***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
1. srp 2009
Moni,kdybych stříhala Káju sama to by to dopadlo 😃 😃 😃
katerinka.kr
1. srp 2009
Ahoj,

tak jsem dnes byla leda tak v p.... a ne na foceni, odpoledne se mi udělalo tak zle, mžitky před očíma, hlava bolela, že bych se nejradší rozběhla proti zdi, jeste že byl tatka doma, pač dnes bych se opravdu o malýho nepostarala.

Moni, dort je proste užasnej 😉

Ev, taky budem stříhat 😉
berus
1. srp 2009
Ahoj kočky 😉

Sociálku na nás, vrátili jsme se domů až ve 22 hodin :-N
Tááák moc se nám to tam líbilo x-) I malej vydržel vzhůru 🙂

Právě jsem ve foťáku koukla na fotky a bude děs něco vybrat, to je tak, když fotí neteře :-p
Dokonce nemám vyfocenej Matýskův dort s medvídkem Pů 😞 Jen tak napůl :-p
Ale hodím vám je sem až zítra, dneska jsem akorát zralá na sprchu a do hajan 😉
Ještě jdeme tomu prďolovi postavit stan, ať má s čím ráno blbnout

katy, tak to je mi líto |-|
moni, dort úžasnej x-)
ren, děkuju :-N 😃

tak krásnou dobrou noc 🙂
evelina0007
2. srp 2009
Dobré ránko 😉 tedy jak pro koho Kája pořád jen brečí takovou jí neznám už od večera 😞 vypadá,že jí bolí bříško 😢 ted na chvilku usnula

Beru,tak hlavně,že jste si to užili 😉 a to se vám do obývaku vejde ještě stan jo 😃 😃 😃
rendex1
2. srp 2009
My hlásíme nateklé špičáky a průjmy :-|
rendex1
2. srp 2009
Moni koukala jsem na ty stránky, co jsi posílala a jsem u vytržení!! Jak může někdo dělat takovou krásu???? To musí bejt děsně těžký, jak udělá že ten marcipán je tak hladoučkej? Jako by se ho ani nedotýkala? Jej.. 😃
kouzlo
2. srp 2009
Ahojky holky x-)
Evi chuděrka malá a nezloběj jí zubáčky???
Jani to je krásný viď. Já to taky nechápu, jak to dělá. je strašně šikovná. Kamarádka se u ní objednala velkej dort labradora bude mít 6kg. Jsem na něj zvědavá jakej bude. Udělá naprosto všechno...
evelina0007
2. srp 2009
Moni,zuby asi taky máme jich už 11 :-S ale kroutí se jak žížalka asi jí vážně bolí bříško 😞 střídavě spí a nebo pláče zrovna,když máme zítra odjíždět na dovolenou vypadá to,že nikam nepojedeme |-|
jita5
2. srp 2009
Ahoj holky, zdravím z Roudnice 😃 😃
Moni krásný dortík 🙂
Evi snad to bude dobrý 🙂
evelina0007
2. srp 2009
Tak to byl den 😞 vlastně to začalo včera večer malá nemohla usnout a dost plakala nakonec usnula,ale občas poprekávala v 6h ráno se vzbudila a brečela a svíjela se 😞 pořád usínala na mě a nechtěla ani k mamče ani k Alešovi nechtěla vůbec jíst :-| pak snědla trochu polívky a zase na mě usnula od 14 h se to trošku zlepšilo a podařil se i hovňous 😉 ale pořád trochu pobrekávala a já potřebovala žehlit a balit a tak si jí mamka vzala do kočíku a ona usnula a spala asi hodinu a půl 🙂 od té doby už se smála a i se najedla,ale měla trochu teplotku než šla spát,ale to bude od zubů dostala Panadol a ted spinká tak snad ráno odjedeme =-) :-N

Jo a musím říct,že sice jedeme na 4 dny,ale Kájina má kufr plnej věcí 😃 😃 😃 a my máme jeden kufr dohromady 😉
kouzlo
2. srp 2009
Jiti děku moc se ti omlouvám, že jsem se neozvala, ale neměla jsem vůůůbeč čas. Pořád jsme někde trajdali a všichni nás chtěli vidět. No to je prostě tak, když přijdem dom jednou za čas :-|
Evi , tak snad už to bude v pohodě. Přeju krásnou dovču a hlavně ať vám to něco nepokazí jako třeba nějaká nemoc 😉
evelina0007
2. srp 2009
Moni,díky 🙂 snad už to bude ok 😉 nejhorší bylo to,že plakala já to u Káji vůbec neznám ona pláče minimálně 🙂
berus
2. srp 2009
evi, tak to je mi líto |-|
my máme taky teď nějaký ubrečený období 😞 , právě jsem hodinu uspávala
bylo vidět, že spát chce,ale nešlo mu zabrat, pomohlo až houpání na rukou :-p mám je jak opice :-p

tak ať je to v pohodě a vy v klidu odjedete 😉
berus
2. srp 2009
jo a stan se vejde :-p 😃 😃 😃

jdu se dokopat do těch fotek, dneska nebyl čas, byli jsme od rána na koupáku, a celej den ve stínu, tak jsem asi jako jediná dneska zmrzlá :-N
evelina0007
2. srp 2009
Beru,já pořád čekám na ty fotky tak šup :-N

My,když jme byli venku tak taky ve stínu 😉 ale zmrzlá nejsem 🙂

Tak to jste fakt dobrý,že se vám tam ten stan vejde 😃 😃 😃

My máme docela dobrý období,ale ty zuby jí dávájí celkem zabrat :-| jako čekám,že se to na chvilku zastaví =-)
berus
2. srp 2009
když já musím všechny zmenšovat :-p
a stan se vejde,ale rodiče už ne 😃 😃 😃

jo a koukla jsem do očkováku a prý stoličky rostou okolo 30. měsíce :-N 😃
evelina0007
2. srp 2009
Hm tak Kájina má 4 stoličky od 11 měsíce 😃 😃 😃 a nateklé má i špičáky takže počítám že do měsíce máme celý mléčný chrup :-p 😃

Jen zmenšuj 😉 😃
evelina0007
2. srp 2009
Fotky super tak ještě přidej a medvídka PŮ si nech toho vidět nemusím 😃 😃 😃
evelina0007
2. srp 2009
Koukám,že pejska už máte ofiko ten náš jede s Kájinou na Šumavu 😃 😃 😃 a,že vzkazuju tchánovi,že chápu proč potřebujete okamžitě novej velkej byt 😃 😃 😃
berus
2. srp 2009
ty jsi nějaká rychlá :-N
ještě zmenšuju spešl pro tebe 😉
jo a větší byt už nepotřebujem, hračky někam fláknem 😉 , ale hlavně jsem to dneska dostala x-)
akorát Míša držkuje, si asi myslel, že prošu... celou jeho dovču 😃
evelina0007
2. srp 2009
Čekám 😉
já to taky dneska dostala 😃 😃 😃 a manžel se zrovna hezky netvářil,ale já to mám dřív asi z nervů :-p
berus
2. srp 2009
to já to mám o 15 dní dýl :-p
už mám vše zmenšeno 😉
evelina0007
2. srp 2009
Dobrý,jste odstěhovali půl obýváku a vešel se 😃 😃 😃

Dneska nemáš zaracha???
berus
2. srp 2009
hahaha :-p 😃
zaracha mám pořád, ale Míša je dneska tak utahanej, že nemá ani sílu nadávat :-N
evelina0007
2. srp 2009
😃 😃 😃 😃 můj manžel zase hraje nějakou hru,protože jí nemá na notasu a několik dní si nezahraje 😃 😃 a to,aby se nehádal o můj noťas tak si vzal sebou na dovču pracovní 😃 😃 😃
berus
2. srp 2009
😃 😃 😃
chlapi 😃 😃 😃

budeš tady ještě chvíli? musím si jít zakouřit a to akutně :-N ty fotky mě zmohly :-p
evelina0007
2. srp 2009
no pokud se nevzbudí malá na mlíko tak jo 😉 se úplně bojím,že jí něco bude
berus
2. srp 2009
už jsem zpátky 😉
doufej v to, že to jsou fakt jen zuby
jo a jinak kdyby jsme s váma jeli, a malej by onemocněl, tak mám průšvih, páč jsem poprvý v životě něco ztratila a to jeho kartičku pojištěnce :-N
jsem na to přišla dneska :-S
musím si zítra nechat udělat novou
evelina0007
2. srp 2009
To byla rychlost 🙂

fakt tak tu já mám v peněžence 😉
evelina0007
2. srp 2009
já doufám,že jsou to zuby =-) ale dásně nateklé má snad v celé puse :-p

Začni psát odpověď...

Odešli