• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kájina spí poslední dobou na břiše a přitom klečí na kolenou :confused: a ted se zamotala do peřiny tak jsem jí musela vymotat :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning:
tak spí taky :wink:
a nesnese být přikrytej, takže schválně leží na dece a má vystrčenou dupku :grinning:
12. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: tak to bude dvojka vystčenejch dupek :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě koukám na mimáč na zimní výbavu, už mám vyhlídnutou kombinézu :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem koukala po krámech i na netu,ale zatím počkám :wink: Ale jedna bunda se mi líbila v CA tak uvidíme :slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupím na ven kombinézu použitou a do kočárku budničku a kaťata nový
a tu, co jsem si vyhlídla je taky z CA :wink:
12. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chci koupit budy dvě a kombinézu jednu :wink: a kalhoty nevím zda jedny nebo dvoje :wink:
12. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to mám naplánovaný tak, že v kombinéze budeme sáňkovat a v bundičce a kalhotech jen na návštěvy a do obchodů, tak snad to bude stačit :sweat_smile:
dělám, jak kdybych čekala mimino a přitom jsem už zkušená matka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
no ale zase před sebou máme první zimu, co bude lítat, tak fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vlastně máme do kočáru emitexovej fusak, já hlava děravá!!!
12. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, se ochladilo a už řeším sáňkování :sweat_smile:
ale o víkendu hlásí hezky :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No podle mě když dopoledne promočí na sněhu kombinézu tak mu odpoledne budeš muset dát bundu a kalhoty :slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky si říkám,že to řešíš nějak brzo :grinning: :grinning: :grinning: No já pochybuju,že se Kája do fusaku ještě vejde,ale když bude nabalená tak stačí nánožník :wink:

JJ o víkendu má být zase teploučko :slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nejsi ty nějaká zkušenější matka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
mě nenapadlo :sweat_smile: , ale my ven moc dopoledne nechodíme :sweat_smile:

a dokoupit se do dá vždycky, jen já jsem ráda připravená :sweat_smile:

a ten fusak je docela dobrej, snad nám bude :sweat_smile: , když ne, prodej na MMB to jistí :grinning:
12. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadlík se ještě nevzbudil? je po 22 hodině
12. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vím jak často převlékám to moje čuňátko teď :grinning: :grinning: :grinning: a my chodíme ven pořád :grinning: :grinning: :grinning: ale je pravda,že dokoupit se dá všechno :wink: já chci právě nějakou slabší zimní bundu,když pojedeme někam autem a pak nebudeme courat venku :wink:
12. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadlík se vzbudil před hodinou,když se zamotala do té peřiny,ale po vymotání hned usnula :grinning: :grinning: :grinning: takže bude spát až do rána :wink:

Kdo vás poveze???a zna trochu Prahu??
12. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten můj pitomeček říká, že na sušení máme mikrovlnku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
říkám je jak Pat a Mat

slíbil mi filmovej večer a čučel na nějakou hovadinu z dob 1000000 let před naším letopočtem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď se teprve dostalo na mojí komedii, tak já jdu koukat :wink:

papa a dobrou :slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink: Můj blbeček má opět sluchadla a hraje nějakou pitomost :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bré hnusné ráno :sweat_smile:
Prší a prší :unamused:
Budík v 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mil byl ták hodnej,že jí dal mlíko a mě vyhnal z postýlky "až" v 5.40 :sweat_smile: no a samo,že už byla protivka,tak chrní jak mimino :sweat_smile:

Ross :sweat_smile: gratulká velikáááá,tedˇmám zmatek,mimi jste chtěli???? :confused: a přeju,at´se brzo problémy vyřeší a ty se můžeš v klidu těšit na miminko :slight_smile:
13. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A k tomu zimnímu oblečení,já jsem našla tohle a líbí se mě to :wink: bylo by to i v modré a ve velikosti na malýho,by mohli mít stejnou :slight_smile: http://www.quelle.cz/cz/q4r/kinderweltspielwelt/babyampkindermode/setsamppackungen//m-248806/z-0/f-536135/index.html?nfh_action=zoom&EMBPERL_UID=:9ae5239cdd72ccaadd323ea8ee1dd0ec
13. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No si pokecám sama :sweat_smile:
Když se tak dívám,přesně před 5 rokama jsem zjistila těhu s Aděm :wink: to lééétí
13. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Arin,hezký odkazy :wink: hele tak to ti nezávidím,že malá tak brzo vstává Kája vstává v 7h a když byla menší ta v půl 9h :slight_smile: a nikdy dřív jak v půl 7 nevstávala což je na mě stejně brzo by mi vyhovovalo vstávání v 8h :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Arin, ten první odkaz je hezký :dizzy_face:
Jinak my vstáváme mezi 8 a půl 9, výjmečně v 9 :wink:
Ale zase 2x noční jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,tak to by se mi líbilo vstávat takhle :wink: my to zas máme bez nočního jídla :slight_smile: a chodíme spát už 7h dýl nevydrží :grinning:
13. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Arin:už se stím smiřujeme já chtěla červencátko tak nakonec to bude dubnátko naštěstí se to u nás už urovnává je to zas na dobré cestě tak snad to vydrží.
Dnes razím s kámoškou sehnat nějaký džíny už nemám pomalu co na sebe :grinning:
13. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

člověk tady chvíli není, a už takové novinky, Ross, gratulace veliká :wink: Jarnátko je super :wink:

Ev, takhle spíme už dlouho, já sice nechápu, jak se malej v této poloze může vyspat, ale nevadí mu to, tak ho tak nechávám, přikrývku nemá rád.

Arin, ten první odkaz je super :wink:

Kal, pošlu fotkumalýho v jednom roce, jsem na to jaksi zapomnela.... a míry se posílaji jani.rce, že? to jeste nemám, jdeme až příští týden, páč naše mudr. měla dovolenou.

Jo a taky jestě kojím, tady byla taková otázka.

A co jí děti přes den? Já si říkám, jestli to už nemám stereotypní, tak se ptám, abych chytla motivačku :wink:
13. srp 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat:děkuji moc za gratulku,
Já dávám už jídla co jíme my skleničky už nechce a ke sváče má jogurt ráno rohlík se sýrem.Dnes budem mít pangase s bramborem
13. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Ross, ty jsi třetí těhulka, jestli počítám dobře?
13. srp 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek