• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky :slight_smile: hlásím poslední večer na Šumavě :wink: dneska bylo nádhrně a byli jsme na Kašperku a Churáňově:sweat_smile:

Přidala jsem nějaké fotky :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu. :slight_smile:

Pal díky, problém je, že už takhle vůbec nevypadám, dnes jsem byla u kadeřnice a jsem zas jiná holka :grinning:

Jani, bouračka byla sousedky auto před domem ji nabrali prázdné auto úplně mimo vozovku parkovala a tohle jí z něj zbylo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla velký štěstí, že v něm neseděla, myslím že by to bylo šeredný :frowning2: . Tak já jdu naházet pár dnešních zahradních fotek, ale pak je smáznu.....aby nebyl problém :wink:
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou tam se kukněte na náš domek se zahrádkou. :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Mor, to jsi dělala všechno sama? Myslím, jako zahrádku? A hlavně neodpovidej kladně, páč se budu opravdu cítit méněcenná :grinning: :grinning:

Ev, dobrý fotky, a Hoštice...no nemohla jsem si nevzpomenout...Hoštice, ale nezastavujeme, máme zpoždění.Štastný návrat domů :wink:

Pall, já jsem zvědavá, jak bude malej vyvádět u zubaře :grinning: Já osobně si ho absolutně neumím představit, jak v klidu sedí v zubařském křesle :grinning: :grinning:

A Beru, je nějak moooc poctivá, že nechodí na koníka,nebo špatně hledá, a modem ne a ne najít :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si představuju Berus, jak lítá po bytě a shání modem :grinning: :grinning: :grinning: Tomu se říká absták :wink: To mně tatka net nezakazuje, páč ví, že by to nemělo smysl :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Mě taky pc nikdo nezakazuje,jen mě sem večer nechcou pouštět :grinning: ale mě to neva,protože su stejně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsme tedˇdošly od dr :confused: máme alergii na trávu :unamused: zbudila se s oteklýma nohama a samej pupenec :pensive: tak mám dávat Zodac a ven nosi dlouhý gatě :rolling_eyes: v tom vedru :sweat_smile: včera byla na hřišti,sem tam spadla do trávy a seděla na písku :confounded: jo a jezdila na klouzajdě,takže máme asi smůlu,nebo ju musím navlíct :unamused:

Tak hezkej den :wink:
6. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Mor zahrádka je moooc krásná :dizzy_face:
Kde jsi hledala tipy na osázení? Potřebuju poradííííít :wink:
6. srp 2009 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kat nebuď labuť :grinning: , týmová práce taťka a já :slight_smile:

Bobulko díky, odebírala jsem rok časopis " Naše krásná zahrada "takže odtamtud typy na osázení - ale taky vše zde nejde je tu příliš sucho a větrno, byl to stejně pokus - omyl. Ale to se stane i na zahrádkách vytvořených architektem (sousedce chcípl stromek zasázený profíkem).

Arin chuděrka malá, to je mi vážně líto brouček, že musí oblečená v pařácích, tak jí pořiď aspoň bílé kalhoty pláťáky ať se tolik nepeče :pensive:

Dnes jsme byli na výletě na Pražském hradě za taťkou v práci, sešla jsem se s maminou, co jsme porodily ve stejný den, holčičky mají rodná čísla stejná, jen za lomítkem jiná :sunglasses: . Tak jsme srovnávaly a je stejně líná na pohyb jako Elis, asi ten den se rodili lenoši :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uf,sem vás dočetla :grinning: to je docházka totok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mori jj plát´áky máme,dneska jsem ju nechala sedět,pro jistotu,až se to zahojí,bude zkoušet z čeho to je,bud tráva nebo písek :confounded:
6. srp 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj :slight_smile: hlásím návrat ze Šumavy :wink: Kája už spí 12 zub na cestě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a Kájina odmítala na dovolené večerní kojení a přes den vypije tak 120 až 150 ml UM :slight_smile:

Mor,krásná zahrada a domeček :wink:

Beru,jsi fakt ten modem nenašla jo :frowning2:

Arin :frowning2:
6. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ev,
tak vítej doma!!!!!Moc tu chybíš, Berus pořád nenašla modem tak tu nikdo nevykládá do noci, je tu mrtvo, matky jsou všechny KO děti je v tom teplu umoří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Malá nechtěla usnout, pořád vřískala, jak jsem k ní sedla a vyprávěla nebo četla tak OK běda když jsem vytáhla paty - tak spustila. Má asi moc dojmů z dnešního výletu. Holky jely jste s mrňousky vlakem? Elis byla absolutně nadšená - já tedy míň, protože tu jezdí dobytčáky(tj staré panťáky) špína hnus humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malá celou dobu tj45min do Prahy tleskala (tj náš znak pro vlak) ostatní si mysleli, že dělá paci paci (naivkové :grinning: )
6. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je děs..tak dnes už nešla TV ani net 6 hodin :angry: :angry: jim napíšu pěknej mail, jaký poskytujou služby za ty nehorázný peníze....

jinak nám nečekaně dorazil tchán a já zjistila, že tu bude celý víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak abych začala vymýšlet něco k jídlu, ptž. jsou oba s manžou pažravci :grinning: :grinning:

jo a Mor, moc díky za fotky. Máte naprosto úúúžasnou zahradu i dům.:slight_smile: je vidět, že už bydlíte delší dobu :wink: ale máme před vámi jediný náskok a to je přední plot :grinning: tedy chybí brána na pohon, ale to dají chlapi co nevidět do kupy. A máte tedy velký barák, to my jen takový malinkatý, ale na úklid je toho dost:grinning: Fakt to máš moc pěkný, je vidět, že máš pro to cit, kam co zasadit a dobrou představivost...
Kdeže vůbec bydlíte? přímo na Mělníku ne,viď?

já jsem zvědavá, s čím příjde příští týden ta architektka. vypadalo to, že jsme se shodly a nic extra tu asi dělat nebude, což jsem ráda:slight_smile:

my vlakem ani busem ještě nejely. Já se děsím, jak by to dopadlo s malou:wink:
6. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor,tak hlavně,že se to Elis líbilo :grinning: vlakem jsem ještě s Kájou nejela :confused: :sweat_smile:

Já jsem taky KO,ale spíš z té cesty bylo to skoro 200km a ještě jsme včera šli pozdě spát v hotelu dělal personál soukromou akci a my s manžou jsme byli pozváni :wink:
6. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se Ev nedivím,že jsi z cesty ko. Já se děsím už teď, jak pojedem. kdybysme měli dáln.známku, ušetříme hodinu času, takhle to bude přes 3 hodiny :frowning2: no vidím to na zastávku někde na hřišti :wink:
6. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,my jsme zastavovali tam i zpět vždy jednou na 20 minut :wink:

Tak si kupte dálniční známku na 14 dní a nebo mají měsíční :wink:
6. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budem muset zastavit někde, aby se holky protáhly a odpočinuly...

na dálniční známky jsem teď taky koukala, dělají týdenní nebo měsíční. asi do toho půjdem,i když se D1 osobně dost bojím, když tam jsou věčný bouračky :frowning2: jenže tchán říká, že je to teď skoro všude rozkopaný a samý objíždky, tak bysme si asi po okrskách pěkně zajeli...no ještě máme čas na zvážení...

a Ev, pěkný fotky :wink:
6. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,
díky za pochvalu, musím manžovi tlumočit :sunglasses: ,plot už se dělá, dnes m lakoval plaňky a vrata i s pojezdem máme, bezva na dálkové ovládání, výborná věc když leje :slight_smile: nemusím vystupovat z auta a otvírat. :slight_smile: jsme v Nelahozevsi, tj kousek od Kralup nad Vltavou. jo a je to na uklízení až až. Ale Jiřík už pomáhá, tak to jde. To víš, nás přemluvili architekti, co nám ho kreslili, že je škoda nevyužít patro - a já jsem tolik nechtěla žádné schody :angry: mám jich 17 :angry: :angry: . To je tím, že mám spořivého chlapa, musí ušetřit na všem a využít vše na 100% :wink: .
6. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už jsem je smazala aby nebyl nějaký problém s nedodržováním pravidel :zipper_mouth:
6. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno
Budík v 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tedˇuž zase spí :fearful:
Ev hezký fotečky,myslela jsem,že tam budede do neděle :confused:
Mori domeček úžasnej i zahrádka :slight_smile: sem včera šmírovala :wink:
Jani bych se taky bála po dálnici,no já se bojím všude :pensive: nikdy nevíš,co kterej debil udělá :confounded:
Beru tys ho fakt nenašla?????????????????? :sweat_smile: :grinning:
7. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkýýýýý,
Ty jo Arin, taková hnusná reakce.... jdete na alergologii? :confused:
Mor, díky za tipa.... jdu kupovat časák :wink:
Evel, tak to už se malá asi brzy odstaví sama... u Kláruš to bylo stejně :wink:

Jo Mor, manžel pracuje na praž. hradě? Jsi nám něco zatajila :sweat_smile: :grinning:

Jinak musím teda přiznat, že mi Kláruš dává zabrat... za poslední tři týdny se z ní stalo zběsilé torpédo a já fakt nestíhám nic :sweat_smile: .... a to ještě nechodíme jen občas udělá dvatři krůčky bez opory.... no nefííím nefíííím jak to budu dělat se školou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

dík za pochvalu fotek :wink:

Arin,ne jeli jsme na 4 dny chtěla jsem vyzkoušet co Kája ještě nikdy nebyla nikde přes noc :confused: a hlavně manža byl na dnešek objednán na Magnetickou rezonanci :wink:

Bobul,už jí nedám zrovna jsem byla u Dr a dala mi prášky na zastvení laktce :wink: když už Kája vypije alespoň 120 ml UM tak na kojení kašlu 11 zubů je už dost a moje prsa jsou v tragickém stavu :confounded:
7. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bobul jj a eště to tam má :frowning2: takový vystouplý fleky červený :stuck_out_tongue_closed_eyes: i po Zodacu,říkala,že to může mít až 3 dny :confused: takže ani dneska nepůjde tapat a bude sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já taky nic nestíhám,třeba dneska nemám uvařeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupila jsme pizzu :sweat_smile: pořád ju hlídám a někam lezu,poklízím co vytahá a malej dělá naschvály :rolling_eyes: tak po spaní vylezem ven,tady se nedá být :pensive: tedˇje v postýlce,čekám až usne,ale žvaní ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev tak at´to dobře dopadne :wink:
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Arin díky za pochvalu :slight_smile: fotek, s těma alergiema je to vopruz, hlavně když jí nemůžeš vyslíknout ach jooooo :pensive:

Ev tak konec s kojením, nejsi vůbec poslední???? :confused: co ještě kojila???

Bobul zatajila jsem manžela zaměstnaného na pr.hradě - ono se to mělo hlásit??? :astonished: :grinning: :grinning: občas k němu zaskočí prezident na oběd, ale p.Klaus nemá moc rád stravování v závodní jídelně, to Havel byl daleko lidovější a přístupnější. Manžel je šéfkuchař v závodní jídelně pro zaměstnance hradu.
7. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin ty botky jsou lehce sci-fi, ale asi budou pohodlné :sunglasses: .

Utíkám dělat frapéééééééééé mňam už se těším :dizzy_face:
7. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Ev určitě poslední nebyla, já stále kojím :slight_smile: A dost :grinning:
7. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mori lehce :grinning: :grinning: :grinning: pro ufouny :sweat_smile: mil by mě přerazil,kdybych to dotáhla dom :sweat_smile: boty na péru :grinning:
Maka čus :slight_smile:
Jo holky lezou vám dětičky do výšek :astonished: my jo,dneska vylezla na postel malýho asi tísíckrát jsem ju sundávala,pr nevěděla jak dolů :sweat_smile: a tedˇještě vylezla na sedačku,to se fákt od ní už nehnu ani na krok,nebu bude na stropě a vyleze po holé zdi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tedˇje po mlíku a nadává v postýlce :fearful: ale usne :sweat_smile: snad brzo.
Byli jsme venku a malýho štíplo jabko :grinning: byla v něm vosa :angry: sem mu říkala atˇdo toho nedloubá klacíkem a jde,nééé musel tak .... :grinning: :sweat_smile: ale dobrý,šli jsme dom s řevem,namazala jsem to Fenistilem a ok :wink:
7. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že ještě kojí Romi,Pal,Kat,Táník a občas Domi :wink:

Mezi námi já chtěla skončit v roce a Kája UM fakt odmítala najednou to začala pít a v neděli jsem večer kojila naposledy v pondělí už kojení odmítala jsem docela ráda 12 zubů už je dost a hlavně jsem si na dovče dopřála i vínko a neměla jsem výčitky ,že budu kojit a bude to v mlíku :confused: :sweat_smile:

Jdu napsat Beruš SMS jak to je s modemem a kdy jako nakluše :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Mor, to musí být paráda mít doma šéfkuchaře :dizzy_face: ... teda pokud u vás neplatí rčení o kovářově kobyle, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No joooo, Beruš je fuč už dlouho :frowning2: .... to tu bez ní normálně upadá :sweat_smile:
7. srp 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek