• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jo, už mo to docvaklo.... jsi mluvila o kamarádce :pensive: ... su blbá :frowning2:
4. srp 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, pletýnky se sešly :grinning: (vč. mě) :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, další pletýnka :slight_smile: dovča bude, ale bez krosny...měli nám jí právě kamarádi půjčit. a Bára je ta kamarádka,co se jí vyflákal manžel.....

na zahradu mám toho moc... dětský koutek, záhonky, velký točící sušák, posezení s pergolou, nějaký ovo stromy a keře(jak říkám, zobací koutek), případně bazén, skalku, bylinky atd...

taky jsem sháněla dlouho. nechci aby to bylo náročný na údržbu,ale miluju kytky a chci aby to tu krásně kvetlo..

jo jinak se vyznamel včera manža...sousedka mi dala venkovní ibišek, okrasnou trávu a pár šlahounů barvínků a já si vyplela kus země, kde to ničemu a nikomu nepřekáží a co myslíte... včera se manža rozjel se strunovkou a vše srovnal se zemí včetně těch mých kytiček :angry: :angry: pak k něčemu pustťe chlapa :wink:
4. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pletýnko :grinning:
kat :grinning: asi jo :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přes den my spíme pouze v kočárku...doma ani ťuk, to sebou mele, brečí, fučí a neusne...a venku pak do 2 minut je tuhoň...

a u nás svítí sluníčko,tak třeba i na šumavě je pěkně :slight_smile:

tak založíme klub pletýnek :grinning:

no níc, jdeme baštit... nějak jí ten sýr nestačil:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás právě prší :slight_smile: ani mě to nevadí,a obě děti spí,to je klid :grinning:
4. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani my zas neusnem v kočíku,ale v pátek jsem ju položila přivázanou jako když sedí,tak si nemohla pořád sedat,tak asi po hodině přemlouvání pochopila co po ní chcu,je zvyklá poslední dobou spát jen doma,jen když někam jedem,tak spí v autě nebo u někoho v postýlce,to ale musím být u ní než usne :wink:
4. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin - celkem tři. jeden starý na zahradu k našim na spinkání (trend line rider), pak Fusion Zopu, tu máme na cestování, na nákupy (je to místo golfek, ty hole mi nešli ovládat jednou rukou a byly těžký...takže je to místo golfek a ještě máme x-landera, kterej byl koupenej jako do terénu a na zimu...jenže sem se mi nevejde do výtahu :frowning2: , kočárkárna ani sklep neni a jsme ve 2 patře :unamused: , nájezdy jsou ve výrobě---takže opravdu bezbariérový přístup :confounded: chjo. S tatkou to vypadá tak všelijak, zájem by měl, ale stejně pořád provokuje tou svojí údajnou "kamarádkou" a zapírá co může...

Jinak kubík spí po obídku jak v postýlce, tak v pohodě v kočárku...kolikrát usne ikdyž je vyspalej...a dudlík, no bez něj se ani nehneme...je to takovej kňouránek, ale hlavně vztekloušek. Už jsem zkoušela ho shovat ve dne a v kočárku se to daří...ale na spaní jenom s ním...ale to jak se vzteká, tak ho vyhazuje z postýlky a pak haleká že ho chce a kolikrát ho ani nemůžu najít a dám mu jinej a celkem spotřebuje třeba tři, než je ráno zase najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maru mě se naštěsí xlander vejde do výtahu :slight_smile: ale když jsme měli Patron ,tak ten se nevešel,musela jsem ho nechávat v kočárkárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsme měli golfky Chicco,ty se taky vešly :slight_smile: nakone jsme všecko prodali a koupili Xlandra a je to ok,vejde se i do auta :wink: takže ani Golfky nepotřebujem
4. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruško, "kamarádku".... no tak to je mi moc líto, to jsem netušla že je to tak... jsem myslela že mu jen "hráblo"... tak držím pěstičky ať to dopadne co nejlíp pro Tebe a Kubíčka :pensive:
4. srp 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maru jem nevěděla,že vás tatˇka zlobí :frowning2: tak at´je brzo hodnej :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju kočičky. No snad se dá dohromady...uvidíme. Vypadá to že je to lepší a pak zase vyleze něco, co mě vyvede z omylu...
4. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruš :frowning2:
4. srp 2009 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maru tak to mě mrzí :frowning2: chjooo,chlapi jsou někdy .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak ven jsme nešli,vypadá to pořád na pršení je tam divně :fearful: tak pořád něco šomtám,nesmím sedět,jinak mám pijáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak mám upečeno,peřiny převlečený,akorát nevím jak to bude venku schnout,co jsem pověsila ráno,tak je vlhký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co děláte vy?????ještě,že nejsou dětičky protivný :fearful:
4. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marusko, to je u nas bezna praxe, večer nachystam k postýlce par dudlíků, abych vydržela s nima přes noc, no jak říkám, bude to zajímavý s tím odnaučováním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A at se vas tatka umoudří. A normálně se s vámi vídá, nebo ne?

Arin - gruntuju :angry:
4. srp 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kat my máme misku s dudanama vedle postýlky,je jich tam asi 8 a někdy není ráno ani jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna jsem je vyvařovala a suším je :wink: bez taky neusnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla :slight_smile:

Bobul žádné umělé dodávání vápníku dr nechce, dělám to tak, že dávám Nutrilon i do polévek, abych ho do ní vpašovala, nebo uvažím ze sojového mléka pudink, ale o ten moc nestojí, ona je na maso :sweat_smile:

Jani tatínek je rozený zahradník :grinning: a nechce radši vybetonovat dvoreček??? :grinning: :grinning:

U nás usínání v pohodě - dám dudlík, plínku na šmrdlání po čumáčku a pustím hrací strojek- má to jako rituál, tak ví že má chrnět. Na noc máme taky dost velikou spotřebu dudlíků, v noci většinou náměsíčná lezu pod postýlku a snažím se zacpat řvoucí dítě :angry: :grinning: Jo a se spaním v kočáru je konec...

Na odnaučování mám tip po synáčkovi - v krbu jsme zapálili oheň - hodili dudlíka do něj (jako) a Jiřík viděl že shořel, jednu noc kňoural a stačilo to vydržet a byl bez dudáka - jasně že jsem ho měla připravený, kdyby to nešlo zvládnout, ale jak bychom to pak vysvětlovali??? :zipper_mouth:
4. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mori dobrej tip :slight_smile: brácha to zas odnaučil neteř,že jí ve asi 2 letech řekl,že dudu snědl Denny /pes/ a dudu není :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor, Mirkova maminka šla s Mirečkem zase spláchnout dudu do záchodu... :grinning:
4. srp 2009 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

počasí sice není úplně super,ale neprší :slight_smile:

dám vám do alba nějaké fotky schválně zda poznáte,kde jsme byli dneska na výltě :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole :sweat_smile: , Hoštice - tam jsem byla taky :dizzy_face:
4. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu tajně, Míša jel někam pro dlažbu, ale musím mastit koupat, takže jsem si přečetla jen evinku :sweat_smile:
pavli, když se sem ještě dostanu, napíšu ti IP :wink:
4. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla vy pletýnky :grinning: :grinning: :grinning:
ale mám průser, byla jsem načapaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže od zítra jsem bez modemu :confounded:
že já blb mu fakt slíbila, že sem za váma nepolezu :sweat_smile: se to nějak nedá, se mi stejská :wink:
no tak já zase mizim (ještě že máme malej byt, tady vždycky hned všechno najdu :grinning: )
4. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předsedooooooooo ať mě živočichář nedráždí!!! Vemte si ho sebou do chlíva hichihi chi hi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste děvčata :grinning: :grinning: :grinning:
Monií dort nejúžasnější, jaký jsme kdy viděla, sémtě na kolik taková paráda vyjde...a moooc díkec za odkaz, tak jsme si jej uložila a pro hanyho mám vybráno....je tam i postup s náhledy tak snad to moje cukrářka zmákne.....
4. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooooooooooooool Lucinkoooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dortík mě vyšel na 800kč čož jsem byla hooodně mile překvapena. Podle mě lidovka za takovou uměleckou práci. Jsou užasný viď :wink: Tak dej pak vědět jak to zvládla :wink:
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda cena naprosto luxus....
tak pak písnu hany slaví 23.11 tak to mám v oblíbených :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooojkytak jsme zpátky ze ZOO a z plavání, maminka je unavená na umření !!! Dala jsem fotky do albíčka
4. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek