• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
týjo jani super den u vás bylo tak hezky???Tu chcčije celý den jsme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci bylo naprosto parádně na prochajdu po ZOO.. já jsem ale na totálku.. chjo
4. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
he ti věřim já měla min. pátek plavčo, chata do večera, grilovačka a pak akce s holkama a ve 22 h jsem byla našrot po dvou mojitech a šla jsem spoát :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Lucen,
prohlídla jsem ti album, teda krásná oslava spousta lidí, ale nejlepší fotky jsou poslední 3kusy - jste byli u profíka?? Nádhera. Ta situace by přesně pasovala na naší Elis. Ráno otevře oči a první co z ní vypadne: PDÁDLO, jdeme kolem pračky a ona zas PDÁDLO, venku na zahradě u věšáku zas PDÁDLO. ¨Holt asi bude pradlena :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě čeká zítra večeře s lidma z práce, druhý den výlet do Poděbrad s malou a s kámoškou na celý den, v pátek kino a večeře... sobota výlet a někde mezi tím jsem vypustila duši, ale sádlo ne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,
fakt krásný dortík, to bylo pro Tedíka žůžo sníst opravdové ryby - bacha ať vám nevyloví akvárko :grinning:
4. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Morandi... to my zase bhbbbbbb a to znamená, že letí letadlo :frowning2: :frowning2: říká to i ze spaní
4. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
moran se tu řežu :grinning: :grinning: :grinning: jj byly jsme mám jich víc ale chtěli za cedlo 100kč kozy tak jsem si řekla že je kakám a fotky oskenuju, nebo udělám foto z fota no..
jani já to mám taky tak chybí mi 3 kila doilů a to je mazec, čím mín mám shpdit , tím hůř tp jde.....tak jsem si vyaukcovala džíny 38 a neřešim :sunglasses:
4. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
teda malá si to užívala, fotky super, je vidět že má fůru energie - celá maminka :sunglasses:
4. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já padám do postele práce nepráce kašlu na ní papapap
4. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vám skoukla fotky a kráááááásný, fakt:slight_smile:

jinak spíme teprve 10 min..a manžu jsem z okna zahlídla s motorovkou tak jsem hodila vysvětlující pohled a zase jí uklidil :grinning: :grinning:

u nás bylo dneska celý den krááásně...sluní svítilo, foukal vítr,žádný vedro,tak akorát :sunglasses:
jo a Janí našla novou zálibu na hřišti...jezdit po klouzačce, po břiše.:grinning: :grinning: aspoň už tam vydržíme dýl než 3 minuty jako do teď :dizzy_face: uvidíme zítra, máme mít spicha s Jíťou a Terezkou :wink:
4. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koukám zase přišla s křížkem po funuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, s motorovkou?????????????? :grinning: :grinning: :grinning: ten je nebezpečnej :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že ho dokážeš uzemnit pohledem :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu, ale už jsem měla být umytá a nachystaná :angry: :angry: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Mor, včera exceloval se strunovkou a dnes s motorovkou:grinning: a betovej dvorek faaaakt nechci :wink:

a kam jsi měla být nachystaná? :wink:
4. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kam asi?? :grinning: do postele.....:zipper_mouth: taťka asi usnul u TV, že tu už nestraší........

Takovej betonovej dvorek 1x za týden spláchne hadicí a je uklizeno :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to manža ještě venku maká.. :wink: ale já asi brzy vytuhnu :grinning:

a máte taky betonovej dvorek, že víš jak na něj? :wink:
4. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neeeeeee, to nemám, ale mám mužskýho, který je opatrnější na rostlinstvo zasazené na zahrádce :grinning: :grinning:
Je aktuální ta fotečka s domkem u tebe albíku? Jestli jo, tak my jsme trošku dál s výsadbou, protože tu bydlíme v září už 5 let. Mezitím všechny rostliny 3x změnily místo pobytu, protože tatínek je stále nespokojen se vzhledem zahrádky :angry: :wink: . Zdá se nám neuvěřitelně malá, ráda bych další kytičky, ale jaksi nás vytlačují z pozemku :grinning:
4. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru a Moni,máte za 1 :grinning: :grinning:

Beru,takhle se nechat načapat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak snad ho najdeš :wink:

Jani,Kája má skluzavku asi měsíc a je nadšená :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
byly jste někdo u zubáka?
my jdem zítra toýř jsem zvědavá, jestli malá otevře pusenku
valím dnes do duchen, zasekla jsem se u Simíků tak páááá
4. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci začínám přemýšlet jestli nejsi mé druhé jáá... já hrála taky Simíky :grinning:
4. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, máme se hezky, počasí přeje, teta dobře vaří :grinning:
Beru fotky super, krásně vám vyšlo počasí :slight_smile:
Moni tak příště, pokud bude čas
Jani rodiče si nikdo nevybírá :frowning2:
5. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huráááá, konečně po 3 hodinách funguje net :wink:

jinak jsem dnes nějaký lazar. nevím z čeho, ale šííííííleně mě bolí záda, spíš jen pravá část a nemůžu pořádně sedět, pro nic se ohýbat a zvedat se je nadlidský výkon. Vůbec nevím kde jsem k tomu přišla... jestli zvedáním Jaňuly na klouzačku? :wink: no fakt mazec....už jsem zrušila i rezervaci na cvičení :frowning2:

Mor, ta fotka našeho baráčku je aktuální, z minulého měsíce. Bydlíme tu 1,5 roku a na zahradu pořád není čas. Teď manža dodělává garáž,ale od podzimu se právě vrháme na zahradu... Tak hoď taky foto zahrádky, ať třeba chytím inspiraci:wink: Manža na zahrady není , resp. vůbec ne na záhony, o tý prý ani nezavadí a je to jen a jen na mě :slight_smile:

k zubaři jdeme až v prosinci a jinak nás na něj už upozorňovala i dětská, ať už se někde objednáme :slight_smile:

a co to jsou Simíci vůbec nemám potuchy :grinning: :wink:

Jiťo, tak to se máš, že máš zajištění vaření. Já nejsem dnes schopná nic udělat, tak jsem vytáhla zamraženou rajskou a jen uvařím těstoviny. Víc nezvládám:slight_smile:
5. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je dobrý mít hodný příbuzný :grinning: :grinning: , vydržela bych tu měsíc, baráček ti závidím, i když vím co je s tím práce
5. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré poledne :slight_smile:
Beru načapaná :grinning:
Fotečky máte moooc hezký :dizzy_face:
K zubákovi jdem v září s Aděm,budu mít Gábi sebou,tak se přifaří,snad :confused:
Dneska dělám mrkvo-květáko-bramborovou polívku a franc. brambor :wink:
Stávali jsme až :sweat_smile: 6.30h,takže teprv tedˇjdem spát :sweat_smile: tak jsme byli v lékárně pro mlíko a nakoupit.Těd si udělám kávičku a budu tu číhat :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj jani baráček krásnej,chcůůůůůůůůů takýýýýýýýýýýýýý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen na skok, dopoledne u kadeřnice, teď po spinkání jedeme k tchánovcům do bazénu a na kávičku.

U zubáka jsme byly už při 1. zubu - takže jsme zaregistrovaní :wink:

Jani pár foteček jsem dala a ještě večer hodím aktuální, ale nedělej si iluze, že od nás něco pochytíš :sweat_smile: neměli jsme s architektem přes zahrady ani jednu konzultaci.... :zipper_mouth:
5. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiťo, já si budu užívat příští týden u tchýňky, tak taky nebudu vařit, jupíííííí :sweat_smile:

Arin, tak to je úspěch s dnešní vstávačkou,viď? my dnes až v 7,55 :grinning: táááák milý,ale stejně jsem od 6 vzhůru bolestí:slight_smile:

Holky, díky. Baráček je pořád ve fázi dodělání. Chybí toho ještě dost. Ona ta fotka mile zkresluje :wink:

Mor, fotky pěkný a to nabouraný auto taky :grinning: snad to nebyl nikdo od vás... a máte to moc pěkný, i když by to chtělo víc pohledů :wink: i pěkná barva fasády, tu my pořád řešíme a budem mít asi něco mezi oranžovo-hnědou...
někdo architekta nepotřebuje a má svou představu a vypadá to krásně. Já bohužel tu představivost nemám a chci to tu mít pěkný, tak tu konzultaci chci. Hodně lidí mi to odsouhlasilo mít ze začátku odborníka a pak se dál o zahradu starat sám... a ten trávník máte taky suprovej.. nám se vyvedl nejvíc před plotem a kolem domu, kde kvůli kytkám asi půjde do kšáááá :grinning:

tak a já jdu vypít kafe a připravovat se na cestu do Rce. Malá si dala dnes načas s uspáváním, tak jsem k.o. už teď... asi jsme najely 3 km než usnula :wink:
5. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mori pěkná zahrádka :slight_smile:
jani jj lepší než v 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak sem se žene buřina asi,je to černý jako....
Dítě protivný jak bobek.... neví co s nou budu do večera dělat :fearful:
5. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak Kája byla u zubaře poprvé dneska a docela to šlo, ukázal jí jaké tam má udělátka, vrtačky a všechny ty hnusné věci :grinning: Než se stačila vzpamatovat tak během sekundy zkouknul i zuby, ale začla brečet, tak toho nechal :slight_smile:
Jak řešíte domečky, taky jeden doděláváme, čerstvě máme i fasádu, ale odborníka jsme na konzultaci nebrali, i tak jsme s penězy na štíru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani na zahradu, ale to je zas manželův a tchýně koníček, tak jim věřím, že to co stvoří bude snad hezké :slight_smile: Až to teda bude všechno hotové a vyrostené...asi tak za 100 let :sweat_smile:
Mori, dnes jsem koukala do té Maminky, jsi kóča :wink:
5. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek