• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ross, nevím, co napsat, nejlepší by bylo, kdyby se to jak zázračným mávnutím proutkem všechno urovnalo, ale tak to asi nepujde, pritel se bude muset snažit a holt pro zlepšení něco udělat, a propos jsem se chtěla zeptat, ví už vaše rodina že jsi těhu? :wink:

Beru, at je brzo líp :wink:

Numi, ty to zvládnes, jsi holka šikovná :slight_smile:

Ev a Beru, no tak to už je pomalu ruka v rukávě, co? :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,no jasan,že váháš :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

u nás večer děsná buřina :confounded:
18. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu nakouknout po čase a pozdravit kecalky :slight_smile:

klube se nám šestý zub, chodíme podél nábytku, bravurně vylezeme schody, ale chodíme zatím jenom za ruce a to jenom, když se nám chce :sunglasses: .. nočníkujeme zatím jenom po spaní, ale Edu to baví a většinou i něco vyloudí, dokonce i jednou bobana :slight_smile:.. ale zatím to moc nehrotím..

baštíme už normálně dospělácký jídla, pokud to není neco kořeněnýho nebo vyloženě nevhodnýho a konečně se trochu rozjedla.. polívky chutnají, rajská, rizoto.. asi v tom duchu, jak tu píšete.. docela nám teď zachutnala i syrová zelenina, rajčata, papriky, okurky, tak jsem ráda..

jinak marodům přejeme brzké uzdravení!!

Ross, gratulace k těhu a držím pěsti, ať se manžel dá dohromady a začne sekat latinu. Teď budeš potřebovat jeho oporu a klid a ne se stresovat ještě s ním :unamused: .. tak snad to bude dobrý..

jinak začínáme mít taky pěknýho vzteklouna, když něco zakážu, nebo se jí něco nedaří, tak to je řevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. už i sousedi si všimli, že prý Edu nějak častěji brečí a to prý to bylo takový hodný a tichý miminko :grinning: .. tak doufám, že se to srovná..

mějte se a přežijte ty pařáky.. já to teda nějak nemusím :confounded:
18. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :grinning: :grinning:
Vůbec nestíhám, jsme pořád pryč, domů jezdíme jen vyprat prádlo :grinning: , tento týden odjíždíme na statek do Třeboně - moc se těšíme :slight_smile:
Terka lítá jako blázen, nejraději běhá z kopečku a když to nezvládne tak má z toho srandu :grinning: :grinning:
Snad se máte všichni dobře :slight_smile:
Ros držím palečky :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu jen pozdravit, práce a barák=není čas na nic :frowning2: vidím, že ross už je zas v tom :grinning: teeeda, gratuluju a ať jde vše jak po másle :wink: jinak nedočítám, tak kdybych něco důležitého prošvihla, tak se omlouvám :pensive: :sweat_smile:
18. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak nějak nebylo moc času ani chuti psát...

jinak Ross sice gratuluju k těhu, ale zároveň přeju, ať to s přítelem dopadne k tvý spokojenosti a léčba ať pomůže. Je to ale běh na dlouhou trať, za týden napravený nebude. Kamarádka mi říkala, že její strejda šel taky na léčení a byl tam 3/4 roku bez jakýhokoliv kontaktu s rodinou...a to na tom nebyl prý nejhůř.... myslím na vás...

jinak už si tedy nepamatuju,na co jsem chtěla reagovat. Marůdkům brzké uzdravení a hlavně ať jsou ty drobci spokojení...

my jedem v sobotu na tu dovču ale nevím, zda tam týden vydržíme. Byli jsme minulý týden u babi a já si malovala, jak si odpočinu a byl to pro mě očistec :pensive: :pensive: byla tam švagrová s dětma, takže rachot a nejhorší byla 3letá neteř, co věčně brečela kvůli každý blbosti a nebyla k utišení a tak ječela, že začala brečet i Jaňula :frowning2: no, fakt jsem se těšila dom...:-/

a po pravdě, jsem ráda, že i vy máte doma vzteklounky a nejsme v tom samy. Já slyším pořád, že to má po mě a už mě to tvrzení neba...sice je fakt, že jsem hooooooodně rychle startovací, ale to mi moc na náladě nepřidá.

Jinak dnes večer jdu ke kinezioložce, tak jsem zvědavá, na co přijde a jestli mi nějak pomůže s těma mýma výbuchama a blbou náladou :frowning2: resp. zjistí, kde je zakopaný pes :-P
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky
Jdu vás taky jen pozdravit a na Ross moooc myslíme i s mil jsme to probírali,je to smutný :cry:
Jani jj vzteklouny mám dva,Adam je taky ... fakt už musí dostat i na zadek,pr se to nedá,se umluvim a všichni kolem mě říkají,že už musím přitvrdit :frowning2: ale já to neumím a mil taky ne,sme takový truhlíci,ale je fakt,že mě už dochází trpělivost a někdy mu nandám a pošlu ho do pokoje,ale on za chvlilinku příjde,že už se uklidnil a je z něho andílek :confounded: tak nevím,co mám s ním nělat :rolling_eyes: a Gábi ví,že jak jí něco beru,tak ona zapiští a dívá se po mě,at´Adovi řeknu,atˇju nechá nebo jí to nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: no dneska jsou zatím ok,byli jsme jen nakoupit,vařit nemusím,máme od včera špogošky,jen něco upeču s jabkama :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky v klidu, Kláruš je taky vzteklina... to patří ke správnému vývoji... dítě poznává, že je schopné něco ovlivnit svou vůlí a pokud se mu nedaří, tak se projevuje... osamostatňují se :wink:
Takže máme zdravé děti :dizzy_face:

Ren, ta dieta vypadá moc dobře... potom prosím napiš, jak se daří :slight_smile:

Janičko, solo dovča bude určitě lepší než hromadný pobyt u babí.... rozhodně si víc odpočinete :slight_smile:
A s tou kineziologií jsem zvědavá, co na ni budeš říkat... snad pomůže :slight_smile:

Jiti na statek? Jako na nějakou agrodovču? :confused:

Dneska dělám na oběd lečo... tak to zkusím dát i té mé malé cácoře... ale dnes je super protivka (cítím špičku asi čtverky, tak to bolí), takže myslím že to stejně zase nebude baštit... bambula... :sweat_smile:
18. srp 2009 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Tak to jsem ráda, že je Kája normální, myslím jako že se teď tak vzteká, že to je normální vývoj. Ale je fakt, že na můj vkus se osamostatňuje až moc často :grinning: Třeba teď jsem měla naplánované jít do města, ale madam se rozhodla, že obědvat nebude, chystat se taky ne a naopak že se jde spát. Tak teda spí a já přemýšlím, jak to udělám až se vzbudí. A až se vzbudí a bude se zase vztekat, budu počítat do 10 a myslet na to jak jsem ráda, že je zdravá :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pall :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já mám zdravý děti aaaž moooc teda :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak třeba ted´malej šel kakat a já mu říkám,že smrdí a on,že smrdí,jak paštika helmans :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin zdravý a vtipný :grinning:
18. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pall jj někdy až moc :wink:
18. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem tedy taky pořád zdravá, pěkně vzteklá :grinning: :grinning:
Jinak Arin, já jsem asi tvůj opak... malá je vycepovaná dost až jsem zjistila z tamtamů, že to prý přeháním dle švagrovky. Ale já bych si tedy nenechala diktovat jestli budu spát tam nebo tam, podle 3letýho dítěte (zkušenost s neteří).... u nás jsem holt já ta zlá a tatínek bude ten hodný i když taky trpělivosti nazbyt nemá :grinning: jsme se teda sešli oba dva :wink: :sweat_smile:

Bobulko, taky doufám, že bude dovča lepší i když jedem s tchýňáčema :sweat_smile: dobrovolně :wink: aspoň si užijou holek a občas i pohlídají, abysme měli chvilku s tatťkou pro sebe.... jinak super paradox...za celý prázdniny to je jediný týden, kdy má manža dovču v kuse a někam jedem a já to akorát dostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to si asi moc neužijeme :sweat_smile:

jinak já dělala zapeč. těstoviny (s minimem soli, s bylinkama) a prďola toho tedy moc nesnědla. klasika :confounded:
18. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dáma už je vzbuzená, asi jí šlo jen o to, abychom nestihly autobus, no nic, jede další
a za tu půlhodinku se vyspala úplně do zdravíčka - řve a řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale je fakt, že jí prostě pořád asi trápí ty zuby :grinning: :cry:
Tak jdu
18. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pall, tak počítej :grinning:

Kláruš toho leča snědla taky jen pár lžiček... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani no mě asi přelízá přes hlavu :confounded: brácha i švagrovka říká,že prostě musím být tvrdá :fearful: ale já to neumím,mu dám na zadek a je mě ho líto potom,ale někdy mě táák vytáčí :pensive: a je drzej jak opica :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Gábě to nedovolím :sweat_smile: snad :wink:
18. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tedy holky já Káju taky docela cepuju,protože,když vidím mojí skoro 4 letou neteř jak to na bráchu a švagrovou zkouší tak to ať je radši Kája vycepovaná :slight_smile: já neříkám,že dítě nemá zlobit vůbec,ale některé to fakt přehání :unamused:

Pal,tak hlavně,že jede dalí mi ráno taky autobus nestihly,protože Kája se rozhodla kakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ted jsem dovařila kuře na paprice s knedlíkem tak ho zítra Kája dostane k obědu :wink:skoro jsem nesolila takže taťka si dosolí :slight_smile:

Jo a novinky naší rodinky jsou,že chceme prodat ten byt co máme a zaplatit hypotéku,dodělat fasádu a koupit auto :wink:
18. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,moc kuju za podporu no docházet na terapie bude zatím ambulantně zatím ho hryže svědomí tak mu schválně ani nepíšu co Joha třeba se ponaučí.Jinak Joha už lítá sama sem tam a skáče na gauč jak střela :grinning: na gyndě jsem ještě nebyla,doktorka má dovolenou :unamused: jo rodina už to ví,no dozvěděla se to hned s tím,že je hazardní hráč takže to těžko rochodili,ale už si pomalu zvykaj :confounded:
18. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,tak uvidíš třeba se svědomí pohne a všechno bude v pořádku :wink: držíme palce :wink: ted potřebuješ klid,aby bylo i mimi v pohodě :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ross tak držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Ev a jak ju cepuješ????Já jí říkám ne,ne,ne,někdy ju plácnu po ručičce a ona mě to vrátí :sweat_smile: zajím je to sranda,ale později už to bude vážný :unamused: no snad to brzo pochopí oba,ale já su jak kolovrátek :pensive: už mě to někdy nebaví,třeba včera jsem byla fakt v pr... dneska trošek lepší,no už né,už je tu zas řev,achjooooooooooooooo,pomoc
18. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin,dřív si taky z ne ne dělala srandu ted už mě docela chápe,ale jak píšeš jsem jak kolovrátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: je to únavné,ale snažím se jí vše vysvětlovat :wink: A hlavně až bude starší tak jí nebudu všechno dovolovat a nebo jí hned neodpustím jako se to dělá u bráchy,protože Bára si pak z nich dělá srandu a ví,že po chvilce je vše ok a zlobí dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ev to je i u nás :cry: ted jsem ho zmazala ,fakt to tak nejde :cry: malá řve v posteli,mil nikde :pensive: mám depku :frowning2: no a asi po minutě dolezl,že už bude hodnej,já fakt nemůžu
18. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský a batolata :grinning:
ross - ip :wink:
Jak se máte? Je tu někdo, komu dítko ještě samo nechodí? Jen za ruku a okolo nábytku? :slight_smile: V sobotu jedeme na dovču, už se moc těším :slight_smile:
Doufám, že se máte všechny fajne a netuším z toho, že už tu máme tři těhule :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jáááááá se musím pochlubit, dneska jsem si byla vybrat ty profi fotky od fotografa a můžu říct, že se mi skoro zastavilo srdce jak jsou náááááááááádherný... bože taková krása, malou jsem ani nepoznala a skoro ani sebe... chjo musím být trpělivá tak 14 dní a doufám budu je mít

Gábisek je už lepší.. dieta pomohla
Jinak my jsme super vzteklý
18. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory, Kláruš ještě sama nechodí... kolem nábytku, za ruku joo, občas jeden, dva krůčky sama, ale jinak je lenoch :wink:
18. srp 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul tak to je na tom Sabinka stejně :wink:
18. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínka,chodí okolo nábytku za jednu ruku,ale sama se nepustí se bojí :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek