Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
libuks
7. srp 2009
Evi my jsme tak nějak zvláště propojené, co? Rodíme v Podolí, stejné kočárky, na dovolenou taky skoro na stejné místo 😃 A to bych si určo ještě na další věci vzpomněla :-N
libuks
7. srp 2009
Budete dávat dohromady zase nějaký ten srazík, že už bychom se taky konečně dostavili. Strašně ráda bych Vás poznala na živo 😉
evelina0007
7. srp 2009
Libu 😃 😃 😃

já myslím,že srazík asi spíš klapne až po dovolených 😉
libuks
7. srp 2009
Evi já se omlouvám, ale Honzík se v postýlce nějak mele, tak ho jdu zkontrolovat a potom se půjdu věnovat taťkovi. Má zítra narozeniny, tak čekám na půlnoc a půjdu mu gratulovat 😃
Hezký večer a dobrou.....
evelina0007
7. srp 2009
Libu dobrou 🙂 🙂
arinautor
8. srp 2009
Dobré ráno 🙂
arinautor
8. srp 2009
Hm,tak dobré poledne 🙂
Je tu někdo?? =-)
Ross tu dlouho nebyla?? 😕
jana.rce
8. srp 2009
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit...tedy, ono tu ani není koho koukám :-N
jo Arin, sis našla novou zálibu v měnění fotek v profilu,viď? 😉 když nakouknu, vždy máš jinou 😃

Janí dnes vstávala až v 8,20 a tak plány manži a tchána od 8 hodin jít dělat, dokud není vedro, nevyšel...takže se potí ještě teď, ale už dělají poslední Ačko na střechu 🙂 a k večeru jdem do nové hospůdky. Tam je aj pěkný koutek pro děti, tak tam vydrží i Janí 🙂

a už zase nevím, co jsem chtěla napsat, tak jdu asi natírat plotovky, ptž. už je i připravená konečně brána🙂
moranda
8. srp 2009
Ahojky,
zdravím, tady opět mrtvo, možná až večer, po těch hospůdkách nakouknete 😉 .
My se dneska koupeme v bazénu - tada malá a taťka( na mě je 28 st málo), Elis pořád křičela HAD HAD HAD než jsme přišli na to co to je....babička s ní ve vodě jezdí ze strany na stranu a říká Had leze z díry.....atd...no a malá se takhle dožaduje jít do vody :-N 😎
Běžím dělat pohár, Jířa už tu stepuje kdy to bude 🙂
Libu díky za pochvalu, ale nevím kde mi to sluší - myslíš v Mamince??? =-)
moranda
8. srp 2009
Bobul, Jani je tu pro vás článek holky:
http://www.novinky.cz/bydleni/zahrada/175541-ja...
evelina0007
8. srp 2009
Ahoj holky 🙂

byli jsme celej den venku 😉 manža dělal s tchánem základy pro kapličku na plyn 😉

Taky dáváme dohromady zahradu,ale to je běh na dlouhou trať =-) :-p 😉
jana.rce
8. srp 2009
jééé, jsem zapomněla napsat, že jsem si taky vlastně koupila Maminku🙂 kvůli tobě, Mor 😉 jinak odebírám Betynku, se mi líp čte, ptž. tam není jen o mimčech 😉 a konečně vím, jak se jmenuješ jménem Mor🙂 a fakt ti to sluší🙂

a díky za článek. ... už studuju🙂 ale s mou představivostí to jde dost ztěžka... jsem zvědavá, čím se architektka pochlutí....

jinak chlapi dodělali áčka a zítra se laťuje 🙂 a pak budem čekat na tašky...😉

no jdu dodělat večeři, teď se "kluci" vrátili z hospůdky. my šly s Janí dřív, vykoupat a v klidu a tichu usnout a jak nám to vyšlo 😉

a se zahradou to je fakt na hoooodně dlouho 🙂 jak se říká, správná se buduje celý život 😉
evelina0007
8. srp 2009
Jani,jj celý život 😃 my taky pořád něco budujeme a zahradu postupně upravujeme 😉

no nic tady mrtvo jdu spát dobrou noc 🙂
moranda
9. srp 2009
Dobré ráno 🙂 🙂 🙂 ,

teda všechny chrupou ]-( , půl desáté pryč a tady nikdo???? Malá mi teď usnula, tak jdu rychle vařit. Dnes máme obalovaný patizon, tak to rychle připravím ať to mám z krku. Taťka dnes nevaří, když je pěkně je to na mě.........
evelina0007
9. srp 2009
Ahoj holky 😉

vzala jsem si ty prášky na zastavení laktace co mi předepsala Dr a je mi po nich blbě :-p tak snad se to zastaví samo,protože tohle brát fakt nebudu :-S Manža jel něco koupit doufám,že brzo přijede protože vidím Káju rozmazaně 😞

Mor,taky vařím vepřové na zelenině pod alobalem a brambor 😉
rendex1
9. srp 2009
Evelinko ahojky ja je brala taky ... malý čtyři že?
bobulle
9. srp 2009
Ren, já myslela že jsi neměla mlíko? Tak proč jsi zastavovala laktaci? =-)
evelina0007
9. srp 2009
Jani,jsou malinký,ale já jen jeden už se mi mlíko naštěstí moc netvoří 😉 jo a ještě jsem dostala rýmu jako blázen :-|tak to určo chytne i Kájina ]-(
rendex1
9. srp 2009
Bubulko... po císaři se mi mlíko udělalo až 7mý den, co mi zjistili brutální ztrátu krve a MUDra řekla, že je pozdě a že mi to zastaví, protože bych to prý nezvládla 😞((((((((((((((
rendex1
9. srp 2009
Halooooooooo kde jako jste?????
evelina0007
9. srp 2009
Jani,jsem tu v posteli s čajem a práškama :-S
moranda
9. srp 2009
Ahoj,
já tu nakukuju, ale taťka nade mnou stojí a chce na PC, takže asi smůla :-| ]-( .

Ev tak se vylež ať jsi brzy fit 😉 to je škoda v takém počasí, já to měla 14 dní v červenci :-p

Jsme dneska grilovali, odpoledne se děti vymáchaly v bazénu, malá od 18:30 chrní.....tak zatím papapa
rendex1
9. srp 2009
Ahojky Ev to mě mrzí...
Ahojky Morandi...
no tak jsem dala do albíčka jedu fotku a jdu spinkati
arinautor
10. srp 2009
Dobré ránko 😉
Ev,tak se brzo uzdrav 😉
Jani pěkná fotečka x-)
Mori malá taky chodí tak brzo spat,včera asi kolem 19h 😉
Jinak poslední 2 noci jsme dělali mlíko :-p jestli něco roste =-)
Tak jdu něco dělat,nebo budu tady,pokud usne,vařit nemusím,včera jsme byli u tchýně a máme na dnešek oběd 😉

Tak hezkej den,pak kuknu 😉
evelina0007
10. srp 2009
Ahoj holky 🙂 tak dnesyka je mi už líp 😉

Kája chodí spát okolo 19 h 🙂 a poslední dobou se na čaj vzbudí okolo 22 h to jsem vždycky kojila a pak už spí až do rána 😉
katerinka.kr
10. srp 2009
Ahooj,

Ev, dobře, že už je líp 😉

To pěkně spinkáte, a kdy ráno malá vstává?
evelina0007
10. srp 2009
Kat ahoj 😉 vstává mezi půl 7 a půl 8 🙂
moranda
10. srp 2009
Ahojky,
zas jen na moment...byla jsem na prochajdě a žasnu jak si ten špunt všímá - pořád tleská, protože slyší vlak, ukazuje znak pro letadlo, které já vůbec nevnímám (až když znakovala letadlo, tak mi to došlo :-N ) ukazuje znak pro ptáčka - za plotem byla slepice :-N - my si prostě už pokecáme x-) 😎 . Jsem z toho na měkko 🙂 jo a pořád chce do bazénu asi kachna či co je to (no vlastně rak, tak čemu se divím x-) )
arinautor
10. srp 2009
No to my stáváme kolem 5.30 :-p
Jinak dnaska divnej den :-p malá zakopla a spadla na nos 😞 tekla i krev 😞 no snad to bude dobrý a male před chvílou taky zakopl a spadl na futra a má jelito na čele 😞 chjoo
Tak jdu lehnout,večer třeba kuknu 😉
bobulle
10. srp 2009
Mor, Kláruš zase dneska v obchodě hleděla pod strop, ukazovala prstem a říkala baoon, tak mrknu taky a oni tam měli zavěšené jako dekoraci balonky x-) .... a pak jsme dávali meloun do košíku a zase bylo baón 😃 x-)

Začni psát odpověď...

Odešli