***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
24. črc 2009
Ros,Kája má mlíko spíš jednou za den ted jak jí učím na UM tak někdy 2x 😉 a Dr včera říkal,že to stačí,když jí jogurty,tvarohy a sýry

Jo a Kája dneska vypila odpoledne UM 120 ML hurá tak snad jí to naučím a až přijedeme z dovolené tak přestanu kojit 😉
evelina0007
24. črc 2009
Halóóó tak jsem tu pro dnešek s přípravou končím 😉

Hlásím,že se nám prořezává opravdu 10 zub jsem ho dneska,když jsem mazala na noc mundisalem nahmatala,ale úplně venku není =-) :-N takže už máme skoro 4 stoličky 😃 😃
berus
24. črc 2009
dej mi ještě chvíli, nespíme :-p

a s těma zubama jste se nějak rozjely =-) 😉
evelina0007
24. črc 2009
Beru 😉 jj snad už bude na chvilku pokoj 😉
berus
24. črc 2009
tááák, prtě spí, burdel uklizený, ještě nádobí,ale na to je čas, Míša se vrátí o půlnoci 😉

dočetla jsem vás jen tak letmo, ale musela jsem se smát u kat 😃 😃 😃 není holka :-N

evi,co jsi teda na zítra navařila?
já pořád netuším, co mám udělat na toho prvního =-) , budu dělat dva ty slaný dorty, jeden bude od švagrovky sladký a pak chceme opíkat buřtíky, ale pořád mi to přijde málo na 26 dospělých a 13 dětí, z toho jsou ale 4 mrňavý
tak hoďte inspiraci 😉
evelina0007
24. črc 2009
tak,protože máme takovej jen malinkej gril(novej bude příští rok)tak jsem zavrhla grilování pro tolik lidí 😉

upekly jsme s mamkou vepřový maso a sekanou,budu dělat těstovinovej salát,jednohubky,bude dort a bublanina s meruňkama,nějaký slaný brambůrky,tyčinky,pak nakrájím rajčata,okurky,papriky,melouna a mám koupený 5 litrů červenýho a 5 litrů bílého na tvrdej kašlu a pivaři co tu budou jsou i řidiči,kteří pak pojedou tak jsem pivo nekupovala 😉
evelina0007
24. črc 2009
Dneska jsem vygrutovala barák jak na Vánoce,kdyby bylo hnusně a museli jsme bejt doma 😃 :-p jsem si fakt mákla,že já káča pitomá mám tolik místností to nechápu :-p ]-(
berus
24. črc 2009
ježkovy voči a to vás má být 18 =-) :-N

jak to máme na těch kurtech, tak pití i pro děti je zajištěný, řeším jen jídlo, grilování jsme taky zavrhli, i když je tam velkej gril, musel by u toho Míša stát

brambůrky, tyčinky, to je jasný, zeleninu - to bych tam nějakou mísu mohla přinést, to mě nenapadlo, dík 😉
evelina0007
24. črc 2009
Beru,ne asi 22,protože přijedou i rodiče švagrovky 😉 ona má super tátu takovýho jsem si vždycky přála a Karel mi docela nahrazuje toho mýho a on to i ví jak to je 😉 no a moji sousedi jsou žrouti tos neviděla 😃 😃 😃
evelina0007
24. črc 2009
jo a asi 6 děti a jen Kája a Mates mimi 😉 a těm dělám baby sušenky s lipánkem Káje a s jogurtem Matějovi do takovejch formiček 😉
berus
24. črc 2009
na mimina kašlu, dostanou přesnídávku :-N 😃
a celá naše famílie jsou taky žrouti :-p

asi zaúkoluju švagrovou, dneska tady byla a nabídla se že by ještě něco upekla, má výborný malinkatý tvarohový šátečky 😉
berus
24. črc 2009
jo a s těma místnostma, klidně si od tebe 2 vezmu 😃 😃 😃
evelina0007
24. črc 2009
Tak já ti dvě pošlu 😃 😃 😃 ono uklízet ty naše a ještě jsem luxovala u mamky 3 místnosti :-p :-p
berus
24. črc 2009
dík a prosím tě,doporučeně, jo 😃 😃 😃

jak jsem si myslela, že se nám stala nehoda, normálně jsem viděla, jak máme v ložnici postele od bálkónu až ke zdi :-N :-p :-p :-p
ale stejně ještě nejsem rozbitá =-) , zítra je to týden zpoždění, kdy bych měla jít na gyndu?
evelina0007
24. črc 2009
jasan posílám ono uklízet jen obývák 40 m2 je záhul 😃 😃 Kájina má pokoj 28m2,ložnice je 18m2,kuchyně s jídelnou 25m2 a pokoj pro hosty asi 20m2 a to nepočítám chodbu,schodiště a koupelnu tak si vyber který chceš 😃 😃

No už raději na gyndu příští týden zajdi to máš rozhozený tou dietou 😉
evelina0007
24. črc 2009
to máš vidiny ne 😃 :-p
berus
24. črc 2009
no pááánečku :-N
já nemůžu zapomenout, jak jsi přišla k nám a řekla, že tak malej byt jsi nikdy neviděla :-N 😃 😃 😃
a to já s našima do mých 5ti let žila jen v garsonce, vlastně v úplně stejným bytě, jako je náš, bez ložnice a balkónu
a tenkrát se mi zdál obrovský :-N

no asi budeme muset začít řešit větší bydlení, ale Míša chce do baráčku a mě děsí hypotéka na 30 let :-S

dojdu 😉 ale vůbec se mi nechce, jsem si nějak odvykla rozcápnout nohy a přitom v těhu mi to na konci už ani nepřišlo :-N
berus
24. črc 2009
jsem si jen představovala obývák o rozloze našeho celýho bytu :-N 😃 😃 😃

to k vám nemůžem, s pánem pak nebude k vydržení :-p
evelina0007
24. črc 2009
Beru 😃 😃

No já jsem zvyklá na barák u Aleše jsem taky čučela a to ten byt má asi 73m2 😃
My máme hypotéku na ještě 18 let a druhou asi na 15 😉 plus úvěr stavebního spoření :-p atd a dá se to,kdyby jsme nemuseli ted platit ten plyn tak je to v pohodě :-|
evelina0007
24. črc 2009
jdu kojit hned jsem zpět
berus
24. črc 2009
tak to máte akorát, do Kájiných 18 splatit hypotéku, děcka se vezmou tak okolo 25 a to ještě pošetříte nějaký věno :-N 😃
krásně jsem to naplánovala 😃 😃 😃
berus
24. črc 2009
už?
dneska nějak dřív :-N

jo a počítáš s tím, že ráno dostaneme držkovou, že je to zase rodinná debata 😃
berus
24. črc 2009
tak já se ještě pochlubím, že Matýsek celý odpoledne chodil x-) , popolezl fakt minimálně 😉
ale zase na druhou stanu vypil dneska sotva 70 čaje 😞 a to to do něj fakt rvu, jenže on si cucne a konec, už nevím, co s ním, dala jsem mu cucat mokrou žíňku :-N

jo a jogurty pořád nejí :-S takže z mlíčných věcí má v noci 2x mlíko, dohromady tak 200-250 a z 200ml večer kaši
už mám napsanej taháček k doktorce, na co se jí všechno chci zeptat, tohle k tomu patří

jo a naši dneska jeli do Lužan, prý jim to tam včera zmasakrovalo stanovku před karavanem :-| , co to počasí blbne?!
berus
24. črc 2009
ještě kojíš?
jsem si z nudy založila diskuzi :-N , mám vykouřený 2 cigára a umytý nádobí 😃
evelina0007
24. črc 2009
No dřív,ale byl velkej řev je asi ten večer co zub hodně boli :-Sto je pi každým zubu ]-( takže možná zase za chvilku půjdu 😉

Věno chceto jo no věno má byt v Průhonicích 😃

Matýsek je šikula 😉 Kája chodí okolo nábytku a už jen leze a nekombinuje to s plazením 😉

Já potřebuju,aby se naučila pít alespoň 100 ml a přestanu kojit,protože jí jogurty,lipánky pak mi Dr doporučil ovocný tvarohy tak jsem na zkoužku koupila a jí lučinu kostičky a to jí prej stačí 😉
berus
24. črc 2009
věno dobrý 😃
Kadel je šikovná 😉
já chci, aby Mates ještě lezl, je to takový miminkovský :-N

a kolik mléčných věcí má mít za den?

volá Míša, hned jsem tu
katerinka.kr
24. črc 2009
Jsem tu, budu dělat tu dortu, ale klidně prndejte, budu koukat, mám vás místo televize 😃 😃 😃
berus
24. črc 2009
chci pak fotku 😉
pro inspiraci, jak nazdobit
evelina0007
24. črc 2009
No mě říkal,že když vypije toho um alespoň 100 ona dneska vypila 120 ml,jogut,lipánek nebo něco takovýho a sýr tak by to mělo stačit 😉 když kojím tak nevím kolik toho vypije 😉
berus
24. črc 2009
aha
dávají nám seriál, budem koukat =-) nebo prndat

Začni psát odpověď...

Odešli