• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Pal,tak to byla docela kovbojka :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně,že to dobře dopadlo :wink:
28. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall dobrý :grinning:
28. črc 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, všichni na to se smíchem vzpomínáme, akorát ten svědek moc ne. Se stydí nebo co :sweat_smile: Přitom to byla fakt prdel, vypadalo to, že ho to tam nudí, tak že si na chvíli odskočí :grinning: Teď čekají s přítelkyní mimi a ani se neberou, asi se bojí, že jako ženich by mohl opravdu zdrhnout :grinning:
28. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall :grinning:
musíme do města, koupila jsem manželovi k vánocům hodinky, a pořád se pozdí - už byly 2x v opravě a nic, tak jsem zvědavá co mi reknou
28. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, dort i foto přesně po roce super :slight_smile:
Máme tu návštěvu, tak jdu :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, jsou oba hezký :wink:
pal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jitu, řeknou, že alespoň bude všude dřív :sweat_smile:

jsem pro samý narozeninování zapomněla, že taťka nemá co k obědu :sweat_smile:
jdu rychle něco ukuchtit
28. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru přejeme s Lukáškem všechno nejlepší Matýskovi k 1.narozeninám :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to kuchařinka už má dnes navařeno, teda já se dnes chlubím :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dostali jsme Mama Mia dvd, tak tady celý dopoledne tancujem, to je diskotéka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojkyýýýýýý
Bucliku, kdrásný narozeninový den Ti přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Beruš, dnes jsem byla na neurologii s Kláruš a neuroložka mi právě říkala, že na doma, pokud víc stojí než leze tak bačkurky s pevnou patou a venku že na nerovném terénu právě má chodit bosky... že je to důležité pro vývoj klemby... toš nefííííím :sweat_smile:
A co se týká očkování tak můj názor znáte :wink:
Kat, já to přáníčko nefidělááááá, fňuk :frowning2:
28. črc 2009 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Matyáškovi přejeme vše nejlepší k prvním narozeninkám, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a všeho, co si přeje :dizzy_face: :dizzy_face:

Moc všechny zdravíme a nestíháme....
28. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneska máme fakt den blbec :frowning2: na Kája na sebe strhla složený golfky má móňo na spánku :frowning2: ale vypadá,že jí nic není :wink:
28. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jejda, taky míváme takový den blbec :confounded:
a jaké máte golfky, asi jsem to propásla
28. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Honzík mě vůbec nenechá u PC :angry:
Máte krásné fotky s oslav :grinning:
Mimochodem nevěsta nám roste do čím dál větší krásky :grinning:
28. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ě$$$WWWWv c vcv cxx ............pozdrav od Honzíčka :sweat_smile:
28. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu tchýňko, ahooooojky :slight_smile:
Děkujeme za pochvalu, však my taky máme ženicha fešáka :grinning: :grinning: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni děkujeme za pochvalu :grinning: Nějak toho koníka nestíhám. Snažím se stále chodit do práce a potom si zase užívám Honzíčka. Teď se ještě snažím připravit véču pro taťku, který přijde hladový z práce. Já nevím, jak to všechno zvládáte :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,dostala jsem je od kamarádky jsou to Chicco rok 2002,ale v dobrém stavu jen bez boudičky,ale já potřebovala jen nějaké,které se vejdou mamce do auta :wink: X-Lander normálka dál používám :slight_smile:

Libu,oslavička byla super :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak takový den blbec měla Janí v neděli....nejdřív jí štípla vosa, pak spadla rukou do kopřiv a na závěr spadla z tříkolky a hlavičkou to vzala o fošnu, co jsem právě natírala :cry: :pensive: má tam pořád pěknou modřinu :pensive:

já se furt nedostala k dalším fotkám,abych zmenšila..teď sháním nějakýho zahradního architekta, aby udělaly pěkný projekt a nechtěli 20 tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, my se nezdržujeme zaměstnáním jako ty :wink: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,ona nejdřív spadla pod golfky,pak spadla na zem a nakonec se praštila panenkou :frowning2: a manželovi cestou domů upadl vejfuk a ted je naštvanej,že musí zítra sockou do práce :grinning: :grinning: a já musím zítra nahnat opraváře,protože dneska nebyl doma :confounded:
28. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, taky dobrý.... jsou chuďátka neohrabaný,viď? :wink: ale boulí ještě bude :slight_smile:

tak ať dobře pořídíš s opravářem. já si pamatuju,že jsme tohle řešili, když jsme jeli z porodky...rachot jak blázen a vibrovali mi nohy, jak se klepalo celý auto. naštěstí to Janí zaspala a manža hned druhý den jel do opravny,kde mu výfuk opravili na počkání:slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus.... Matyášku milovaný krásné narozeninky !!!!!!!

Holky hodila jsem fotky z dnešního plavání :grinning:
28. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. tak výfuk u nás byl na pořadu dne minulý týden.. manža taky odvážel skoro uhnilej výfuk do servisu a přijel o šest tisíc lehčí :sweat_smile: .. peklo.. poslední dobou, co našetříme, vrážíme do oprav těch našich plecháčů :angry:

jsem měla teď pěkně staženej zadek.. Edu se z postele natahovala po závěsu na okně a přepadla přes zábranu a spadla na šišku.. jsem šla akorát okolo a nakukovala, jestli už spí, ale nestihla jsem jí už doběhnout.. no, pěkně si pořvala, ale ne zase moc dlouho, za chvíli se začala zajímat o jiný věci.. ohmatala jsem jí hlavu a krkem kroutí taky normálně, tak snad bude v poho.. jsou to vopice, aby jim člověk pořád stál za zadkem :unamused:
28. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Ještě jednou vám všem moc děkujeme :dizzy_face:
Docela jsme si to užili, jen Bucla byl při rozbalování trochu utahanej, tak jsme to zrychlili :sweat_smile:
Ale k večeru už blbnul a to se vším, i když odrážedlo vede :wink:
(jsem zvědavá na sobotu, dostane zbytek dárečků, hlavně tu tatrovku :dizzy_face: )

teda evi, fakt den blbec :pensive:
tak snad to bude dobrý :wink:

Mates dneska přelezl na balkón o něco se odřel a poprvé nám tekla krvička z kolínka :sweat_smile:

libu, jj, máme na starost jen děti a ty občas zavřeme do klece a prndáme :grinning:
bobulko, dyť to říkám, věř doktorům :confounded:
28. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky jsou přidány :wink:
28. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné :dizzy_face:
Jsem kantáre... včera jsem se trošku napápla a dnes jsem byly s kamarádkou na koupáku, tak mě to sluníčko cosi zmohlo... letím do pelíšku
dobrou :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, super fotky, oslava se povedla, to je vidět :wink:

A malej na tom odstrkovadle jezdí? My jsme malýmu dali enduro ven na chodník, že začne jezdit, ale sousedi něco míchali v míchačce, tak bylo po ježdění,protože malej celou dobu uplně uhrančivě koukal na tu míchačku :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
snaží se, ale dozadu :sweat_smile:

to enduro máme taky, poděděný, ale ještě by si na tom asi nabil hubu, páš je to takový pro něj nestabilní
míchačka je dycynky zajímavější, to nevíš :wink:

jo a asi s tebou přestanu kamarádit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem poprvé od 12.6. pořušila dietku, páč ten dort je famózní :sweat_smile: :dizzy_face: , jsem to ještě proložila jahodama a ostružinama :wink:
28. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, beru, mi vykládej, náš tatínek skoro pokaždé když přijde dom se ptá, jestli máme tiramisu, tak mu říkám, že ne, že už je sežr..., no, je to jednoduchý recept, ale že bych to musela dělat každej den, tak to teda ne. U nas se taky po dortu zaprášilo :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek