• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Pall, těch zavadilek je dost a opravdu se k vam na otocku nechystam:grinning: :grinning: i kdyz je tam kraaaaasne:slight_smile: s plno vsetinakama jsem byla pred x-lety ve skandinavii:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buclíkovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám :wink: :wink:
28. črc 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani škoda, no :sweat_smile:
28. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj škoda, taky bych vás "moravandy" ráda viděla:wink:
28. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tetky koníkovky :slight_smile:
Matýskovi vše nej k narozeninám :wink:

Taťka byl se Sabinkou na 1leté prohlídce. Je šikovná, měří 81 cm a váží 12kg. :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani doufám, že tam nějaké hřiště bude :slight_smile: , škoda, že je Roudnice rozkoponá, už se tam strašně těším :slight_smile:
u nás pršelo ráno
28. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky z poradny a pěkně jsme zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

máme 11300g a 80cm :dizzy_face: takže zas až takovej Buclínek to není :sweat_smile:
paní doktorka pochválila, páč si do ordinace došel po svých :wink: , že nejí jogurty prý nevadí, stačí, že má ten trošek mlíka v noci a kaši, mám mu dávat třeba tvaroh
prý pokud máme doma teplo, nemusí mít bačkůrky, nejlepší je prý, když chodí bosky
a doporučila nám očkování na meningoka, takže už máme recept

včera jsem malýmu chtěla udělat malinkýho dortíka a vzniklo z toho asi 2kg dělo, jsem zvědavá, jak to zbouchá :grinning:
(teto katy, děkuju :dizzy_face: , vypadá dobře :wink: )
takže hned jak se nám vrátí taťka z práce, jdeme slavit (už ráno koukal na balónky, co jsem mu stěží s těma prohulenýma plícema nafoukla :grinning: )

jinak mě hned po ránu rozbulela tety Motyka poslala krásnou smsku, vám ji přepíšu a schválně, jestli jsem magor jen já, když jsem u ní řvala :confused: :sweat_smile:

Světem si letíš jako papírový drak,
směješ se, laškuješ, radost rozdáváš,
vznášíš se vzhůru, stoupáš do oblak, s úsměvem na rtech život přijímáš.
A když se na nebi objeví mrak, Ty hlavu neskloníš, řekneš si:
Tak život je takový, jak si ho uděláš!
Ať letíš stále výš a svou radost ze života neztratíš!!!

všem vám moc děkujeme za přáníčka!!! :dizzy_face:

a jdu vás dočíst
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke spaní, v noci spí docela dobře a přes den pořád 2x, i když včera spal jen jednou, dofám, že to byla vyjímka :sweat_smile:
evi, já bych jí to dala, od roka můžou všechno, jen ne moc kořeněný, Buclin už taky bude jíst s náma, to jeho jídlo odmítá

jo a doktorka už mi nenapsala Vigantol, prý je jen do roka :confused:
28. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru nemáš zač, a ukaž dortík, jsem zvědavá tetka :grinning: :grinning:

Ev, taky jsem si myslela ze med by malej neměl, ale tatka nám přinesl dom kaši, je to tuším od 8. měsíce, a je tam med :confused:
28. črc 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma nic jsme nekoupily a Kájina dopoledne neusnula,ale už ted spí oběd odmítla a to jsem se radovala,že už 3 dny jí zase hezky :frowning2: T :frowning2: ak já jí to po troškách budu dávat :wink:

Beru,co Dr to opravdu názor mě menigokoka vymluvil až ve 3 letech :wink: říkal,že do 3 let doporučuje jen Prevenar a ten Kája už dávno má :wink:
28. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, krásné přání :slight_smile:
Mi doktorka řekla, že Vigantol teď přes léto dávat nemám a to co mi zbylo mám dávat zase na podzim
28. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teprve na kontrolu pujdem, naše mudr má dovolenou, takze jdeme az v polovině srpna, tak se taky zeptám :wink:

Beru, co máš z toho, malej měl taky přáníčko, a já jsem to ani přečíst nemohla, tak jsem to vrazila tatkovi do ruky, já bych řvala už při uvodním slovu :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pall nám to s vigantolem říkala taky :slight_smile:
u nás už to zase pálí, hlavně je pěkný dusno :unamused:
28. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přáníčko jsem dala do alba, tak mrkněte, za chvíli to smažu. Nebyla jsem schopná to přečíst :grinning: :grinning: :grinning:

Vigantol jenom do roka,tak aspon na něčem se doktoři shodnou :wink:
28. črc 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a pak věřte doktorům :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katy, já to nemůžu přečít, mám to nějaký rozmazaný :sweat_smile: :cry: :wink:
jdu hodit do alba dorta :wink:
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi to přečíst jde :confused: Je to moc hezké :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: no já ho právě pro Káju chtěla a on říkal,že mám počkat :grinning: :grinning: já už taky zkouším dát Káje naše jídlo,ale zatím jen málokdy :wink:

Přáníčka jsou moc hezký :slight_smile: Kája zase dostala písničku na melodii travička zelená,ale je to složený přímo pro ni a o ní :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat krásný přání :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pal, já řvu, tak to nemůžu přečíst :sweat_smile:
a ještě v rádiu hráli Tenkrát na západě od Špinarky, hráli nám ji na svatbě, takže jsem úplně mimo :sweat_smile:

dort je v albu :wink:
28. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,dort úžasnej a koukám,že jsi ho nevzbudila :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevzbudila, ale fakt jsem se bála, páč by jsme museli hodinu vyprávět pohádky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a děkuju, recept mám od katy :wink:
28. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem Vám nepochválila míry hezkýýýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: musíš prominout starou zapomětlivku :wink: já jsem dneska nějaká mimoňka a vůbec nevím proč :confounded: :confounded:
28. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo pokud si vzpomínám tak Katy tady psala,že neumí vařit nebo něco takovýho a najednou je kuchařinka jak vyšitá :wink: :wink:
28. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hééérečka :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, já jsem blb :sweat_smile:
A Tenkrát na západě nám taky hráli na svatbě :dizzy_face: při obřadu na housle :slight_smile: ...a pak nám zdrhnul svědek :grinning:
28. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jsme pořádnej kus chlapa :sweat_smile:
(stará zapomětlivko :grinning: :grinning: :grinning: )
28. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám na varhany :wink:
a kam zdrhnul :confused:
28. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru krásný, hele ale prrr, máš pomalu lepší dortu než učitelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jojo, Ev, se musím pořádně ohánet, a je ze mě kuchařinka jak vyšitá, kdo by to o mně tak před dvouma rokama řekl.....asi nikdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A míry máte, no buclatý... my budeme mít tak max 10,5kg :wink:
28. črc 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,vidíš jaká si šikulína :dizzy_face: máš jedničku s hvězdičkou :wink:
28. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mu udělalo nevolno, bylo horko, tak se prostě během obřadu za úžasu všech ostatních sebral a šel - na záchod se napít, jinak by asi omdlel. A bylo mu tak trapně, že se mo nechtělo jít zpátky. Můj taťka ho tam ale dostrkal. Ouřadové nám chtěli obřad zrušit :sweat_smile: ale dobře to dopadlo :grinning:
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek