• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ted už stojí víc 800Kč
11. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,já zatím je kukám kupovat budu až v září :wink: zatím nám stačí sandálky :slight_smile:
Já mám favority v jedné lékárně a pak v jednom obchodě a musím se rozhodnout,které :grinning:
11. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev já jsem do září nechtěla čekat až je třeba vypordaj nejhůřse sháněj ty vel 20,21 to je děs běs....ale asi jak kde
11. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu vás pozdravit. Nějak vůbec nestíhám. Dnes jsem celej den gruntila do toho honím malého z jedné místnosti do druhé a teď půjdu do sprchy a plácnout se k telce. Tedy jestli nezhubnu jen tím fofrem co během dne mám, tak sand už nikdy :angry: :grinning:
Doufám, že se máte všechny báááječně. Papa mamky :dizzy_face:
Jo ve čtvrtek jsem objednaná na kosmetiku a bezbolesnou liposukci. Se strašně těším. Budu 90 minut ležet a relaxovat joooooooooo. Jsem zvědavá i na tu lipošku. Jdu na zkušenou a pak uvidím jestli si zakoupím další kůru. Holky já se tak těším jak si tam odpočinu a zrelaxuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
monií čáu teda to je fičák co a símtě kolik ta prča koštuje????
11. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen 129euro 10 kůr. Ale ve čtvrek jdu zadáčo na zkušenou a pak se rozhodnu jestli to chci podstoupit dál či né. Tak uvidíme jak to pomůže. Pomáhá to právě i ženám po ťehu. Na to vytahaný a popraskaný břucho. Dělá se to pomocí ultrazvuku. No samam nevím jak to bude vypadat, Dám vám pak echo jak to probíhá :wink: Mějte se kočky letím do sprchy :wink:
11. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moni dej echo já teda nemám jedinou srtii nikde :sweat_smile: spíš boky mi kypou noooo
11. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,no uvidíme snad nějaké seženu :wink: dneska dorazil leták Deichmannu a mají tam taky docela hezký botky na děti za super cenu jen nevím zda jim můžu věřit :confounded:

Moni ahoj :wink: si hezky zarelaxuj :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, ale jen na chvilku, zase pán prudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, tak dej pak vědět :wink: a relaxuj :dizzy_face:
Botky ještě nějak neřeším, snad nějaký seženem :confused: :sweat_smile: , první máme 21, takže asi budu koukat na 23

Popálený ouško snad malýho nebolí, celý odpoledne lítal jako ďas a usnul krásně :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,a proč prudí to nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hlavně,že to Matýska nebolí :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase chce hledat reality a já zabírám noťase prý zbytečně :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
právě lovím nějaký nový fotky do alba :wink:

jinak odvoz máme :wink:
11. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super :wink:

až nahraju fotky na Facebook tak ti písnu IP :wink:
11. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,fotky super :wink:

hele on Matýsek jako takhle chodí a stojí jo tak to ho nechte v sobotu doma Kája by si připadala blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jaká náhradní nevěsta :angry: :angry: :angry: no co to je za bordel :confounded: :confused: :confused: to si asi Kájina vezme osobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi nějaká rychlá s tím nahráváním fotek :confused: :sweat_smile:
já se s tím crcám takovou dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no on už chodí skoro pořád, leze minimálně :sweat_smile: , ale třeba to Kadel okouká :wink:
a náhradní nevěsta je jen jako, ale on ji fakt zbožňuje :sweat_smile: je to dcera mojí kolegyně a kamarádky :wink:
no ale až Sára bude lovit chlapi, Mates ještě pořád bude čůrat do plín :grinning:
11. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen aby :grinning:

Kadel,jen tak chodit nebude je opožděnej jako na všechno to už jsem si zvykla :grinning: :confused:
11. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já normálně zapomněla za ten týden psát, mám úplně tvrdý prsty :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ještě tady do mě pořád něco hučí ten chlap mizernej a já pak píšu kraviny a věčně mažu, se na to vyprdnu velebnosti :grinning:
11. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať neprudí nebo ho naše Tereza pokouše :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda není, ukáže ti pipiny :slight_smile:
to Bucla ani prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
když si cucá palec, znamená to jídlo,pití nebo spánek a to je naše veškerá komunikace :grinning:
na vše odpovídá HMMM :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel,ten komunikuje dost :grinning: :grinning: :grinning: my si docela pokecáme přes den :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já se s fotkama nemažu a Facebook se nemusí zmenšovat to je výhoda :wink:
11. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic asi půjdu do hajan Kadel spí a asi čaj nechce zaspala svojí hodinu :grinning:
11. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou, já jsem dneska nějaká zpomalená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hlavně na to psaní nemám klid, furt tu hučí :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink: a zdravíme hučana :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyřídím :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
já se tááák těším, až bude hučet do Aleše místo do mě :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sranda u nás je to naopak já hučím do Aleše a on si radši nasazuje sluchadla a neposlouchá mě :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tě poslouchat budu :wink: :sweat_smile:
už se těším :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těším :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: jdeme na malej nákup do Globusu :wink: na velkej pojedeme až v pátek :wink:

Jo a Kájina dnes překvapila zase spala celou noc bez jedinýho probuzení od 7h do 7h :dizzy_face: :dizzy_face:kéž by jí to vydrželo :confused:

Klárce vše nej k jejímu svátečku :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Všecko nej ke svátečku Klárce :slight_smile:
Beru pěkný fotky :wink:
Sem taky něco přidala :wink:
12. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek