***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
r.o.s.s.i.b
12. srp 2009
Jo to jsme úpůvodně chtěli,ale pak byli ty problémy tak jsme usoudili,že zatím ne do toho mi mil volá,že mu zablokovali účet tak fakt se vše tak se... 😞
berus
12. srp 2009
Dobré ránko 🙂
Právě jsme vstali x-) a jedl jen jednou kolem 3, se lepší, kluk ušatá 😃

Klárince všechno nejlepší k svátku x-)
ros 😞
arin, dík 😉 , já se na ty tvoje podívám po kafi, ještě spím :-N
berus
12. srp 2009
arin, koukej dát malý najíst, ať nemusí ožužlávat sprcháč 😃 😃 😃

teď budeme mít návštěvu, odpoledne jdeme na procházku, tak se objevím zase až večer
teda když je doma Míša, jsme nějaký akční :-N
bobulle
12. srp 2009
Ahojky,
Kláruš moooc děkuje za přáníčka x-)
Dneska se na ni příjde podívat můj otec... naposledy tu byl před Vánocema.... :-|
arinautor
12. srp 2009
beru 😃 :-p myslím,že je vypapaná až dost 😃
bobul no to je brzo teda :-S 😞
evelina0007
12. srp 2009
Beru,vidíš to zlepšení a počkej po víkendu u nás ho Kája naučí spát celou noc 😃

Arin 😃 😃 sprcháč jo chuděra 😃 😃

Bobul,to je děs můj táta taky viděl Káju asi jen 8x a naposledy před víc jak dvouma měsícema ]-( ]-(
arinautor
12. srp 2009
ev jj 😃 ale je pootočenej,takže zavřenej 😉 ona ujídá i krémy a oleje :-N už jsem to všecko musela z přebalováku dát jinam,bo by mě to snědla =-) 😕
Je v postýlce a malej má pohádku,tak sand budu mít chvílu na netování 🙂
evelina0007
12. srp 2009
Tak dneska mě Kájina překvapila to jak bojujeme s obědem se dneska nedělo a snědla cuketovou polívku a knedlík,maso a rajskou 😃 😃

Asi budu muset gruntovat,aby nás v sobotu tchýňka nepomluvila :-p :-N
berus
12. srp 2009
Kája šikovná 😉
Mates dopoledne nechtěl kvůli návštěvě spát, tak v půl jedný obědval a v půla 5 už spal 😃

a jj, gruntuj, beru si s sebou bílý rukavice :-N 😃 😃 😃
(vykašli se na to 😉 , bordel v bytě - šťastná návštěva, páč pak nebudu mít černý svědomí, když ti tam Mates ten burdel fakt udělá :-N 😃 😉 ) jo a co Mates, Míša je 1000x horší 😃 :-p
evelina0007
12. srp 2009
No já to zas tak přehánět nebudu neboj 😉 a hlavně já uklízím pořád a Aleš se mi už směje,že jsem blázen 😃 😃
katerinka.kr
12. srp 2009
ahoj, jak se máte co děláte?

Moni, taky bych potřebovala nejakou liposukci, ale to kdybych doma řekla, kolik to stojí...no, neprošlo by to 😃

Arin, tak to jsem ráda, ze nejsme jediní, kdo jí krémy, já fakt ale nevím, jak malýho jinak přebalit :-N

Včera jsem byla na návštěvě u kámošky, tak už vím, že k nám ji rozhodně pozvat nemůžu, páč pořád říkala, jakej tam má bordel, a at se nidke nekoukám...no mně to tam přišlo vygruntovaný, takže k nám rozhodně nemůže přijít, to by ji trefil šlak 😃 😃 😃 😃
katerinka.kr
12. srp 2009
Jo a boty nosíme ted 21, mám jeste 22, ale nazimu kupovat jeste nebudu, protože nevím, jak mu ta packa povyroste 😉
arinautor
12. srp 2009
tak jsme byli venku,původně jsem šla pro papučky,ale ty nemám,ale opět hadýrky :-N chjooo su už asi fakt nemocná 😃 ale sobě jsem si zas nic nekoupila,jo,vlastně jo,šampon,lak,ústní vou a kartáček 😃 :-p
Tak jdu se věnovat,večer kuknu 😉
No kat,to je dos,že kukneš 😉
evelina0007
12. srp 2009
Nazdarek Kat 😉 už jsem si říkala kde se touláš 🙂 :-| 🙂

Tak jsem vygruntovala pokoj pro hosty 😉
kalerat
12. srp 2009
nazdár ženský, tak jsme po dovčí. Jak jste se tady měly?
meggi10
12. srp 2009
Ahoj holky, vůbec na vás nemám čas... 😞
malému lezou stoličky obě naraz...
MM byl na operaci, měl v puse leukoplaky(může se z toho i vytvořit rakovina.. 😢 )
a když je hezky tak jsme venku a na net nejni čas, snad jste všechny ok.

Jinak malý obchází co může ale sám seještě bojí??Je tu ještě někdo kdo nechodí????

Klárince vše neeeeeeeeeej!!!!!!!! 🙂
arinautor
12. srp 2009
meggi to je blbé 😞 tak at´je to brzo OK 😉 oba
My chodíme,ale taky se bojíme,opět po pádu,jinak chodila sama,ted se taky chytá čeho může |-|
evelina0007
12. srp 2009
Kal ahojky 😉 došla ti ta fotka Káji nebo ne? 😉

Meg,držím palce ať je vše ok 😉 Káje rostly 4 stoličky najednou :-| a chodíme okolo nábytku už 2 měsíce,ale pustit se bojí 😃 😃
r.o.s.s.i.b
12. srp 2009
Tak přeji hezký večer,dnes jsem testovala na obouch pěkně viditelné // :-S nevím jestli se mám radovat :-N
evelina0007
12. srp 2009
Ros,gratuluju tak to je super 🙂 nebo máte velké problémy??? :-S
berus
12. srp 2009
ros =-) ty woe :-N
vždyť jsi to chtěla, nebo se něco změnilo?

a evi, děkujeme za uklizenej pokoj 😉 😃
evelina0007
12. srp 2009
Beru,není zač 😃
berus
12. srp 2009
však počítej s tím, že ten náš rarach udělá burdel :-p
už začínám mít cestovní horečku :-N
evelina0007
12. srp 2009
To neva Eva to uklidí 😃 😃 proto jsem si pořídila další dva pokoje,abych se nenudila 😃 😃
evelina0007
12. srp 2009
jsem vás včera chtěla pobavit a zapoměla jsem to sem napsat 😉 Aleš dělal v sobotu s tátou základy na kapličku na plyn(tchýně tady nebyla)a jelikož to museli vykopat víc tak měli málo betonu tata odjel a Aleš si to v neděli dodělával a volala v pondělí tchýně ať jí ty základy vyfotíme a pošlem fotku e-mailem tak jsem odmítla takovou blbost fotit a Aleš na to zapoměl tak má smolíka 😃 😃 😃 jo a vždycky,když se nemáme vidět tak na ten víkend vymejšlí jako,že jedou někam v našem okolí a staví se na kafe,ale já vždycky řeknu ne a ona to stejně zkouší znovu 😃 :-p ted zase psala,že se v sobotu sejdeme u babičky,že má narozeniny 😃 jenže to má smůlu my jí pojedeme popřát jindy 🙂
berus
12. srp 2009
evi :-N 😃 :-p
bych se pobavila, kdyby se tam v sobotu objevila :-N
evelina0007
12. srp 2009
To ona si nedovolí Aleš jí řekne zítra,že máme návštěvu 😉 Já už jsem jí neviděla 3 týdny a vůbec mi to neva :-N
berus
12. srp 2009
to já je viděla, když jsme šli z koupáku, stavili jsme se u nich na cigáro, zrovna hlídali Elču, páč švagrovic malovali
a chovali se k ní jak dementi, NIKDY jim Matýska nesvěřím :-S
berus
12. srp 2009
já jim nenechám na hlídání ani psa natož dítě
a že hlídání občas budu potřebovat, ale musíme si s Míšou poradit sami 😉
evelina0007
12. srp 2009
Já jí Káju taky nepůjčím,ale ona si furt myslí že jo,ale má smolíka 😉