• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
no to já jsem měla taky,ještě asi tak před měsícem :sweat_smile:

a co, už máš cestovní horečku :sweat_smile:
měli by jste mít hezky :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme jaký bude počasí :wink: a cestovní horečku nemám jen strach,aby Kájině nic nebylo :confused:
2. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám už jsou asi měsíc vidět ty všechny dvojky, ale pořád nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale když bulí, svádím to na ně

dneska se frajer předvedl, si strkal do pusy rachtátko a snažil se u toho stoupnout, ale jakmile stál, rachtátko mu vypadlo z papuly :sweat_smile: , udělal to tak asi 10x a pak se tááák vzteknul, že řval na celej koupák :grinning:
lidi se otáčeli, já rudá až na patách :grinning: to vypadalo, že ho tejráme a přitom byl jen hérečka :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máš připravený v lékárničce?
máš Kulíška a něco na průjem?
2. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning:

mě dneska Kájina,když se jí ulevilo pořád pusinkovala až mě kousla do pusy a pak do tváře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tady leje :frowning2:

sem už asi nikdo nechodí :confounded: mimo nás
2. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakýho kulíška???mám panadol,nasivin,odsávačku a to je vše :wink:
2. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kulíšek je takovej rozpustej prášek proti dehydrataci z průjmu a blinkání :wink:
Radila mi to tady lucinecka do pití, pro Matese, když málo pije a je to napsaný i v očkováku jako povinná výbava dětský lékarny :wink:

a neboj, nic to nebude :wink: , pokud má nateklý dásničky, tak to budou ty zuby
chudinka malá, tomusí bolet jak sviňa :frowning2:
2. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :wink: tak to nemám :confused: Kájina pije dost :wink:

No nic jdu do hajan :wink: dobrou a zítra večer se přihlásím :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já koukám, že je tady mrtvo :frowning2:

tosmusel mít pořádnej obtisk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Mates hryže taky, ale u nás jsou pak vidět jen 4 čárečky :sweat_smile:

tak já ti ještě napíšu, že se mi Mates dneska málem udusil :sweat_smile:
a to jen proto, že jsme blbli a ten pitomešek mi zabořil hlavu mezi kozenky a když po 15 vteřinách zvedl hlavu, nemohl se ani nadechnout :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale psala jsi, že jí bolelo bříško, tak kdyby měla průjem :wink:
tak šťastnou cestu, ať s váma jede tchán opatrně a koukej psát :wink:
já se budu snažit každý večer nakouknout, když půjde Míša s Kikinou, páč od zítra platí zarach natvrdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
o co jsem přišla? Jdu dočítat :wink:
2. srp 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak než dočtu, tak jdete všeci spát :pensive:

Ev, tak at vám to vyjde, a malá je v pohodě :wink:

Já se musím pořádně podívat do očkováku, co je tam za informace :wink:
2. srp 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj maminy :wink:
Dneska jsem tu první? Co se to děje :fearful: :grinning:
Zatím všem krásný den!!!
3. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hezké srpnové pondělí přeju... :wink:
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, pěkná oslava... páni to bylo veliké... u nás to bylo opět na třikrát... Na Moravě s jednou babičkou, doma s neteřema a pak s našima ....
Můžu několik dotazů? Ta mamina, co sedí vedle tebe v té vaší maminovské čtveřici, nejmenuje se náhodou Monika? Jestli ne, tak je to teda úžasná podoba... A kde jste to slavili?
3. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po víkendu, který dopadl suprově:slight_smile: tedy až na cestu s tou naší vzteklounkou,co nesnáší být přikurtovaná v sedačce :confounded:

pěkně jsme odpočívali, nic nedělali, manža skoro celý víkend proležel jak bu bylo blbě a byl unavený /ale na grilovačku večer tedy vstal :wink:/

jen u rodičů katastrofa :-/ můj táta byl v ložnici že mu je prý blbě a ani nevylezl, dokud jsme tam byli :frowning2: Na Terezku se těšil, ale za tou se byly podívat na táboře, tak jí aspoň chvíli viděli a Janičku holt asi nepotřebuje vidět a mě už vůbec ne:frowning2: no to mi rozum nebere.... naše mamina se akorát chlubila, jak předělávají celý byt, tak jsem radši držela ústa.... když si vzpomenu na dárky, co dala holkám a pak vidím, co si pro sebe dopřávají.. no škoda mluvit...ale aspoň mamka přišla večer posedět na tu grilovajdu, tak jsme všici poseděli a popili....

Teri už máme zase pryč a příští týden jedem ke tchýňce, tak si odpočinu taky :wink:

jinak Beru, moc pěkný fotky, oslava byla evidentně velkolepá :wink:

jo a doplnila jsem tabulky s ročníma údajema... tedy, pouze ty, co se mi povedlo dohledat nebo ty, co mi poslali údaje od IP :wink:
3. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zase tu. Koukala sem že doplňujete tabulky, my pujdeme za týden na 15 měs.prohlídku, na očkování a pak na nurologii, tak jsem zvědavá. Zahlédla sem že jste snad řešili zuby? My máme dole jedničky a nahoře obě dvojky a rostou ted obě dvojky...a vypadá to na nějakou stoličku vlevo nahoře....i na dvojky dole...konečně budeme pořádně kousat :grinning:
3. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nahoře obě 1 a rostou obě 2 :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se chci zeptat, ty fotečky i s jedním rokem jsme si dělali sami, nebo je tu zas nějaká šikulka dává dohromady? Díky... :wink:
3. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky
Teda tady je pusto prázdno :frowning2:
Beru hezký fotečky :slight_smile:
Jani to je smutný s těma vašima :frowning2: mamka tady ted´byla celý odpol. jenže Gábi za nou nechce jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce za nikým,jen jdu na wc a už řve :pensive: fakt se nehnu bez ní :sweat_smile:
Tak hezkej zbytek dne a třeba ještě kuknu,ale jestli bude na co :sweat_smile:
3. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooj, hlásím se ze Šumavy :wink:

Kájina,už je v pořádku :wink: ted jsme jí vykoupali a dali spát a čekáme až usne a půjdeme dolu na jedno pivínko a jednu dvojčičku :grinning: :grinning: :grinning: Odpoledne tedy bylo trošku ošklivě,ale my byli u hotelu,protože jsem ještě Kájinu nechtěla nikde vláčet,ale zátra jdeme na výlet :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem se dlouho neukázala. Hlásím pokroky : Elis leze jak dráha, začala se stavět u gauče i v ohrádce, mám z toho radost, že začíná dohánět vrstevníky :sweat_smile: . Mám pár nových fotek v albíčku.
Kdo máte srpnovou maminku, tak jsou mnou avizované fotky s proměny s Mary kay. Podle mého tam žádná výrazná změna v "před" a "po" není. Myslela jsem, že to foťák vytáhne, ale nic moc....ale pár triků jsem tam pochytila a za ty jsem ráda, byl to hezký den. :wink:
3. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Evi, tak ať se vám dovolená vydaří :slight_smile:
Berus, moc pěkné fotky z oslavy :slight_smile:
Marusko, ty fotky většinou dělala Kalerat :wink:
Kája teď byla asi 4 dny miliónová, ale dnes už trochu ubrečená a v puse nahoře druhá fialová oteklina, takže nejspíš zas zuby. Takže tam má dvě oteklé borůvky a zuby nikde :rolling_eyes: A ve středu jde poprvé k zubaři :sweat_smile: Jsem zvědavá, pusu mu určitě neotevře :grinning:
3. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mori :slight_smile: pěkný fotečky :slight_smile: já mám srpnovou mamku :slight_smile: 9 jí bude 50 :confused: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srpnovou maminku se chystám zítra koupit, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ups,tak jsem to teda pochopila asi špatně :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to měl být asi časopis a né mamka,co? :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor