• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
A beru vidíš, to jsem do tří let nemluvila :grinning: :confused: :confused: :confused:
24. črc 2009 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zdobit, něco vykouzlím :wink:
24. črc 2009 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu Štěpánku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vidíš a to se říká, co se v mládí naučíš :sweat_smile:

a kouzli :wink: (jo moni tady dlouho nebyla :confused: )
neumím růžičky ze salámu, když je budeš dělat, popiš mi to jak pro blbečka
24. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zrovna ty my taky nejdou, jsem to zkoušela a říkám si, ze u každýho to vypadá jako růžička, jenom u mě jako prdelka :grinning: :grinning:

dort hotov a uz se chladi v lednici. vysledek vyfotim az zitra, teda me ty tomáškovy narozeniny zmáhají, zítra všechno nazdobit, a nachystat, no a to bych jeste měla uklidit, no tak to nehrozí :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdelka :grinning:
kam na to chodíš :grinning:

na co uklízet, když se stejně udělá burdel :sweat_smile: :wink:
tak se pochlub zítra :wink:
a nebuď zmožená a užívej :wink: já se na ně těším, jak malý dítě na Vánoce :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do hajan, volal Míša, že přijde dýl a už se mi nechce čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou :slight_smile:
24. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Beru, nad tou prdýlkou jsem nemusela tak dlouze přemýšlet, když to tak vážně vypadá :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu taky zalehnout, zítra máme velký den :wink: :wink:

Dobrou noc :wink:
25. črc 2009 v 00:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:

tady leje :confounded: a já myslela,že to fakt uděláme venku ach jo :angry:

Kat :grinning: :grinning: zase si mě rozesmála
Beru,Moni psala,že se ozve až bude v N :wink:
25. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíkům vše nej k svátečku :slight_smile:
25. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kubíkovi vše nej :dizzy_face:

evi, katy, užijte si to dneska :wink:
jo a tady taky leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dneska klidně :sweat_smile:, ale ne příští sobotu :confounded:
25. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak dneska klidně :angry: :angry: tady už ne Aleš jde připravit pergolu prostě budou venku a hotovo :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem myslela klidně v LBC :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dyť ti to bude líto, že je to venku, když jsi včera tak gruntovala :sweat_smile: :wink: :grinning:
25. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojkýýý,
su zase slaměnka... furt se ten taťka někde courá :angry:
Kubíčkové, kráááásný svátek přejeme :dizzy_face:
Berun, jsem Ti taky zahlasovala :wink:
Holky co dnes děláte oslavy... ať vám to vyjde, počasí nezlobí a všem ať chutná :slight_smile:

Jo mám dotaz, kolikrát denně vám spinkají broučci... Kláruš by už tak nejraději 1x za den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru no proto :grinning: nebude mi to líto :grinning: Oni se stejně budou courat i dovnitř,protože všichni budou chtít vidět ten náš hořejšek ještě tam nikdo nebyl :wink:

Bobul,tak mu to courání zatrhni :wink: Kája spí 2x za den,ale dopoledne jen 20 minut a odpoledne tak hodinu až hodinu a půl :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko, děkujiii :grinning: :grinning: :grinning:

spíme 2x za den, dopoledne tak hodinu až dvě, odpoledne tak půl až hodinu :wink:
ale on je spáč od mala :wink:
25. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme si pěkně včera užili na grilovačce. Dom jsme přišli před půlnocí :wink:

všechno nejlepším Kubíkům :slight_smile:

u nás tedy pršelo,ale jen po sedmý a pak vylezlo sluníčko,takže všici sousedi venku makaj jak vzteklý a já musela nechat Janí spát na chodbě doma :confounded: ale vypadá to, že se něco žene, zase je pěkná tma :-/

a spíme pořád 2x denně... ráno tak 1 a1/4 hodiny a odpo většinou 45 min, vyjímečně hodinu :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se taky zúčastnila ankety :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Kubíkům také přeji všechno nejlepší :wink:

Spíme také 2x za den, dopoledne tak hodinu a pul odpoledne tak hodku, ale jak kdy, mění se to, jojo, kde jsou ty časy, kdy malej spal dopoledne 3 hodiny :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dopoledne byla hrůza... vítr, déšť a bouřka, ale teď je krááááásně (ale mokro :stuck_out_tongue_closed_eyes: )... tak doufám žei Ev vyšlo počasí a budou venku :wink:
25. črc 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tu je mrtvo... jsem tu už asi dlouho nebyla o víkendu... :sweat_smile:
25. črc 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toš totok... :confused:
25. črc 2009 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak jsem trochu dočetla, Katy s tím Štěpánkem jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning:
U nás se spí někdy jednou denně, někdy dvakrát. Ale když spí jen jednou tak je k večeru dřív unavená a protivná.
Kubíkům vše nejlepší k svátku :slight_smile:
Káju pořás trápí ta stolička, ale dávám jí teď na dásýnka ten gel a taky homeopatika a vypadá to, že to trochu zabírá. A byla jsem se i zeptat u doktorky, jestli je to normální, že ta oteklá dáseň má tmavě fialovou barvu a prý jo. I krvácet že to může. Tak snad se to už brzy prořízne :confused:
A teď se jdu podívat, co máte s tou anketou :grinning:
25. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujiii :grinning: za anketu, bych si připadala jako blb, kdyby tam nikdo nepsal :sweat_smile:

bobulko, jj, klasickej víkend :grinning:
pal, chudinka berunka :pensive:

kde jste ženský? těším se na fotky z oslav :wink:

jinak dneska jsme měli rodinný den a bylo to moc fajn, blbnuli jsme všichni 3, až z toho mám spálený kolena od koberce :sweat_smile:
a byli jsme nakupovat v Lidlu a měli tam výprodej, koupila jsem barvičky na malování, maluje se s nima prstíkama, zdravotně nazávadný za celých 50 káčé :wink:
takže mám pro Matýska první dárek k Vánocům :slight_smile:
když nad tím tak přemýšlím, to dítě mě fakt děsně mění :sweat_smile: , se mi ještě v životě nestalo, abych měla dárek na prosinec v červenci :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy mě chcete donutit věnovat se manželovi :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ho mm za celý den plný cvičky :grinning:

a pal, se mi nesměj v mým tématu :grinning: :grinning: :grinning: se nudím, no :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ho mám :wink:
25. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus :grinning:
Já jsem si to hned myslela :grinning: A co máš v plánu za anketu teď? Jsem ti hned chtěla dát nějaké tipy, ale nic dostatečně směšného mě nenapadlo :grinning:
25. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba v kterým měsíci jste počly :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
jestli je jako pravda, že když je zima, je každej zalezlej v posteli :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vím, který den jste počaly, pokud víte :grinning: Já třeba vím, byl to čtvrtek, ve středu se manželovi nechtělo, prý byl unavený, ale slíbil mi to na další den :grinning: My jsme totiž měli PLÁNOVANÉ rodičovství :grinning:
25. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, koukam,ze si Berus zase pekne popovidala :wink:
jsem zasivala manzovi batoh na ntb, se mu trhalo ucho,tak jsem s tim tady pekne zapasila po tme,az jsem se pichla,tak jsem si hned radsi rozsvitila :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem po dlouhatááánské době nakoukla.
Všem oslavenečkům dodatečně gratulujeme a hlavně dnes kubíkum.
Jinak spíme stále 2x denně tak 1,5 dopo a skoro 2 hod odpoledne.konečně se v noci vyspím, ale usíná jedině nalezlej na mě
25. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek