• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ros,Kája má mlíko spíš jednou za den ted jak jí učím na UM tak někdy 2x :wink: a Dr včera říkal,že to stačí,když jí jogurty,tvarohy a sýry

Jo a Kája dneska vypila odpoledne UM 120 ML hurá tak snad jí to naučím a až přijedeme z dovolené tak přestanu kojit :wink:
24. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halóóó tak jsem tu pro dnešek s přípravou končím :wink:

Hlásím,že se nám prořezává opravdu 10 zub jsem ho dneska,když jsem mazala na noc mundisalem nahmatala,ale úplně venku není :confused: :sweat_smile: takže už máme skoro 4 stoličky :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej mi ještě chvíli, nespíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a s těma zubama jste se nějak rozjely :confused: :wink:
24. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :wink: jj snad už bude na chvilku pokoj :wink:
24. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák, prtě spí, burdel uklizený, ještě nádobí,ale na to je čas, Míša se vrátí o půlnoci :wink:

dočetla jsem vás jen tak letmo, ale musela jsem se smát u kat :grinning: :grinning: :grinning: není holka :sweat_smile:

evi,co jsi teda na zítra navařila?
já pořád netuším, co mám udělat na toho prvního :confused: , budu dělat dva ty slaný dorty, jeden bude od švagrovky sladký a pak chceme opíkat buřtíky, ale pořád mi to přijde málo na 26 dospělých a 13 dětí, z toho jsou ale 4 mrňavý
tak hoďte inspiraci :wink:
24. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,protože máme takovej jen malinkej gril(novej bude příští rok)tak jsem zavrhla grilování pro tolik lidí :wink:

upekly jsme s mamkou vepřový maso a sekanou,budu dělat těstovinovej salát,jednohubky,bude dort a bublanina s meruňkama,nějaký slaný brambůrky,tyčinky,pak nakrájím rajčata,okurky,papriky,melouna a mám koupený 5 litrů červenýho a 5 litrů bílého na tvrdej kašlu a pivaři co tu budou jsou i řidiči,kteří pak pojedou tak jsem pivo nekupovala :wink:
24. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem vygrutovala barák jak na Vánoce,kdyby bylo hnusně a museli jsme bejt doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si fakt mákla,že já káča pitomá mám tolik místností to nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
24. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježkovy voči a to vás má být 18 :confused: :sweat_smile:

jak to máme na těch kurtech, tak pití i pro děti je zajištěný, řeším jen jídlo, grilování jsme taky zavrhli, i když je tam velkej gril, musel by u toho Míša stát

brambůrky, tyčinky, to je jasný, zeleninu - to bych tam nějakou mísu mohla přinést, to mě nenapadlo, dík :wink:
24. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ne asi 22,protože přijedou i rodiče švagrovky :wink: ona má super tátu takovýho jsem si vždycky přála a Karel mi docela nahrazuje toho mýho a on to i ví jak to je :wink: no a moji sousedi jsou žrouti tos neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a asi 6 děti a jen Kája a Mates mimi :wink: a těm dělám baby sušenky s lipánkem Káje a s jogurtem Matějovi do takovejch formiček :wink:
24. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mimina kašlu, dostanou přesnídávku :sweat_smile: :grinning:
a celá naše famílie jsou taky žrouti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

asi zaúkoluju švagrovou, dneska tady byla a nabídla se že by ještě něco upekla, má výborný malinkatý tvarohový šátečky :wink:
24. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s těma místnostma, klidně si od tebe 2 vezmu :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ti dvě pošlu :grinning: :grinning: :grinning: ono uklízet ty naše a ještě jsem luxovala u mamky 3 místnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík a prosím tě,doporučeně, jo :grinning: :grinning: :grinning:

jak jsem si myslela, že se nám stala nehoda, normálně jsem viděla, jak máme v ložnici postele od bálkónu až ke zdi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale stejně ještě nejsem rozbitá :confused: , zítra je to týden zpoždění, kdy bych měla jít na gyndu?
24. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan posílám ono uklízet jen obývák 40 m2 je záhul :grinning: :grinning: Kájina má pokoj 28m2,ložnice je 18m2,kuchyně s jídelnou 25m2 a pokoj pro hosty asi 20m2 a to nepočítám chodbu,schodiště a koupelnu tak si vyber který chceš :grinning: :grinning:

No už raději na gyndu příští týden zajdi to máš rozhozený tou dietou :wink:
24. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš vidiny ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pááánečku :sweat_smile:
já nemůžu zapomenout, jak jsi přišla k nám a řekla, že tak malej byt jsi nikdy neviděla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
a to já s našima do mých 5ti let žila jen v garsonce, vlastně v úplně stejným bytě, jako je náš, bez ložnice a balkónu
a tenkrát se mi zdál obrovský :sweat_smile:

no asi budeme muset začít řešit větší bydlení, ale Míša chce do baráčku a mě děsí hypotéka na 30 let :confounded:

dojdu :wink: ale vůbec se mi nechce, jsem si nějak odvykla rozcápnout nohy a přitom v těhu mi to na konci už ani nepřišlo :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si jen představovala obývák o rozloze našeho celýho bytu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

to k vám nemůžem, s pánem pak nebude k vydržení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning:

No já jsem zvyklá na barák u Aleše jsem taky čučela a to ten byt má asi 73m2 :grinning:
My máme hypotéku na ještě 18 let a druhou asi na 15 :wink: plus úvěr stavebního spoření :stuck_out_tongue_closed_eyes: atd a dá se to,kdyby jsme nemuseli ted platit ten plyn tak je to v pohodě :unamused:
24. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu kojit hned jsem zpět
24. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte akorát, do Kájiných 18 splatit hypotéku, děcka se vezmou tak okolo 25 a to ještě pošetříte nějaký věno :sweat_smile: :grinning:
krásně jsem to naplánovala :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
už?
dneska nějak dřív :sweat_smile:

jo a počítáš s tím, že ráno dostaneme držkovou, že je to zase rodinná debata :grinning:
24. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se ještě pochlubím, že Matýsek celý odpoledne chodil :dizzy_face: , popolezl fakt minimálně :wink:
ale zase na druhou stanu vypil dneska sotva 70 čaje :frowning2: a to to do něj fakt rvu, jenže on si cucne a konec, už nevím, co s ním, dala jsem mu cucat mokrou žíňku :sweat_smile:

jo a jogurty pořád nejí :confounded: takže z mlíčných věcí má v noci 2x mlíko, dohromady tak 200-250 a z 200ml večer kaši
už mám napsanej taháček k doktorce, na co se jí všechno chci zeptat, tohle k tomu patří

jo a naši dneska jeli do Lužan, prý jim to tam včera zmasakrovalo stanovku před karavanem :unamused: , co to počasí blbne?!
24. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě kojíš?
jsem si z nudy založila diskuzi :sweat_smile: , mám vykouřený 2 cigára a umytý nádobí :grinning:
24. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dřív,ale byl velkej řev je asi ten večer co zub hodně boli :confounded:to je pi každým zubu :angry: takže možná zase za chvilku půjdu :wink:

Věno chceto jo no věno má byt v Průhonicích :grinning:

Matýsek je šikula :wink: Kája chodí okolo nábytku a už jen leze a nekombinuje to s plazením :wink:

Já potřebuju,aby se naučila pít alespoň 100 ml a přestanu kojit,protože jí jogurty,lipánky pak mi Dr doporučil ovocný tvarohy tak jsem na zkoužku koupila a jí lučinu kostičky a to jí prej stačí :wink:
24. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
věno dobrý :grinning:
Kadel je šikovná :wink:
já chci, aby Mates ještě lezl, je to takový miminkovský :sweat_smile:

a kolik mléčných věcí má mít za den?

volá Míša, hned jsem tu
24. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, budu dělat tu dortu, ale klidně prndejte, budu koukat, mám vás místo televize :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci pak fotku :wink:
pro inspiraci, jak nazdobit
24. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě říkal,že když vypije toho um alespoň 100 ona dneska vypila 120 ml,jogut,lipánek nebo něco takovýho a sýr tak by to mělo stačit :wink: když kojím tak nevím kolik toho vypije :wink:
24. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
dávají nám seriál, budem koukat :confused: nebo prndat
24. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek