Jitu,tož si Šumavu užijte :wink:

Byla jsem ráno nakupovat na zítřejší oslavu a Kája zase bavila celej Globus :grinning: :grinning: to je komediantka asi jí pošlu do cirkusu :grinning:

Berušáku,jsem čekala do 22 h a ty nikde tak jsem šla uklízet a spát :wink:
24. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek