***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
25. črc 2009
ahoj teto Romčo, kde se couráš :-N

pal, počly jsme 6.11. a bylo to úterý :-N 😃 😃 😃
a malej je vybrečenej, páč to u nás probíhalo tak, že Míša už měl toho maratónu plný zuby a nechtěl a já bulela, že musí, že mám ovulaci :-N
jo a ještě jsme to zkombinovali s prstovou metodou :-N , takže kluka si vlastně Míša vybral sám, páš holčičky šoupal jinam :-N 😃 😃 😃
romi.r
25. črc 2009
beru jsem u našich, Brně bych na sídlišti skapala 😃
já si datum už nepamatuji, ale vím že ten den jsem měla službu ve špitále 😃 😃 😃
berus
25. črc 2009
romi 😃 😃 😃
palla
25. črc 2009
My 11.10. 😃 Já právě v tu středu mu říkám, že mám plodné dny a on na to že je unavený, no chápete to ]-( 😃 😃
Ahoj Romi a Jani 🙂
romi.r
25. črc 2009
ahoj Pavli
jana.rce
25. črc 2009
teeeeda, tak já vůbec nevím 😃 my to jen tak zkusili, že to stejně nemůže na poprvý vyjít...však nejsem nejmladší..manža chodil ještě makat na barák a vracel se kolem půlnoci,takže jsem si říkala,že únava se musí projevit a ejhle, z únavy máme Jaňulu😃
ahojky Pall 😉
romi.r
25. črc 2009
Dada ma luxusně zapřenou prdýlku, tak moc, že má obtisk plinky na prdelce, hlídal manžel a vrátil mi ho po 2 hod jízdy na kole totálně pokaděnýho, takže dnes jen chudáček skučel
berus
25. črc 2009
z únavy Jaňulku :-N 😃 😃 😃
romi.r
25. črc 2009
zdar jani, my jsme taky na první pokus strefili Dadulu
berus
25. črc 2009
chudáček |-|
my dneska zese zkoušeli nočník a nic :-p
jana.rce
25. črc 2009
nekecám Beru 😃

tedy Romčo, to je chudák malej....tak ať je brzy líp 😉 já používám na opruzeniny imazol a je fakt dobrej 🙂
berus
25. črc 2009
ty jo, to my půl roku :-p
romi.r
25. črc 2009
holky, uděláte vubec neco přes den? já moc ne, páč jak se mu někdo nevěnuje, tak jančí, nechce být vubec sám
jana.rce
25. črc 2009
Romi 😃 kdo umí, ten umí,co? 😉

my nočník taky nic 😕
berus
25. črc 2009
já jo,Matýsek je docela hodnej, zabaví se sám 😉
romi.r
25. črc 2009
u nás funguje super bepanten, ale dnes je to fakt mazec, to jsem ještě nikdy neviděla, fakt obtisk plínky-samej pupíneček 😞
jana.rce
25. črc 2009
Romi, nápodobně. jen se zvednu a už hučí....tak jí musím zabavit a pak se mi občas povede odejít do vzdálenosti,kde mě vidí....a když potřebuju vařit,tak jsem rezignovala a nechala jí rabovat šuplíky...😞
romi.r
25. črc 2009
na nočník zatím nedávám, páč mi vždY zdrhne a líta hanbatej po koberci
Jani,manža mi tvrdil, že to věděl a ani nepochyboval
Jo a když odejdete a je s něma někdo jiný, tak v pohodě, nebo ne???
palla
25. črc 2009
Chudák 😢 Taky používám bepanten.
Já teda s Kájou moc neudělám, zabaví se sama spíš omylem a jen na chvíli. Něco se dá ale udělat i s ní, že za mnou prdelkuje a "spolupracuje"
jana.rce
25. črc 2009
my to měli v těch hnusných vedrech před pár týdny až skoro do krve 😞 to bylo hnus...beruška malá...
jana.rce
25. črc 2009
když odejdu a nevidí mě, tak dobrý,....jakmile mě zahlídne hučí a chce zase ke mě🙂
je úúúúplně jiná než Teri...s tou jsem stihla i zahrádku...😉
berus
25. črc 2009
je v pohodě,až je mi to líto :-N 😞 , že mě nepotřebuje :-N
prý separační úzkost :-p
palla
25. črc 2009
Berus, ještě bych neříkala hop :-N
romi.r
25. črc 2009
beru, tak u nás taky tak, taky až je mi to líto, sice hucí , ale jak jsem říkala, stačí aby kdokoliv za ním přišel a to mu stačí
jana.rce
25. črc 2009
teda beru, nepřeháníš to s těma novýma diskuzema😃 😃 😃
berus
25. črc 2009
pal, však neříkám :-N
teta říkala, že je to kolem roku a půl, prý nemohla sama ani na hajzlík :-N
berus
25. črc 2009
jani, však už končím :-N 😃 😃 😃
jsem prostě zvědavá a tady nikdo nebyl :-N
romi.r
25. črc 2009
tak to jsem taky zvědavá kdy mu docvakne že jsem jeho máma 😃
palla
25. črc 2009
Mi zas připadá, že Kája má sep. úzkost pořád. Jako na wc sama jdu jen když je někdo doma :-p Je mi pořád v patách. Ale když je po ruce někdo jiný, tak na mně jako na mamince netrvá :-N
romi.r
25. črc 2009
no to je mi taky v patách jak jsme sami, ale když je někdo doma, tak mužu odejít a ani si toho nevšimne