• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Ahoj
Ross to mě mooc mrzí :cry:
My máme dudana jen na spaní-usínání,pak ho fluše a přes den ho nechce :wink: a spat chodíme 2 krát a chodíme za ruku a sem tam i bez když má náladu :slight_smile: vzteklá umí být taky pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přísavka je hroznááááááá jak se hnu,tak musí semnou za nikým nejde,jen mamá mamá .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevím,jestli je lepší závislák nebo to druhý :confused: :sweat_smile:
Tak jsme byli nakoupit i v Tescu,ale na vel. 18-24 měs. nic moc,12-18 měs je nám akorát takže kupuju pomalu 92-98 :astonished:
23. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY....

tak abych nezapomněla...

Lucinecka... moc ti gratuluju a moc ti to přeju...
my neplánujeme, možná asi vůbec.. Chci se za 1,5 roku vrátit do práce a nějakou dobu tam být a dělat kariéru. což mi vychází tak na těch -+4roky... takže mimo další asi za 5 let. Je mi 25 let, takže mám času dosti.. a s bráškou jsem o 7 let a vycházíme spolu v pohodičce

Lucenek... tak budoucí pracovnice.. moc mě to s Hanym mrzí
23. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je pořád nemocná... už 10 dní.. kašel, rýma, hleny.. někdy horečky... no KONECNE je naše MUDra v práci, tak letíme zítra k ní a né k zástupům
23. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROSI ..
Johance vše nej a máš mojí plnou podporu a moc ti rozumím, že to řešíš, jak to řešíš.... bude to tak lepší a uvidíš, že se najde někdo lepší... lepší táta pro miminečko ... beruško držím ti palečky

BERU...
toto měla máma :( je u toho děsná únava... takže tě obdivuju, že si to takto dlouho zvládla
23. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letím pracovat, byli jsme u tchánovců ve Varech. Malá je v lese na prochajdě s dědou, páč doma už ji udržet něšlo. Byli jsme pařit s manžou do 3 do rána.. a ještě musím ject nakoupit (zítra se připojuju k dietě) a večer pracovat... páč víkendy jsou královsky placenéé papappapapap
23. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani moc kuju za podporu,no na obzoru už někdo je jeho kolega strašně hodný člověk má 2 letého kluka ve střídavé péči,jenže problém je,že nejsem fakt ted na vztah připravená,Pavla mám furt ráda,ale už sním asi nemůžu být už mu nemůžu věřit :frowning2:
23. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosy IP
23. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross taky vyjadřuji podporu,sama to fakt nejde.....takže ti držím vše co mám , abys TO zvládla...... :pensive: :pensive: :pensive:
O to víc je tvůj chlap slaboch, že toto vlastní vinou a slabostí dovolí...nezlob se na mě...bych ho za kule pověsila do průvanu
Dej si čas nemá smysl utíkat ze vztahu do vztahu, ve vztahu jsou city a tak to má být pokud úplně vyšumí, nebude ti to pak dělat starosti, Ross drž se
23. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,tak to je fajn,že se dovča povedla :wink:

Ross,plně souhlasím s Lucenkem napsala to moc dobře myslím si to samé :dizzy_face:
23. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ross, je mo to moc líto... :pensive: ... a chápu Tvé rozhodnutí :pensive: ... drž se

Kat, to už máte na ten nočník hezky našlápnuto :grinning:
Jiti, tak to je super, že dovolená klapla a že jste si ji užili :dizzy_face:
Arin, já bych brala tu přísavku :wink:
Beruš, drž se a ať je brzy dobře :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, to je mí líto, opravdu špatné zjištění, že chlap hraje automaty....doufám, že si uvědomuje, co všechno způsobil :pensive:
23. srp 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maninky,
Ross myslím na Tebe a držím palečky, abys na to na všechno měla sílu :pensive:
My máme taky nějakou rýmičku a dneska jsme nespali skoro celou noc :confounded: Objevila jsem, že už máme 10 zoubků a další tři se připravují. Je mi ho líto broučka :pensive:
Jo holky v sobotu jsme byli s manžou poprvé pařit sami bez Honzíka. Byla jsem sice trošku nervózní, ale bylo to fajn a Honzíček byl v pohodě a celou dobu spinkal :wink:
Beru držím palečky ať je líp
Jitu vítej zpět
24. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak máme antibiotika :( a celý týden budeme doma chjo
24. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak Kája konečně usnula tak mám hodinu čas :wink:

Libu a Jani ať se prckové brzo uzdraví :wink:

nám asi rostou špičáky :confounded: ale nevím to jistě nechce mě tam pustit pokud rostou tak by to vysvětlovalo to,že je Kájina ukňouraná :unamused:
24. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Jani, Evi,

já taky myslela, že nám rostou špičáky, ale ty jsme přeskočili a narostly nám čtyřky (podle mě už to jsou stoličky, ne?) a teď se nám ještě tlačí dole a vypadá to i na jednu pětku, taky je tam boulička :sweat_smile:
Jani tak ať je brzy lépe :pensive:
24. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu,jj jsou to stoličky my je máme už víc jak měsíc tak právě odhaduji,že nám rostou špičáky :wink:
24. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se nespletla :sweat_smile: A Evi kolik už máte zoubků?
24. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dopo koukala na Lucinečku v dubnu a byla jsem z toho celá naměkko :sweat_smile: Hned jsem vzpomínala jaké to bylo :wink: Uf :grinning:
24. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu :slight_smile: si musíš taky pořídit ještě jedno :grinning:
24. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to máš pěknou zubatku :grinning: Jsem Ti dneska projížděla albumky - moooc krásné fotky tam máte :wink:
Budu muset za chvilinku odběhnout, tak snad nakouknu večer nebo zítra.
24. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu pa taky jdu se zachvilku vzbudí to moje mimi,který spí jen jednou za den a ještě tak málo :confounded:
24. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaaa
24. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak už jsem doma :wink: Všem vám moc děkuju za to, že jste na mě myslely :dizzy_face:
Upřímně, moc mi nevadilo to, že to bolí, jako spíš to, že nejsem s klukama :pensive: Strašně se mi stejskalo :frowning2:
Mám pár historek, popíšu je dýl :wink:
Teď si užívám večer s manželem a v klidu domova :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru to je dobře že už jsi doma, snad bude už dobře :slight_smile: Užívej si kluků, já bych se zbláznila být bez nich delší dobu :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se tu zase po dloooouhe dobe ukazuji,jsme porad na chalupe,ale ted uz budeme vice tady....

No ja zasnu nad tema uuuzasnyma zravama!Vsem tehulkam veeeeelika gratulace :wink:
Ja jdu do toho pristi rok,tak snad se nam taky zadari bez problemu.....

My chodime jako o zivot,roste nam 9ty zub,vztekame se taky pekne:slight_smile:
Posilam velke pusy vsem :slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roos,ted jsem to docetla,je mi to desne moc lito!!!Tak se drz!!!Snad brzy vyrazime ven s detma,aby si mela taky jinde myslenky...!!!Pa
24. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, tak super, že jsi už doma, vítej zpět :wink:

Já dnes hlídám holčičku kámošky, takže trénuji, jaké to je být se dvěma dětičkami :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a kam mám poslat fotku malýho v jednom roce? Já jsem myslela ze na kalerat na seznamu, ale asi ne, se neco zmenilo? kdo to tam ted dává?
25. srp 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Beru,tak to je fajn,že už jste všichni zase spolu :dizzy_face:

Marti,musíme na září vymyslet nějaké setkání :wink:

Kat,tak trénuj :grinning: :grinning:

Jdu dát dítko spát a pak mám hodinu klid víc už mi za den nedopřeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
25. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je docházka :sweat_smile:
Luci, taky mi bylo ouvej a doufám, že už se to nebude opakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kat, taky jsem ještě neposlala roční fotku :sweat_smile:
Evi, tobě děkuju za smsky do špitálu :wink:
Jo a ros, je mi líto, ale asi to tak bude lepší

Jinak teda dostat se do špitálu - děs a hrůza!!! :angry:
Na pohotovost jsem dorazila v 18, na pokoj ve 23 a první léky jsem dostala až v 1 hodinu :unamused:
Jo byla jsem tam se zánětem ledvin, s tím, jak mám na nich cysty, tak mi jedna zakrvácela a já čůrala krev :unamused:
Druhý den, to jsem měla ještě 39 horečky, přišla mladá sestra, odpojila mi kapačku a povídá, tak mladá paní, teď půjdeme na EKG a sál na operaci je připravený :sweat_smile: :confused: Jsem se s ní začla dohadovat, že já opravdu na operaci nejdu, ona mi tvrdila opak. Normálně jsem se tam hystericky rozbulela, že fakt pod kudlu jít nemám, až se slečna uráčila kouknout do papírů a zjistila, že si mě spletla!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A lepší historka, byla jsem na pokoji s 26 letou maminou 4letý holčičky, takže společný téma a asi 80 letou babčou. Večer ta mladá pustila DJ Tiesta a to jste měly vidět, jak babčka mrskala nohou do rytmu :grinning: :grinning: :grinning:
A jak si pochvalovala ty píšťaly, co tam prý slyšela :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a ke konci měsíce, až to bude jistý, vám napíšu novinku :wink: 100% se to netýká těhu!!! :sweat_smile: :grinning: V nemocnici jsem to dostala

Tak já se jdu zase tulit k těm mým klukům, dítě je hodný a s Míšou máme líbánky :sweat_smile:
25. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek