• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Teda babuchy, vy dnes to dočítání nějak flákáte :grinning:

1. Makcupikcu
2. Misu
3. Rossib
13. srp 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kat ted jsi to rozlouskla :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já občas dočítám podobně :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky co to tady čtu vy už jste těhulky, tak moooooocinky gratuluju. To je krásný. Já už bych taky zase chovala, ale zatím ještě počkáme nějaký ten pátek :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONI ty mi jdeš do rány!!!!! Ještě jednou prosím pošli mi ten odkaz na ten dortík... nutně musím mámě objednat mar. dort k 60ti nám za 14 dní a nemám žádnou cukrářku... Myslela jsem že to bude jednoduchý a nemůžu žádnou v Praze najít ... a 4 tis na dortík nemám
13. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tady je. http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=7757 jestli chceš dortík přímo od ní, tak ti pošlu i číslo :wink:
13. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na tej kosmetice a pak na zkoušce toho ultrazvuku. To vám byla perča. Ležela jsem tam s bandážema a diodama na břiše a dostávala elektro šoky :grinning: :grinning: :grinning: pa 20min výsledek 2,5 cm míň. Takže po návratu z CR (v neděli jedem na týden k našim) jdu zakoupit kůru a budu pravidelně chodit a to by bylo aby to nebylo :grinning:
13. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, já taky tak dočítám, neboj :wink:

Ale v tomto tématu se klidně zeptám, tady se nebojím, že by mě někdo setřel, ale když se podíváte někam na diskuze, to je jedna hádka za druhou, no někdy se fakt nechytám, opravdu nechápu,kde některé maminy berou svoje vysoké sebevědomí. Některé mi přijdou vyloženě zlé :confounded:
13. srp 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a ona je odkud???
13. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,kolik že to stojí u vás? Já koukala a tady to stojí kolem 20 tis, teda nevím, kolik návštev v tom je, zas tak detailne jsem to neštudovala :wink:
13. srp 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat mě taky příjde, že některé si myslí že snědli šalamounovo ho........ a jsou vyložené hádávky :wink: Tady je pohoooodička :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to ja na mě moc peněz, tak prostě budu muset přestat žrat, ale protože si to už říkám asi tak pul roku a stále nic, tak nějaký pěkný výsledek nečekám :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
se omlouvám za ty hrubky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani je z Plzně, ale myslím, že kamarádka říkala, že ty dortíky i posílá. To by ses s ní domluvila jestli to dělá či ne. Je strašně milá :wink:
Kat 10 kůr po 30minutách 129euro :wink: Třeba to je něco jiného. Je spousty takovejch zlepšováků :wink:
13. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako 129 euro za všechny kůry? to je nejak levnější... no klasika zase neco dražšího u nás, to proste na našem státě miluju, služby, věci drahé, platy malé, aspon, že v tom je nějaká logika :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase jste mě nakoply s těma zimníma věcma, prijede sestra, tak zase v UK nakoupím zimní věci na malého, chudák ségra si bude brzo připadat jako importer dětského oblečení :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já bych právě řekla naopak. Tady v N jsou služby meeega drahý oproti CR. Určo to bude třeba jiná technika. :wink:
Holky to balím a jdu do hajan :dizzy_face: pa pa a dobrou noc :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, dobrou.

Je tu jeste někdo, nebo mám jít taky do betle? :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

jdeme s Kájou pro šrouby jsem zvědavá co koupím :grinning: :grinning: :grinning: si můj vtipnej manžel myslí,že se v šroubech asi vyznám :grinning: :grinning:

Moni,tak to je fajn,že to takhle pomáhá :wink: a užijte si to v ČR já myslela,že jedete až na podzim :wink:
14. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde všichni jste??? :angry: :angry:

Karolína drží rekord od 7.15 h je vzhůru :confounded: :wink: vypadá to,že asi bude spát už jen jednou přes den :wink: protože už týden jí vždycky i dopoledne i odpoledne přemlouvám hodinu at spí :pensive: Tak jdeme obědvat a pak jí zaženu spát :wink:
14. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky maminy,
tak nebuďte labutě :wink: a poraďte co vaříte teď prckům? :slight_smile:

Moni to je super výsledek :wink:
Ev tak co šrouby, koupené??? :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš něco pro Tebe.... z Liberce, tak byjsi ušetřila na poště :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25524919&tab=0
14. srp 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau bobul, tak já dnes dělala kuřecí maso, pak jsem pridala hrasek a rajce, do toho bramboru.stejne to nechtel, pulku jsem snědla já, něco má na triku a zbytek na zemi :rolling_eyes: ale sklenička mu docela jde, ted se mi sápe pod triko
14. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,šrouby mám,ale nevím zda dobré to se uvidí až dorazí manža :grinning: :grinning: dítě je uspané a dokonce ve své postýlce :grinning: ale byla víc jak 5 h vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k obědu měla bramboru s kedlubnou a masem :wink:
14. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross moc gratuluji
14. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul dnes neradím, protože zrovna dnes jsme měli skleničku, maminku chytl rapl (to jako mě), že pujde do Ikey koupit nové povlečení, potkali jsme tam spoustu známých, takže, dom na oběd jsme to ani nestihli, a papala se tedy kupovaná sklenička :wink:

Jaký šrouby, zas? Dnes já nějak špatně dočítám :wink:

Čekám, kdy dojde sem Lucinečka se zprávou, že je těhu, to by byla čtvrtá, za chvíli maminy s jednim prckem budou tady v minoritě :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a jeste jotázka - uklízíte hračky po dětech? Mně to přijde jako absolutně kontraproduktivní práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Romi, tak to je taky dobrý výsledek :sweat_smile: , něco jak u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Kláruš se teď hodně pokazila s jídlem.... dnes jsem ji vážila a od roční prohlídky přibrala ani ne 100g :unamused: a to jsem jí važila s počůranou plínou a nevykaděnou :sweat_smile:

No mě že Dr. říkala aby už jedna s náma normální jídla, tak mě vy zajímalo, co jako mám vařit "normálního", aby to Kláruš baštila :wink:

Kat, hračky uklízím jen před spaním večer a snažím se, aby mi Klárka pomáhala, jako skládala kostky do kyblíku a tak, ale většinou mi v tom spíš d+ělá ještě větší bordel :rolling_eyes: :grinning:

No a Klárka se zprčila s nočníkem... prostě na něm sedět nebude... dnes jsem ji tam horko těžko držela a nic, tak jsem to vzdala a ona slezla, čopla vedle nočníku a vyčůrala se na plovoučku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvůrka podivná :grinning:
14. srp 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, a pročpak to provádí ta potvůrka podivná??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,já třeba upeču kuřecí dtehno nebo krůtí sundám tu kůži a nakrájím jí to masíčko s bramborem,nebo rajskou s knedlíkem a tak :wink: měla dokonce i sekanou s barmborem :wink: a s nočníkem máme taky boj :confounded:
14. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel a když to kuře pečeš, tak ho nějak kořeníš, nebo nic :confused: Se ptám asi blbě, ale vefíííím jestli by to neochucené pečené kuře někdo jiný krom Kláruš jedl :sweat_smile: A sekanou si dělala nějakou spešl? A už dáváte vepřové??

Kat no to by mě taky zajímalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,trochu to okořením,protože nekořeněné a bez chuti Kája už vůbec nechce :wink: sekanou jsem dělala normální žádnou spešl jen jsem tam přidala kapustu :wink: a dávám už všechny druhy masa asi 4 měsíce :wink:

Ona Kája už takové to její jídlo ať vařené mnou nebo ve skleničkách moc nechce vždycky sní pár lžiček a tohohle jídla sní daleko víc :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek