• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Dobré ránko
Su ráda,že se vám článek líbil :grinning: :wink:
Stávali jsme v 6 :sweat_smile: takže už vařím ...... připadá mě,že nedělám nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska si nabarvím budku a jinak nic dělat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná jen malý nákupek prochajdou taky :wink:
31. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my dnes valíme na další utz mozku, tak držte pěsti, prosím...
A pak pro nás přijede kamarádka a jedeme se koupat.... :dizzy_face:
hezký den

Jo a je super že tu objevila Moníííííííí a taky se těším na fota...
musím letět nás nachstat....
31. črc 2009 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul držíme :slight_smile: u nás to na koupání moc nevypadá,má být chladněji :confused: a je pod mrakem :confused:
31. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,držíme Klárce moc pěsti to bude dobré :slight_smile:

My razíme do toho Globusu

:wink:
31. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Bobul ať to dopadne dobře :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

bobulko držíme palečky !!!!!

Hlásím, že zítra nás čeká společné focení profi, tak se těším, manžela jsem musela násilím přemluvit ... a vyhrála jsem :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

bobul, at dobře dopadnete :wink:

Jani, máš IP :wink:
31. črc 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.... teda včera mi to dalo než jsem to všechno dočetla....
Protože jsem tu celý červenec nebyla... (DOVOLENÁ :grinning: ) tak dodatečně přeju všem dětičkám vše nej nej nej k tomu kouzelnému prvnímu roku, hodně zdravíčka a radosti a maminkám samozřejmě hodně trpělivosti, pevné nervy a hlavně hodná dítka :slight_smile:
A přidávám se s Vendulky mírami z roční prohlídky.... 76 cm a 8520 g.... jak to při narození a následném šíleném přibírání a růstu vypadalo na obříka... tak na roce překvapila :slight_smile:
A přejeme hezký den.... já jdu balit, Anička jede na víkend k babičce a naši si chcou na noc nechat prvně ii Vendulku... to bude rodeo... :grinning:
31. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ren to muselo být zajímavé :grinning:
31. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme zpátky z roční prohlídky a naše míry jsou 9590 g a 77 cm...pěkně se vytáhla potvůrka:grinning:

jinak já to měla dnes s ranní rozvičkou. Dr.sídlí v zakopané uličce a momentálně je tak rozkopaná, že se tam nedá autem a po 10 metrech jsem vzdala i kočár, hodila ho do auta a musely jsme pěšky... ke všemu do kopce :sweat_smile: no, jsem se úžasně zahřála:slight_smile:

jo a na 4. hexu jdeme už 11.8. :confused: v 15. měsících jsou spalničky a spol. prý...

tak já jdu rychle balit a po obědě frčíme... všem přeju krásný víkend :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak utz dopadl dobře... fontanellu už má Kláruš skoro zarostenou, ale je to kolik tolik dobré...
Mozkovou komoru má zvětšenou, ale jen trochu a ta druhá je taky větší, ale v normě... a prý to pravděpodobně vziklo ještě v prenataliu... :confused: Moc děkujeme, že jste drželi palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak u nás je hezky, jen jakoby trochu opar... byli jsme na koupáku s vyhřívanou vodou, tak to byla paráda :slight_smile: ... Kláruš vůbec nechtěla vylézt z vody a byla hrozně důležitá :grinning:

Pavli, to je fajn že jste měli tak dlouhou dovču :slight_smile:... tý jo, já bych to ještě nedala, nemít Klárku u sebe přes noc... teda u nás nikdo nehlídá ani přes den, takže nemám trénink... :wink:

Jani dobrá rozcvička... paní dokrotka myslí na Tvoji kondičku :sweat_smile:

Ren, tak to už se těším na fotky :wink:
31. črc 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,tak hlavně,že je to ok :wink:

Beru,ty máš fakt zaracha na net :confused: :confused: :confused:
31. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se tu zase objevuji:slight_smile:
Bobul je fajn,ze jste dopadly dobre!!!
My ted zrovna obe prujmujeme a mame teploty,ale snad to bude brzy dobry....
Do alba dam par fotek z narozenin,tak se mejte krasne,ja jsem skoro porad na chalupe:slight_smile:
papa
31. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

bubulko, to je dobře, že je to v pohodě :dizzy_face:
jani, bych vyflusla duši :sweat_smile:
ren, už se těším na fotky :wink:
marti, povedená oslava, vypadali jste všichni spokojeně :wink:
pavli, jsem si říkala, kde se couráš a ty sis dovolenkovala :dizzy_face: - hezký fotky :wink:
jo a jíto, tobě vypije 250 mlíka :confused: my dáme tak 180 a to je max :sweat_smile:

evi, cácorce to sluší :dizzy_face: , není okudlaná tolik :wink:
jo a zaracha mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , stojí nade mnou s rákoskou a pokaždý, když se dotknu laptopu, mě švihne přes prsty :sweat_smile: :grinning:
mám jen dovoleno hodit fotky a popsat oslavu :sweat_smile:
ale teď tu není, šel připravit stoly na kurty :wink:
já mám takovou radost z počasí :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kde všechny jste????
taky máte zaracha :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

jsem zde, teda ted mám trochu méně času,chystám všechny propriety na focení,jak já jsem zvědavá :wink:
1. srp 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, dočítat vás dneska jo pohoda leháro :wink: Kde jste všeci? To tady zase asi budu trpět samomluvou? :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už jsou fota v albu. Jukněte na toho našeho bobíška :dizzy_face: Všechny moc zdravím. Večer se přijdu juknout papáááá :wink:
1. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :wink: zaracha fakt nemám jen sme byli všichni na zahradě ted uspáváme Káju a pak jedeme ještě něco koupit na dovču :wink:

Moni,fotky jsou krásný jako vždycky Tedík je fakt fešák :wink:
1. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Moni tý jo.... ten dortík je úžaný :dizzy_face: ... kde jsi ho nechala dělat a jaký (z čeho) byl...?
1. srp 2009 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, jojo moni, dortík je super.
Ahoj vendy, tak to je super, že vám utz dopadl dobře
1. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
Já taky nemám zaracha :sweat_smile: ale taky nemám čas,byli jsme se koupat,malýho štípla vosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Gábi furt šmajdá,se bezhlavě rozběhne a letí :pensive: nechodí pomalu,lítá jak splašená :confused: tak lítám za nou :sweat_smile: žeby konečně hubnoucí kůra :sweat_smile: :grinning:

Fotečky máte moooc pěkný i dortíky :slight_smile:
Tak jdu zalehnout,snad mil uspává,tak snad bude klid,fakt mám dost :pensive:
Tak všem hezkej večer :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo bobul dobře,že je to ok :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky !!!!

tak jsme zpět z profi focení. Bylo to fakt náročný. Manžel nasranej, že nikam nechce... Malá má průjmy páč jí rostou špičáky !!!! a to jsem myslela, že rostou jako poslední.
Vezli jsme celou tašku oblečení pro všechny tři, jídlo, hračky atd... fakt jak stěhování.
Když jsem tam přijela, tak mě nalíčila hezky moc! vizážistka, ale bylo mi to naprd ! páč jsem celou tu dobu lítala kolem malé a všechno se mi rozmazal. Malá se fotila nejvíc a jako první, takže jenom ji pořád nějak zabavovat, aby se dívala do objektivu ... blééé fakt maraton. Jinak úžasný, měla křídla, různé šatečky, bekovku.. úžasný kulisy, fakt přístup profi. My šli naposledy a to bude vypadat teda chjoooo
Jinak za 14 dní asi budou a moooooc se těším, vypadala fakt kouzelně
1. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí tak jaký to bylo?
Beru jsem se málem počůrala z tvých fotek hihi :grinning: :grinning:
Moni kde máš fotky z oslavy?
1. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni už jsem je našla krááásnej dort a jedl ho malej?
Ev jsi nechala Káju stříhat? Jak to šlo?
Si tu povídám sama se sebou :cry:
1. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,no moc ostřhaná není páč se jí to nelíbilo :wink: ale vepředu do Líba stihla tak jí to neleze do očí :slight_smile:

Dneska nemůže Kája usnout a pořád řve
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušáku,tak co oslava a fotky se tady těším a ty nikde :confounded: :sweat_smile: :confused:
1. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky.
Děkuju za pochvalu dortíku byl fakt nádhernej a i stejně dobrej. Nechávala jsem ho dělat u jedné pani v Plzni. Dělá to jako koníček po práci a holky takové dorty co ona dokáže jsem ještě nikdy neviděla. Noprostě nádhera pak vám hodím odkaz na ně.
Malej z něj byl úplně paf a nic jiného než dort h nezajímalo. Hned se do něj pustil a marcipán mu moooc chutnal. Byl fakt super.
Jani tak to se na fotečky moooc těším. Já taky přemýšlím, že by jsme někam zašli, aby jsme tam byli všicí.
Evi já si stříhám malého sama a už jsem ho včera stříhala po desátý. Vždycky mu tam naházím spousty novejch věcí a pak stříhám jak to jde.
Bobul, tak jsem si četla, že jsi zase někde byla s malou. To je moc dobře, že je to ok holky šikovný :wink:
1. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek