***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
7. kvě 2009
a ke stojení gratuluju x-)
kalerat
7. kvě 2009
berus tak nějak není čas, jsme pořád pryč 🙂

Ne holky, Kuba ještě nechodí....
bobulle
7. kvě 2009
Beruš, tak hlavně že se můžete chodit koupat.... i když opatrně... 😉 .... a třeba za rok, dva, bude to lepší?
Moni, tak to je fakt chlap jak hora... tak aby jsi si pořídila takové ty obrovské hrnce až jim budeš vařit :-N
berus
7. kvě 2009
kal a co je u vás novýho?

bobulko, tak je blbý, že má po mně vrozenou vadu a ta se bude muset hlídat pořád |-|
bobulle
7. kvě 2009
Kal, tak to už asi bry ale bude, co... Klubík je zdejší rekordman x-)
Beruš na videjsko se těším... aj si počkám... a mě se to dnes nahrávalo celkem rychle... 😉
Moni to si dobrá že se dokopeš ke cvíču... já jsem lenoch.... :-p
Jo a omlouvám se za překlepy... jsem se inspirovala Kat a nalila jsem si 2 decky a mám ji jak z praku 😃
kouzlo
7. kvě 2009
bobul 😃 taky gratuluju se stání. Jááá chci tááky 😞
Kdyby tak kluci chtěli ujís něco ze mě. To by měli jídla na měsíce dopředu 😃
bobulle
7. kvě 2009
Beruš, bobínek... to je mi moc líto |-| ... hlavně ale že se to hlídá... 😉 ..... a bude mít mimo to plavání nějaká omezení...? Asi nesmí prochladnout, ale jinak snad nic, ne? =-)
kalerat
7. kvě 2009
Novýho? Ani nic.

A co vaše dětičky umí nového?

Kuba už dokáže stát sám a nebo se opře jen o zadek. Ale stále přece jenom preferuje k držení ruce. Já ho v chození nepodporuji. myslím, že jako u všeho na toto má přijít sám. Takže nějaké vodění za ruku u nás nehrozí. Když ano, tak ho chytnu za hrudníček, ale jinak fakt neee
berus
7. kvě 2009
nedělej mi chutě, nebo si tady fakt tu flášu otevřu taky :-N
máme tady bílý, sladký, mňam x-)

ale my to video máme asi 3 minutový, aby si ho dědeček užil, jo a občas se tam mihne taková velká paní, to vááážně nejsem já :-N :-p 😃

jo a moni, seš dobrá, já zvládám tak gaučing :-N
kouzlo
7. kvě 2009
Bobul já cvičení snáším lépe jak dietu. U mě třeba nějaká anorexie nemá vůbec šanci. To radši budu potit krev 😃
Beru a co třeba moře nepomohlo by mu to nějak na ty ledviny??? On asi nesmí prostydnout viď?
bobulle
7. kvě 2009
Moni, vím jak se cítíš, ale neboj, děti dělají vše skokově a ručo to Tedy začeně dělat všechno zaráz a rychle... ale halvně je bobek fakt veliký a těžký, tak s tím má víc práce než ostatní děti... 😉 ... takže neboj, brzy se dočkáš x-)
bobulle
7. kvě 2009
No totok, kde je zase ta Kal :-N ....
bobulle
7. kvě 2009
á, tady je x-)
berus
7. kvě 2009
kal, my sedíme, lezeme a stojíme x-)
na to, že byl tady Bucla skoro ve všem poslední, dobrý :-N
a vodit za ruce ho taky nehodlám i když moje mamka to zkusila a fakt šel, ale ať si na to přijde sám 😉

bobulko, to samý jako já, neprochladnout, nehrát míčový hry, kvůli nárazu, nejíst tučný, nepít alkohol, kafe, kouřit :-N :-N :-N
a jednou za rok na nefrologii
berus
7. kvě 2009
moni, Tedík to zvládne, podívej se na nás, během 14 dnů všechno 😉
kalerat
7. kvě 2009
beru tak to je šikulka!!!
kouzlo
7. kvě 2009
Beru ty jsi kůň. Já radši nenatáčím to kde bych se mohla vyskytovat, protže by 100% bouchla čočka :-N Takovej rozměr by nepobral chudák foťák 😃
Markét Kuba je fakt rekordman. Hlavně, že jste v pořádku a děláte pokroky.
Bobul snad máš pravdu. Někdy se ale opravd bojím jestli je še v pořdku.
kalerat
7. kvě 2009
Moni díky. 🙂
bobulle
7. kvě 2009
Beru, já mám raději suché bílé... mám Veltlínka x-)
A taky jsem gaučinková typ... sport moc ee, tak max. kolo a nebo procházky 😉
Kal, to jsem taky někde četla že by se děti neměli vodit za ruce, ale přidržovat za hrudníček... 😉 ... Takže Kubík už se snaží chodit? To je šikula... my krůčky ještě neděláme 😉
Beruš, já čekám, stááále čekám.... na videjko 😃
Moni s tou anorexií jsi mi připomněla, že můj přítel vždycky říká: jsem bulimik.... akorát nezvarcím 😃
kouzlo
7. kvě 2009
Omlouvá se za překlepy nebo spíš za nedoklepy. Ale už jsem fakt zralá na supermana do postýlky.........
kalerat
7. kvě 2009
bobulko ale Klárka chodí kolem nábytku, nebo se pletu? =-)
bobulle
7. kvě 2009
Kal, spíš jen první pokusy, chození to ještě není, ale jen první nesmělé krůčky 😉 ... ale zato se frajerka přidržuje jen lehce jednou ručičkou :-N
bobulle
7. kvě 2009
Moni, já taky padám.... ale čekám, stále čekám na to beruščino videjko 😉
kouzlo
7. kvě 2009
Beru 😃
Já bych potřebovala nějakou tasemničku na pár týdnů. Nebo možná 2. Jedna by to nešafla 😃 😃
kalerat
7. kvě 2009
Bobulko to přijde..a pak to bude něco 🙂
bobulle
7. kvě 2009
Kal a co Lucinecka? Teď jsem si na ni často vzpomněla, že asi už má hotovou diplomku asi už se chuděrka učí na státnice... má to ho teď asi nad hlavu... 😞
Marky a choď častěji 🙂 ...
kouzlo
7. kvě 2009
To beru mělo bejt Bobul. 😃 No tak já mám už fakt dost holínky nebo hodinky...... 😃
Dobrou noc holky x-)
bobulle
7. kvě 2009
Marky, no to máš pravdu... mazec je, jak teď lozí jak torpédo... a bude hůůůř :-N :-p x-)
Moni, tasemničku bych si taky hýčkala 😃
bobulle
7. kvě 2009
Moni tak dobrou.... ale Beruš, já tu furt čekám.... na pařmena 😃
kalerat
7. kvě 2009
Bobulko to jo. Ale zase je to krásný období x-)

Jo ještě jsem vám zapomněla napsat, že když se zeptám Kubíka jak dělá pejsek, tak odpoví baf baf x-)