***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
29. črc 2009
Nooo, tak já zas nějak hýřím dnes humorem, jsem zvědavá, jaká bude dnes noc, aby mě ten humor nepřešel :-N
berus
29. črc 2009
tak já hodím příklad
jsme na návštěvě a teta říká Matýskovi, nesmíš sahat na Klárinku,mohl bys jí ublížit a přitom Mates je půl metru od nich a jen se snaží dát holce hubičku :-S

ty jo dneska mi to fakt nejde 😃
romi.r
29. črc 2009
kat tak to by jsi už měla jít spát, jestli čekáš pernou noc 🙂
taky budu muset jít, nebo bude manža frflat kde že zase serfuju
katerinka.kr
29. črc 2009
u nás se zatím spí, takže pohoda jazz 😉

vtip:
Baví se liška,vlk a medvěd o zaměstnání.
Liška říká:"Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili."
Nato říká vlk:"Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočítali ovce tak mě taky vyhodili".
Medvěd se chlubí:"To já už dělám v cihelně měsíc a je to super".
Vlk s Liškou se diví:v cihelně?Jak to tam vydržíš?" "
No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!"
berus
29. črc 2009
katy, nejsm vztahovačná 😉
ale něco vysvětlit písmenkama je někdy fakt těžký :-p

to u nás už se jednou bulelo, asi má divoký sny z písku :-N a "bazénku" 😃

romi, u nás manžel nefrflá,je odbavenej :-N a teď už spinká
berus
29. črc 2009
katy 😃 😃 😃 😃 😃 😃
romi.r
29. črc 2009
když je u mě nekdo na návštěve s David mu jednu škrábne a děcko řve jak na lesy, tak si říkám, měla Davida hlídat, když tam nejsem 🙂
romi.r
29. črc 2009
katy 😃
beru 😃 😃 ,no on frflá, že ta neležím a nespím vedle něj, ale copak mu můžu říct, že jsem chrápala s malým skoro 2 hodky odpoledne 😃
berus
29. črc 2009
romi 😃 😃 😃
já nespala odpoledne ani nepamatuju :-S a dřív jak v neděli to nedám :-p
jo a mě nedávno rozesmálo tohle

Muž v práci vypráví kolegovi:
"Tak jsem se dnes ráno divně přeřekl. Chtěl jsem se zeptat ženy, jestli si dá mléko do kávy a místo toho jsem řekl: Ty krávo blbá, tys mi zkazila celý život!"
berus
29. črc 2009
holky jsem hotová, dneska to jdu zalomit výjmečně brzo
dobrou 🙂
katerinka.kr
29. črc 2009
Beru 😃 😃

NO asi se pomalu odebéřu do postele, jeste mrknu na účet, to bude smutný pohled a pak leháro 😉
katerinka.kr
29. črc 2009
Dobrou noc 😉
romi.r
29. črc 2009
tak brou noc, taky valím
rendex1
30. črc 2009
Ahojky holky, manžel si v neděli skočil ten tandemový seskok. A mě to taaaaak strašně dostalo, jako asi nic na světě. Strašně mooooc to chci zkusit a hlavně udělat si základní výcvik... Já vím, že je to nerozum, ale hold jsem už taková no... Jo a budu ho dělat s tátou (dědečkem), on byl parašutista... asi to mám v krvi
evelina0007
30. črc 2009
Dobré ránko 😉

tak noc nakonec dobrá vzbuzení jen v těch 22 h a pak spala až do 7h 😉

Jani,tak to je fajn,že tě to chytlo já bych neskočila,ale opravdu záleží na povaze 😉
arinautor
30. črc 2009
Dobré ráno

Ren,brácha taky skákal tandem asi před měsícem 😉 máme videjko a mají to krásně udělaný na cd i s hudbou a fotky 🙂 Já bych se strachem po....Na něm taky bylo vidět těsně před skokem,že mu není dvakrát do smíchu =-) ale skočil a říkal,že nic takovýho nezažil a nedá se ten pocit popsat,ale ,že už by nešel :-N dostal to od rodiny jako dárek ke 30 tinám,moc di to přál 😉 Ale běž do toho 😉 myslím,že to je super koníček,mě stačilo letadlo,bojím bojím :-|

Jinak u nás,Gábi je kotačka ,pořád se mě drží a nesmím zmizet 😕 jinak řev.Takže nic moc neudělám,tak jdem raději 2 krát ven 🙂 malej je u našich,tak půjdem samy a něco musíme uvařit.S mil máme líbánky :-N 🙂 no spíš měli,tedˇuž je to zas jako dřív :-N 😉
berus
30. črc 2009
Ahoj holky 🙂

ren, tak to jsi odvážná 😉 , já bych nesedla ani do letadla :-p
evi, tak to je fajn, že spala a dáváš jí něco na bolest?
arin, líbánky :-N se nedivím, odloučení dělá svoje 😃
berus
30. črc 2009
zase je hezky a všechny jste v trapu :-p
já mám dopoledne uklízecí, vyprat, odmrazit lednici, odšedivět nábytek :-p
odpoledne nákup a zítra budu kuchta :-N

evi, já čekám na fotku ostříhanýho Kadla 😉
katerinka.kr
30. črc 2009
ahoj,

tak jsme si dnes teda pěkně zacvičili 😞

Jsme tam přišli, zvonila jsem, bouchala a nikdo nikde, tak jsem volala té paní na mobil, jak jsem zjistovala, jestli se přes prázdniny cvičí, a ona řekla, že o ničem neví, že by to nemělo být, a že mám počkat, tak jsem zas čekala, a přišlo mi divný,že tam nejsou žádné maminy, no a pak mi paní zavolala zpět, že jsou neštovice, že cvičení odpadá :-S

Tak tolik o našem cvičení 😃

Jani, já bych teda asi nehópla 😃
berus
30. črc 2009
katy 😃
včera s endurem před barákem, dneska potupně před tělocvičnou :-N
čéče ty máš kliku 😃 😃 😃
katerinka.kr
30. črc 2009
no, já jsem tam stála jak magor, páč kdyz ji volám den předen a ona mi řekne, ze cvičení je... tak o tom nepochybuju, tak jsem pak postupne začala pochybovat, jestli je dnes čtvrtek, jsem se musela okolojdoucí zeptat 😃 😃 😃 😃
arinautor
30. črc 2009
kat :-N 😃
beru,já jsem byla nakoupit a ted´jsem kuchta,úklid byl ráno. odpol ještě nevím co budem dělat,možná bazének na balkoně :-N :-p
berus
30. črc 2009
arin, já budu kuchta kvůli oslavě x-) a má být hezky 😉 to zase budeme mít úpal :-N :-p
a dneska na tebe při úklidu myslím, jak ty to zvládáš?! =-) :-N
já ty domácí práce nenávidím, pak se to nakupí no a při dnešním odmrazování lednice, mám takovou námrazu, že hodit to před barák, může Mates sáňkovat :-N

katy 😃 😃 😃 tomu se říká demence a vzniká stářím 😃 😃 😃
arinautor
30. črc 2009
beru já nevím,ale normálně :-N je to rozcvička nebo rituál,já nevím,ale co su doma,tak to dělám každej den,kromě neděle,to mám zákaz :-p 🙂 mě to prostě vadí,když je tu bordel,drobky,prach..... 😉 tak každej den hodku,někdy víc,když dělám něco jinýho ,třeba ledničku 😃
arinautor
30. črc 2009
beru máte tv stanici Barrandov????
arinautor
30. črc 2009
Jestli jo,tak se zachvílu dívej 🙂 u toho bliju :-p 😃 nechápu ty lidi 😕 :-N
berus
30. črc 2009
máme Barandov 😉
ale nezapínáme přes den telku, takže netuším, co tam dávaj =-)
a jsi holka šikovná, my máme psa, takže drobky neřeším 😃 a dokud není hnědej nábytek šedivej, tak mě to netrkne :-N

dítě se vzbudilo, jdu hlídat, ať se mi nepřilepí na mrazák :-N
arinautor
30. črc 2009
beru,taky jsme měli psa :-p do bytu už nikdy 😉
Tak si to zapni nachvílu 🙂 je to jen asi 20 min je to Máte doma uklizeno 🙂 a budeš uklízet jak mourovatá 😃
arinautor
30. črc 2009
Jo a balkon zametám každej den ráno a včera večer jdu na cígo a něco se na mě sype 8-( demet soused,si dělal asi pořádek a všecko smetl na náš a jěště ošklubaný kvítka :-| tak už vím,proč máme pořád bordel,drobky,vlasy,chlupy bléééééééééééé a měla jsem tam prádlo a on se semnou hádál,že tam žádný nemám :-N su asi debil,když jsem ho zrovna pověsila :-S ,tak jsem mu nadala a on prozměnu začal ve 21 h mlátit nevím s čím,ale rany pěkný :-p není nad milý sousedy :-S
arinautor
30. črc 2009
Jdu se dívat 😉

Začni psát odpověď...

Odešli