• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kája,taky ukazuje na letadla,mašinku a na slepice :wink: nad náma lítaj dopravní letadla směrem na Ruzyň a ona je slyší i doma tak dneska večer pořád koukala na strop a hrozně se divila,že je slyší ,ale nevidí:grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY A DĚTIČKY :dizzy_face: :slight_smile:
jen nakukuju, až bude po létě, budu chodit pravidelněji.
Jo u Sabinky vítězí aktuálně traktor - brm, brm. Kočka cící, kráva bu, prase chrr - no je vidět, že bydlíme na vesnici :wink:
10. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Morandi tedaaaa

My zatím reagujeme bš bš bšššš na letadla a mouchy... pak stejně na vlaky a tramvaje.. spíše řveme než mluvíme
Pak umíme boa, což je bota
jo a standartně gaba, baba, mama, tata, deda, co to je, kdo to je

Joooo a roste nám 7 zubů... už jich za chvíi budeme mít 15 :astonished: :astonished: :confounded: :confounded:
10. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak to je Kája s 12 zubanama žabař :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev my rosteme teprve :astonished:

Jinak co sem teda začla pozorovat, že malá je jak cvičená opička. Viděla mě, jak si čistím zuby, tak letí ráno do koupelny pro kartáček a jde na to taky... vidí mě, jak odnáším plenu do koše, tak to dělá automaticky taky..
Vysavač... vyndavá ho sama.. snaží se dát šnůru do zásuvky a jezdí po koberci atd...
Zapíná si sama rádio, když chce ?

dělají vám to taky?????
10. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj opičkují,ale já jí třeba nedovolím pouštět rádio a šahat na vysavač :wink:
10. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt opičky ze zoo :slight_smile:)))))))))))))))))))))))
10. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe jsi ho přeprala ne,že jsi tady :grinning:
10. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe, uplatila sexem, ale zase průser, poprvé v životě nám prdla gumka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
se zase celej měsíc budu klepat strachy :confounded:

mám povoleno jen na chvilinku, večeří
ale zítra má nástup do práce, tak jsem vaše :wink:
teda jestli tady budu mít s kým klábosit, páč jsem úplně šokovaná, že budu dočítat asi jen 5 stránek, což toto? :confused: :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééé zase budeme čekat na švagřinku nebo švagrátka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Řekni mu at večeří dlouho,že mu to vzkazuju jinak dostane v sobotu na budku :grinning: :grinning:

JJ sem už skoro nikdo nechodí,protože je hezky,ale ted u nás prší a zítra už nemá byt tak pěkně určo nás tady bude víc :wink:
10. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
si nedělej prču :sweat_smile:
v září jdu po roce na gyndu, hned si nechám napsat prášky :wink:

už bouchá druhou housku, dneska to do sebe hází nezvykle rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no koukám, že tu skoro nikdo není, ale já se nějak nedivím, skoro celý týden jsme byli pořád venku a to na koníka ani nebyl čas, zákaz-nezákaz
je něco důležitýho co se tu dělo :confused:
kromě toho, že už nekojíš a jste 12ti zubatý :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím,jsem tady taky moc nebyla :wink: na dovče jsem vždycky nakoukala jen večer na chvilku a jinak nebyl moc čas :grinning:
10. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím :wink:
já se dneska budu muset rozloučit, ale zítra dopoledne jsem tu jak na koni :wink:
tak pa a dobrou :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink:
10. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: u nás se vyčistil po dešti vzduch a je tam krásně tak půjdeme ven :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré hnusné ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás prší blééééééééééé,hned ráno dolezla červená,potom se Gábi převrátila s chodítkem :unamused: s mil jsme se trošek chytli ..... to bude krásnej den :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak budík před 6,mil udělal sám od sebe mlíko a mě kávu :confused: :sweat_smile: se divím,no a už mám skoro uvařený atd. :sweat_smile: ven asi nepůjdem,jen volal PPl,že doveze botičky :slight_smile: aspoň něco dobrýho,no a tedˇmě ještě vyběhly brambory :rolling_eyes: dneska nic nedělám :unamused:
11. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:
Tak jen nakukuju, protože mě Míša zneužil a jako "bolestný" z pracovního procesu mu musím udělat guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a musím vařit teď, dokud spí prcek

arin, to máš teda den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já nakouknu odpoledne, až zase budou kluci spát :wink:
11. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru já mám tedˇod zneužívání pokoj aspoň na 5 dní :wink: mil má pořád líbánky a pořád garaší :grinning:
Jj den .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: botičky už jsou doma :dizzy_face: a až se Gábi vyspinká půjdem na poštu a něco pokoupit :wink: akorát mě mil vzal auto,tak musíme kočí a pěšo :rolling_eyes:
Tak atˇse ti guláš povede,já jsem dělala jen koprovku a baštila i Gábi :wink:
11. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jen nakouknu přes léto není moc času v pondělí jedeme pod stan na týden tak jsem z toho nervozní jak to Joha zvládne.Dnes jedeme pro botičky první capáky už jí jsou malé.Do toho jsem se chytla s kámoškou ,protože jsme jí dohodili úplně skvělého kluka od Pavla kolegu strašně hodný obětavec a ona mu nejdřív dá naděje a dnes mu napsala,že po ní jde mraky kluků a nebude se vázat no co by jste jí řekly :angry: taky čekám na mrchu jak na smilování a vůbec to nevypadá,že by měla přijíd :unamused:
11. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase nakukuju :slight_smile:
Guláš se povedl, až na to, že jsem opařila díťátko :pensive:
Jak jsem míchala, trošku mi vyšplouchlo a vlítlo Matýskovi na ouško :frowning2: , hned jsem chladila, ale udělal se mu malinkej puchýř
ach jo, když si neubližuje on, tím svým chozením a padáním a horolezectvím, ublížim mu já :frowning2:

jinak mě Míša překvapil, vzal si ještě dovču, takže do práce jde až v pondělí, zatím ale zákaz na koníka nepadl :sweat_smile:
11. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, já myslela, že chceš další :zipper_mouth:
11. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste dneska dorazila zásila botiček z fare :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pajada, mám na zimu na podzim, letní už nám jsou tak tak...a víte co máme sandálky 18 ale podzimní a zimní už 20.....Sára má nožku 12cm a když připočtu zlatých 12-15,mm navíc, jak má být, tak vesele přeskakujem číslo 19...no stejně apak bude nosit štrampláky a některé mám froté tak to bude oká
zítra jdu zase makat je třeba nakoupit dárky na vánoce :grinning:
11. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ty jseš rychlík :wink: boty budu kupovat na podzim v září a Vánoce nakupuju v prosinci :grinning: :grinning:

Ros,já taky myslela,že budete mít další mimi :wink:

Beru,tak hlavně at ti to nezakazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

U nás začalo lejt tak jsem mastila s Kájou ze zahrádky u hospůdky domů :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev no nekupto za cenu sandálků že...bak okoa dvacítka má vn. rozměr 17mm to máme o 17mmmmomentálně víc..je mi jasné že dojde i na zimní 21, ale ted je vše fuč, tyto čísla...prostě vykoupeno :confounded:
11. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme ty batˇovky 22 :confused: :fearful: a ty capáčky co má tedˇjsou 21 :fearful:jsou o trošinku větší, a ty 22 dobrý,nezakopává,ale určo má dost místa a vydrží do podzimu :wink:
Ross :confused: tak testík?
Byli jsme veknu,všecko pokoupili a už malá spí :wink:
11. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,tak to super cena,kde jsi je koupila? :wink:

My máme sandálky 20,ale jsou nám pořád trošku větší takže do podzimu vydržíme :grinning:
11. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,dík kuknu tam :wink:
11. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek