• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jo to jsme úpůvodně chtěli,ale pak byli ty problémy tak jsme usoudili,že zatím ne do toho mi mil volá,že mu zablokovali účet tak fakt se vše tak se... :frowning2:
12. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Právě jsme vstali :dizzy_face: a jedl jen jednou kolem 3, se lepší, kluk ušatá :grinning:

Klárince všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
ros :frowning2:
arin, dík :wink: , já se na ty tvoje podívám po kafi, ještě spím :sweat_smile:
12. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, koukej dát malý najíst, ať nemusí ožužlávat sprcháč :grinning: :grinning: :grinning:

teď budeme mít návštěvu, odpoledne jdeme na procházku, tak se objevím zase až večer
teda když je doma Míša, jsme nějaký akční :sweat_smile:
12. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kláruš moooc děkuje za přáníčka :dizzy_face:
Dneska se na ni příjde podívat můj otec... naposledy tu byl před Vánocema.... :unamused:
12. srp 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím,že je vypapaná až dost :grinning:
bobul no to je brzo teda :confounded: :frowning2:
12. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,vidíš to zlepšení a počkej po víkendu u nás ho Kája naučí spát celou noc :grinning:

Arin :grinning: :grinning: sprcháč jo chuděra :grinning: :grinning:

Bobul,to je děs můj táta taky viděl Káju asi jen 8x a naposledy před víc jak dvouma měsícema :angry: :angry:
12. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev jj :grinning: ale je pootočenej,takže zavřenej :wink: ona ujídá i krémy a oleje :sweat_smile: už jsem to všecko musela z přebalováku dát jinam,bo by mě to snědla :confused: :fearful:
Je v postýlce a malej má pohádku,tak sand budu mít chvílu na netování :slight_smile:
12. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mě Kájina překvapila to jak bojujeme s obědem se dneska nedělo a snědla cuketovou polívku a knedlík,maso a rajskou :grinning: :grinning:

Asi budu muset gruntovat,aby nás v sobotu tchýňka nepomluvila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája šikovná :wink:
Mates dopoledne nechtěl kvůli návštěvě spát, tak v půl jedný obědval a v půla 5 už spal :grinning:

a jj, gruntuj, beru si s sebou bílý rukavice :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
(vykašli se na to :wink: , bordel v bytě - šťastná návštěva, páč pak nebudu mít černý svědomí, když ti tam Mates ten burdel fakt udělá :sweat_smile: :grinning: :wink: ) jo a co Mates, Míša je 1000x horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to zas tak přehánět nebudu neboj :wink: a hlavně já uklízím pořád a Aleš se mi už směje,že jsem blázen :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak se máte co děláte?

Moni, taky bych potřebovala nejakou liposukci, ale to kdybych doma řekla, kolik to stojí...no, neprošlo by to :grinning:

Arin, tak to jsem ráda, ze nejsme jediní, kdo jí krémy, já fakt ale nevím, jak malýho jinak přebalit :sweat_smile:

Včera jsem byla na návštěvě u kámošky, tak už vím, že k nám ji rozhodně pozvat nemůžu, páč pořád říkala, jakej tam má bordel, a at se nidke nekoukám...no mně to tam přišlo vygruntovaný, takže k nám rozhodně nemůže přijít, to by ji trefil šlak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a boty nosíme ted 21, mám jeste 22, ale nazimu kupovat jeste nebudu, protože nevím, jak mu ta packa povyroste :wink:
12. srp 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme byli venku,původně jsem šla pro papučky,ale ty nemám,ale opět hadýrky :sweat_smile: chjooo su už asi fakt nemocná :grinning: ale sobě jsem si zas nic nekoupila,jo,vlastně jo,šampon,lak,ústní vou a kartáček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jdu se věnovat,večer kuknu :wink:
No kat,to je dos,že kukneš :wink:
12. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek Kat :wink: už jsem si říkala kde se touláš :slight_smile: :unamused: :slight_smile:

Tak jsem vygruntovala pokoj pro hosty :wink:
12. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár ženský, tak jsme po dovčí. Jak jste se tady měly?
12. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec na vás nemám čas... :frowning2:
malému lezou stoličky obě naraz...
MM byl na operaci, měl v puse leukoplaky(může se z toho i vytvořit rakovina.. :cry: )
a když je hezky tak jsme venku a na net nejni čas, snad jste všechny ok.

Jinak malý obchází co může ale sám seještě bojí??Je tu ještě někdo kdo nechodí????

Klárince vše neeeeeeeeeej!!!!!!!! :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meggi to je blbé :frowning2: tak at´je to brzo OK :wink: oba
My chodíme,ale taky se bojíme,opět po pádu,jinak chodila sama,ted se taky chytá čeho může :pensive:
12. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal ahojky :wink: došla ti ta fotka Káji nebo ne? :wink:

Meg,držím palce ať je vše ok :wink: Káje rostly 4 stoličky najednou :unamused: a chodíme okolo nábytku už 2 měsíce,ale pustit se bojí :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přeji hezký večer,dnes jsem testovala na obouch pěkně viditelné // :confounded: nevím jestli se mám radovat :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,gratuluju tak to je super :slight_smile: nebo máte velké problémy??? :confounded:
12. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros :confused: ty woe :sweat_smile:
vždyť jsi to chtěla, nebo se něco změnilo?

a evi, děkujeme za uklizenej pokoj :wink: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,není zač :grinning:
12. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
však počítej s tím, že ten náš rarach udělá burdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už začínám mít cestovní horečku :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva Eva to uklidí :grinning: :grinning: proto jsem si pořídila další dva pokoje,abych se nenudila :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vás včera chtěla pobavit a zapoměla jsem to sem napsat :wink: Aleš dělal v sobotu s tátou základy na kapličku na plyn(tchýně tady nebyla)a jelikož to museli vykopat víc tak měli málo betonu tata odjel a Aleš si to v neděli dodělával a volala v pondělí tchýně ať jí ty základy vyfotíme a pošlem fotku e-mailem tak jsem odmítla takovou blbost fotit a Aleš na to zapoměl tak má smolíka :grinning: :grinning: :grinning: jo a vždycky,když se nemáme vidět tak na ten víkend vymejšlí jako,že jedou někam v našem okolí a staví se na kafe,ale já vždycky řeknu ne a ona to stejně zkouší znovu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted zase psala,že se v sobotu sejdeme u babičky,že má narozeniny :grinning: jenže to má smůlu my jí pojedeme popřát jindy :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bych se pobavila, kdyby se tam v sobotu objevila :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ona si nedovolí Aleš jí řekne zítra,že máme návštěvu :wink: Já už jsem jí neviděla 3 týdny a vůbec mi to neva :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já je viděla, když jsme šli z koupáku, stavili jsme se u nich na cigáro, zrovna hlídali Elču, páč švagrovic malovali
a chovali se k ní jak dementi, NIKDY jim Matýska nesvěřím :confounded:
12. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jim nenechám na hlídání ani psa natož dítě
a že hlídání občas budu potřebovat, ale musíme si s Míšou poradit sami :wink:
12. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí Káju taky nepůjčím,ale ona si furt myslí že jo,ale má smolíka :wink:
12. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek