• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Tak je tady dneska někdo???? jediná Beruš má dneska omluvenku páč balí,ale nikdo jinej ne :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni na to tady dneska pečou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bobulko, děkuju za odkaz :wink:
a ros, tobě jsem zapomněla pogratulovat :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a katy, hračky uklízím, páš Mates rád bordelaří :sweat_smile: , ale vážně je to práce na 2 věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a k jídlu, Mates je zatím na skleničkách :wink: páč doma vařený nechce, ale dostal od taťky guláš s knedlem, dost pikantní (jen na ochutnání :wink: ) a jak si mlaskal :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vážně nevím, co mám zabalit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no kdybych něco zapomněla, bude Mates chodit v růžový :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jj ale bude mu to asi malinký,protože Kája má ještě asi 2 body 68 :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hrudníček dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: ale jako máme i 80 :wink: a možná i 86 :grinning:
14. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my už jen 86 a 92 :sweat_smile: holt jsme velký kluci :wink:
tak všechno nakupíno na zemi, teď jen odškrtat seznam :grinning: a dát to do tašky
14. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bacha,jedete jen na víkend :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, sis zažila dovču, tak víš, že stejně musíš vzít všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
říkám Míšovi, že do busu musíme vzít Matýskovi nějakou hračku a ten blbeček prý stříkací pistolku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ to je pravda :slight_smile: no ať nezapomene ještě flašku z vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alespoň 2 litrovou :sweat_smile: :grinning:
tam my mažeme do postele, ať jsme vyhajaný do růžova :wink:
tak dobrou noc a pa zítra :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecáš ty vynecháš seriál???dobrou noc :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jo, dyť je pátek :sweat_smile:
tak to teda jdu spát až po sexu :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já jdu taky :wink: te´d šmejdím na Facebooku :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Evi, tak mě trošku opustila dobrá nálada :sweat_smile: Celou noc jsem nespala, ne kvůli Matesovi, ten se sice vrtěl, ale na to jsem zvyklá, ale asi mám zánět močáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolí mě břicho, na záchod chodím co 5 minut a čůrám žiletky :confounded:
Jj, jsem stará a meze už jsou studený :grinning:
Takže cestou na bus kupuju urinal a brusinkovej džus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu dobalit, nakrmit dítě a vyrážíme :wink:
15. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se fakt zblázním,můj milej je gamebler včera projel celou výplatu dnes mi to píše to je fakt zlý sen :frowning2: nevím co mám dělat
15. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, to je mi moc líto :pensive:
A bylo to poprvé? Asi bych to na Tvém místě nějak řešila... protože už nemá přece zodpovědnost jen za sebe, ale taky za vaše dvě děti...
15. srp 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlásíme 40 horečky už od poledne... jsem na nervy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross toje mi moooc líto
15. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Ros, chtěla jsem ti pogratulovat k těhotenství a teď čtu jaké máš trápení. To je mi moc líto :frowning2:
Ren, chudáček :frowning2: Tušíš z čeho to může být?
15. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren ty, nebo malá? :confused:
15. srp 2009 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, tak to by mě teda vytočilo doběla, by si vážně měl uvědomit, že nemá zodpovědnost jenom sám za sebe :angry:

Ren, u nás taky proběhla nějaká viroza, naštěstí to měli jenom dospělí,ale taky velký teploty, tak at je brzo líp. :wink:

Ev, Beru,užijte si další rande, vy to snad s tím randěním dětiček myslíte vážně :grinning:
16. srp 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no malá ... noc hrůza 8x vzhůru, ani jsem neusla mi příjde... vypadá to na šestou nemoc
měl to někdo?
Nám ven jít nehrozí
16. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren, my měli šestou nemoc, malej měl vysokou horečku, začalo mu to v pátek večer, a v nedeli jsem s ním letěla na pohotovost, tam do něho hned začali cpát antibiotika, že je to angína, v uterý se osypal, tak hned zase penicilin vysadili, že je to šestá nemoc.
16. srp 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem to tu psala, když jsem viděla na teploměru 39,6, jsem myslela, že mě budou omývat :frowning2: Malej byl jak kamínka.
16. srp 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je jako ústřední topení jdu zítra hnedka k Mudře, ať se na ní koukne...
16. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONICKO !!!!!!!!

objednala jsem si dort od té paní z Plzně tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: děkuju za tip
16. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross to je mazec upřímně teta s jedním žila ateda spíš živořila, tak radši utíkej.....tohle nebude lepší a četnost bude častější :confounded:
16. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

víkend byl super :wink: Kat,a nejlepší je,že si rozumějí nejen maminky,ale i tatínkové takže to by bylo aby svatba nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ros,no já bych taky raději utíkala,protože pokud to udělá jednou udělá to zase :angry: znám to jeden kamarád taky sliboval své manžekce,že to bylo jen jednou a pak hrál pořád a nasekal spoustu dluhů:confounded: :confounded:

Jani,ty horečky trvají 3 dny Kája to měla taky :wink: tak se drž to bude ok :slight_smile:
16. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek