***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
lucenek
4. srp 2009
týjo jani super den u vás bylo tak hezky???Tu chcčije celý den jsme doma :-p
rendex1
4. srp 2009
Luci bylo naprosto parádně na prochajdu po ZOO.. já jsem ale na totálku.. chjo
lucenek
4. srp 2009
he ti věřim já měla min. pátek plavčo, chata do večera, grilovačka a pak akce s holkama a ve 22 h jsem byla našrot po dvou mojitech a šla jsem spoát 😃 😃 😃
moranda
4. srp 2009
Ahojky, Lucen,
prohlídla jsem ti album, teda krásná oslava spousta lidí, ale nejlepší fotky jsou poslední 3kusy - jste byli u profíka?? Nádhera. Ta situace by přesně pasovala na naší Elis. Ráno otevře oči a první co z ní vypadne: PDÁDLO, jdeme kolem pračky a ona zas PDÁDLO, venku na zahradě u věšáku zas PDÁDLO. ¨Holt asi bude pradlena 😃 😃 😃
rendex1
4. srp 2009
mě čeká zítra večeře s lidma z práce, druhý den výlet do Poděbrad s malou a s kámoškou na celý den, v pátek kino a večeře... sobota výlet a někde mezi tím jsem vypustila duši, ale sádlo ne ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
moranda
4. srp 2009
Moni,
fakt krásný dortík, to bylo pro Tedíka žůžo sníst opravdové ryby - bacha ať vám nevyloví akvárko 😃
rendex1
4. srp 2009
Ahojky Morandi... to my zase bhbbbbbb a to znamená, že letí letadlo 😞 😞 říká to i ze spaní
lucenek
4. srp 2009
moran se tu řežu 😃 😃 😃 jj byly jsme mám jich víc ale chtěli za cedlo 100kč kozy tak jsem si řekla že je kakám a fotky oskenuju, nebo udělám foto z fota no..
jani já to mám taky tak chybí mi 3 kila doilů a to je mazec, čím mín mám shpdit , tím hůř tp jde.....tak jsem si vyaukcovala džíny 38 a neřešim 😎
moranda
4. srp 2009
Jani,
teda malá si to užívala, fotky super, je vidět že má fůru energie - celá maminka 😎
rendex1
4. srp 2009
HOlky já padám do postele práce nepráce kašlu na ní papapap
jana.rce
4. srp 2009
ahoj holky, tak jsem vám skoukla fotky a kráááááásný, fakt🙂

jinak spíme teprve 10 min..a manžu jsem z okna zahlídla s motorovkou tak jsem hodila vysvětlující pohled a zase jí uklidil 😃 😃

u nás bylo dneska celý den krááásně...sluní svítilo, foukal vítr,žádný vedro,tak akorát 😎
jo a Janí našla novou zálibu na hřišti...jezdit po klouzačce, po břiše.😃 😃 aspoň už tam vydržíme dýl než 3 minuty jako do teď x-) uvidíme zítra, máme mít spicha s Jíťou a Terezkou 😉
jana.rce
4. srp 2009
jsem koukám zase přišla s křížkem po funuse :-p
moranda
4. srp 2009
Jani, s motorovkou?????????????? 😃 😃 😃 ten je nebezpečnej 😃 😃 😃 hlavně, že ho dokážeš uzemnit pohledem 😃 😃 😃
moranda
4. srp 2009
já jsem tu, ale už jsem měla být umytá a nachystaná ]-( ]-( 😃 😃
jana.rce
4. srp 2009
jj Mor, včera exceloval se strunovkou a dnes s motorovkou😃 a betovej dvorek faaaakt nechci 😉

a kam jsi měla být nachystaná? 😉
moranda
4. srp 2009
No kam asi?? 😃 do postele.....:-x taťka asi usnul u TV, že tu už nestraší........

Takovej betonovej dvorek 1x za týden spláchne hadicí a je uklizeno 😉 😃 😃 😃
jana.rce
4. srp 2009
to manža ještě venku maká.. 😉 ale já asi brzy vytuhnu 😃

a máte taky betonovej dvorek, že víš jak na něj? 😉
moranda
4. srp 2009
Neeeeeee, to nemám, ale mám mužskýho, který je opatrnější na rostlinstvo zasazené na zahrádce 😃 😃
Je aktuální ta fotečka s domkem u tebe albíku? Jestli jo, tak my jsme trošku dál s výsadbou, protože tu bydlíme v září už 5 let. Mezitím všechny rostliny 3x změnily místo pobytu, protože tatínek je stále nespokojen se vzhledem zahrádky ]-( 😉 . Zdá se nám neuvěřitelně malá, ráda bych další kytičky, ale jaksi nás vytlačují z pozemku 😃
evelina0007
4. srp 2009
Beru a Moni,máte za 1 😃 😃

Beru,takhle se nechat načapat :-p 😃 😃 tak snad ho najdeš 😉

Jani,Kája má skluzavku asi měsíc a je nadšená 🙂
lucenek
4. srp 2009
byly jste někdo u zubáka?
my jdem zítra toýř jsem zvědavá, jestli malá otevře pusenku
valím dnes do duchen, zasekla jsem se u Simíků tak páááá
rendex1
4. srp 2009
Luci začínám přemýšlet jestli nejsi mé druhé jáá... já hrála taky Simíky 😃
jita5
5. srp 2009
Hezké ráno, máme se hezky, počasí přeje, teta dobře vaří 😃
Beru fotky super, krásně vám vyšlo počasí 🙂
Moni tak příště, pokud bude čas
Jani rodiče si nikdo nevybírá 😞
jana.rce
5. srp 2009
no huráááá, konečně po 3 hodinách funguje net 😉

jinak jsem dnes nějaký lazar. nevím z čeho, ale šííííííleně mě bolí záda, spíš jen pravá část a nemůžu pořádně sedět, pro nic se ohýbat a zvedat se je nadlidský výkon. Vůbec nevím kde jsem k tomu přišla... jestli zvedáním Jaňuly na klouzačku? 😉 no fakt mazec....už jsem zrušila i rezervaci na cvičení 😞

Mor, ta fotka našeho baráčku je aktuální, z minulého měsíce. Bydlíme tu 1,5 roku a na zahradu pořád není čas. Teď manža dodělává garáž,ale od podzimu se právě vrháme na zahradu... Tak hoď taky foto zahrádky, ať třeba chytím inspiraci😉 Manža na zahrady není , resp. vůbec ne na záhony, o tý prý ani nezavadí a je to jen a jen na mě 🙂

k zubaři jdeme až v prosinci a jinak nás na něj už upozorňovala i dětská, ať už se někde objednáme 🙂

a co to jsou Simíci vůbec nemám potuchy 😃 😉

Jiťo, tak to se máš, že máš zajištění vaření. Já nejsem dnes schopná nic udělat, tak jsem vytáhla zamraženou rajskou a jen uvařím těstoviny. Víc nezvládám🙂
jita5
5. srp 2009
Jani je dobrý mít hodný příbuzný 😃 😃 , vydržela bych tu měsíc, baráček ti závidím, i když vím co je s tím práce
arinautor
5. srp 2009
Dobré poledne 🙂
Beru načapaná 😃
Fotečky máte moooc hezký x-)
K zubákovi jdem v září s Aděm,budu mít Gábi sebou,tak se přifaří,snad =-)
Dneska dělám mrkvo-květáko-bramborovou polívku a franc. brambor 😉
Stávali jsme až :-N 6.30h,takže teprv tedˇjdem spát :-N tak jsme byli v lékárně pro mlíko a nakoupit.Těd si udělám kávičku a budu tu číhat 🙂
arinautor
5. srp 2009
jj jani baráček krásnej,chcůůůůůůůůů takýýýýýýýýýýýýý 😃 :-p :-N
moranda
5. srp 2009
Ahojky,
jen na skok, dopoledne u kadeřnice, teď po spinkání jedeme k tchánovcům do bazénu a na kávičku.

U zubáka jsme byly už při 1. zubu - takže jsme zaregistrovaní 😉

Jani pár foteček jsem dala a ještě večer hodím aktuální, ale nedělej si iluze, že od nás něco pochytíš :-N neměli jsme s architektem přes zahrady ani jednu konzultaci.... :-x
jana.rce
5. srp 2009
Jiťo, já si budu užívat příští týden u tchýňky, tak taky nebudu vařit, jupíííííí :-N

Arin, tak to je úspěch s dnešní vstávačkou,viď? my dnes až v 7,55 😃 táááák milý,ale stejně jsem od 6 vzhůru bolestí🙂

Holky, díky. Baráček je pořád ve fázi dodělání. Chybí toho ještě dost. Ona ta fotka mile zkresluje 😉

Mor, fotky pěkný a to nabouraný auto taky 😃 snad to nebyl nikdo od vás... a máte to moc pěkný, i když by to chtělo víc pohledů 😉 i pěkná barva fasády, tu my pořád řešíme a budem mít asi něco mezi oranžovo-hnědou...
někdo architekta nepotřebuje a má svou představu a vypadá to krásně. Já bohužel tu představivost nemám a chci to tu mít pěkný, tak tu konzultaci chci. Hodně lidí mi to odsouhlasilo mít ze začátku odborníka a pak se dál o zahradu starat sám... a ten trávník máte taky suprovej.. nám se vyvedl nejvíc před plotem a kolem domu, kde kvůli kytkám asi půjde do kšáááá 😃

tak a já jdu vypít kafe a připravovat se na cestu do Rce. Malá si dala dnes načas s uspáváním, tak jsem k.o. už teď... asi jsme najely 3 km než usnula 😉
arinautor
5. srp 2009
mori pěkná zahrádka 🙂
jani jj lepší než v 5.30 :-p
Jinak sem se žene buřina asi,je to černý jako....
Dítě protivný jak bobek.... neví co s nou budu do večera dělat 😕
palla
5. srp 2009
Ahoj 🙂
Tak Kája byla u zubaře poprvé dneska a docela to šlo, ukázal jí jaké tam má udělátka, vrtačky a všechny ty hnusné věci 😃 Než se stačila vzpamatovat tak během sekundy zkouknul i zuby, ale začla brečet, tak toho nechal 🙂
Jak řešíte domečky, taky jeden doděláváme, čerstvě máme i fasádu, ale odborníka jsme na konzultaci nebrali, i tak jsme s penězy na štíru :-p Ani na zahradu, ale to je zas manželův a tchýně koníček, tak jim věřím, že to co stvoří bude snad hezké 🙂 Až to teda bude všechno hotové a vyrostené...asi tak za 100 let :-N
Mori, dnes jsem koukala do té Maminky, jsi kóča 😉

Začni psát odpověď...

Odešli