***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
5. srp 2009
Ahoj holky 🙂 hlásím poslední večer na Šumavě 😉 dneska bylo nádhrně a byli jsme na Kašperku a Churáňově:-N

Přidala jsem nějaké fotky 🙂
moranda
5. srp 2009
Tak jsem tu. 🙂

Pal díky, problém je, že už takhle vůbec nevypadám, dnes jsem byla u kadeřnice a jsem zas jiná holka 😃

Jani, bouračka byla sousedky auto před domem ji nabrali prázdné auto úplně mimo vozovku parkovala a tohle jí z něj zbylo ]-( :-p měla velký štěstí, že v něm neseděla, myslím že by to bylo šeredný 😞 . Tak já jdu naházet pár dnešních zahradních fotek, ale pak je smáznu.....aby nebyl problém 😉
moranda
5. srp 2009
Jsou tam se kukněte na náš domek se zahrádkou. 🙂
katerinka.kr
5. srp 2009
Ahoj,

Mor, to jsi dělala všechno sama? Myslím, jako zahrádku? A hlavně neodpovidej kladně, páč se budu opravdu cítit méněcenná 😃 😃

Ev, dobrý fotky, a Hoštice...no nemohla jsem si nevzpomenout...Hoštice, ale nezastavujeme, máme zpoždění.Štastný návrat domů 😉

Pall, já jsem zvědavá, jak bude malej vyvádět u zubaře 😃 Já osobně si ho absolutně neumím představit, jak v klidu sedí v zubařském křesle 😃 😃

A Beru, je nějak moooc poctivá, že nechodí na koníka,nebo špatně hledá, a modem ne a ne najít 😃 😃 😃
katerinka.kr
5. srp 2009
Si představuju Berus, jak lítá po bytě a shání modem 😃 😃 😃 Tomu se říká absták 😉 To mně tatka net nezakazuje, páč ví, že by to nemělo smysl 😃 😃
arinautor
6. srp 2009
Dobré ráno

Mě taky pc nikdo nezakazuje,jen mě sem večer nechcou pouštět 😃 ale mě to neva,protože su stejně KO :-p
Jinak jsme tedˇdošly od dr =-) máme alergii na trávu :-| zbudila se s oteklýma nohama a samej pupenec |-| tak mám dávat Zodac a ven nosi dlouhý gatě 8-( v tom vedru :-N včera byla na hřišti,sem tam spadla do trávy a seděla na písku :-S jo a jezdila na klouzajdě,takže máme asi smůlu,nebo ju musím navlíct :-|

Tak hezkej den 😉
bobulle
6. srp 2009
ahojky,
Mor zahrádka je moooc krásná x-)
Kde jsi hledala tipy na osázení? Potřebuju poradííííít 😉
moranda
6. srp 2009
Ahojky,

Kat nebuď labuť 😃 , týmová práce taťka a já 🙂

Bobulko díky, odebírala jsem rok časopis " Naše krásná zahrada "takže odtamtud typy na osázení - ale taky vše zde nejde je tu příliš sucho a větrno, byl to stejně pokus - omyl. Ale to se stane i na zahrádkách vytvořených architektem (sousedce chcípl stromek zasázený profíkem).

Arin chuděrka malá, to je mi vážně líto brouček, že musí oblečená v pařácích, tak jí pořiď aspoň bílé kalhoty pláťáky ať se tolik nepeče |-|

Dnes jsme byli na výletě na Pražském hradě za taťkou v práci, sešla jsem se s maminou, co jsme porodily ve stejný den, holčičky mají rodná čísla stejná, jen za lomítkem jiná 😎 . Tak jsme srovnávaly a je stejně líná na pohyb jako Elis, asi ten den se rodili lenoši 🙂
arinautor
6. srp 2009
Uf,sem vás dočetla 😃 to je docházka totok 😃 :-p
mori jj plát´áky máme,dneska jsem ju nechala sedět,pro jistotu,až se to zahojí,bude zkoušet z čeho to je,bud tráva nebo písek :-S
evelina0007
6. srp 2009
Ahooooj 🙂 hlásím návrat ze Šumavy 😉 Kája už spí 12 zub na cestě :-p

Jo a Kájina odmítala na dovolené večerní kojení a přes den vypije tak 120 až 150 ml UM 🙂

Mor,krásná zahrada a domeček 😉

Beru,jsi fakt ten modem nenašla jo 😞

Arin 😞
moranda
6. srp 2009
Ahoj Ev,
tak vítej doma!!!!!Moc tu chybíš, Berus pořád nenašla modem tak tu nikdo nevykládá do noci, je tu mrtvo, matky jsou všechny KO děti je v tom teplu umoří :-p 😃

Malá nechtěla usnout, pořád vřískala, jak jsem k ní sedla a vyprávěla nebo četla tak OK běda když jsem vytáhla paty - tak spustila. Má asi moc dojmů z dnešního výletu. Holky jely jste s mrňousky vlakem? Elis byla absolutně nadšená - já tedy míň, protože tu jezdí dobytčáky(tj staré panťáky) špína hnus humus :-p :-p :-p . Malá celou dobu tj45min do Prahy tleskala (tj náš znak pro vlak) ostatní si mysleli, že dělá paci paci (naivkové 😃 )
jana.rce
6. srp 2009
ahoj holky, to je děs..tak dnes už nešla TV ani net 6 hodin ]-( ]-( jim napíšu pěknej mail, jaký poskytujou služby za ty nehorázný peníze....

jinak nám nečekaně dorazil tchán a já zjistila, že tu bude celý víkend :-p tak abych začala vymýšlet něco k jídlu, ptž. jsou oba s manžou pažravci 😃 😃

jo a Mor, moc díky za fotky. Máte naprosto úúúžasnou zahradu i dům.🙂 je vidět, že už bydlíte delší dobu 😉 ale máme před vámi jediný náskok a to je přední plot 😃 tedy chybí brána na pohon, ale to dají chlapi co nevidět do kupy. A máte tedy velký barák, to my jen takový malinkatý, ale na úklid je toho dost😃 Fakt to máš moc pěkný, je vidět, že máš pro to cit, kam co zasadit a dobrou představivost...
Kdeže vůbec bydlíte? přímo na Mělníku ne,viď?

já jsem zvědavá, s čím příjde příští týden ta architektka. vypadalo to, že jsme se shodly a nic extra tu asi dělat nebude, což jsem ráda🙂

my vlakem ani busem ještě nejely. Já se děsím, jak by to dopadlo s malou😉
evelina0007
6. srp 2009
Mor,tak hlavně,že se to Elis líbilo 😃 vlakem jsem ještě s Kájou nejela =-) :-N

Já jsem taky KO,ale spíš z té cesty bylo to skoro 200km a ještě jsme včera šli pozdě spát v hotelu dělal personál soukromou akci a my s manžou jsme byli pozváni 😉
jana.rce
6. srp 2009
tak to se Ev nedivím,že jsi z cesty ko. Já se děsím už teď, jak pojedem. kdybysme měli dáln.známku, ušetříme hodinu času, takhle to bude přes 3 hodiny 😞 no vidím to na zastávku někde na hřišti 😉
evelina0007
6. srp 2009
Jani,my jsme zastavovali tam i zpět vždy jednou na 20 minut 😉

Tak si kupte dálniční známku na 14 dní a nebo mají měsíční 😉
jana.rce
6. srp 2009
taky budem muset zastavit někde, aby se holky protáhly a odpočinuly...

na dálniční známky jsem teď taky koukala, dělají týdenní nebo měsíční. asi do toho půjdem,i když se D1 osobně dost bojím, když tam jsou věčný bouračky 😞 jenže tchán říká, že je to teď skoro všude rozkopaný a samý objíždky, tak bysme si asi po okrskách pěkně zajeli...no ještě máme čas na zvážení...

a Ev, pěkný fotky 😉
moranda
6. srp 2009
Ahoj Jani,
díky za pochvalu, musím manžovi tlumočit 😎 ,plot už se dělá, dnes m lakoval plaňky a vrata i s pojezdem máme, bezva na dálkové ovládání, výborná věc když leje 🙂 nemusím vystupovat z auta a otvírat. 🙂 jsme v Nelahozevsi, tj kousek od Kralup nad Vltavou. jo a je to na uklízení až až. Ale Jiřík už pomáhá, tak to jde. To víš, nás přemluvili architekti, co nám ho kreslili, že je škoda nevyužít patro - a já jsem tolik nechtěla žádné schody ]-( mám jich 17 ]-( ]-( . To je tím, že mám spořivého chlapa, musí ušetřit na všem a využít vše na 100% 😉 .
moranda
6. srp 2009
Jo a už jsem je smazala aby nebyl nějaký problém s nedodržováním pravidel :-x
arinautor
7. srp 2009
Dobré ráno
Budík v 5.30 :-p a tedˇuž zase spí 😕
Ev hezký fotečky,myslela jsem,že tam budede do neděle =-)
Mori domeček úžasnej i zahrádka 🙂 sem včera šmírovala 😉
Jani bych se taky bála po dálnici,no já se bojím všude |-| nikdy nevíš,co kterej debil udělá :-S
Beru tys ho fakt nenašla?????????????????? :-N 😃
bobulle
7. srp 2009
Ahojkýýýýý,
Ty jo Arin, taková hnusná reakce.... jdete na alergologii? =-)
Mor, díky za tipa.... jdu kupovat časák 😉
Evel, tak to už se malá asi brzy odstaví sama... u Kláruš to bylo stejně 😉

Jo Mor, manžel pracuje na praž. hradě? Jsi nám něco zatajila :-N 😃

Jinak musím teda přiznat, že mi Kláruš dává zabrat... za poslední tři týdny se z ní stalo zběsilé torpédo a já fakt nestíhám nic :-N .... a to ještě nechodíme jen občas udělá dvatři krůčky bez opory.... no nefííím nefíííím jak to budu dělat se školou :-N :-p
evelina0007
7. srp 2009
Ahoj 😉

dík za pochvalu fotek 😉

Arin,ne jeli jsme na 4 dny chtěla jsem vyzkoušet co Kája ještě nikdy nebyla nikde přes noc =-) a hlavně manža byl na dnešek objednán na Magnetickou rezonanci 😉

Bobul,už jí nedám zrovna jsem byla u Dr a dala mi prášky na zastvení laktce 😉 když už Kája vypije alespoň 120 ml UM tak na kojení kašlu 11 zubů je už dost a moje prsa jsou v tragickém stavu :-S
arinautor
7. srp 2009
Bobul jj a eště to tam má 😞 takový vystouplý fleky červený :-p i po Zodacu,říkala,že to může mít až 3 dny =-) takže ani dneska nepůjde tapat a bude sedět :-p
Jinak já taky nic nestíhám,třeba dneska nemám uvařeno :-p koupila jsme pizzu :-N pořád ju hlídám a někam lezu,poklízím co vytahá a malej dělá naschvály 8-( tak po spaní vylezem ven,tady se nedá být |-| tedˇje v postýlce,čekám až usne,ale žvaní ..... :-p
arinautor
7. srp 2009
ev tak at´to dobře dopadne 😉
arinautor
7. srp 2009
holky viděly jste totok??? :-N :-N http://www.eshopkarlik.cz/inshop/hracky-pro-nej...
moranda
7. srp 2009
Ahojky,
Arin díky za pochvalu 🙂 fotek, s těma alergiema je to vopruz, hlavně když jí nemůžeš vyslíknout ach jooooo |-|

Ev tak konec s kojením, nejsi vůbec poslední???? =-) co ještě kojila???

Bobul zatajila jsem manžela zaměstnaného na pr.hradě - ono se to mělo hlásit??? :-o 😃 😃 občas k němu zaskočí prezident na oběd, ale p.Klaus nemá moc rád stravování v závodní jídelně, to Havel byl daleko lidovější a přístupnější. Manžel je šéfkuchař v závodní jídelně pro zaměstnance hradu.
moranda
7. srp 2009
Arin ty botky jsou lehce sci-fi, ale asi budou pohodlné 😎 .

Utíkám dělat frapéééééééééé mňam už se těším x-)
makak21
7. srp 2009
Ahojky. Ev určitě poslední nebyla, já stále kojím 🙂 A dost 😃
arinautor
7. srp 2009
Mori lehce 😃 😃 😃 pro ufouny :-N mil by mě přerazil,kdybych to dotáhla dom :-N boty na péru 😃
Maka čus 🙂
Jo holky lezou vám dětičky do výšek :-o my jo,dneska vylezla na postel malýho asi tísíckrát jsem ju sundávala,pr nevěděla jak dolů :-N a tedˇještě vylezla na sedačku,to se fákt od ní už nehnu ani na krok,nebu bude na stropě a vyleze po holé zdi :-N :-p tedˇje po mlíku a nadává v postýlce 😕 ale usne :-N snad brzo.
Byli jsme venku a malýho štíplo jabko 😃 byla v něm vosa ]-( sem mu říkala atˇdo toho nedloubá klacíkem a jde,nééé musel tak .... 😃 :-N ale dobrý,šli jsme dom s řevem,namazala jsem to Fenistilem a ok 😉
evelina0007
7. srp 2009
Já myslím,že ještě kojí Romi,Pal,Kat,Táník a občas Domi 😉

Mezi námi já chtěla skončit v roce a Kája UM fakt odmítala najednou to začala pít a v neděli jsem večer kojila naposledy v pondělí už kojení odmítala jsem docela ráda 12 zubů už je dost a hlavně jsem si na dovče dopřála i vínko a neměla jsem výčitky ,že budu kojit a bude to v mlíku =-) :-N

Jdu napsat Beruš SMS jak to je s modemem a kdy jako nakluše 😃 😃 😃
bobulle
7. srp 2009
Ty jo Mor, to musí být paráda mít doma šéfkuchaře x-) ... teda pokud u vás neplatí rčení o kovářově kobyle, že :-p 😃
No joooo, Beruš je fuč už dlouho 😞 .... to tu bez ní normálně upadá :-N

Začni psát odpověď...

Odešli