• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Holky loučím se, mám tu muže a jsem pěkně utahaná, tak se těším na kutě. Malej mi hodinu a půl řval než usnul, tak snad bude spát ráno dýl a nebude vstávat zase v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dobrou a někdy až bude chvilka zase nakouknu :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou luc, to usínání nezavidím, davča usíná super, ale zase se válí po mě a tahá za naušnice, to usne hned :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak to jsi popsala Matese :grinning:
on je hodně akční, vteřinu neposedí, ale já myslím, jako že je moc hodnej, nevztekací, žádný scény :wink:
to, že musí všechno prozkoumat, vyrabovat šuplíky, zlomit kytku, zrasit žaluzie, skoro zmrzačit psa, 100x denně vylej Nice vodu a do toho vysypat granule, rozložit celý puclíky do posledního dílku, rozdrobit rohlík na mini drobečky po celým bytě a tak déle, beru jako samozřejmost,prostě to k nim patří :wink: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak to je celej davča beru :grinning: hračky co má doma ho nezajímají, jo ale kdybych ho zavřelado ložnice s kytkou plnou hlíny, tak o něm nevím
29. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dobrou :slight_smile:

jo a usíná taky celkem dobře, položím ho tam, chvíli kecá a pak usne
když náhodou začne bulet, vezmu si ho do obýváku, chvíli se tulíme, za 10min už si mne očička, tak znovu do postýlky a to už většinou usne :slight_smile:
jen dneska jsem tomusela zopakovat asi 4x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Beru, tak to se nemůžeme potkat, taková mamina, jak jsi popsala jsem asi ja :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :grinning:

a ještě je libůstka otvírat a zavírat dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lomcuje s nima jak prdlej a děsněho to baví :grinning:

u nás hračky teda taky nic moc a když už, tak z nich máme akorát bebí, dneska naletěl na zatloukačku na zelenej kolík, teď má modro nad okem :frowning2:
29. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt :confused: :sweat_smile:
jako mýmu malýmu taky nikdo nesmí ublížit, ale aby ho nikdo nemohl pohladit?!
29. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já asi taky, ale nemůžu ho tam nechat rvat děckám vlasy, to na mě ty maminy hleděly ještě huř :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale beru spešl u vás nechám malýho vás tahat za vlasy, a neřeknu ani slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky usínáme výborně, pomazlím, položím do postýlky, Lukýno se otočí a spí. Dneska to byla snad výjimka. Tak dobrou :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc dobrou, a teda doufám, že bude nejaký slezina, ikdyž já neříkám už dopředu, ze přijdu, nebo to dopadne jak minule :grinning:
29. črc 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no káčo :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jsem to nemyslela :zipper_mouth:
29. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás hračky docela baví :wink: a usínání bylo dobré do včera te :wink: dy ono je pořád jen se okolo 22 h vzbudí a bulí,ale bude to tím zubem :frowning2: fakt jako už mě ty zuby nebaví sousedovic holčička má skoro ve 3 letech 12 zubů a Kája má v roce 11 :angry: :angry:
29. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si někdy připadám fakt jak blbec, Beru, já si nemůžu pomoct, já pořád říkám, ne, nesmíš, nedělej, to když... třeba leze do koše a jako bufetak začne dávat všechno do pusy, na vycházce zásadne se musí zastavit u popelnic a obdivovat to, dávat absolutně všechno co je na zemi do pusy, ohryzávat kuchynskou linku, a tak :grinning: :grinning: :grinning: Takže to je pořád, ne, ne,ne, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když jde někdo do takového centra tak musí počítat s tím že na něj budou ostatní šahat ne :slight_smile: ní dnes vyramovalo nějaké dítě kočárek, sebralo flašku a ubrousky a my pro změnu loudili zase banán, až jsme vyloudili :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi to jo, ale fakt malej jak zatahá za vlasy, tak to je síla, u toho vřískám i bolestí já, to se nedá :grinning:

Že bych naštvala Berušku??? :sweat_smile: čtu to tu rychly, jeste se koukam na jednu diskuzi, je to tam zajimavy :wink:
29. črc 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tchýňko :slight_smile:
co auto už opravený?
no s těma zubama jste teda rekordmanky, ale tohle prvenství bych nestála:pensive: ale budete to mít za sebou a nám se tady pak budeš smát, až budeme řešit stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katy, u nás je to taky tak, malej se jako první naučil kroutit hlavou, jako že nenene :sweat_smile:
taky si připadám blbě, když je to každou půl minutu během dne
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat neboj u nás je taky jen nenene tytyty, taky je věčně u odpadáku a strašně chce olizovat třeba starej hnusnej sporák, kouše ty omaštený kolečka, takže taky by z nás asi beruš neměla radost :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se fakt nestačím divit, co všechno lidi na tom koníkovi řeší :grinning:
A třeba je tam téma tchýně, jééé, ty to tam řídí, že se nebojí, že si to jejich tchýně přečte :grinning: Naštěstí, já do tohoto tématu nemám co přidat :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no našvala, ale odpuštěno :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
dělám si prču :wink:

já se dneska blbě vyjadřuju, dyť to říkám, že jsem utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prostě nemám ráda extrémy, maminy, co se o dítě nestarají a nebo ho opečovávají jak porcelánovou panenku :wink: howk :grinning:

jdu spočítat hvězdy, je jasno :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,není opraveno až snad zítra :wink: No to sice budeme mít za sebou,ale já už chci mít klid a čím je Kája větší tím to hůř snáší :confounded: a je vidět,že jí to fakt bolí :frowning2:

No nic jdu spát dokud spí i ona :wink: dobrou noc všem
jo beru to jde rozhulit :grinning:
tak dobrou ev, my jsme taky pozadu s těma zubama oproti vám
29. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem i dočetla, a berus asi myslela něco jiného, má recht, holka jedna, jako že nenechají maminy decka hrát, nebo sahat na sebe, pohladit.... to my se necháme, ale naopak tomik je pěkný šidlo, on jako že jde pohladit a pak najednou buch buch, buch, no fakt :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
škovyvoči!!! dyť píšu, že u nás je nenenene furt
a taky plácání přes ruku a dokonce se přiznám, že už dostal na holou dupku :zipper_mouth:
byl posratý až za ušima a nechtěl se nechat přebalit, já hovénko ve vlasech, za nehtama, na triku a ten hňup se kroutil a tlemil, tak jsem mu jednu šoupla :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, dobrou noc :wink:
29. črc 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, konečněěěěěěěěěěěěě!!!!! :sweat_smile:
pochopila,děkuju :wink:
to byla fuška :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, dyt si děláme srandu :wink:
29. črc 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, beru, upřímně, dnes nemáš dobré vyjadřovací schopnosti, kdo tě má chápat ??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek