• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
hoj ross gratlujuuuu
he a kdo je ten první a druhý????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
třetí jo??A kdo je první a druhá?? :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak mě Kája skleničky a ni to co jsem jí vařila nechce :wink: ráno má jogurt pak křupky nebo kousek rohlíku a dopolední sváču nedávám,protože pak nechce obědvat dostane oběd dneska měla rajsou a knedlík,někdy má jen zahuštěnou polívku,odpoledne má tvaroh,120 ml UM,ovoce a někdy má třeba chleba s máslem nebo lučinou :wink: a večer před spaním kaši :slight_smile: a sem tam dostane piškotu,křupky nebo sušenky :wink:
13. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvni je Makcupikcu a druhá Misu :wink:
13. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, ev, přesně tak, a Makcu uz to má za pár :wink:
13. srp 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no jo vlastně tak se to pomalu rozrůstá
13. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ross tak at´to dobře dopadne doma :slight_smile: a dubňátko mám taky :slight_smile: tak třeba to bude kluk a budem na tom stejně :grinning:
Já ještě dávám skleničky,ale když je něco jedlýho pro Gábi,tak jí dám,třeba dneska jsem klohnila svíškovou až do ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: ´tak tu si dala s knedlem :wink: a má ráda polívky,to měl i Ada dodneška je polívkovej :wink: tak dneska ještě po spaní dostane hovězí vývar :wink: dělala jsem i hrnkový knedlíky a buchtu,mám už dost blé :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ross, gratuluju a držím pěsti, ať se vše brzy urovná :wink:

Kláruš spinká pěkně, spát chodí nejpozději v 7, ale kdybych ji strčila do postýlky v šest, tak si nestěžuje a spí nonstop do půl sedmé až půl osmé :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul a to ti spí jeste 2x přes den? Vám teda dětičky spinkají.... my teda 12 hodin v kuse nespíme :sweat_smile:

A to se jeste v noci budíme, teda jak kdy, ale většinou ano :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a můžete mi říct, co je v té srpnové mamince? Já vím, že se tu o tom psalo, ale já to zapomněla, včera jsem si ji koupila, a nevím, na co tam mám čučet :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám obrovskou prosbu... potžebuju poradit co vaříte za "normální" jídla pro prcky i pro vás. Kláruš totiž nic nechce... zkoušela jsem koprovku a dnes zapečené brambory s rybou a smetanou a ona to nejí :unamused: ... ale když jí dám ty její "blafy", jak skleničky, tak doma vařené tak do ní spadne plná miska :sweat_smile: ... tak nevím co jí vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a se zimním oblečením už začínám taky blbnout... dneska jsem objednala zimní bundičku z MMB, normálně o ni byla bitka a já ji vyhrála :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25460590&tab=1
A taky budeme mít asi 2 bundy a jednu kombinézku...
A kalhoty myslíte oteplovačky, či jaké :confused:
13. srp 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobul Gábi sní všecko :fearful: koprovku,polívky,svíčkovou,ale zatím ještě kupujem skleničky,dávám jí jen ochutnat :wink:
13. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já skouším dělat super zdravé verze, bez koření, místo smetany jogurt (dnes teda nee), zahušťuju bramborem a nebo zeleninou, ale ona to prostě nechce... ale ty miminkovské blafy jo... :frowning2:
Kat, jj, většinou spinká 2x denně dopoledne a po obědě :wink:
A v srpnové Mamince je je Moranda krásná nalíčená od profika :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš... Zkouším.... samozřejmě... :confounded: ... jsem ostuda
13. srp 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin:no jo koukám,že Adík je 19.4. mě to vycházý na 20.4. podle pasu :grinning: aspon se nebudu s tím bubnem plahočit v těch vedrech
13. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla, strana 112 :grinning: :grinning:

Bobul, já vařím, no vlastně skoro jak pro nás, akorát nesolím, malej to jí, ale skleničky taky dávám, to když mám fofr a nestíhám vařit, jinak nej jídlo asi u nas je rýže s omáčkou a vepřovým masem na hrášku, to malej vždycky zblajzne celou misku, nebo brambory s omáčkou, hlavně když je to rozpatlaný :grinning: :grinning:

Bobul, a to se ti naučila tak spinkat přes noc sama, nebo jak? Taky bych už chtěla mít prospaný noci, přece jenom po roce si to zasloužím, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ross jarníček je super :wink: se pak každej divil,kde jsem vzala to mimi,břicho nebylo vidět v zimě a pak bylo taky chladno,takže se to někaj schovalo :sweat_smile: to nechápu,byla jsem jak slon, :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych se picla,mít ještě jedno :fearful:
13. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,je to takovej velkej rozdíl, mít jedno a dvě děti? Jasný, že každé dítě je individuální, ale třeba chovala ses k nim jinak? Nebo změnila jsi v něčem názor a tak? Jako ze u jednoho jsem to dělala, ale u druhýho uz to dělat nebudu, nebo naopak?
13. srp 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to už si plánuju,že to druhé už nebudu brát do velké postele ted je to peklo s johou pač nechce být v postýlce tak musíme večer spát sní ve velké a až vytuhne tak šup do postýlky :unamused:
13. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No spíš bych řekla,že je to asi na tom mimi,jaký je :sweat_smile: jasný,že u prvního si můžeš dovolit "rozmazlování" protože se věnuješ jen mu,malej třeba spal semnou,pr ve své se budil a chtěl za mnou,říkala jsem,že u gábi no neexistuje,že to nebudem zavádět,ale párkrát jsem to zkusila,když byla malinká a nemohla usnout a stejně na mě koukala co po ní chcu,takže ona nechtěla :slight_smile: takže to odpadlo.Ale bylo to takový jiný,často jsem s ním někam jezdila,ale tedˇze dvouma ne,bojím se,že je neuhlídám,hlavně malej je divočák :pensive: a dělá mě naschvály a docela zlobí :unamused: A myslím,že se ke Gábě nechovám jinak,jen už nejsu taková vyplašená ze všeho :sweat_smile: No bylo to jiný,ted´je to dobrý,ale moc času mě na nic jinýho nezbývá.A nakupování,musím oboum :sweat_smile: takže i koruny sou jiný,takhle jsem mohla všecko cpát malýho :fearful: ale aspoň můžu kupovat v obouch oddělení-růžovou a modrou :grinning: No a i hlídání,takhle mě pořád jedno zbývá :sweat_smile: ,když si mamka vzala Adě,tak jsme měli klídek :slight_smile: no ale až budou starší,tak si je bude brát oba,Gága ještě nikam nechce :wink: Jo a nikdo ho nezlobil... pořád jí něco dělá,proto se furt vzteká a leze po mě :frowning2: všechno jí bere,bouchá ju,žduchá... no ale ják jde malá spát,tak se změní v andílka a mazlí se a povídá .... ale jinak mě pěkně s... už at´je školka a tam se vyhraje,vybije ....má moc energy a vybíjí si to doma a na Gábě,pr si s ním nehraje,tak jak by chtěl on :confounded: no tak až bude starší,tak to snad bude lepší :pensive:
Jinak ross ty budeš mít dva prdínky,Johy bude ještě taky malý a bude tě hodně potřebovat,i malej ze začátku mě,ale i tak mu už byly 3 roky,takhle nebude mít ani 2 :slight_smile: ale to zvládneš :wink: mám hodně známých s tak malýma a jde to :wink: ten začátek bude nejhorší,pak to bude ok :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat hodně to zaleží jaký je to mimi :slight_smile: teda myslím,zdají se mě každej je jinej :wink: ale čím to je,nevím :sweat_smile:
13. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ross jo a malýho jsem vahodila z postele až tedˇpo dovolené,pr tam musel usínat sám,bych se jinak nehla nikam :wink: a šlo to,tak doma jde do své,někdy protestuje,ale ráno se vzbudím,někdy i v noci a mám ho za krkem,kolikrát nevím,kdy dolezl,ale je tam,schovanej a je mě ho líto ho vyhodit,tak ho nechám :slight_smile: vím,že je to špatně,ale su taková :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám pocit,že se ho ještě dlouho nezbavím :fearful:
13. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jsem myslela, že už všechny děti spí celou noc v kuse :sweat_smile: ....
No to chápu že už tě to nebaví... Kláruš se to naučila sama jak se odstavila, tak začala spát celou noc... si asi myslela, že když ji kojím, že se musí povinně budit i v noci na jídlo, či co :grinning: Ty už tuším nekojíš, že? :confused:
A ještě jsem dočítala a jak jsi se Megg ptala, jestli je tu ještě někdo kdo nechodí, tak my furt nee, teda od 2. srpna občas udělá pár krůčků sama, ale raději si všude doleze a já furt měním kalhoty, bo má všude španavá kolena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a kromě Míši a Kláruš už asi všichni běhají, co???? :confused:
13. srp 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,hezká bunda :wink:

To si dočítání vzala šmahem Kat tam psala,že ještě kojí :wink: a já,že ještě taky nechodíme :slight_smile:

My spíme celou noc jak,kdy,ale už asi 3 měsíce se vždycky vzbudila okolo 22 h a pak spala až do rána :wink:
13. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, vždyť říkám že jsem ostuda :sweat_smile:
13. srp 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si bobul říkala, že jsi to vzala to dočítání nějak šmahem :wink:
13. srp 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROSI gratulujuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo je ta první a druhá???????

Prosím POMOC máma ná 60tiny za 14dní a nevím co jí mám koupit... potřebuju nějakou cukrářku na marcipánový dort z Prahy a taky nevím beeee
13. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,o pár řádek vejš je napsaný kdo je první a kdo druhá :wink: :wink:

Já 60 mamky budu řešit v únoru :wink: ale asi jí přidám na nějaký zájezd do Francie :slight_smile: když jí bylo 55 tak jsme jí koupili s bráchou zájezd napůl :slight_smile: tak uvidíme jak se dohodneme teď
13. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek