• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Holky vy jste teda koumáci :grinning: Děkuji za gratulace :dizzy_face:
20. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul - třeba chleba, rohlík s něčím, se sýrem, se šunkou, polévku, nebo co zbylo od oběda. Jo a dudlík se má ztratit naráz, že ne na noc ano, přes den ne, tak z toho mám hruzu už ted... ale vím, že by se to tak mělo, protože pak se kroutí zoubky. No, uvidíme, jak to zvládnem. :wink: To budou zas prořvaný noci :angry:
20. srp 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teda neříkala jsi, že přes léto ne, a na podzim zkusíte??? Že vy jste v létě trénovali?? :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy netrénovali, my nakonec chtěli hned :grinning:
20. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,velká gratulace :slight_smile:

O Beru žádné n :slight_smile: ové zprávy nevím až budu vědět písnu :wink: jdu koupat a pak na grilovačku k sousedům :wink:
20. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucií moc gratuluji k cipískovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a upřímně závidím
my bohužel ee..
manža přišel od září o práci, jde na md a já do práce....
ale to zmáknem
20. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile:

Luci to mě mrzí že je manža bez práce. Třeba brzy něco sežene, ikdyž teď je to hrůza já vím :pensive: Tak třeba bude druhý mímo časem :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to vám musím napsat, Lukáš ode dneška chodí :dizzy_face: Předtím to bylo pár krůčků a dneska se rozchodil :dizzy_face: Musí to teda ještě vypilovat ale evidentně ho to baví a zkouší to pořád dokola :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku,to je mi moc líto :pensive: my to zažili,těsně před porodem,ale naštěstí se místo hned našlo :wink:

Lucinečko,tak to ještě gratulka k chození :wink: a fakt tě obdivuju,že to budete mít tak brzo po sobě :wink: já ještě s těhulkováním počkám na příští léto :slight_smile: :slight_smile:

A te´d už vážně běžím Kájina už spí tak můžu na mejdlo :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no...on to má těží je moderátor v rádiu a takhle do jiných rádií je těžko se dostat kvůli prime time vysílacím časům.....ale co...bude dál moderovat tady v OV hokej v TV, motoX show...a bude na MD já mám místo hned...takže tady není nad čím dlouho přemýšlet, bez peněz to nejde
20. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky :slight_smile: No mě je jasný že to bude hukot ale já se na to těším, jsem ráda že mezi dětma bude malý věkový rozdíl :slight_smile:

Luci to je jasný, prašulky jsou potřeba. Hlavně že ty máš práci a můžeš to táhnout. Jsou maminy co se namají kam po MD vrátit. Ale chápu že ti musí být líto že nebudeš se Sárinkou :unamused:
20. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucií no..ale mám snad naději na ambulaci na 6hod denně plus voné svátky a víkendy sice 7-13 nebo 13-19 ale to bude furt lepší než 12 tky na JIP
20. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,tak hlavně,že můžeš do práce ty :wink: já jsem brala o hodně míň než manža tak by jsme to asi nezvládli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale držím palce ať něco sežene :slight_smile:

Lucinečko,jj na jednu stranu to bude náročný,ale nadruhou budeš mít doma zase miminečko a třeba culíkatý :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev jasná no já na jip udělala i 25čistého, ale ted tohle za cenu že budu mín se sárou nechci radši tu ambulanci za 13 a celkově si polepšíme o 5 :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak snad ti ta ambulance vyjde, je jasný že je lepší míň peněz ale být s rodinou :dizzy_face:

Evi třeba bude culíkatý, ale moc tomu nevěřím, myslím že to bude zase klučík. Ale mně to neva, kluci jsou bezva, klidně beru dalšího do party :slight_smile:

Jo a máme 7.zub. Čverku vlevo nahoře. No roste mu to hezky na přeskáčku :grinning:
20. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci sedm máme od 11m :grinning:
jj tak tak...dětství sáry zažiju jen jednou a prachy musí být, ale že bych se musela honit to zas ee
20. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,to je jedno co to bude hlavně,že to bude zdravé mimi :wink:

Lucenku,tak to budete mít super :wink:

Už měsíc máme 12 zubů :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky vy jste zubatky :slight_smile: My měli od 6m rychle všech 6 zubů ale pak dlouho pauza a teď byl na zabití tak víme proč :wink:
20. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinecko, tak držím pěsti ať se Ti vyhýbají nevoslnosti a ať je vše, tak jak má být :dizzy_face: ... a já mám tucha, že budete mít cácorku :wink:
Lucen, to je blbé s tou prací manžela... ale je fajn, že aspoň máš možnost relativně časově nenáročné práce... ale Ti to asi je líto, že nebudeš se Sárinkou, co :frowning2:
Ev, si užij grilovačku :wink:
Jo a Lukášek je šikulka... já už chci, aby Klárkuš taky běhala :sweat_smile: :wink:
20. srp 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Bobulko :slight_smile: S tou cácorkou jsem teda zvědavá jaká budeš bosorka :grinning: Byla bych ráda kvůli jménu, to máme vyřešený od minula, ale u chlapečka to bude boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A neboj Klárka se brzy rozběhne :slight_smile: My teda neběháme, dneska teprve chodíme jako ožralci :grinning:
20. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..

lucinecka, vítej do party a gratulace k druhýmu těhulení :slight_smile:

katerinka - dobrý informace od doktora :slight_smile: .. to se řekne schovat dudlík.. přes den by to asi ještě prošlo, dá si ho do pusy jenom když na něj narazí a když je v poho, tak ho ani sama nehledá, ale na noc si to zatím neumím představit..

jo, vzteklouna už máme taky pěknýho.. snažím se cepovat a nevšímat si, ale pokaždý nevydžím a vyměknu :sweat_smile: .. jinak trénujeme nenene, ale na to taky moc zatím nereaguje.. naše specializace schody doma i na zahradě - to se jenom otočí, když na ní volám "nesmíš, nenene", zazubí se a leze dál.. dneska už ani nezačala řvát, když jse jí lískla přes zadek.. tak fakt nevím..

k večeři zatím dáváme kaše, chutnají jí a aspoň se zaplácne.. když vidím, co mi ráno sní rohlíku nebo chleba, tak to by byla v noci vzhůru každou chvíli, páč se v tom vždycky jen porejpe..

začala mě pěkně bolet pravá mandle, asi z těch veder :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. chjo..

tak pěkný večer!!
20. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misu, i já tobě gratuluju, dlouho jsem tu nebyla. Já kaše taky zatím dávám, Lukymu chutnají tak proč ne. Sem tam mu to obměním a má rohlík s lučinou. A pak se stejně vždycky dorazí mlíkem. To je blbý že tě bolí v krku, já byla nedávno takhle 2x nemocná z těch veder :angry: Teď mám rýmu páč jsem prochladla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinecko, my zatím chodíme jen jako bufetový povaleč... kolem něčeho a a nejlíp se opírat loktama :sweat_smile:
Tak jsem na pohlaví mimulka sama moc zvědavá :wink:

Misu, s tím ne ne to máme stejné, ale Kláruš asi teda tuší že nesmí... jen se usměje a pokračuje... plácnuté přes ručičku nebo zadek nepraktikujeme... zkusila jsem to jednou, a dopadlo to tak, že se mi vysmála :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a hlavně ať jsi zdravá, s bříškem a batolátkem se blbě marodí :frowning2:

Kat, no to bude s dudlikem boj... i když Klárka ho má jen na usnutí a pak ho vyplivne... a přes den vůbec...
A kaše asi zatím nechám... Klárka tučík není, tak ať si dopřeje :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul tak my chodíme už dýl moc hezky za jednu ručičku takže je fakt šikovnej. Před měsícem udělal svůj první samostatný krok, sem tam tak 3-4 krůčky a pořád to zkoušel tak byla otázka času kdy začne sám. Jsem ráda, snad ho nebudu muset už tolik tahat, přeci jen je to a bude náročnější.

Jinak slůvko ne u nás taky nemá žádnou váhu :angry: Po ruce i přes zadek ho občas plácnu, chci aby věděl že některý věci fakt nesmí. On si z toho ale stejně nic nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci moooooooc gratuluji a držím palce!!!
20. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci taky moc moc gratuluju a ať jde všechno jak má :wink:
20. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak grilovačka super jen jsem musela naklusat v chůvě se ozval pláč,ale bylo to jen bochnutí,když se otáčela :confused: :sweat_smile: Ona se děsně poslední dobou mele :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když se praští hodně tak pláče,ale hned se otočí a spí dál :wink:

Beru,je stále blbě,ale kluci to doma zvládají dobře :slight_smile: a všechny moc pozdravuje a Luci tobě posílá gratulku :slight_smile:
20. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem první hurááááááááááá :slight_smile:
po 2564816456318548641645 dnech co jsem tu nebyla :grinning:

jsem si to včera ještě představovala kdybych teď měla být těhu, asi bych to nedala, my plánujem 52.snž na březen, jsme to posunuli aby byly dětičky asp.o 2,5 roku
21. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Meg,tady není poslední dobou problém být první :grinning: :grinning: sem skoro nikdo nechodí :confounded:

Jdu uvařit Káje oběd a pak jedeme na nákup :wink:
21. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek