• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Tak jak vidím, tělesné tresty se u našich Ráčků moc nechytají :grinning:
Já ji řeknu ne ne a ona pokud to zkouší víckrát, tak ji tu ručičku sundám a nebo ji to vezmu a tak to opakuju třeba 3x a pak ji řeknu ne ne a ona už to teda nedělá, ale hrozně se rozbulí a udělá ten svůj "rohlík" místo pusy... bobulka moja :sweat_smile:
Teď už tu od rána řádí jak černá ruka... a to vstávala v 5 ráno :rolling_eyes:

Jé nevíte někdo co je s tetou Romi :confused:
24. črc 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, dneska to napravím, hned ve 20 hodin jsem tu :wink:
a s tím cirkusem to není blbej nápad :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

bobulko, tělesný tresty se nechytaj ani u Lvíčků :sweat_smile: , co bych taky chtěla, je to král :grinning:
a u nás se říká, že háže podkovičku

jsme vstávali v 8:45 a zase to vypadá, že půjde spát

a nevím, kde je teta Romča :confused:
24. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no to nevím zda tady dneska budu já :grinning: :grinning: protože ještě nevím,kdy budu připravovat tu oslavu zda dneska večer nebo zítra dopoledne :wink: a hlavně to vypadá,že to budu muset udělat doma :confounded: :confounded: má bejt hnusně to mě št :confounded: ve myslela jsem ,že to bude na zaahradě v pergole :wink:
24. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to s tím počasím nebude tak špatný :wink:
a vás bude hodně, viď?
24. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak jsem tu a dočetla jsem... jen nevím, zda odpovím na vše :slight_smile:

nejdřív gratulka Sabince k 1. ročku a všem Kristýnkám k svátku :dizzy_face:

žaluzky se u nás demolují taky a nepomůže, že je mám vytažený, slečna si je sama stáhne :slight_smile:
a plácnutí ruky u nás taky nemá váhu, prostě má svou hlavu... :slight_smile:

jinak fotky krásný, jak Ren, tak Ev i odpočatá Arin (jen dotaz, nebylo ti Arin v tom černým vedro? :sweat_smile: )

jo a včera u nás byl konec světa. to nejhorší nás chytlo v autě a já se klepala jak ratlík, že nám přistane nějaká větev na autě, jak to všude lítalo. a než nám doběhl taťka z vlaku do auta, byl turch... a doma haloooo. sousedům utítali tašky na střechách, polámaný stromy, keře, rozbitý plast. nábytek, popadaný truhlíky atd. u nás akorát uletěl bazének a mě kalhoty s ubrusem ze sušáku. stejně jsem musela vše znovu vyprat :frowning2:
a nejhroší bylo, že nešel přes 2 hodiny proud...a ani net.... museli jsme ohřívat u sousedů vodu na plyn.sporáku,aby měla malá aspoň nutráč na spaní.:slight_smile: jen co usnula (po 1,5 hod :frowning2: :angry:) tak ho pustili

fontanelku my máme tedy už dost dlouho zarostlou, jsme jediní?? :confused:

jo a víte, že v očkováku je úplně vzadu vložený i průkaz k zubaři, kde je napsáno, kdy má jít dítko k zubaři?? :wink:
my byli s Janí v 9.měs,ale to šla jen se mnou a už ofiko je pozvaná na prosinec :slight_smile:

a včera po tý spoušti jsme tedy přáli Janince a taťka jí neuhlídal a sáhla si na hořící svíčku, tak byl řev jako blázen a můžu za to samozřejmě já, ptž. jsem dala dort blízko. no, fakt abych dělala vše.FOtila a ještě hlídala malou, když je u táty v náruči :angry: fotky dodám později, až je stáhnu a zmenším :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau, jsem se nějak rozepsala:slight_smile:

dnes večer ani já nedorazím. pokud to naše zvířátko usne bez problémů, tak jdem všici sousedi grilovat /no bude to rachot, je nás tu zatím 6 rodin :grinning:) takže jdu zatím naložit maso, ať je co jíst :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabince všechno nejlepší.

Všem Kristýnkám, krásný svátek :wink:

Jestli teta Romi zase není u rodičů, teda nevím to jiste, ale když dlouho nepíše, tak je vždycky tam :grinning: to jsem špion co?

My děláme zase brumlu :wink:
Ev, jájsemtady večer strašila, ale tady nikdo :astonished:

Jani, maminy jsou od toho aby dělaly všechno a jestě se to bere jako úplná samozřejmost, to nevíš??

Toho zubního prukazu jsem si nevšimla, když jsem se minule ptala naší mudr. tak říkala, že po roce času dost, že předbíhám :grinning:
24. črc 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,a ptala si se na odražedlo tak sedět tam nechce,ale leze za ním a tlačí ho a nebo sedí a jezdí sem a tam :grinning: :grinning: :grinning: a do úložného prostoru dává hračky a nebo ted zrovna naskládala na sedačku dřevěný puclíky a vozí je :grinning: :grinning: :grinning:

Ale já asi večer dorazím jen si udělám pomazánky na jednohubky a upeču bublaninu :wink: maso se už peče v troubě ted a těstovinovej salát udělám asi dopoledne :wink:
24. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak maso naložené :wink:

Kat, po včerejšku si to budu pamatovat, že musím stíhat být na 2 místech najednou, že chlap na to nestačí :grinning:

o tom zubním průkazu jsem taky nevěděla ale jednou to říkali v "sama doma" tak jsem se jukla a ejhle, je tam :wink:
24. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě o tom zubním průkazu věděla :wink: ted jen sehnat zubaře :wink:
24. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev a tvůj malou nevezme??? u nás problém nebyl. nikdy jsem nesnášela zubaře, ale od tý doby co mám tohohle,tak naprostá spokojenost :slight_smile: resp. k zubaři se dostanu málokdy,chodím 2x ročně k hygienistce a když je kaz,tak teprve k zubaři:wink:
24. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýnkám vše nej....
K zubaři půjdu v srpnu tak se domluvím se svojí dr.
Evi tak hnusně jako jsme měli my v sobotu mít nebudete :grinning:
Jinak s tchýní to bude těžké :confounded: , když jsem viděla jak se chovala na oslavách :cry: , Andulce napustila vanu, aby se mohla vykoupat, když bylo ošklivě, Terku nechtěla koupat - že by nastydla :angry:
24. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,no budu to muset zkusit,ale já jsem tam už dlouho nebyla vím jsem ostuda :confounded:

Jitu :frowning2:
24. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nebyla zubaře 10 let:slight_smile: až do prvního těhu... a od tý doby chodím pravidelně :wink: fakt moc záleží na přístupu lidí..
24. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, jo a jinak, nevím, jestli tu budu dnes večer čumákovat, ale možná nakouknu, doufám, že malej bude spát, páč se chystám na slanou dortu, zítra máme oslavu, jak já jsem zvědavá, co bude malej dělat :slight_smile: :grinning: :grinning: Ale asi nic, když se na to tak třepu :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes pujde s malým plavat tatínek, tak jsem zvědavá, jsem mu říkala, že malýmu se moc nelíbí plavat na zadíčkách, uz od mala radši i leží na bříšku, tak mi náš tatínek řekl, že co se divím, že to není holka, že se mu to na zádech nelíbí, že jeto snad jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Se z něho picnu :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo Jity, náš tatínek je hned ze vším hotov :grinning:

Zubaře nemám ráda, a šla jsem v těhu, od té doby zase nic, ale ted tam pujdu i s malým, teda doufám, že mě veme malýho páč lítat nekam extra by se mi nechtelo.
Mám ted supr doktorku,ale na mě se podepsalo dětství, kdy se mě podnítil zub a na pohotovosti to řešili rozříznutím dásně bez umrtvení, no tak pak se mi divte, to byli dřív fakt řezníci :angry: :angry:
24. črc 2009 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tu na chvilku,Gábi spí,mám uvařeno.......
Vedro mě nebylo,bylo to večer :wink:
Gábi to zvládla taky dobře i já,malej mě nedal moc příležitostí přemejšlet nad domovem :sweat_smile: ale noc před odjezdem už to na mě padalo i po cestě :slight_smile: no a je to OK :slight_smile: hned šla za mnou,je to jako bych byla jen nakoupit a zpět :grinning:
24. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooo je tady někdo Kájina spí tak mám časík a tady ani noha :angry: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já taky ne :cry:
my razíme pro Sunar v Kauflandu mají slevu tak jí musíme využít, když pije sunar i večer
24. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Arin:Fotečky krásný hlavně,že jste si to užili :dizzy_face:
Tak máme venku první stoličku dole jsem čučela jak blázen proto byla poslední dobou nesnesitelná
24. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem oslavencům vše neeeeej !! :wink:
Dáváte ještě mlíka??My právě už jen ráno pak už nechce tak dostává k véče chlebík se sýrem a stačí jí to až do rána tak snad nevadí že má mlíko už jen po ránu :unamused:
24. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross,já kojím ráno a večer, a nekdy i odpoledne, a večer dávám kaši, taky doufám, že mu to mlíko stačí. Mě zas malej moc nechce sýry :confused:
24. črc 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaše nechce vůbec to do ní prostě nedostanu je dost vybíravá pribináky ty jí taky nechutnaj jedině ovocný jogurty ty by jí šly tak je dávám k sváče :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, no záleží jaké kaše, mě třeba malej vyhodil rýžovou kaši a příchutí čokolády a pomeranče, jsem mu chtěla udělat radost s čokoládovou kaší, a vůůůůbec to nedopadlo, jahodová nám taky nechutná, prostě berem jenom vícezrnou od Hami, a pak piškotovou a pak jeste kaše od Babylove, ty taky šmakují.
24. črc 2009 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzkoušela celou řadu od ovocných po čokoládové,piškotové,krupicové a ani jedna se nechytla to my by jsme se po kaších mohli utlouc :grinning:
24. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros - já dávám sunar ráno, když nemá odpoledne jogurt tak si dá trochu mlíka večer :sweat_smile: , nám chutná jogurtová s jahodami (je rýžová), ale Terka jí skoro vše ale nevipadá na to :grinning: :grinning:
Terka si teď sedala na nočník, tak jsem jí sundala plenu a posadila, chvíli si hrála, pak se zvedla pro jinou hračku a já na ní koukám a říkám - ty jsi nečůrala? Ona se jen přikrčila a vyčůrala se :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevypadá - hrůza :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek