• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Nooo, tak já zas nějak hýřím dnes humorem, jsem zvědavá, jaká bude dnes noc, aby mě ten humor nepřešel :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já hodím příklad
jsme na návštěvě a teta říká Matýskovi, nesmíš sahat na Klárinku,mohl bys jí ublížit a přitom Mates je půl metru od nich a jen se snaží dát holce hubičku :confounded:

ty jo dneska mi to fakt nejde :grinning:
29. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kat tak to by jsi už měla jít spát, jestli čekáš pernou noc :slight_smile:
taky budu muset jít, nebo bude manža frflat kde že zase serfuju
29. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se zatím spí, takže pohoda jazz :wink:

vtip:
Baví se liška,vlk a medvěd o zaměstnání.
Liška říká:"Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili."
Nato říká vlk:"Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočítali ovce tak mě taky vyhodili".
Medvěd se chlubí:"To já už dělám v cihelně měsíc a je to super".
Vlk s Liškou se diví:v cihelně?Jak to tam vydržíš?" "
No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!"
29. črc 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, nejsm vztahovačná :wink:
ale něco vysvětlit písmenkama je někdy fakt těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to u nás už se jednou bulelo, asi má divoký sny z písku :sweat_smile: a "bazénku" :grinning:

romi, u nás manžel nefrflá,je odbavenej :sweat_smile: a teď už spinká
29. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
katy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
když je u mě nekdo na návštěve s David mu jednu škrábne a děcko řve jak na lesy, tak si říkám, měla Davida hlídat, když tam nejsem :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
katy :grinning:
beru :grinning: :grinning: ,no on frflá, že ta neležím a nespím vedle něj, ale copak mu můžu říct, že jsem chrápala s malým skoro 2 hodky odpoledne :grinning:
29. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
romi :grinning: :grinning: :grinning:
já nespala odpoledne ani nepamatuju :confounded: a dřív jak v neděli to nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a mě nedávno rozesmálo tohle

Muž v práci vypráví kolegovi:
"Tak jsem se dnes ráno divně přeřekl. Chtěl jsem se zeptat ženy, jestli si dá mléko do kávy a místo toho jsem řekl: Ty krávo blbá, tys mi zkazila celý život!"
29. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jsem hotová, dneska to jdu zalomit výjmečně brzo
dobrou :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning:

NO asi se pomalu odebéřu do postele, jeste mrknu na účet, to bude smutný pohled a pak leháro :wink:
29. črc 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc :wink:
29. črc 2009 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak brou noc, taky valím
29. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, manžel si v neděli skočil ten tandemový seskok. A mě to taaaaak strašně dostalo, jako asi nic na světě. Strašně mooooc to chci zkusit a hlavně udělat si základní výcvik... Já vím, že je to nerozum, ale hold jsem už taková no... Jo a budu ho dělat s tátou (dědečkem), on byl parašutista... asi to mám v krvi
30. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

tak noc nakonec dobrá vzbuzení jen v těch 22 h a pak spala až do 7h :wink:

Jani,tak to je fajn,že tě to chytlo já bych neskočila,ale opravdu záleží na povaze :wink:
30. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Ren,brácha taky skákal tandem asi před měsícem :wink: máme videjko a mají to krásně udělaný na cd i s hudbou a fotky :slight_smile: Já bych se strachem po....Na něm taky bylo vidět těsně před skokem,že mu není dvakrát do smíchu :confused: ale skočil a říkal,že nic takovýho nezažil a nedá se ten pocit popsat,ale ,že už by nešel :sweat_smile: dostal to od rodiny jako dárek ke 30 tinám,moc di to přál :wink: Ale běž do toho :wink: myslím,že to je super koníček,mě stačilo letadlo,bojím bojím :unamused:

Jinak u nás,Gábi je kotačka ,pořád se mě drží a nesmím zmizet :fearful: jinak řev.Takže nic moc neudělám,tak jdem raději 2 krát ven :slight_smile: malej je u našich,tak půjdem samy a něco musíme uvařit.S mil máme líbánky :sweat_smile: :slight_smile: no spíš měli,tedˇuž je to zas jako dřív :sweat_smile: :wink:
30. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

ren, tak to jsi odvážná :wink: , já bych nesedla ani do letadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evi, tak to je fajn, že spala a dáváš jí něco na bolest?
arin, líbánky :sweat_smile: se nedivím, odloučení dělá svoje :grinning:
30. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zase je hezky a všechny jste v trapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám dopoledne uklízecí, vyprat, odmrazit lednici, odšedivět nábytek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpoledne nákup a zítra budu kuchta :sweat_smile:

evi, já čekám na fotku ostříhanýho Kadla :wink:
30. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,

tak jsme si dnes teda pěkně zacvičili :frowning2:

Jsme tam přišli, zvonila jsem, bouchala a nikdo nikde, tak jsem volala té paní na mobil, jak jsem zjistovala, jestli se přes prázdniny cvičí, a ona řekla, že o ničem neví, že by to nemělo být, a že mám počkat, tak jsem zas čekala, a přišlo mi divný,že tam nejsou žádné maminy, no a pak mi paní zavolala zpět, že jsou neštovice, že cvičení odpadá :confounded:

Tak tolik o našem cvičení :grinning:

Jani, já bych teda asi nehópla :grinning:
30. črc 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katy :grinning:
včera s endurem před barákem, dneska potupně před tělocvičnou :sweat_smile:
čéče ty máš kliku :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já jsem tam stála jak magor, páč kdyz ji volám den předen a ona mi řekne, ze cvičení je... tak o tom nepochybuju, tak jsem pak postupne začala pochybovat, jestli je dnes čtvrtek, jsem se musela okolojdoucí zeptat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kat :sweat_smile: :grinning:
beru,já jsem byla nakoupit a ted´jsem kuchta,úklid byl ráno. odpol ještě nevím co budem dělat,možná bazének na balkoně :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
arin, já budu kuchta kvůli oslavě :dizzy_face: a má být hezky :wink: to zase budeme mít úpal :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dneska na tebe při úklidu myslím, jak ty to zvládáš?! :confused: :sweat_smile:
já ty domácí práce nenávidím, pak se to nakupí no a při dnešním odmrazování lednice, mám takovou námrazu, že hodit to před barák, může Mates sáňkovat :sweat_smile:

katy :grinning: :grinning: :grinning: tomu se říká demence a vzniká stářím :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru já nevím,ale normálně :sweat_smile: je to rozcvička nebo rituál,já nevím,ale co su doma,tak to dělám každej den,kromě neděle,to mám zákaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: mě to prostě vadí,když je tu bordel,drobky,prach..... :wink: tak každej den hodku,někdy víc,když dělám něco jinýho ,třeba ledničku :grinning:
30. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru máte tv stanici Barrandov????
30. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jestli jo,tak se zachvílu dívej :slight_smile: u toho bliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nechápu ty lidi :fearful: :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
máme Barandov :wink:
ale nezapínáme přes den telku, takže netuším, co tam dávaj :confused:
a jsi holka šikovná, my máme psa, takže drobky neřeším :grinning: a dokud není hnědej nábytek šedivej, tak mě to netrkne :sweat_smile:

dítě se vzbudilo, jdu hlídat, ať se mi nepřilepí na mrazák :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru,taky jsme měli psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: do bytu už nikdy :wink:
Tak si to zapni nachvílu :slight_smile: je to jen asi 20 min je to Máte doma uklizeno :slight_smile: a budeš uklízet jak mourovatá :grinning:
30. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a balkon zametám každej den ráno a včera večer jdu na cígo a něco se na mě sype :rolling_eyes: demet soused,si dělal asi pořádek a všecko smetl na náš a jěště ošklubaný kvítka :unamused: tak už vím,proč máme pořád bordel,drobky,vlasy,chlupy bléééééééééééé a měla jsem tam prádlo a on se semnou hádál,že tam žádný nemám :sweat_smile: su asi debil,když jsem ho zrovna pověsila :confounded: ,tak jsem mu nadala a on prozměnu začal ve 21 h mlátit nevím s čím,ale rany pěkný :stuck_out_tongue_closed_eyes: není nad milý sousedy :confounded:
30. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu se dívat :wink:
30. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek