• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj :slight_smile:
Tomíkovi všechno nej k narozeninám :dizzy_face: Katy, super fotky :slight_smile:
Bobul, ta krosnička vypadá dobře, takovou nějakou asi vezmeme. A na Pustevny se s malou chystáme už tak dlouho a manžel to vždycky zavrhne, že tam bude určitě moc lidí. Máme to za humny a nebyli jsme tam tak10 let :sweat_smile:
27. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, Evi, Lucenek, Pal hezký fotky
Bobul jakou máte krosničku? Spokojenost?
Tomíkovi vše nej.....
27. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme všem za přání :wink:

Ev, a nebude to angína? Ted je toho strašně moc, protože to počasí tomu nahrává :pensive:

palli, chci dát fotky jeste z plavání a jeste jednu spešl pro tebe :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Gratulka Tomíkovi k 1 ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A všem co slavili o víkendu tééééééééééž :dizzy_face:
Proběhla jsem fotečky ,máte je mooooooooooooooc kráááásný :slight_smile: šikovný mamky :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to jsem celá napjatá :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domi ahoj :slight_smile: no Gábi to začalo taky na hlavě a ta byla největší a má tam velkou jizvu :pensive: no uvidíš,jak to bude pokrašovat ,ale během dne se jí to podlilo,jako puchýřky a přibývaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: 3-4 dny se rozlízají,pak se hojí,3 den byl asi nejhorší to ju to hodně svědilo :pensive:
27. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
děkujeme za chválu

A moooooc gratulujeme Tomáškovi a přejeme, aby ty příští pusinky od holek se mu líbili víc a víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiti, krosnička je půjčená a je to Chocco, typ teď nevím ale je tak 3 roky stará.... a docela dobrá :wink:

Jsem tu dnes chtěla debordelizovat, ale asi se na to vyprdnu, bo mě láká kamarádka na kafíčko a bnazén :slight_smile:

Tak krááásnýýý den
27. črc 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul dík
V sobotu odjíždíme ke strejdovi do Roudnice, já se těším jako malý dítě :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo????
27. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Tomáškovi přejeme k prvním narozkám vše nej!!! :dizzy_face:

jinak já už od 5ti od rána rodím :sweat_smile:

jdu si dát kafe, my totiž vstávali teď :sweat_smile: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

jako první bych ráda poděkovala všem, co popřáli Sabince k narozeninám, moc si toho vážím a díky :dizzy_face: Pár fotek z oslavy je v albíku. Byla parádní až do chvíle, kdy šel taťka rozdělat do udírny a Sabinka se převrhla i s kočárem, to je na vysvětlenou, proč má takovou bouli. Jeli jsme pro jistotu i na pohotovost, ale vše o.k.

Vzhledem k tomu, že teď nemám na koně moc čas, chci popřát všem - co oslavili 1.ní rok života - hlavně zdravíčko a hodné maminky a tatínky :slight_smile: :wink: ,-- že to ale uteklo maminy, což? Za chvíli abychom vlítli na další :grinning: :grinning:

Tomíkovi vše nej k 1nímu roku :slight_smile: Musím zase běžet, mějte se krásně, papa
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall, trochu to trvalo, ale fotku extra pro tebe mas v albu :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem ještě jednou děkujema za gratulace, máme radost,a Tomáškovi tlumočím :grinning:
27. črc 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,já doufám,že to angína nebude už je mi líp jen mě bolí hlava :confounded:

Beru,tak hezký kontroluj kontakce :wink:

A já jdu vyprat kočár :wink: chtěla jsem si koupit golfky ,protože k mamce do auta se mi kočík nevejde,ale sousedka mi včera jedny dala tak ty zatím postačí a ty nové s tatínka vydoluju tak za půl roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak ať to nic není :wink:

kde jste všechny? užíváte krásnýho dne, co :slight_smile:

díky tomu, že jsme vstávali v 10, máme celý den nějaký rozhozený, Matýsek teď usnul, až se vzbudí, dostane oběd a mažeme do města
potřebuju ingredience na mrňavý dort a svíčku :dizzy_face:

já jsem dneska nějaká na měkko, připomínám si, jaký to bylo před rokem
v jednu chvíli se mi chce smát a v jednu bulet :sweat_smile:
tááák strašně to uteklo :frowning2:
a co se ty prckové za tu dobu naučili :wink: a co se naučily mámy :sweat_smile:
třeba jak vyprat mrkev, jakým chmatem nejlíp přebalit, jak vyndat z pusy papír bez toho, aby jsme přišly o prsty, jak mít oči i vzadu na hlavě :grinning: :grinning: :grinning:

to říkám, mám nějakou nostalgickou :dizzy_face:

tak jsem se vykecala a jdu debordelizovat (bobulko, úžasný slovo! :grinning: )
27. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,snad ne :wink: Já taky vzpomínala :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska mě Kájina kousla do ramene,že jsem měla obtisk zubů :confounded: :angry:
27. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak nějak, jsem se tento rok naučila víc nez za celý svuj dosavadní život :grinning:

Pall, tak kde jsi, jsem schválne kvuli tobe tam dala "na hanbě" fotku :grinning:

Ev, tak at uz je líp.

cory, a jak se vám převrhl ten kočár??? Ditko bylo připevněný a i přes to? Já totiž malýho taky nechávám dost na volno, a si říkám, aby mi z toho za chvili nevyskočil. Když je ale upevnenej na fest, tak mi tam nechce sedet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy :grinning: pěkná fotka, taky jsme tak vypadaly s Kájou, ale my u toho stály, aby nás všichni pěkně viděli, kteréže to dítě je tak uvřískané :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že už se to Tomíkovi líbí :wink:

Berus, pěkně jsi ten rok shrnula do pár vět :grinning:

My jsme dnes byly v parku a zas tolik miminek a těhotných maminek, to pak člověk ani z té nostalgie nemá šanci utéct :angry: :grinning:
27. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše Kája opravdu netroškaří máme 11 ZUB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev... :sweat_smile:
Cory, ta boule vypadá děsivě :frowning2:
Beruš, to jsi neznala??? :wink:
A teď se mezi našima známýma ujal můj výraz blažkovat.... bo naše Kláruš je zvědavá jako stará Blažková :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,taky dobrej výraz :grinning: naše Kája je taky děsně zvědavá a pořád někde načuhuje :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooojky holky,
na začátek všem oslavencům jenom a jenom to nejlepší, posíláme pusinky

Omlouvám se za delší odmlku, ale oslavy byly veliké a časově naročné. Maličká si to všechno moc užila, koukněte na fotky. Manžel si v neděli skočil z letadla tandemových seskokem .... tedaaa ten byl šikovnej a ani se nebál, to já jsem vykouřila 10 cigaret nervozitou hihi...
27. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak nakoupíno, dort se chladí, ještě tajně zabalit dárečky :wink:

Mě celej den štípou oči, bych bulela jak želva a nevím, jestli smutkem, že už nemám mimi nebo štěstím, že jsme ten první rok všichni ve zdraví přežili :sweat_smile:

ren, hezký fotky a manžel je odvážnej :wink:
bobulko, blažkovat :grinning: jo a neznala a dokonce ani to, jak se trefit do papuly, když dítě dělá nenene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
pal, taky se u nás roztrhl pytel s maminama a těhuleme :wink:
evi, pokousaná :sweat_smile: ty woe - 11 zubů :confused: to je mazec

právě mě Míša přemlouvá, ať už jedeme a já se zuby nehty držím gauče a odmítám, páč mám strach, že by mě z porodnice vyhodili, že to ještě není ono a to jsme měla kontrakce po 5-4 minutách :grinning:
27. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, nenech se přemlouvat a raději jeď :grinning:
Evi 11, jo :sweat_smile: To bude mít brzy komplet chrup :grinning:
Ren, pěkné fotky. A jak se manželovi seskok líbil? Můj taťka si taky letos seskočil a děsně mu vadilo, že než vyskočili, musel si sednout tomu co skákal s ním do klína :grinning:
27. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě chvíli nechám Míšu vycukat, dovolim mu zavolat odvoz až ve 21:45 :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,pěkný fotky :wink:

jj asi za chvilku vylezou už všechny :grinning: takže máme nahoře jedničky,dvojky,dvě stoličky a dole jedničky,2 stoličky a ted roste jedna dvojka :grinning: :grinning: :grinning: a předpokládám,že vyleze i druhá dvojka :angry: :sweat_smile:

Beru,tak to jsi nejlepší :wink: jenže já jela tak brzo jen proto,že jsem začala krvácet :wink:
27. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palla ani mu nevadilo... ale poloha je to divná to je pravda, ale bylo to prej super... jenom má všude štěnice od těch popruhů, jak to škublo

Vyhlašuju Káju za největší zubatku :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, ty toho manžela teda trápíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek