• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky, vidím tu Brňandy tak se musím přidat :slight_smile:

Romi jaká je ta kavárna? Já byla jen v babykavárně na Skácelce a docela dobrý :wink:

Katy, známe, taky mám pocit že se Lukýno doma nudí a proto musíme pořád něco podnikat :grinning:
29. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak luci nekdy doraž, sem, nebo dáme někde scuka a dětičky můžou hrát, my budem klábosit :grinning:

No dneska fakt to pražandy nějak bojkotují, či co :wink:
29. črc 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Malej usnulaž v 9 a do teď tady vopruzoval taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Od pátku má dovolenou, celých 11 dní, kdybych se dlouho neozývala, tak sedím, páč jsem ho umlátila :sweat_smile:

A dneska jsem zjistila, že chápu maminy, který sem nechodí, páč děti jsou už pohyblivý
Jak jsme byli dneska venku, tak jsem lehce šílela :sweat_smile:
On jde vždycky úplně jiným směrem, než plánuju já, chce na všechno sahat, hlavně na bodláky a kopřivy, žrát šutry, jakmile vidí schody, radostí se tetelí a mastí si je vyšplhat :sweat_smile:
Já jsem utahaná jako kotě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ještě vy tady plkejte o bydlení :angry: :confounded: :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zítra pujdem poprvé cvičit, je tady cvičení s batolátky, tak jsem zvědavá, jestli to malýho chytne, nebo tam bude hučet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Souhlas Kat, určitě jsem pro zas uspořádat nějaký pidi srazík :slight_smile: My jedeme v nedělu na dovču, tak jak se vrátím napíšu a domluvíme se :wink:

Pražandy bojkotují, Brňandy zachraňují :sunglasses:
29. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vám to zkazila liberečanda :grinning:
29. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Beru, taky jsem někdy večer pěkně utahaná a to malej zatím nechodí. Až začne bude to hukot :astonished:

Katy a to cvíčo je o prázdninách? A kde? Taky bych chtěla někam začít od září chodit, asi prubnem znovu plavčo a nějaký to cvičení :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru klídek, dneska jsem zkusila opět vyvětrat s malým enduro, a zasekli jsme se na schodech, děsná sranda byla chodit dva schodky dolu a dva schodky nahoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takze z celé procházky bylo stání u baráku s endurem v ruce :grinning:
29. črc 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru jaký kazení, bereme tě do party :grinning:
29. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no já už pomalu budu muset začínat vymýšlet, co podniknout, aby večer odpadnul dřív on a ne já :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luc, jedou i o prazdninách,jsem se ptala.....http://www.pastelka.net/program/program-podrobnosti.php#hratky
29. črc 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
luci dík :wink: :sweat_smile: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a to plavání,nevím, malej se děsne rád rochní ve vode, ale podle svého, když mu někdo diktuje, co má dělat, tak to moc ne....a jeste když má plavat na zádech, jééé, tak to je teprve rodeo :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
asi budu potřebovat pasteláčka :sweat_smile: :grinning:
no ale já ho vlastně budu mít, Míša bude doma,ať si nemyslí, že bude mít leháro :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
luci docela to tam jde, malej byl nadsšený z domečku a takovej tunel z ikei a taky z míčků, to byl taky happy.
Jsou tam i krmící židličky, sice jen 2, ale nějak jsme se vystřídali.Akorát mi vadilo, že tam není nic k jídlu pro mě, jen párek v rohlíku a tousty :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, teééééda, taky jsem na to čučela, ale až od tří let :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy dík za odkaz, vypadá to dobře. Pak poreferuj jaký to bylo, třeba od září prubneme :slight_smile:

Romi, to je blbý, že tam nemají nic pořádnýho pro maminy, tak příště se musíš nadlábnout předem :grinning: Je fakt že na té Skácelce jsem měla jen kafe tak ani nevím jestli tam maj něco k jídlu.
29. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já vůbecnemám tucha, jestli je něco takovýho v Lbc :confused:
asi jo, ale mě ty dětský centra nějak neberou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
líbí se mi,když si malej hraje s dětma, ale už by tam nemusela být žádná jiná mamina :sweat_smile:

jo a pořád píšu blbě, nikdo ještě neopravil ten mezerník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
katenduro jsem ještě nevytáhla, by mi se mi někde svalil, potřebuji tu obruč, jak je na tříkolce :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
beru proč žádná jiná mamina???
No já jsem si teda dnes připadala jak magorka, všechny maminy tam nechaly děti lítat a pily si kafíčko a já ho furt sundávala ze skluzavky a dětí které chtěl tahat za vlasy a hladit
29. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my se hodně scházíme s maminama a jejich dětma, Lukáš kolektiv miluje tak ho hodně vyhledáváme.

Romi taky bych tam malýho nenechala jen tak samotnýho, možná až bude starší ale teď ještě ne.
29. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, dlouho jsi tu nebyla, tak jsem nekoukala do alba
ty jo, Lukášek vám pěkně vyrostl :sweat_smile: (to je divný, co :grinning: )
ale moc z tebe nemá, viď
29. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, právě že tam byli všechny kolem našeho věku, jen já s ním byla v domku a nenechala ho válet po zemi v kavárně :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No Beru je to divný, taky nechápu proč furt roste :grinning: :grinning: No všechny dítka se hodně změnily, albíčka sleduju a je to fakt rozdíl oproti prťatům co jsme před rokem rodily :slight_smile: A máš pravdu, ze mě moc nemá, je to celej táta, ikdyž něco přece jen, samý negativní vlastnosti po mně zdědil :grinning: Umí se vztekat, musí mít všechno hned, vymrčuje si, no prostě celá maminka :grinning:
romi, právě proto :wink:
buď vůbec o svoje dítě nemají zájem a nebo si svoje dítě úzkostlivě střeží a nikdo se jich nemůže ani dotknout
a Mates děti prostě rád líbe a hladí a děsně mě se..ou maminy,který pořád - nech toho, to nemůžeš, nesmíš
Romi to neřeš, já bych se taky bála. Doma ho nehlídám a klidně ho nechám hrát si v děcáku samotnýho a sama jsem v jiný místnosti, stačí mi když ho slyším a při podezřelým tichu se jen jdu mrknout co zas vyvádí :slight_smile: Ale v neznámým prostředí bych taky byla ostražitá :wink:
29. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás je to zatím tak, že po mně vzhled, po Míšovi povaha - kliďas
doufám, že to vydrží dlouho :sweat_smile:

no ikdyž projevit se umí, ale je to děsná hééérečka :grinning:
29. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru tak kliďase závidím, my máme raubíře. Bylo to tak hodný miminko, teď je to rarach. Děsná podšívka. Slůvko ne pořád nechápe, plácání přes ručičky je největší sranda, poslouchat neumí, řádí jako ďas, no je to fakt malý torpédo a já z něj někdy pěkně šílím :grinning: Ale co se divím, já byla děsný dítě, manža děsně aktivní, tak co jsme asi tak mohli splodit, že? :grinning:
29. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to máš dobrý luci, že ti vydrží sám v jiné místnosti, davča za mnou leze i na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nevydrží si sám hrát
29. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi, to jsou světlý chvilky a baví ho to chvilku, jinak je taky furt se mnou, na záchodě jsem bez něj nebyla ani nepamatuju, trhá mi tam toaleťák v lepším případě, v tom horším chce trůnit se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Je to přísavka, neboj :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek