• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jani za chvíli nás to čeká všechny :wink: .... ale je to síla... před pár dny udělala Gabi první krok a teď běhá :sweat_smile:
Beruš, tak to je blbé s tím vedením.... a dvanáctky jsou taky naprd :unamused: .....
Já taky netuším co budu dělat po mateřské... je to divný pocit :pensive:
14. kvě 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
to teda je, ale ty budeš mít vysokou, já mám jen základní vzdělání a prořízlou papulu :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo Beruš, ale ta prořízlá papulka je víc jak všechny školy :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Nejhorší je, že ani nevím co by mne bavilo... teda vím, ale na to si asi netroufnu s malým dítětem :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak taťka mě už žene do pelíšku...
dobrou noc a krásné sny :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak v tom případě už na tu hubu potřebuju jen nějaký papír :grinning: nejlépe s maturitou :sweat_smile:

krásnou dobrou noc :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a co by tě bavilo :confused:
14. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mám tak trochu prořízlou papulu :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady nikdo :confounded: tak dobrou všem :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
evinko, to jsem si všimla :grinning: :grinning: :grinning:

já hledala na netu recept na slaný dort, budu ho dělat s sebou na sobotu :wink:
jo a právě jsem mluvila se ségrou, má nějaký splín, tak si dali s našima sklenku vína a povídali si a naši o mně prohlásili, že jsem dobrá máma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak proč mi to do háje kazí tím, že dneska Matýskovi dávali roládíčku s rumíčkem :angry: :angry: :angry:
se z nich pos... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak táta dneska moc vtipnej nebyl, vlastně si se mnou ani moc nepovídal, loupnul mi dítě a skoro jsem ho neviděla :sweat_smile:
v sobotu si to vynahradíme :wink:

tak já už mizím :wink:
14. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
haha zase první :slight_smile:
15. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě mi dr říkala k tomu řídkému kadění :slight_smile:, že to je od zubů, jak jsem čekala a že některým dětem to při růstu zubů protéká nohavicema :frowning2: tak ať víte, kdyby měl někdo takové obavy jako já :wink:
15. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Beru,tak to je hezké,že to o tobě řekli rodiče :dizzy_face: o mě to nedávno řekl můj manžel :slight_smile:

Dom :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a gratuluju Tedíkovi :slight_smile: je to šikulka :wink:
15. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
No dneska jenom 2 stránky :sweat_smile: už mám dočteno :wink:
Beru :grinning:
Domi tak vidíš,zubani :wink: aspoń máš klid :slight_smile:

Dneska jsme mlíkovaly ve 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: spala do 6 a ted spí zas a chtěla mlíko :sweat_smile:

Jdu se ospršit :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajoooojkýýýý prořízlé papulky a ostatní maminky :grinning: ,
Domi, ty jsi jakési raní ptáčátko :wink:
Beruš, rumová roládička :sweat_smile: :sweat_smile: ... no vaši jsou číslo :sweat_smile:
Beruš, já jsem přemášlela, že bych dělala budď sociálního kurátora u dětí a nebo probačního pracovníka na soudě (má nastarosti mladistvé odsouzené, aleternativní tresty apod.)... ale jsou to práce o držku :sweat_smile: ...no uvidíme kam nás osud zavane :wink:
15. kvě 2009 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamulky :slight_smile:

Asi budu muset jezdit k našim častěji, dítě mi tak zničili, že usnul v 8, v 10 si jen jednou béknul, ve 4 jídlo, v 8 budíček, takže vlastně pohodová noc :sweat_smile: :dizzy_face:

evi, Míša už mi to taky řekl :dizzy_face: , ale od našich je to hezký :dizzy_face:
ale co se divím, vždyť je to pravda :grinning: , všechny jsme tady dobrý mamky :wink:

bobul, ale asi rum zapůsobil, díťátko spinkalo jako mimi :sweat_smile:
a k tý práci, nevím proč, ale vybavili se mi nepřizpůsobiví spoluobčané a to je fakt o hubu :sweat_smile: :confounded:

domi, jdeš zítra na znakování? já jsem na libereckou ZOO naštvaná, budu se muset poohlídnout, kde jsou u nás kurzy znakování :wink:
15. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, arin, včera jsem nebyla ve formě, příště bude stránek 12 i kdybych je měla nakecat sama :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruš, ve Zlíně jsou 3 romské rodiny, z čehož jedna rodina jsou právnici... takže ve Zlíně tento problém není.... :wink:
15. kvě 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno
Večer mi bylo pěkně blbě, ale zdá se to být lepší, Terka se vzbudila kolem 4 a já vůbec nemohla mluvit natož zpívat :slight_smile:
Berus to je škoda, že u vás není znakováni v ZOO, my se moc zítra těšíme, jinak kurz znaková nám už taky skončil
15. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiti krásný fotečky :wink:
15. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni díky :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ta naše cácora teď spala takovou chvilku to je děs :confounded: přes den skoro nespí

Ahoj Moni a Jitu :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiti a co Tě trápí? :frowning2:
Kláruš taky soplí a teď už i kašle a já jsem to chytla od ní, tak mi taky není zrovna hej... :frowning2:
Moni, tak co Tedýsek, jak vypiloval techniku plazení?
15. kvě 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Evel, Kláruš to taky jaksi fláká to spinkání přes den.... někdy ji dám spinkat do ložnoce a ona jetřeba 40 min. hodná, tak si myslím že spinká a ona tam zatím okusuje postýlku :rolling_eyes: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul tak nějak už je na místech, kde bych ho ani nečekala :sweat_smile: :grinning: Si musím zvyknout na to, že začíná být mobilní. Snad to bude den o dedne lepší a konečně se už taky postaví lenoch jeden :wink:
Rostou nám nahoře 3 zoubky chuďátko kaká víc jak normálně a tak si odřel prdelku, že mu tekla i červená :frowning2: Mažeme Bepanthenem a už se to lepší. Teď se tady válí po puzzlíkách a žvejká kůrku chleba.
15. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul taky jsem to chytla od Terky, špatně mluvím a kašlu ale snad to bude dobrý :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi my už většinou spinkáme jen 1 za den. Někdy se mu povede usnout v kočárku, ale to spíš né, protože musí všechno vidět a hulíkat, aby nás všichni viděli :grinning:
Dneska konečně přivezou skříň na myčku po 10měsících co jsme si ji objednali :angry:
15. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiti, tak to jsem na tom stejně.... :sweat_smile: ... tak se dopuj vit. C a bude brzy líp :wink:
Moni, Kláruš se plazila jen týden a pak začala lézt a den na to se postavila na kolínka a do týdne stála na nohách.... teď to půjde rychle uvidíš :slight_smile: :wink:
15. kvě 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul ranní ptáčátko je spíš mrňous :slight_smile: já se pouze přizpůsobuju...vstává teď v 5 :sweat_smile:
beru nejdu na znakování, protože jdu s mm na cyklozávod povzbuzovat :slight_smile: doufám, že nebude pršet
moni teď teprv pořádně poznáš, že máš mimi :grinning:
15. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek