• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Evi my jsme tak nějak zvláště propojené, co? Rodíme v Podolí, stejné kočárky, na dovolenou taky skoro na stejné místo :grinning: A to bych si určo ještě na další věci vzpomněla :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budete dávat dohromady zase nějaký ten srazík, že už bychom se taky konečně dostavili. Strašně ráda bych Vás poznala na živo :wink:
7. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu :grinning: :grinning: :grinning:

já myslím,že srazík asi spíš klapne až po dovolených :wink:
7. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já se omlouvám, ale Honzík se v postýlce nějak mele, tak ho jdu zkontrolovat a potom se půjdu věnovat taťkovi. Má zítra narozeniny, tak čekám na půlnoc a půjdu mu gratulovat :grinning:
Hezký večer a dobrou.....
7. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu dobrou :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :slight_smile:
8. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm,tak dobré poledne :slight_smile:
Je tu někdo?? :confused:
Ross tu dlouho nebyla?? :fearful:
8. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit...tedy, ono tu ani není koho koukám :sweat_smile:
jo Arin, sis našla novou zálibu v měnění fotek v profilu,viď? :wink: když nakouknu, vždy máš jinou :grinning:

Janí dnes vstávala až v 8,20 a tak plány manži a tchána od 8 hodin jít dělat, dokud není vedro, nevyšel...takže se potí ještě teď, ale už dělají poslední Ačko na střechu :slight_smile: a k večeru jdem do nové hospůdky. Tam je aj pěkný koutek pro děti, tak tam vydrží i Janí :slight_smile:

a už zase nevím, co jsem chtěla napsat, tak jdu asi natírat plotovky, ptž. už je i připravená konečně brána:slight_smile:
8. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím, tady opět mrtvo, možná až večer, po těch hospůdkách nakouknete :wink: .
My se dneska koupeme v bazénu - tada malá a taťka( na mě je 28 st málo), Elis pořád křičela HAD HAD HAD než jsme přišli na to co to je....babička s ní ve vodě jezdí ze strany na stranu a říká Had leze z díry.....atd...no a malá se takhle dožaduje jít do vody :sweat_smile: :sunglasses:
Běžím dělat pohár, Jířa už tu stepuje kdy to bude :slight_smile:
Libu díky za pochvalu, ale nevím kde mi to sluší - myslíš v Mamince??? :confused:
8. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

byli jsme celej den venku :wink: manža dělal s tchánem základy pro kapličku na plyn :wink:

Taky dáváme dohromady zahradu,ale to je běh na dlouhou trať :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, jsem zapomněla napsat, že jsem si taky vlastně koupila Maminku:slight_smile: kvůli tobě, Mor :wink: jinak odebírám Betynku, se mi líp čte, ptž. tam není jen o mimčech :wink: a konečně vím, jak se jmenuješ jménem Mor:slight_smile: a fakt ti to sluší:slight_smile:

a díky za článek. ... už studuju:slight_smile: ale s mou představivostí to jde dost ztěžka... jsem zvědavá, čím se architektka pochlutí....

jinak chlapi dodělali áčka a zítra se laťuje :slight_smile: a pak budem čekat na tašky...:wink:

no jdu dodělat večeři, teď se "kluci" vrátili z hospůdky. my šly s Janí dřív, vykoupat a v klidu a tichu usnout a jak nám to vyšlo :wink:

a se zahradou to je fakt na hoooodně dlouho :slight_smile: jak se říká, správná se buduje celý život :wink:
8. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj celý život :grinning: my taky pořád něco budujeme a zahradu postupně upravujeme :wink:

no nic tady mrtvo jdu spát dobrou noc :slight_smile:
8. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,

teda všechny chrupou :angry: , půl desáté pryč a tady nikdo???? Malá mi teď usnula, tak jdu rychle vařit. Dnes máme obalovaný patizon, tak to rychle připravím ať to mám z krku. Taťka dnes nevaří, když je pěkně je to na mě.........
9. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

vzala jsem si ty prášky na zastavení laktace co mi předepsala Dr a je mi po nich blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad se to zastaví samo,protože tohle brát fakt nebudu :confounded: Manža jel něco koupit doufám,že brzo přijede protože vidím Káju rozmazaně :frowning2:

Mor,taky vařím vepřové na zelenině pod alobalem a brambor :wink:
9. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelinko ahojky ja je brala taky ... malý čtyři že?
9. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, já myslela že jsi neměla mlíko? Tak proč jsi zastavovala laktaci? :confused:
9. srp 2009 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jsou malinký,ale já jen jeden už se mi mlíko naštěstí moc netvoří :wink: jo a ještě jsem dostala rýmu jako blázen :unamused:tak to určo chytne i Kájina :angry:
9. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubulko... po císaři se mi mlíko udělalo až 7mý den, co mi zjistili brutální ztrátu krve a MUDra řekla, že je pozdě a že mi to zastaví, protože bych to prý nezvládla :(((((((((((((((
9. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooooooo kde jako jste?????
9. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jsem tu v posteli s čajem a práškama :confounded:
9. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já tu nakukuju, ale taťka nade mnou stojí a chce na PC, takže asi smůla :unamused: :angry: .

Ev tak se vylež ať jsi brzy fit :wink: to je škoda v takém počasí, já to měla 14 dní v červenci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsme dneska grilovali, odpoledne se děti vymáchaly v bazénu, malá od 18:30 chrní.....tak zatím papapa
9. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ev to mě mrzí...
Ahojky Morandi...
no tak jsem dala do albíčka jedu fotku a jdu spinkati
9. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :wink:
Ev,tak se brzo uzdrav :wink:
Jani pěkná fotečka :dizzy_face:
Mori malá taky chodí tak brzo spat,včera asi kolem 19h :wink:
Jinak poslední 2 noci jsme dělali mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli něco roste :confused:
Tak jdu něco dělat,nebo budu tady,pokud usne,vařit nemusím,včera jsme byli u tchýně a máme na dnešek oběd :wink:

Tak hezkej den,pak kuknu :wink:
10. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak dnesyka je mi už líp :wink:

Kája chodí spát okolo 19 h :slight_smile: a poslední dobou se na čaj vzbudí okolo 22 h to jsem vždycky kojila a pak už spí až do rána :wink:
10. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,

Ev, dobře, že už je líp :wink:

To pěkně spinkáte, a kdy ráno malá vstává?
10. srp 2009 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ahoj :wink: vstává mezi půl 7 a půl 8 :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zas jen na moment...byla jsem na prochajdě a žasnu jak si ten špunt všímá - pořád tleská, protože slyší vlak, ukazuje znak pro letadlo, které já vůbec nevnímám (až když znakovala letadlo, tak mi to došlo :sweat_smile: ) ukazuje znak pro ptáčka - za plotem byla slepice :sweat_smile: - my si prostě už pokecáme :dizzy_face: :sunglasses: . Jsem z toho na měkko :slight_smile: jo a pořád chce do bazénu asi kachna či co je to (no vlastně rak, tak čemu se divím :dizzy_face: )
10. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to my stáváme kolem 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dnaska divnej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá zakopla a spadla na nos :frowning2: tekla i krev :frowning2: no snad to bude dobrý a male před chvílou taky zakopl a spadl na futra a má jelito na čele :frowning2: chjoo
Tak jdu lehnout,večer třeba kuknu :wink:
10. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mor, Kláruš zase dneska v obchodě hleděla pod strop, ukazovala prstem a říkala baoon, tak mrknu taky a oni tam měli zavěšené jako dekoraci balonky :dizzy_face: .... a pak jsme dávali meloun do košíku a zase bylo baón :grinning: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek