• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Moni,kdybych stříhala Káju sama to by to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak jsem dnes byla leda tak v p.... a ne na foceni, odpoledne se mi udělalo tak zle, mžitky před očíma, hlava bolela, že bych se nejradší rozběhla proti zdi, jeste že byl tatka doma, pač dnes bych se opravdu o malýho nepostarala.

Moni, dort je proste užasnej :wink:

Ev, taky budem stříhat :wink:
1. srp 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :wink:

Sociálku na nás, vrátili jsme se domů až ve 22 hodin :sweat_smile:
Tááák moc se nám to tam líbilo :dizzy_face: I malej vydržel vzhůru :slight_smile:

Právě jsem ve foťáku koukla na fotky a bude děs něco vybrat, to je tak, když fotí neteře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dokonce nemám vyfocenej Matýskův dort s medvídkem Pů :frowning2: Jen tak napůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale hodím vám je sem až zítra, dneska jsem akorát zralá na sprchu a do hajan :wink:
Ještě jdeme tomu prďolovi postavit stan, ať má s čím ráno blbnout

katy, tak to je mi líto :pensive:
moni, dort úžasnej :dizzy_face:
ren, děkuju :sweat_smile: :grinning:

tak krásnou dobrou noc :slight_smile:
1. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: tedy jak pro koho Kája pořád jen brečí takovou jí neznám už od večera :frowning2: vypadá,že jí bolí bříško :cry: ted na chvilku usnula

Beru,tak hlavně,že jste si to užili :wink: a to se vám do obývaku vejde ještě stan jo :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My hlásíme nateklé špičáky a průjmy :unamused:
2. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni koukala jsem na ty stránky, co jsi posílala a jsem u vytržení!! Jak může někdo dělat takovou krásu???? To musí bejt děsně těžký, jak udělá že ten marcipán je tak hladoučkej? Jako by se ho ani nedotýkala? Jej.. :grinning:
2. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
Evi chuděrka malá a nezloběj jí zubáčky???
Jani to je krásný viď. Já to taky nechápu, jak to dělá. je strašně šikovná. Kamarádka se u ní objednala velkej dort labradora bude mít 6kg. Jsem na něj zvědavá jakej bude. Udělá naprosto všechno...
2. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,zuby asi taky máme jich už 11 :confounded: ale kroutí se jak žížalka asi jí vážně bolí bříško :frowning2: střídavě spí a nebo pláče zrovna,když máme zítra odjíždět na dovolenou vypadá to,že nikam nepojedeme :pensive:
2. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím z Roudnice :grinning: :grinning:
Moni krásný dortík :slight_smile:
Evi snad to bude dobrý :slight_smile:
2. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl den :frowning2: vlastně to začalo včera večer malá nemohla usnout a dost plakala nakonec usnula,ale občas poprekávala v 6h ráno se vzbudila a brečela a svíjela se :frowning2: pořád usínala na mě a nechtěla ani k mamče ani k Alešovi nechtěla vůbec jíst :unamused: pak snědla trochu polívky a zase na mě usnula od 14 h se to trošku zlepšilo a podařil se i hovňous :wink: ale pořád trochu pobrekávala a já potřebovala žehlit a balit a tak si jí mamka vzala do kočíku a ona usnula a spala asi hodinu a půl :slight_smile: od té doby už se smála a i se najedla,ale měla trochu teplotku než šla spát,ale to bude od zubů dostala Panadol a ted spinká tak snad ráno odjedeme :confused: :sweat_smile:

Jo a musím říct,že sice jedeme na 4 dny,ale Kájina má kufr plnej věcí :grinning: :grinning: :grinning: a my máme jeden kufr dohromady :wink:
2. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti děku moc se ti omlouvám, že jsem se neozvala, ale neměla jsem vůůůbeč čas. Pořád jsme někde trajdali a všichni nás chtěli vidět. No to je prostě tak, když přijdem dom jednou za čas :unamused:
Evi , tak snad už to bude v pohodě. Přeju krásnou dovču a hlavně ať vám to něco nepokazí jako třeba nějaká nemoc :wink:
2. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,díky :slight_smile: snad už to bude ok :wink: nejhorší bylo to,že plakala já to u Káji vůbec neznám ona pláče minimálně :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak to je mi líto :pensive:
my máme taky teď nějaký ubrečený období :frowning2: , právě jsem hodinu uspávala
bylo vidět, že spát chce,ale nešlo mu zabrat, pomohlo až houpání na rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám je jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ať je to v pohodě a vy v klidu odjedete :wink:
2. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a stan se vejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu se dokopat do těch fotek, dneska nebyl čas, byli jsme od rána na koupáku, a celej den ve stínu, tak jsem asi jako jediná dneska zmrzlá :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,já pořád čekám na ty fotky tak šup :sweat_smile:

My,když jme byli venku tak taky ve stínu :wink: ale zmrzlá nejsem :slight_smile:

Tak to jste fakt dobrý,že se vám tam ten stan vejde :grinning: :grinning: :grinning:

My máme docela dobrý období,ale ty zuby jí dávájí celkem zabrat :unamused: jako čekám,že se to na chvilku zastaví :confused:
2. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já musím všechny zmenšovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a stan se vejde,ale rodiče už ne :grinning: :grinning: :grinning:

jo a koukla jsem do očkováku a prý stoličky rostou okolo 30. měsíce :sweat_smile: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak Kájina má 4 stoličky od 11 měsíce :grinning: :grinning: :grinning: a nateklé má i špičáky takže počítám že do měsíce máme celý mléčný chrup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jen zmenšuj :wink: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky super tak ještě přidej a medvídka PŮ si nech toho vidět nemusím :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že pejska už máte ofiko ten náš jede s Kájinou na Šumavu :grinning: :grinning: :grinning: a,že vzkazuju tchánovi,že chápu proč potřebujete okamžitě novej velkej byt :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi nějaká rychlá :sweat_smile:
ještě zmenšuju spešl pro tebe :wink:
jo a větší byt už nepotřebujem, hračky někam fláknem :wink: , ale hlavně jsem to dneska dostala :dizzy_face:
akorát Míša držkuje, si asi myslel, že prošu... celou jeho dovču :grinning:
2. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekám :wink:
já to taky dneska dostala :grinning: :grinning: :grinning: a manžel se zrovna hezky netvářil,ale já to mám dřív asi z nervů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já to mám o 15 dní dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už mám vše zmenšeno :wink:
2. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý,jste odstěhovali půl obýváku a vešel se :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska nemáš zaracha???
2. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
zaracha mám pořád, ale Míša je dneska tak utahanej, že nemá ani sílu nadávat :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: můj manžel zase hraje nějakou hru,protože jí nemá na notasu a několik dní si nezahraje :grinning: :grinning: a to,aby se nehádal o můj noťas tak si vzal sebou na dovču pracovní :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
chlapi :grinning: :grinning: :grinning:

budeš tady ještě chvíli? musím si jít zakouřit a to akutně :sweat_smile: ty fotky mě zmohly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud se nevzbudí malá na mlíko tak jo :wink: se úplně bojím,že jí něco bude
2. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem zpátky :wink:
doufej v to, že to jsou fakt jen zuby
jo a jinak kdyby jsme s váma jeli, a malej by onemocněl, tak mám průšvih, páč jsem poprvý v životě něco ztratila a to jeho kartičku pojištěnce :sweat_smile:
jsem na to přišla dneska :confounded:
musím si zítra nechat udělat novou
2. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byla rychlost :slight_smile:

fakt tak tu já mám v peněžence :wink:
2. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám,že jsou to zuby :confused: ale dásně nateklé má snad v celé puse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek