• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahojky holky, jdu Vás po dlouhé době pozdravit. Malá se týden po narozeninách rozchodila a teď lítá jak ďáblík,je strašně šikovná. Skoro vůbec nepláče,pořád se směje. Jinak jsem koukala řešilo se tady jídlo,no já malé dávám skoro vše,začala jsem malinko solit,kořením jí to jako myslím tím majoránku,bazalku,sladkou papriku. A jak to baští,měla rizoto,rajskou,koprovku,zelí knedlík a maso,zapečené brambory,rybu, a už nevím co. A super jí to šmakuje,vůbec s tím nemám problém. A ještě jsem četla Ross ráda bych taky něco dodala, utíkej od něj co to dá udělal to jednou a udělá to opět. Měla jsem jednu osobu v rodině co byl gambler,nejdříve to byli výplaty a pak začal prodávat i majetek,a co horší kradl i peníze. Pořád sliboval a stejně to nikdy nedodržel. Buď by se měl chlap léčit což se asi nepůjdu a tak ti radím uteč. Vím máš malou a teď čekáš druhé,ale opravdu než by tě měl připravit o vše tak raději pryč. :unamused:
16. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Aji taky Tě zdravím po dlouhé době :slight_smile: Adélka je šikulka, že už chodí a děkuju za rady s jídlem... u nás se dospělácké jídlo zatím vůůůbec nechytá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ross, jak je?... vysvětlil to nějak a bylo to poprvé?... život s gamblerem je tragický, ale myslím že hypotézy, že to u vás skončí špatně jsou zatím předčasné a držím pěsti aby to dopadlo dobře a partner si skutečně uvědomil, jaké má životní priority..... drž se a dej vědět :pensive:
16. srp 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Ajo,to je fajn,že jsi se ukázala :wink: dávám ještě kmín jinak to stejné koření jako ty :wink:

Bobul,já tady netvrdím,že to u Ros dopadne špatně,ale většinou pokud to udělá jednou udělá to i podruhé tak to bohužel je :confounded:
17. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já kořením hodně Horalkou (směs bylinek a suš. kořenové zeleniny bez soli), měli ji ve zdravé výživě :wink:

Ev, já věřím ještě na druhou šanci a doufám že se přítel Ross dá dohromady, pokud by se to opakovalo, tak být Ross, dám nohy na ramena :pensive:
17. srp 2009 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,to ano pokud se dá dohromady a bylo to jen jednou to se stát může každému :wink: ale nemělo by se to opakovat :confounded:

Uvařila jsem rizoto pro mě a Káju k obědu a jdeme ven :wink:
17. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozoto je dobrý nápad, zkusím ho udělat zítra :wink:
Ev, jsem se dívala na fota a vy už chodíte? Gratuluju :dizzy_face: ... akorát ženicha na fotkách teda tajíte, buď je z dálky a nebo ze zadu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska má ýt na Moravě krásně, tak se jdeme s kamarádkou koupat... už se těším..
17. srp 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...jdem se k vám zase podívat a pochlubit se první stoličkou vpravo nahoře :slight_smile:, tak to až vyroste, to bude 7 zub :grinning: , konečně se pořádně najíme....
17. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kdyby se Vám líbilo mé foto tak prosím o hlásek.. předem moc kujuuuuuuuuuuuu

http://nikon-kalendar.cz/galerie/?id=1781

jinak s jídlem taky občas tápu.. Většinou dělám brambory na tisíc způsobů.. s mrkví a masem, se špenátem a masem (králík, vepřové a hovězí), s květákem.. apod.. Sára brambory miluje.. Pak ráda polívky a dělám i rajskou a rizoto a podobně.. hodně zeleniny..

jo a s nočníkem taky bojuju, nebude na něm sedět ani za mák, ale vedle loužičku udělá :((((( chjo.. a přitom má pravidelně ráno kakání, ale ne na nočník :unamused:

a zuby máme pořádm jen 4 :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozn. to hlasování nějak zlobí, tak je dobré si otevřít toto a dát galerii a na druhé stránce je mé foto http://www.nikon-kalendar.cz/uvod/

omlouvám se že tím otrafuju :pensive:
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Aja:on jde na léčbu a sám chce se léčit ve středu má první terapii s Nešporem ted je u rodičů drží ho pod zámkem,on tvrdí,že se na něj navalili problémy a útěk byla ruleta naštěstí mi hodně psychicky pomáhá jeho kolega,strašně hodnej človíček taky zažil zklamání,když ho manželka oškubala o 100 tisíce a ted splácí půjčky ta samota je hrozná.Za chvíli pro nás přijede kamarádka a budem u ní do odpoledne
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
yw, zahlasováno :wink:
A s nočníkem to máme úúúúplně stejné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočítám zpětně,no nebylo to poprvé hlavně jeho matka to věděla a kráva mi nic neřekla,prý to začalo u jeho dlouhodobého vztahu předemnou,že ta ex chtěla furt peníze peníze tak začal hrát rulety pak nasekal dluhy který do ted splácí jeho bratr pak začal chodit semnou,po čase mi řekl,že hrál ale že už by to neudělal a poslední dobou mi začal vyčítat,když jsem si něco koupila a hrozně se změnil povahově nic ho nebavilo tak si myslím,že zas do toho zahučel a ted v pátek jsem byla s jeho kolegou a dětma v zoo měla jsem na něho pak počkat,že prý má schůzku s kamarádem kvůli vedlejšáku tak jsem tomu věřila a v sobotu jel s malou k rodičům a volá mi a bulí,že proohrál v ruletě 15tisíc takže okamžitě jsem mu zabalila věci a je u rodičů a nesmí na krok ven.ted toho lituje
17. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Už je mi líp, tak se jdu na vás podívat :wink:
Jsem totiž noc před cestou omarodila a včera měla horečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Víkend byl super :dizzy_face: , jak píše Evelínka,mamky si rozumí, taťkové taky, no ale jen ty děti se nějak nechtějí :sweat_smile:
Nevadí, bude svatba pod nátlakem :grinning: :grinning: :grinning:
Míša zjistil, že mu pražský vzduch nedělá dobře, dokonce se poblinkal :stuck_out_tongue_closed_eyes: (teda on říká, že ze vzduchu, já bych řekla, že to byla kombinace piva a vínka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: )
jdu zmenšit fotky a nějaký přidám :wink:

yw, zahlasováno, i kdyby jsi nebyla červencovka, máš můj hlas, fotíš krásně :dizzy_face:
ros, to je blbý :pensive: , budeš to mít s takovým chlapem těžký, ale zase, když lidi chtějí, tak se dokážou změnit :wink:

jo a nočník je náš nepřítel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k vaření jsem se ještě nedostala, jsme zatím na skleničkách, ale řekla bych, že už děti můžou všechno, jen ne tolik kořeněný :wink:
17. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží to hlavně na jeho vůli ty terapie je jen taková berlička
17. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yw,hlas poslán :wink:

Bobul,nechodíme jen za ruce :wink:

Beru,hlavně,že ti je líp :slight_smile: já mu dám ze vzduchu nemá chlastat :grinning: :grinning: :grinning:

Ros,tak to bude moc těžká cesta drím palce ať to zvládnete všichni 4 :wink:

Nočník používáme na vození hraček :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, :pensive: , drž se... a je dobře, že nebudeš sama doma ... :wink:
17. srp 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se nočník používá místo kyblíku a Kláruš do něj hází hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross tak snad mu to léčení trošku pomůže, hlavně držím palečky ať se to zlepší. :wink:
No jinak u nás nočník je veliký kamarád,kadíme jen do něj a čůráme,sice ne vždy se vyčůrá,ale snažíme se. Tak snad brzy budem bez plenek,dokonce se jí daří mít celou noc suchou plenku :slight_smile: .
A ohledně toho jídla,kořeníme ale s rozumem,určitě bych jí nedala něco pálivého. Co teda ještě malé strašně chutná je žemlovka s tvarohem a no nejlepší jsou stejně polévky to sní i 3 naběračky.
Chci se zeptat kolik Vám tak vypijí děti za celý den,pokud není horko my máme asi sysla pije kolem 1,5 litrů čaje denně a když je horko i před 2 litry
17. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ross moooc mě to mrzí i kvůli tomu broučkovi malinkatýmu :confounded: achjooo :unamused: tak moooc na tebe budu myslet :pensive:
Yw hlásek je tam :slight_smile: krásná fotečka :wink:
17. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:

rosi taky držím palce a snad se dá brzy do kupy a budete opět happy :wink:

my nočník taky máme jako hračku.. věčně ho někde přenáší ale posadit se na něj.. to ne :angry:
17. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROSSSSSSSSSSS to je děsný teda ... no tak držím palce... kdyby si cokoliv potřebovala napiš !
17. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj holčinky :slight_smile:
nakukuju a koukám, kde jsou všechny holky :confused: :confused: :confused: jan.re, pall, jitus a další :confused:
Malá se rozchodila, tak lítám ja fretka :grinning:
Příští týden v pondělí mám praktické a v pátek ústní a písemné zkoušky. Povečerech dělám tu seminárku a snažím se učit. No do čeho jsem to zas vlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Ros, gratuluji k těhu a držím palečky s přítelem.....
Yw, hlas přidán :wink:
Malá teď taky bojkotuje jídlo, je to fuška, ale pořád vařím pro ni zvlášť.
Už nám asi rostou další dva zubáky jedničky nahoře, měla před dvěma dny 37,8 a v noci se budila,tak uvidíme, co se vyklube. Pusinu mi dobrovolně neotevře :grinning: :grinning:
Nočník zatím moc neřešíme, sem tam ji posadím,ale ještě to nehrotím :wink:
Jani, co Gábinka,už je líp???
Moc zdravíme
17. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je mi zase blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme doma 27 stupňů a já mám na sobě teplý svetr a pletený fusky :confounded:
mám 38,3 :frowning2: , jsem zvědavá, jak to tady s Matýskem zvládneme, tan má zase dnes úrazový den, už má 2 moncly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Beruš, ať je brzo líp :confounded:
My měli taky v sobotu úrazový den, malé tekla poprvé i červená :astonished: :pensive: Holky, my máme doma takové nerváčka :confounded: to je síla, začne se vztekat a třeba když ji začnu brát ze země začne se pro hýbat a to máme co dělat abychom ji udrželi :unamused:
17. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru tak at´je líp :frowning2:
numi ahoj,no malá je taky vztekloun :pensive: když na něco řeknu NE,tak se mračí a vzteká,někdy mě i bacá a štípe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nic jí nesmíme vzít :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska mě pěkně týrají oba :pensive: už su vyfluslá jak .... :rolling_eyes: a tedˇ zrovna štípe do nohy a piští,že mě uši zalíhají :fearful: se těším,až mil dojdede a oba půjdou chrápat :slight_smile: :fearful:
17. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Berus, ať je co nejdřív líp :frowning2:
Já mám doma taky vzteklouna, dokáže se vztekat kvůli všemu, hlavně když jí něco nejde, něco jí zakážu, nebo když spadne :rolling_eyes: Doufám, že jíi to přejde, tahle nálada :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jinak začala sama chodit :dizzy_face: A prosvítá jí levá horní a dolní stolička :slight_smile:
Táňo, tak držím palce na zkoušky, to dáš, neboj :slight_smile: A pak si vás rezervujem na nějaké to setkání, jo :wink:
17. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :frowning2:

Táni,tak držím palce :wink:
Pall,gratulka k chození :wink:

Naše Káje se moc nevzteká,ale když jí něco zakážu tak se na mě mračí :confounded: :grinning: dneska začala chodit za jednu ruku :sweat_smile:
17. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, dík za gratulaci :slight_smile:
Já si právě na tebe vždycky vzpomenu, jak píšeš, že tvoje Kája moc nebrečí a teď že píšeš že se ani moc nevzteká. U nás je to naopak :rolling_eyes: Ale třeba to přejde, po dobrém nebo po zlém :grinning:
17. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni ahojky... no není pořád horečky, průjym je to očistec

HOLKY hlásím dietu od pondělí a hlásím že tuhle fakt nevzdám, protože má smysl :grinning:
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=107576&vGroupOffset=0&=&vOffset=0
17. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pal :grinning: :grinning: :grinning: ale zse nechodí :wink: a vaše Kájina jo a to bylo strachu pamatuješ,že jí něco je :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek