• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj holky

malej už chodí sám, ani za ruku nechce chodit, lítám za ním pořád jak torpédo :grinning: :grinning:

a koukám, že se nám trochu zlepšila docházka :wink:

Já tu měla sestru a samozřejmě jsem zapomněla, že jsem dnes měla jit k mudr. s malým do poradny, no jsem magor :confounded:
18. srp 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno
k chození - Terka sama chodí už 3 měsíce :grinning: :grinning: , ale buďte v klidu - my jsme extrém :grinning: :grinning: , užívejte si klidu - určitě to přijde a pak se nezastavíte :grinning: , teď se Terka naučila vylézt na sedačku a lítá po ní, což je strašně nebezpečné- už 2x slítla, ale lítá dál :unamused:
Bobul je to jen malý statek, hlavně je tam hřiště pro Terku
19. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Kájina dneska překvapila a spala místo do 7h do půl 8 a to kdybych se na ní nešla podívat a omylm jí nevzbudila by možná spala dýl :wink:
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Kláruš sice sama nechodí, ale vylezt na postel a sedačku (a samo i dolů) už umí asi dva měsíce .... a hrozně ji baví schody... nahoru i dolů :confounded:
Jiti, tak to bude parádní dovča :dizzy_face:
Ev, ani vlastní dítě nenecháš vyspat... matko jedna :grinning:
¨Ty jo, co ta Beruš? Doufám že je ok :confused:
19. srp 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

no, tak už jsem k MUDr. přeobjednaná, připadala jsem si jako blbec, jdeme zítra na 11, tak mi to připomente, nebo si budu už připadat jako extra blbec, kdybych tam zase nešla :grinning: :grinning:

A taky chci konečně vědět,kolik váží malej, abych věděla jak tvrdě posiluju, když ho beru do náručí :grinning:
19. srp 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,nenechám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Beru,je nemocná včera hlídala Matýska ségra a ona měla jít k Dr,ale jak to dopadlo nevím :cry:

Kat :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, buď v klidu, taky na mateřské blbnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ev, tak ji pozdravuj a ať je brzy fit... :wink:
19. srp 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, dneska bude dušák a já se ještě bojím s malou jít ven... to nevím co tu budu s ní do večera dělat bééé. no nic spíme tak jdu pracovat papapa
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,jj až se ozve tak jí to vyřídím :wink:

Jinak to vypadá,že se nám podaří byt prodat těm našim podnájemníkům což by bylo bez komplikací huráááá:wink:
19. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
To říkám, pražský vzduch nám nedělá dobře :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Od neděle mám střídavě horečky a zimnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přes den 38, v noci 39 stupňů :confounded:
Včera už jsem chtěla jet na pohotovost, jenže zrovna mě to na 2 hodiny přešlo, ale večer a v noci znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsem opět celý 2 hodiny bez teploty, tak uvidíme
by mě zajímalo, co jsem kde chytla :confused:

Mates se se mnou doma nudí a děsně zlobí :angry: ho pověsím za uši do průvanu!!!
Včera jsem ho poprvé půjčila ségře a taky naposledy, jsem měla jedinou podmínku, aby Máťulu nebrala za tím idiotem, co se s ním údajně rozešla a kvůli kterýmu mi tu plakala na ramínku a jasně, že tam jela :angry: :angry: :angry:
no jo, když je blbá a nechá se utáhnou na dary, teda je fakt, že mně by se čtyřková audina taky líbila :sweat_smile:
pro mě to možná znamená, že podědím auto po ségře, takže Evi, už nebudeme muset k vám sockou :sweat_smile: :grinning:

a s tím bytem to máte fajn :wink: , asi bych to udělala taky tak :wink:

jdu se věnovat tomu mýmu vzteklounovi, pořád mi tu hrabe do noťasu a já tohle píšu asi půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jak vzduchem :angry: :sweat_smile:

tak a´t je ti už líp :wink: Ségra je promiň pitomá,ale to je její věc a musí si na to přijít sama
:wink:Kdybys podědila auto bylo by to fajn já se zase chystám na řidičák Aleš mi chce dát naše auto a bude si kupovat jiný stejně ikdyby se byt neprodával by si musel koupit jiný a mě nechá tohle na nákupy
:slight_smile:docela se těším až se bytu zbavíme,protože poslední dobou jsou to jen starosti sice měl bejt pro Káju,ale dostane nějaké peníze na účet
:wink:

čekám až dopere pračka a pak jdeme na návštěvu :wink:
19. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, je pitomá, ale já už jí do toho odmítám kecat, hubu si už spálila,ale jak je vidět asi málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty nemáš řidičák? :confused: já myslela, že jo :sweat_smile:

a byt pro Kadla, stejně by tam třeba nechtěla být, peníze pro ní budou lepší :wink:

a taky peru, propocený povlečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem ho mohla ždímat
v půlu jde Mates do hajan, tak půjdu s ním ( je mi ho líto, venku krásně a on musí být se mnou zavřený doma :frowning2: )

jinak jsem tady dočetla a jsem ráda, že vzteklouna nemám jen já :sweat_smile: a že nám to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatnutý pěstičky, červenej flek na čele a supí :angry: :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám zase horečku, jedu na pohotovost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dítě řve a řve :confounded:
19. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brý večer :wink:
Beru tak atˇto není nic vážnýho :pensive:
No dneska jsem přišla na to,že musí ven,jinak mě utýrají,sice venku Gábi musím hlídat,ale jsou lepší než doma ,jen nalej se tam pral s jedním klukem,ale oni se nemusí už od mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokeckaly jsme si s mamkama,ponunali mimináčky malilinkatý a nálada je lepčejší :slight_smile: :wink:
Dneska měla Gábi na oběd smaženou cuketu :confused: ale jen kousej jsem jí dala,ona by jedla a jedla,ale nevím,jak je to s tím smaženým,aby ju nebolelo bříško a pak měla svou skleničku :slight_smile:
Tak jdu pověsit prádlo,bývají jak čuníco oba a pak na cígo :wink:
Pěknej večer všem,pak snad kuknu ce je s Beruš :confused:
19. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :cry: tak snad ti Dr pomůže :wink: řidičák nemám :slight_smile: no Kadl nebude mít byt,ale barák do hrobu si ho nevezmu :grinning: :grinning:

Arin,my chodíme ven pořád,aby se Kája doma nenudila :wink:
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, že Beru se nějak nelepší :pensive: doufám, že to není nic závažnýho a na tý pohotovosti aspoň zjistí příčinu...

my dnes na chvíli vyrazily pozdějš odpo na koupálko a jak ten den utekl. malá je ve vodě děsně spokojená a Teri je vodní živel jakbysmet. Pak jsem vyhodila doma rodinu, převlíkla se a ujížděla na cvičení. No dnes to byla síla, tak už vím, že zítra neucítím zadek a v pátek se nehnu :grinning: :grinning:

nějak nevím, co vařit, aby to malý chutnalo a ty skleničky mi přijdou teď už všechny na jedno brdo :-/
dnes měla premiéru s rybou .. je to tedy už od 8.měsice sklenička, ale na řadu přišla až dne.. měla tuňáka, cuketu a brambor a zahučelo to do ní extrémně rychle :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, at to není nic vážného.

Dnes jsme byli na posledním plavání, no po pravdě jsem ráda, že to bylo poslední, malýmu se tam moc nelíbilo, nevím, proč, doma ve vaně nechce jít z vody, a tam nic, neplakal, to ne, ale nechtel dělat to co měl dělat, tak jsem ráda, že to mám za sebou, na podzim a v zime jsem stejně líná malýho a sebe sušit a oblíkat :wink:

Ev, tady se už probírají majetky, jo? no já se z vás picnu :grinning: No to je jasný, že chudá Kája nebude :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno
Beru tak jak???? :confused:
Ev my taky chodíme ven,ale né kažsej den,pr by je to tam brzo nebavilo,malá nechce sedět v kočíku a jít kam chu já taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže je to těžký,malá na skluzavku a prolízačka a Ada na písek a kameně a lítat s klukama,a já mám oči a ruce jenom jedny a někdy v tom chomáču nemužu nikoho najít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: takže jdem nakopit a pak na písek a na prolízačku nebo jen tˇapat :wink: a na bazén sama s obouma nechcu,abych je uhlídala to nevím teda :sweat_smile: takže letos to budem muset vydržet tak jak to je a příští roku bude fajn :slight_smile: jo a včera měla jen kratˇase a žádná alergie neproběhla,zatím :slight_smile: a písek a kameně budou muset brzo navážet nový,pr je sníme bléééééééééé :pensive: malej to nedělal a okusuje postýlku,zachvílu z ní budou lítat třísky :confounded:
Tak hezkej den všem :wink:
20. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: Kája už spí jen po obědě tak mám čas až teď :wink:

Beru,je od včera v nemocnici se silným zánětem ledvin :frowning2: a moc se jí stýská po Matyáškovi :pensive:

Arin,si tedy nedovedu představit,že bychom nešly některej den s Kájou ven :wink: my jsme venku pořád vím,že je to s 2 dětma asi těžké,ale Adík je už velekj kluk tak by to nemělo být až tak hrozný no nevím dvě děti nemám,ale kolikrát dvě hlídám a obou jim je rok :wink:
20. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak beru brzo se udzrav!!!!!!!!!!!!!!
Ev jj ono je to těžký,když je hlídáš na jendom písku a na zahradě,ale tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc děcek,i velký a nevíš kdy kam uteče,musím ho pořád hlídat,aby někam nespadl atd :pensive: do toho Gábi někam leze,dneska se pustila i venku a krááásně capkala sama :dizzy_face: a roční mimina ti nikam neutečou,se minutku nebudu dívat a je to ..... :rolling_eyes: a kolem silnice,tak super
20. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpátky z roční kontroly... máme 75 cm a 10230 g. :wink:

Ted dám malýmu najíst a pak vám napíšu, co jsem se dověděla :wink:

Beru, tak brzké uzdravení, zánět mela sestra a říkala, že to bolí jako prase :frowning2:
20. srp 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, co to čtu...chudák Beru... v takovým vedru a v nemocnici... a bez Matýska :frowning2: :pensive: To se tedy musí starat manža....tak jí Ev moc pozdravuj a že jí přejeme brzký uzdravení..

jinak dnes bylo opět extenpore s obědem...až do tý doby, co se začala krmit sama...:grinning: to jí to najednou začalo chutnat... a já pak měla co po zemi uklízet,ale to neva, hlavně že něco snědla..:slight_smile:

odpo jedem zase na koupálko, má být hnusně vedro, tak co doma:slight_smile: po pravdě bych měla balit, ale tááááák moc se mi nechce a tolik mě to neba...

a nedovedu si taky představit být celý den doma. malá si přinese boty, čepku a tím dává znamení, že jdeme ven.
20. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinecce gratuluju k druhému těhulkování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Yw, ty jsi špion :slight_smile: :wink:

také samozřejmě gratuluju Lucce k Cipískovi :wink:

Kat, míry zapíšu do tabulky a později zveřejním, ju? :wink:
20. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
První co bylo , co mi mudr. řekla (po prohlídce), že se začínají děti od jednoho do dvou let vztekat, že si uvědomují sami sebe a že nekdo se vzteká mín a nekdo víc, a že mám mít pevné nervy. A jak jsme to probrali, tak když se začne vztekat, tak upozornit na něco jiného, jako např. jééé, tam je velký pejsek, nebo doma si dítě nevšímat, dětičky už ví, a dělají jim dobře, kddyž maminku vytáčí a dělají to ještě více, žeprý se může i stát, ze dítě začne vztekem modrat a přestat dýchat, pak je dobrý otřít rychle studenou žínkou obličej, nebo na pusinku fouknout a dítě zase začne dýchat, no prostě mazec, toto jestli mě čeká, tak jsem fakt zralá na rapl haus :sweat_smile: :sweat_smile:

Máme schovat dudlík, tak z toho mám hrůzu, to teda nevím, jak to budu dělat, se malej uřve :frowning2:

Jídlo může skoro všechno, všechno maso libové, co nemůže, jsou vnitřnosti. Do tří let mám dávat UM ne kravské mléko, ale žeprý se stává, že kojené děti UM nechtěji, tak pak nahradit mléčnými výrobky.
kaše nedávat každý den, je to ted akorat tak na tloustnutí. Jinak můžu i trochu solit. Tvaroh můžu dávat.

Na nočník se každej naučí jinak, hlavně nenutit násilím, sám si na to přijde.

To je tak všechno, na co jsem si vzpomnela, já jsem se jeste ptala na očkování žloutenky a meningokoka.
20. srp 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, jani díky, jsem ti chtěla napsat, ale takhle to mám bez práce :grinning:
20. srp 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máte s Lucineckou? Jak to víte?
20. srp 2009 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže čtvrtá těhule?
to si už budu muset udělat rekapitulaci :grinning:
20. srp 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. Makcupikcu
2. Misu
3. Rossib
4. Lucinecka

Lucinečce moc gratuluji :wink:
20. srp 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucinecce mooooooc gratuluju :dizzy_face:
Beruš, chuďatko malé... ať jsi brzy v pořádku... :pensive:
Kat a co teda dávat na večeře, když ne kaše???
A dudlík ani na noc nee????

Taky si neumím představit nejít každý den aspoň na chvilku ven... to by jsme se zbláznili obě... Kláruš nudou a já z ní :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek