• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
už volá kamarádovi :sweat_smile:
a prý Oldo nespěchej, jenže mně se zkrátily kontrakce na 3 minuty :sweat_smile: tak volal znovu, Oldo dělééééj :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,kde všichni jste???? :frowning2:

si tedy jdu lehnout dobrou všem :wink:

Beru,a ty si to užij v porodnici Matýsek už bude za chvilku venku :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě dodělávala dortíka a balili jsme dárečky :wink:
já ještě spát nejdu, jsem magor, chci si ho přesně v 0:10 vyfotit :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak ho hlavně nevzbuď :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Beru chudák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se pokusím ho nevzbudit a když jo, tak budu potrestaná, páč dřív jak za hodinu pak neusne :sweat_smile: :grinning:

tak už jedu v autě a říkám kamarádovi, že to přešlo, do 5 vteřin přišla taková kontrakce, že jsem ji musela trochu víc rozdejchat a Olda přemýšlel, kde je nejbližší parkoviště a jestli má nějaký rukavice a provázek na pupeční šňůru :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru hi hi.. to je hustýýý :grinning:
27. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren :sweat_smile: :grinning:

tak už stojíme před porodnicí :dizzy_face: je stejně teplá noc jako dneska a je to divný, vědět, že jdu rodit, ale jak jsem se bála 2 měsíce dopředu, stach nemám, musím se pořád smát :sweat_smile:

pak už je to hekárna, vyšetření, zjištěno, že jsem otevřená na 6, na sál, prdnutí vody bez varování a 20 minut monitor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na monitoru to bylo hnusný, už to začlo trošku víc bolet a tak říkám Míšovi, že chci chodit a ten blbeček volá na PA a prý, slečno, ona už chce rodit :grinning:

po pásech sprcha, nepomáhala, jsem tam hópla na všechny 4 a nemohla se zvednout a Míša seděl naproti mně na záchodový míse a jen pitomně čučel :angry: :sweat_smile:

ale když jsem šla zpátky na postel, ležet bylo nejlepší, utíral na zemi ode mě krvavý kapičky :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš to je dráááma, ale mám tucha že s dobrým koncem :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím nevím, neříkám hop :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si to ještě dopíšu, když už čekám na tu půlnoc :sweat_smile:

teď to začíná být drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přišla mě zkontrolovat PA, a prý dobrý, jste na 9 a půl, ještě 3 kontrakce a jdeme na to
houby 3 kontrakce - 15 minut neskutečný bolesti :confounded: dýchat jsem nemohla, Míšovi drtila ruku a natahovala :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá jdeme tlačit :dizzy_face:
sice mi musejí dávat kyslík a na konci hupsnout na pupek,ale povede se to :sweat_smile: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyášek je na světě :dizzy_face:

a teď už mizím :wink:
28. črc 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Matýskovi vše nej k prvním narozeninám a Kájina posílá velikou pusinku :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak hlásím celou prospanou noc jindy se mezi 21h až 23 h budí Kájina na mlíko a včera nic :grinning:
28. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, Matýsek děkuje :dizzy_face:

oslavovat začínáme poradnou, jsem zvědavá, jestli dostane včeličku :confused:

Kájula šikovná, se říká, že v roce by měli spát celou noc, to u nás nehrozí :sweat_smile:
28. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Matýskovi velká gratulka k 1 ročku a mamince k porodu :grinning:
28. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,už asi 5x se to stalo,že spala celou noc,ale pak se to zas zvrtlo a začala se budit ve své obvyklé době :grinning:

Tady leje a Kájina se doma nudí asi se pojedeme juknout do Kiky :grinning: ať má tatka radost :wink:
28. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sem se chtěla zeptat už můžou prcci cereálie a med???Kája dostala takový cereální medový kroužky k narozkám od jedněch známech a já nevím zda je může nebo ne :wink:
28. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky :slight_smile:
Omlouvám absenci, ale byli jsem na dovolené na Šumavě. Bylo tam tak krááááásně :grinning:
Všem dodatečně přeji k tomu významnému výročí!!!!!
Budu se Vás pokoušet postupně dočítat.
Evi krásná fotka v pase :wink: Co oslavička?
Arin co dovča?
28. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Beru velikáááá gratulace Matyáškovi!!!!
28. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyáškovi vše nej k prvnímu ročíku :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej Buclovi :grinning: :grinning:
Terka stávala v 9, spala 12,5 h :slight_smile: , přes den už moc nespí :frowning2:
28. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Matýskovi všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky a ať je veselý jak maminka :slight_smile:
Ev, celou noc Kája nespala nikdy a spát asi ještě dlouho nebude, to jsem ji nějak nezvládla naučit :cry: To se máš :slight_smile:
My dneska očekáváme návštěvu, takže jdu něco nachystat.
28. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pall to Terka spala už jako miminko celou noc, teď hází ty 12 což je příjemný, ale přes den spí tak hodku, určitě by spala déle, ale večer by šla spát tak v 11 :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Jito, to mi tady vůbec nepiš, to mě provokuje :grinning: :grinning: kája spí přes den kolikrát taky jen hodinu (ale většinou 1,5-2 hod) To je teda Terka spáč :sweat_smile: U nás se vstává klidně i v pět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jde spát mezi 7-8, ale v noci je každou chvíli vzhůru.
28. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pall to jsem nechtěla :astonished: , v 5 to by mě zabilo :grinning: , když jsem kojila tak vstávala kolem 7, ale co jsem začala dávat sunar tak si to protáhla, chodí spát mezi 8-9, dřív to nemá cenu - neusne :frowning2:
28. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš prostě slušně vychované dítě, které nechá maminku vyspat, protože ví, že kvalitní spánek=půl zdraví :grinning:
28. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Matýskovi vše nej nej nej k prvnímu roku a dodatečně přejeme i Tomáškovi k 1. roku, jsem nějak nestiha napsat :sweat_smile:

u nás se spí taky celou noc (ťuk, ťuk, ťuk) a dnes se probudila v 6,45 což se mi nelíbilo,tak to ještě u mě na hodinku zapíchla :sweat_smile: teď už chrupe znovu. co taky jinýho, když od rána prší a prší...

Jiťo, dnes jedu ke kámošce na zavadilku a myslela jsem, že tam obhlídnu hřiště, ale v tomhle hnusu tedy nevím:confounded: uvídíme jak bude příští týden. v každým případě je Roudnice šíííííleně rozkopaná, že se tam nedá projet autem a s kočárem jen stěží :angry: ale něco vymyslíme :wink:
28. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady u nás neprší, svítí sluníčko :confused: Jani, tady u nás je taky zavadilka, ale sem asi nejedeš co :sweat_smile:
28. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek