• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Johance vše nej k svátečku :wink:
21. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
52.snž :grinning:
myslela jsem 2.snž
21. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Johance taky přejeme krááásný svátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky ale stejně jste dobré... já jsem teď měla třítýdenní zpoždění s MS a byla jsem na prášky z toho, že bych měla být Těhu... přiznám se, že nevím nevím jak bych to dávala... no musela bych... ale moje "představa" dalšího těhotenství je, že dodělám školu, užiju si rok Klárky naplno, pak se vrátím aspoň na rok do práce abych z toho úplně nevypadla a teprve pak se začneme pomalinku snažit... ale člověk míní, život mění... takže uvidíme... :wink:
21. srp 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

Johance všechno nejlepší k svátku :wink:

NO, s dudlíkem to budu muset asi nejak přehodnotit, páč v noci se mi probere, dám dudlíka a je klid, kdybych ho nedala, tak se mi snad uřve, fakt nevím, jestli mám odebírat postupne nebo naráz, ale sotva se trochu vyspím, páč malej spinká, tak mu budu brát dudel a bude řvat..... no,nevím, ale jasne že nechci aby měl zkřivený zuby, to jsou teda rozhodování toto :frowning2:

Megi, no tak březen je tu cobydup :wink:

Bobul, já se taky budu vracet do práce, hypotéka na krku, domek nedodělanej, budem muset s tím pohnout :wink:
21. srp 2009 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj holky :slight_smile:
zatím jsem dočetla jen předchozí stránku, ale na té je Lucinečka :grinning: VELIKÁ GRATULACE!!!! TO JE SUPER :grinning:
Luci to mě mrzí s manžou :unamused: Ale jsi dobrá, že půjdeš na plno. Mně to zatím stačí na půl :sweat_smile:
Evi já se zase budu snažit chodit víc, jo???
Johance vše nej nej nej :dizzy_face:
21. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kája usnula ona jak chodí jen po obědě usne do minuty :grinning: :grinning:

Libu,tak jo :wink:

jdu uklízet zítra přijedou tchánovci tak at mám uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jen letmo zdravím:wink:

Johance přejem vše nej, nej,nej k dnešnímu svátečku :dizzy_face:

no, já už balím a balím a pořád není konec :fearful: no, však je čas. jen se děsím tý zítřejší cesty... aspoň to počasí že se umoudřilo, abysme se neusmažili v autě :wink:

tak se tu mějte jak chcete a někdy za týden a kousek snad papapapa
21. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,neboj jeli jsme na dovču 3 hodiny a bylo to v pohodě :wink: užijte si dovču :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Janičko, moc si to užijte
21. srp 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bré ráno
Gratulka Johance ke včerejšímu svátečku :dizzy_face:
Gratulka novým těhulkám :slight_smile: ale nazávidím,na mě by to bylo moooc brzo :confused:
Jani užijte si dovču :wink:
Beru doufám,že je líp :confused:
Jinak byli jsme se včera koupat a bylo to super :slight_smile: přidala jsem foto :wink:
22. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
lib no co nadělám..uvidíme co nám život dále přinese.....
22. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, lucinecce moc gratuluji a Johance dodatečně blahopřejeme.
Jéé Jani,se máš-dovča
Kat, na dudlík zatímnemám odvahu sebrat mu ho, to by bylo řevu :slight_smile: ,stačí že si syčák nenápadně přidal jednonočníkojení navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dnes jsem utrácela,koupila jsem malému boty, slevněné z 800 na 490 Essi a hafo věcí v tesku, páč na dornychu slaví tesko narozky tak mají 30 % slevu na vše oblečení a u kasy odečtou další 20%
Jinak lib a luci, jste dobré,že chodíte do práce,mě by bylo šííílený smutno po Davčovi
22. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Romi :slight_smile:
Tak to je paráda, takové výhodné kupy :wink:
Já jsem dala na radu a dnes jsem dudla poprsvé nedala... místo minuty usínala pět minut, ale s pláčem... no uvidíme, jaká bude noc... :confused:
Romi jsi šikula že ještě kojíš :slight_smile:
22. srp 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Vendy, jokdyž jsi vzpomenu na začátky,jaký to byl boj a bojovala jsemokaždý den, tak neuvěřitelný :sweat_smile:
Dnes žralDavča jak neuvázaný,sám otvíral pusinu a snědl,250 g jihočeskýho jogurtu ve skle, i já jsem po 100 plná, pak oběd, jablko,banán, susenky,pul rohlíka s tunákem,kaši a několik kojení :confused:
22. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy,to já už druhý den nekojím večer před spaním, ale dudla dávám a usíná v pohodě bez pláče,ale nalepenej na mě jak pijavice
22. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No dyt já to říkala, že nás ještě předeženete s váhou :grinning: ... Kláruš se s jídlem docela pokazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kojení závidím... :cry:

To je hezké že chce spinkat s Tebou... Klárka je dost samostatná a kolikrát mám pocit, že mě k životu moc nepotřebuje :pensive: ... ale s tatí je hotová :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... vidí ho málo, ale když jsou spolu, tak blbnou a Kláruš je nadšená a furt volá tatí tatí... a mama řekne jen když má hlad.. :angry: ... no hrozné... tak jen na vysvětlenou, proč Ti tu "přísavku" závidím :wink:
22. srp 2009 ve 23:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy, on mě potřebuje jen večer av noci, přes den na mě prdí a je s kýmkoliv kdo se mu věnuje,takymě nepotřebuje, až mě to taky mrzí
22. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy,no docela ted připbírá,za 6 týdnu asi 0,5 kg
22. srp 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi, tak to jsou asi všechny dětičky stejní nevěrníci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To máte krásné přírustky... já co Klárku zvážím doma, tak má pořád 9,5 kg, jako na roční kontrole...a to ještě nechodí :confused:
23. srp 2009 v 00:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy, davča taky jen za ruku,sám se nepustí ani za nic
23. srp 2009 v 00:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
tak akce s dudlem neklapla... tatí ji ho při prvním fňuknutí nacpal :rolling_eyes: ... no naštěstí ho přes den nevyžaduje vůbec, jen na usnutí... :wink:
Romi, Klárka se už pustí, ale nejde, jen stojí sama a postaví se i ze sedu bez opory, ale krůčky sama udělala za tři týdny tak třikrát a jen dva, tři :wink:

Dnes je u nás nádherně :dizzy_face: ... včera když pršelo, tak jsme výletovali :sweat_smile:
23. srp 2009 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

holky já taky vyměkla, večer otevíral pusinu jak kapr, proste on už to má jako rituál, nakojit, dát dudana a spát. Takže ho asi jeste chvíli budu dávat na noc, na den už budu tvrdší, a přestanu dávat, ono asi taky pomáhá, že každej furt," tak velkej kluk, a jeste má dudlíka".

Jinak mě vyžaduje, jak kdy, někdy je na mě jak přísavka, někdy zas vůbec.
23. srp 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
A spaní u nás v posteli jsem už uplně zavrhla, malej se tam motá, točí, kope okolo sebe, 2x mě tak suprově kopl přímo do hlavy... no prostě nevyspí se ani malej, ani my. :grinning: :grinning:

Dáváte přes den spát děti 1x nebo jestě porád 2x?

A budte rádi, že se děti drží za ruku, malej se nechce vodit za ruku, a já lítám jak torpédo, aby nikde nespadl a tak :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jsme vypilovali aa na nočník, řeknu aa a malej valí do koupelny a ukazuje na nočník, ještě vypilovat, aby to jenom neukazoval, ale tako podle toho konal :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,mooc Johanka děkuje za gratulky,mám samé blbé zprávy týdnu jdu na potrat s Pavlem toasi nemá budoucnost sám nevěří,že se z toho dostane je mi fakt taak úzko :frowning2: sama bych to nezvládla
23. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš Rosi, to je mi moc líto že to s přítelem takhle dopadlo :pensive: A ještě víc mě mrzí že chceš jít na potrat. Chápu že jsi v těžké situaci, škoda že to nejde řešit jinak. Ale zůstat sama se dvěma dětma by bylo asi šílený, chápu tě :pensive:
23. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky furt brečím,ale jak píšeš zůstat sama s dvěma dětmi to bych asi nezvládla :frowning2:
23. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Rosi to je fakt děsná situace :frowning2: Moc ti přeju ať je brzy na dušičce líp. Máš Johanku a to je tvý velký štěstíčko :dizzy_face: Ta tě podrží nad vodou.
23. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Ros,to je mi moc líto :pensive: a držím palce at se vše co nejdříve dá dopořádku :wink:

Beruš,je stále v nemocnici,ale už jí dobře tak zítra po vyšetřeních asi půjde domů :wink:

Kat,Kája už víc jak týden spí jen 1x za den :slight_smile: takže spí hodinu 10 minut za celej den :confounded: což je podle mě málo,kdyby spala alespoň dvě tak by to bylo super :wink: včera tedy spala dvě to se jí nějak omylem povedlo :slight_smile:

Dudlík máme jen na spaní a zatím jí ho brát nebudu :slight_smile:

Jo a moje 12 měsíců hodné dítě se od včera vzteká vůbec na to nejsem zvyklá tak jsem trošku v šoku :confounded:
23. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
hlásím se po dovolené :slight_smile: , v jižních Čechách bylo nádherně - penzion super, Terka si tam krásně hrála a obdivovala zvířátka
Luci gratulka k těhotenství :slight_smile: , tobě i ostatním těhulkám přeji ať jsou mimíšci zdraví
Ros chápu tě, škoda, že to tak dopadlo - držím pěsti :slight_smile:
Kat :grinning: :grinning: , nočník musíme taky vypilovat, teď na to nebyl čas :grinning:
Za ruku jsme nikdy nechodily, dudlík nemáme :grinning:
ať je Beruš líp - musím dočíst co jí je :frowning2:
23. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek