• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
no jj :grinning: 9 srpna 50 :grinning:
3. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky,
BERU no tomu říkám MEGA oslava !!! úžasný
EVELINKO posíláme pusinky na krásnou dovču a závidíme !!!
MARUSKU ahoojky, jak se máte?
ARIN a PALLO hihihi :grinning:
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlásím že násílm odnaučuji veškeré pomocné uspávání a jsou to boje !!!!! :angry:
3. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI to mě mrzí... my máme to samé s manželovým nevlastním tátou (vychovával ho od mala) malé udělá občas ahoj a to je celé, pak si zaleze k PCku a je tam celé dny ... malá k němu chodí pískat a žebrat k nohoum ať ji pochová a on nic ! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, Jani díky... bohužel si člověk rodiče nevybírá :frowning2:

Arin jsem luštila co ty tvý čísla měly znamenat :grinning:

Mor, pěkný fotky, Eliška je šikulka, když nás takhle krásně dohnala:slight_smile:

zapomněla jsem blahopřát Bobulce a Klárce k úspěšné kontrole u Dr :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, moc se omlouvám - moje chyba- měla jsem napsat maminku s velkým M. Samo že myslím časopis Maminka :dizzy_face: .
Jani, je mi líto, že jsou vlastní rodiče takoví :pensive: , musím říct, že na mě byli hnusní tchánovci,(donutili, napsat manžela závěť v můj neprospěch - před svatbou :pensive:), než jsem měla Elišku, teď je to kouzelným proutkem zahnáno, jakoby se nic nikdy nestalo, holčička narovnala nesrovnatelné.... :zipper_mouth:

Jani-ren to nezávidím, ale musí se to odnaučit, držím palce a přeju pevné nervy - u sousedů mají chlapečka 2měsíce- pořád ho někdo dospělý nosí, jinak vříská, nezávidím jim to odnaučování..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já měla v tomhle štěstí a dětičky si na rituály typu nošení, ježdění v kočáru přes práh a spaní v rodičovské posteli nenavykly :sunglasses: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...vy už všechny spíte? To já si pohovím v noci, když už spí Kubulík. Jak se máme? Za týden nás čeká kontrola u dr.a na neurologii, nevím jestli jsem to už nepsala. Jsem pořád tady v novým bytečku, na víkendy jezdíme k našim na zahrádku. Dala sem nějaký nový fotečky. Kubík jezdí asi týden jak drak s tím chodítkem, už se občas i pustí a pár sekund stojí a drží balanc, je to šikulka..malinkej. Byli jsme nedávno v mateřským cenrtu a paní na mě, jak je starej? tady platí děti až od 8 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: (a my máme skoro 15 že)...ikdyž on je opravdu minibalení, máme pořád 70 cm a asi 8 kg-váhu se dozvím přesně u dr. Ale zase je lehkej na přenášení :slight_smile: A povídá a povídá, pořád něco vykřikuje a je slyšet všude...povídá si i s paní pokladní v Tescu... a jinak doma i jinde se umí jako vždy pořádně vzteknout...a že to s ním mává teda :rolling_eyes: :unamused: :confounded:
3. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Maru,
já nespím, brouzdám po netu, ale teď už spí asi všechny mimi a mami.....Na tu neurologii držím palečky, my zas chodíme do rizikové poradny, po kontrole na 1 roce dr říkala, že má malá "volný spodek" - jako nožičky,,, :pensive: , má je jak dráty do betonu - tenký a křivý to zas říkám já :wink: a doufám, že se polepší....tak holky dobrou
3. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tady je smutných témat... :frowning2:
Jani, to chápu, jak Ti je skrze tvé rodiče... já mám něco podobného... mamka sice bydlí 20 trolejbusem a 10 min. pěšky od nás pracuje, ale chodí k nám tak max. jednou za měsíc.... :frowning2:
Mor, tak to je síla s těma tchánovcema.... a pak jim věř :frowning2: :pensive:
Mor a co řekla Dr. Elišce na ty nožičky že musíte chodit do rizikové poradny? A co to obnáší, budete chodit cvičit???
Maruško, Kubíček je velííííííkýýýý šikulka :dizzy_face: Pořád vás po očku sleduju a zírám jaké dělá pokroky :slight_smile:. Držím pěsti na neurologii, my byly min. týden taky a musíme ještě chodit na kontroly.... :unamused:
Arin, ty jsi "pletýnka" (tak říká kamarádčina 4 letá dcera popletům) :grinning: :wink:
Ren a daří se odnaučovat spací rituály? Vy ještě skáčete na balonu, že? :frowning2: ... To už s Gabinčinou váhou asi není žádná sranda....
4. srp 2009 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko
Mori dráty :grinning: ale Eli je hezoučká :slight_smile: no a s tím časákem,to byla večerní únava :sweat_smile:
Bobul ahoj :wink: jj pletýnka,mě to fáákt nedošlo,až pall písla,že si ju koupí :grinning:
No a s našima,jak jsem psala,oni by ju chtěli,ale Gába za nikým nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen já a táta jo a Dáda :slight_smile:
Maru jéé Kubík je drobek :slight_smile: my máme 10kg a 80cm :sweat_smile:

Jinak u nás je chládek :slight_smile: tak se dá něco dělat a odpol můžem ven, v tom vedru je to hnus někte trajdat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všecko nej Dominičkovi ke svátečku :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Arin, díky za pochvalu :slight_smile:
Bobul, do poradny chodíme od 7 měsíců, protože tady se všechna mimi vesele přetáčela a Elis nic, tak chodíme na kontroly tak po 2 měsících, naposledy tam byl s Eli tatínek, tak mi tlumočil, to co jsem psala výše - no malá nemá takovou svalovou hmotu, pořád jí přeskakují kolínka, jako když si někdo vykřupává prsty - tak to ona dělá s koleny - je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ví moc dobře že to nenáším, tak to začne cíleně dělat, když se vzteká :angry: . Ona nemůže vůbec nic mléčného, tak má podle mého málo vápníku a pomalejší vývoj. Cvičit nemusíme jen jí musíme nechat pořád v prostoru - lézt a nedávat do ohrádky - no tak si asi umíte představit, jak do včeho leze - kytkám pořád trhá listy a vyhazuje hlínu - zahradnice :angry: :grinning:
4. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominičkovi taky vše nej nej nej nejlepší :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
moranda: budeme držet všechno co máme, aby kontrola dopadla dobře :slight_smile:, my chodíme taky do rizikové poradny, pravidelně. Ted máme ale neurologii a pak kontrolu u dr. Riziková poradna nám jakoby odpadla-neodpadla, totiž naše nová dr.je ta co byla u porodu a právě tu rizikovou poradnu vede, ale v nemocnici. takže když k ní jdem jako k pediatrovi, tak rovnou Kubíka vidí a tím pádem za ní nemusíme do nemocnice. Akorát tak ve 2-3 letech bude ještě plicní poradna.
Jo jo, Kubík je drobek, jak říkám, minibalení :grinning:. Když mu dám pak v kočárku žužlat rohlík, tak na mě občas koukaj lidi, že ho spu takovýmu malinkými miminku...ale že je mu už tolik nikdo netuší. A i mnohem mladší děti, když jsou někde vedle nás, tak maminka jim říká-musíš pomalu, to je ještě malé miminko...(a tzřeba starší než to dítko)-proto se i lidi diví, že tolik mluví a brebentí, když vypadá na mín :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aa, zase další oslavenec, tak také všechno nejlepší :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Beru, super oslava, co to šmakuje taková oslava, jako kolik penízků zhruba? O tom uvazuju na pristi rok, líbí se mi, že prijdete a odejdete a nekdo poklidí :grinning: :grinning:

Arin, já jsem to pochopila s tou maminkou stejne jako ty, takže jsem taky pletýnka :grinning: :grinning: :grinning:

No, a ted jsem zapomněla, co jsem chtěla jeste napsat :sweat_smile:
4. srp 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor, gratulujem k uspěchům :wink:

Jani, tak to snad jde k tomu jenom říct, že to je hloupé, ale jak píšeš rodiče si nevybíráš, ale já nechápu.

Holky, tak to já si nemůžu stěžovat, našeho dědýnka platit zlatem, však už me na ulici maminy říkají, že by takového děděčka chtěli (to když ho pořád vidí venku s kočárem)

A jeste k usinani, uspavam porad jeste na rukou, ale chovam minimalne, takže to jeste měnit nebudu, chovám, tak max 2 minuty, tak to si říkám, že to jeste jde :wink: Ale automaticky otvírá pusinu na dudlík, takže nevím, jak budu odnaučovat od dudlíku.

A dnes zase chvili na hrncu a nic :frowning2:
4. srp 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
trochu jsem zkusila vás dočíst, ale musím hlídat pořád dítě :grinning:
Je to tu super, Terka lítá za kočkama, máchá se v kropáči :grinning:
4. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme Domímu krásný sváteček :dizzy_face:

Mor, tak to je naprd, ale Elííí to vše dohoní.... :wink: :slight_smile: A s tím záměrným křupáním kolínek jsi mě pobavila :sweat_smile: ... nebude to mít ale nějaký negativ. vliv na chůzi či tak? :confused: :frowning2: A nemůžete dávat vápník třeba v doplňcích, např. v tabletách? :confused:

Maruško, i ty jedna nezodpovědná matko! :grinning: :grinning: :grinning: cpát miminko rohlíkem... :grinning:
A co u vás doma, už je s tatínkem líp? :pensive: Jsi šikulka že to tak zvládáš :dizzy_face:

Kat ty jsi taky pletýnka :wink: A myslím že si to Beruš organizovala a zajišťovala sama tu oslavu :wink:

Dudlík už máme jenom na usínání, přes den si s ním max. hraje, ale ráno jak vstává, tak mi ho podává a říká NA, NA jako že už ho nechce a jde se vstávat... potvůrka :sweat_smile:

Jiti, Terezka je taky dobré šídlo koukám :grinning:
4. srp 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes máme totál nabouraný režim:grinning: malá se vzbudila klasicky před 7 hod a vzala jsem si jí k sobě a furt se vrtěla a vrtěla, až z toho usnula a vstávala až v 8,40:grinning: takže teˇuž zase chrupe a nevím jak dlouho jí to vydrží a hlavně jak bude spát odpo a večer usínat :wink:

Dominičkovi také přejeme vše nej..:slight_smile:

jsem se těšila zítra na cvíčo a musím to zrušit, ptž. nám zítra teprve přijede ta zahr.architektka, tak bych to nestíhala...

jinak jsem hlava děravá zapomněla na táboře vzít Teri očkovák a průkajdu ZP, tak teď naháním vedoucí, jak si ho předat...no to je boj s tím jejím časem :wink:

a právě mi psala kamarádka, že se jí manžel vyboural na motorce a má roztříštěný rameno a paži a nevím, jak to bude dál... má doma 2 letýho klučinu a 13 ment.postiženou holčinu :frowning2: :pensive:
4. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, druhý děda je taky super.. ten by pro ty holky udělal vše,ale je daleko :wink: ale jsem moc ráda, že je oba máme (babi i dědu :slight_smile:)

my uspáváme ve velký posteli zatím,ale už chci začít s postýlkou,když se to jednou povedlo :wink: a bez dudana taky na spaní ani ránu :frowning2:
4. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičko ahoj,
to je hrůza s tím manželem kamarádky, ale hlavně že žije a že nemá úraz hlavy :pensive:
Jani a jakou zahradní architektku budete mít? Bude vám dělat jen návrh a nebo i realizaci? Taky teď řeším zahradu, tak prosím hoď nějaké info :wink:
4. srp 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, no dyt to píšu, že jsem pletýnka, ale to je pro mě normální, já vždy pochopim všechno tak nějak jinak. :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jestli to teda organizovala berus sama, tak to je dobrá, já myslela, že to bylo udělané někým,a hlavně pak poklizené někým :grinning:

Jani, druhej děděček viděl malýho nooo, asi tak 3x. Ale nám to ten první děděček vynahrazuje :wink:

Motorky nemám ráda, já bych vždy trnula, kdyby se nám tatík trochu opozdil, bych ho hned viděla ve škarpě, jasne jsem řekla, že motorka jen přes mou mrtvolu, já bych na to psychicky fakt neměla. Jasně, že v aute se muzem vymlet taky, ale přece jen, tam je člověk víc chráněnej. Jeden kámoš mi řekl, že by radši měl teda tu motorku než mě, ze takový ultimáta nesnáší, naštěstí náš tatík to chápe, já bych fakt přišla do cvokahausu, a ještě když vím, kolik jeho kámošu uz není tady kvuli motorce.... :frowning2:
Každopádně at se manžel od kámošky brzy uzdraví :wink:
4. srp 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Vendul:slight_smile:
je to děs. měli jsme domluvený výlet do ZOO, půjčení krosny na dovču a asi nebude nic...horší je, jak to bude Bára vše zvládat...už takhle toho má až až:frowning2: :pensive:

no, budem tu mít paní, co tu byla loni a dávala nám dobrý návrhy na zahradu a říkala, až budem mít vyklizený prostor a nějakou představu,tak ať se ozvem....naštěstí si nás pamatuje, tak zítra dorazí a uvdíme. necháme si dělat návrh řešení ne samotný projekt, ale i s tím řešením budem schopný si to sami zrealizovat. když jsem koukala na firmy kolem, co za to vše chcou, tak jsem šla do kolen... jen za minizahrádku chtějí od 10 tis. víc a normál zahradu,co máme my 700 m2 od 15 tis. víc...takhle chce 3,5 tis za návrh a za konzultace 2 tis. a taky nám nabízela se slevou nákup rostlin, tak toho na podzim využijem,až to budem realizovat.
sama jsem moc zvědavá, co nám navrhne, ptž. jsem si toho straaaašně moc vymyslela, že se nám to sem ani nebude moc vejít:slight_smile: tak uvídme, s čím půřijde..pak dám kdyžtak vědět:slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky... taky ¨nemusím motorky...jako líbí se mi to,ale ne když na ní sedí někdo blízký :pensive: to jsem na tom jako ty Kat, vidím ty nejhorší scénáře a vyšiluju co se stalo... v autě jsou přeci jen víc chránění.....
4. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maru kolik máte těch kočíků??? :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
Jani to je blbé,tak atˇse brzo uzdraví :frowning2:
Kat pletýnko :grinning: já neuspávám asi od 7 měsíců,vozili jsme ju v kolíbce než usla,potom hladili kdž byla v postýlce a ted´už dlouho,ju tam položím,dáme čaj-přes den,veřer mlíko a dám dudel a jdu. Někdy tam chvílu lajdačí,když neusne hned,tak uděláme ty ty ty hají a většinou spí :sweat_smile: jinak když nespí,tak rozvazuje mantinel,stahuje prostěradlo,vyhazuje polštář a háže dudle kolem postýlky a tahá záclounu :angry: ale pak usne :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, taky budem dělat zahrádku no spíš dvorek, my ho teda máme pidi, ale pomoc budu potřebovat, tak snad seženem nekoho rozumnýho za rozumnou cenu :wink:
4. srp 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ale důležité je, že to nakonec pocopíš :wink: ... ty jooo na mlíko na mozku už se vymlouvat nemůžeme, tak musíme najít nějakou jinou výmluvu :grinning:
U nás lije.... to Evel to počasí moc nevyšlo :frowning2:
Janičko, budu moc ráda když potom poreferuješ :slight_smile: A co máte vymysleno na zahradu hezkého?
My máme zahradu celkem malou cca 300 m2, ale na zahradu ve staré Baťovské zástavbě je to obr zahrada, na jiných ulicích mají zahradky třeba pětinové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani a proč nebude dovča? Kvůli počasí? A kdo je Bára??? Se jaksi nechytám :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a miláček má taky motorku, ale veterána, tak to jede max. 80 - 100 km/hod. :grinning: .... Alet taky se bojím :unamused:
4. srp 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, hele, nejsi ty nejaka stejná jako já??? Nejdrív pletýnka a ted se ptás na kočíky, jsem se taky ptala :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek