***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
12. srp 2009
Kájina spí poslední dobou na břiše a přitom klečí na kolenou =-) a ted se zamotala do peřiny tak jsem jí musela vymotat 😃 😃
berus
12. srp 2009
evi 😃
tak spí taky 😉
a nesnese být přikrytej, takže schválně leží na dece a má vystrčenou dupku 😃
evelina0007
12. srp 2009
Beru 😃 tak to bude dvojka vystčenejch dupek 😃 😃
berus
12. srp 2009
právě koukám na mimáč na zimní výbavu, už mám vyhlídnutou kombinézu x-)
evelina0007
12. srp 2009
Tak to já jsem koukala po krámech i na netu,ale zatím počkám 😉 Ale jedna bunda se mi líbila v CA tak uvidíme 🙂
berus
12. srp 2009
já koupím na ven kombinézu použitou a do kočárku budničku a kaťata nový
a tu, co jsem si vyhlídla je taky z CA 😉
evelina0007
12. srp 2009
No já chci koupit budy dvě a kombinézu jednu 😉 a kalhoty nevím zda jedny nebo dvoje 😉
berus
12. srp 2009
no já to mám naplánovaný tak, že v kombinéze budeme sáňkovat a v bundičce a kalhotech jen na návštěvy a do obchodů, tak snad to bude stačit :-N
dělám, jak kdybych čekala mimino a přitom jsem už zkušená matka :-N 😃 😃 😃
no ale zase před sebou máme první zimu, co bude lítat, tak fakt nevím :-p
berus
12. srp 2009
jo a vlastně máme do kočáru emitexovej fusak, já hlava děravá!!!
berus
12. srp 2009
no, se ochladilo a už řeším sáňkování :-N
ale o víkendu hlásí hezky x-)
evelina0007
12. srp 2009
No podle mě když dopoledne promočí na sněhu kombinézu tak mu odpoledne budeš muset dát bundu a kalhoty 🙂
evelina0007
12. srp 2009
No taky si říkám,že to řešíš nějak brzo 😃 😃 😃 No já pochybuju,že se Kája do fusaku ještě vejde,ale když bude nabalená tak stačí nánožník 😉

JJ o víkendu má být zase teploučko 🙂
berus
12. srp 2009
hele nejsi ty nějaká zkušenější matka :-N 😃 😃 😃
mě nenapadlo :-N , ale my ven moc dopoledne nechodíme :-N

a dokoupit se do dá vždycky, jen já jsem ráda připravená :-N

a ten fusak je docela dobrej, snad nám bude :-N , když ne, prodej na MMB to jistí 😃
berus
12. srp 2009
Kadlík se ještě nevzbudil? je po 22 hodině
evelina0007
12. srp 2009
No vím jak často převlékám to moje čuňátko teď 😃 😃 😃 a my chodíme ven pořád 😃 😃 😃 ale je pravda,že dokoupit se dá všechno 😉 já chci právě nějakou slabší zimní bundu,když pojedeme někam autem a pak nebudeme courat venku 😉
evelina0007
12. srp 2009
Kadlík se vzbudil před hodinou,když se zamotala do té peřiny,ale po vymotání hned usnula 😃 😃 😃 takže bude spát až do rána 😉

Kdo vás poveze???a zna trochu Prahu??
berus
12. srp 2009
ten můj pitomeček říká, že na sušení máme mikrovlnku :-p
říkám je jak Pat a Mat

slíbil mi filmovej večer a čučel na nějakou hovadinu z dob 1000000 let před naším letopočtem :-p
teď se teprve dostalo na mojí komedii, tak já jdu koukat 😉

papa a dobrou 🙂
evelina0007
12. srp 2009
Dobrou 😉 Můj blbeček má opět sluchadla a hraje nějakou pitomost 😃 😃 😃
arinautor
13. srp 2009
Bré hnusné ráno :-N
Prší a prší :-|
Budík v 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mil byl ták hodnej,že jí dal mlíko a mě vyhnal z postýlky "až" v 5.40 :-N no a samo,že už byla protivka,tak chrní jak mimino :-N

Ross :-N gratulká velikáááá,tedˇmám zmatek,mimi jste chtěli???? =-) a přeju,at´se brzo problémy vyřeší a ty se můžeš v klidu těšit na miminko 🙂
arinautor
13. srp 2009
A k tomu zimnímu oblečení,já jsem našla tohle a líbí se mě to 😉 bylo by to i v modré a ve velikosti na malýho,by mohli mít stejnou 🙂 http://www.quelle.cz/cz/q4r/kinderweltspielwelt...
arinautor
13. srp 2009
arinautor
13. srp 2009
arinautor
13. srp 2009
No si pokecám sama :-N
Když se tak dívám,přesně před 5 rokama jsem zjistila těhu s Aděm 😉 to lééétí
evelina0007
13. srp 2009
Ahoj holky 😉

Arin,hezký odkazy 😉 hele tak to ti nezávidím,že malá tak brzo vstává Kája vstává v 7h a když byla menší ta v půl 9h 🙂 a nikdy dřív jak v půl 7 nevstávala což je na mě stejně brzo by mi vyhovovalo vstávání v 8h 😃 😃
berus
13. srp 2009
Ahoj holky 🙂

Arin, ten první odkaz je hezký x-)
Jinak my vstáváme mezi 8 a půl 9, výjmečně v 9 😉
Ale zase 2x noční jídlo :-p
evelina0007
13. srp 2009
Beru,tak to by se mi líbilo vstávat takhle 😉 my to zas máme bez nočního jídla 🙂 a chodíme spát už 7h dýl nevydrží 😃
r.o.s.s.i.b
13. srp 2009
Ahojky Arin:už se stím smiřujeme já chtěla červencátko tak nakonec to bude dubnátko naštěstí se to u nás už urovnává je to zas na dobré cestě tak snad to vydrží.
Dnes razím s kámoškou sehnat nějaký džíny už nemám pomalu co na sebe 😃
katerinka.kr
13. srp 2009
ahoj,

člověk tady chvíli není, a už takové novinky, Ross, gratulace veliká 😉 Jarnátko je super 😉

Ev, takhle spíme už dlouho, já sice nechápu, jak se malej v této poloze může vyspat, ale nevadí mu to, tak ho tak nechávám, přikrývku nemá rád.

Arin, ten první odkaz je super 😉

Kal, pošlu fotkumalýho v jednom roce, jsem na to jaksi zapomnela.... a míry se posílaji jani.rce, že? to jeste nemám, jdeme až příští týden, páč naše mudr. měla dovolenou.

Jo a taky jestě kojím, tady byla taková otázka.

A co jí děti přes den? Já si říkám, jestli to už nemám stereotypní, tak se ptám, abych chytla motivačku 😉
r.o.s.s.i.b
13. srp 2009
Kat:děkuji moc za gratulku,
Já dávám už jídla co jíme my skleničky už nechce a ke sváče má jogurt ráno rohlík se sýrem.Dnes budem mít pangase s bramborem
katerinka.kr
13. srp 2009
Takže Ross, ty jsi třetí těhulka, jestli počítám dobře?