• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
u nás taky a to byl fakt velkej :sweat_smile:
no když jen já sama sežrala 1/4 :zipper_mouth: :sweat_smile:
ale první narozky jsou jen jednou :wink:

a stejně, dala jsem si za úkol do Matýskových narozenin mít 75 z 83kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám 73,5 :wink:
ještě přežít tu sobotu, budou buřtíky :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, berus, jsi fakt dobrá, já jsem akorát tak skončila u toho, že jsem si řekla, že musím zhubnout :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se dokopala ke cvičení, u mě rekord :grinning: ale sladký si odepřít neumím :wink:

jinak Beru, moc pěkný fotky :slight_smile: malej vypadal jak v sedmém nebi :wink:

enduro u nás je zatím v koutě. malá je na něj malá :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to jednou psala, dobrá ne- tlustá :sweat_smile:

jani, tak ke cvíču se zase nedokopu já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malá je malá :grinning: kolik měříte?
28. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu zbyla sama :sweat_smile:
dneska nerodím, tak jdu spát :wink:
dobrou :slight_smile:
28. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
dnes má být zase krásně, tak valíme na kafičko a bazén s holkama... papa
29. črc 2009 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Beru,krásný fotky :slight_smile: a kdybych tam nebyla tak bych řekla,že máte podle fotek velkej obývák :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem dohnala souseda opraváře a zítra výfuk opraví jen se děsím kolik to bude stát :confounded: :confounded: :confounded: Aleš jel sockou a je úplně hotovej :grinning: :grinning:

Bobul,užijte si to :wink: my budeme dneska doma a na zahradě :wink:
29. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko
Hezký fotky z oslav máte :slight_smile:
Adámkovi od Markét všecko nej 1 ročku :slight_smile:
No nějak se tu nechytám pár dní,vždycky jen popřeju a můžu jít :sweat_smile: tak páááááááááá
29. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámkovi přejeme vše nej k 1 narozkám :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
jsem myslela že Beru je poslední rodička a ona ještě Makak...ale to je tím, že se tu dlouho neobjevila :wink:
takže se přidáváme s přáním Adámkovi vše neeeeeeeeeeej k 1. ročku:slight_smile:

Beru, malá je malá ve srovnání s jinýma čahounama tady,ale kolik měřím budu vědět až v pátek, kdy jdeme na roční prohlídku...

a pak mizíme hned na víkend i když se nám s manžou vůůůůbec nechce. Má být vedro na padnutí a my jedem 180 km, pak musíme k našim (tam jsem rok nebyla a tátu neviděla, mamina tu byla na oslavě, ale Janí jí moc nebere :confounded: takže se tý návštěvy děsím) a hlavně si ale jedem pro Teri na tábor... jen asi vzdáme to plánovaný přespání... při představě, že tam je přes 70 lidí a z toho přes 50 dětí, co řádí jak černá ruka ještě v 10 večer, tak to by se Janí asi moc nevyspala :confounded:

a taky dneska frčíme odpo po spaní ke kámošce do bazénku :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Adámkovi také přeji všechno nejlepší :wink:

A nevim, jestli se nepletu, ale nebyla poslední Lucieee, já si myslím, že my jsme se tu už všechny bavili o mimi a ona chudák pořád lítala po vyšetření, ale jak říkám,nevím, jestli se nepletu :wink:
29. črc 2009 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Adámkovi vše nejlepší!
Mám pocit, že poslední byla Deni, až v srpnu :wink:

evi,jel mastnou tyčí, chudák :grinning: :grinning: :grinning:
a vždyť my máme obrrr bejvák :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

když bude odpoledne pařák,dáme na balkón bazének,když bude přijatelně, slíbila jsem malýmu písek :wink:

jinak já jsem docela ráda,že by mělo být přes víkend hezky :dizzy_face:
akorát nám omarodila teta Baruchna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chtěla dneska makat, ale jsem se zakecala s paní v obchodě u snub. prstýnků, jsem si říkala, nebudu tam chodit, nebudu, ale nedalo mi to. :grinning: :grinning: Rozvedly jsem tam teorite pro a proti manželství, no hodina včudu :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem frajerovi z plynárem poslala asi tisíc papírů co chtěl a on chce blbeček další no mě klepne :angry: my asi ten plyn nikdy nedotáhneme dokonce :confounded: jsem si měla nechat rozvést krbová kamna do radiátorů a bylo to :sweat_smile: :confused: to by mě stálo 100 tisíc a né plyn 150 tis a možná ještě víc to ještě nevím :angry: :angry:

Kat,tak u snubáků jo :grinning: :grinning:

Dneska odpoledne jde Kája na své první stříhání :grinning:
29. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy a co vyhrálo, budeš se vdávat :sweat_smile:
evi :confounded:
jo a jdeš nám udělat z nevěsty ženicha jo :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsme dneska zmákli oboje, jdu dát fotky do alba :wink:
29. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hnusnýho balkónu si nevšímejste, platíme fond oprav, na jaře nám je měly zateplovat, jen zapomněli říct, který jaro :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Beru, super fotečky, sluší vám to :wink: a kg dolů, jsi šikula a ne tlustá, Ty jedna :angry: :grinning: :wink:
Evi, tak to je super, za ty golfky, však to stačí jen tak na lítačku :wink:
Adámkovi, taky přejeme vše nej k 1.narozeninkám :wink:
29. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Mocinky děkujeme za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: Je to už velikej kluk :dizzy_face: A samozřejmě gratulka i vašim miláčkům, nějak teď nestíhám. Co je Adýs mobilní, věčně ho někde hledám a jak sednu ke kompu, tak hned ječí :grinning:
29. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidáváme k přání k 1. narozeninám Adámka :dizzy_face:
Beruš, ten váš taťka to je popleta... člun místo bazénku :grinning:
29. črc 2009 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,hezký fotky :wink:
Táni,jj to úplně stačí :wink:

Kája při stříhání ječela jak o život tak zas moc ostříhaná není :wink: jinak nás trápí zubani :angry: :angry:
29. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, Kláruš taky u kadeřnice řvala jako kdyby jsme ji vraždili... ale jenom u stříhání ofiny, jinak byla vysmátá :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme meli dnes náročný den, koupačka, pak hraní na hřišti, skluzavky, bylo toho moc, malej k večeru uz klížil oči, tak doufám, že mu to vydrží přes noc :wink:

První stříhání máme jeste před sebou, nejdřív malýho nechám vyfotit, a pak teprve ostříhat, co kdyby se ten sestřih nepovedl, že? :wink:

Beru, člun taky dobrý :wink: Jinak paní v obchodě s prstýnky mi svým způsobem řekla, že jsem magor, 12 let spolu a nebýt vzití, no nebyla tak impertinentní, ale v podstatě to tak myslela :wink: :wink:
A neřekli vám který jaro? to je ale dost podstatný, ne?? To mi připomíná z filmu Marečku, podejte mi pero tuto scénu..... Tak co, jede to? No jede, ale neseče.... no tak to je u secího stroje dost podstatná závada, ne?

Ev, zubany jsou hrozny, vy jich fakt máte uz tolik, já nevím, jestli nám něco roste, malej zásadne si nenechá ani pod nátlakem podívat do pusiny :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidáváme se ke gratulaci Adámkovi, škoda mak že nemáš čas a nenapsali jsi jak se máte.
Já taky ted nestíhám, Davča vyžaduje neustálou pozornost a dohled ajsme hodně venku.Taky ted řešíme bydlení, tak na net není čas.
Kat ukaž prstýnky :wink:
29. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, žádné jeste nemám, já jenom monitoruju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Romi a co s bydlením se budete stěhovat?
29. črc 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no řešíme pozemek, když nevyjde, tak asi pujdeme do bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi nebude pozemek v Brne, a jestli jo, tak jste mega bohatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to právě nejsme a je to u brna :slight_smile: Jo jinak dnes jsem byla s davčou v baby kavárně na husové
29. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme hledali bydlení, tak jsem byla jak slídící pes, ale pozemek za slušnou cenu, abychom tam mohli dokonce i něco postavit jsem proste v Brně nesehnala, leda za Brnem, uz jsme meli i vyhlídnutý, ale pak se to nějak zvrtlo, jsme pořád čekali a čekali a nic :frowning2:
29. črc 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaká je ta kavárna, dobrý? Já musím ted pořád víc a víc vymýšlet nejaké aktivity, jsem už přišla na to, že malej mně dopoledne tři hodiny a odpoledne další dvě hodiny prostě spát nebude a doma se nudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kat přesně tak, taky jsem chtěla změnu at se davča doma nenudí, tak jsme vyrazili s kamoškou ven.V Pondělí jdeme do antroposu
Jo docela dobré to tam bylo, malej si vyhrál
29. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek