***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
bobulle
14. kvě 2009
Jani za chvíli nás to čeká všechny 😉 .... ale je to síla... před pár dny udělala Gabi první krok a teď běhá :-N
Beruš, tak to je blbé s tím vedením.... a dvanáctky jsou taky naprd :-| .....
Já taky netuším co budu dělat po mateřské... je to divný pocit |-|
berus
14. kvě 2009
to teda je, ale ty budeš mít vysokou, já mám jen základní vzdělání a prořízlou papulu :-N
bobulle
14. kvě 2009
No jo Beruš, ale ta prořízlá papulka je víc jak všechny školy 😉 🙂 🙂
Nejhorší je, že ani nevím co by mne bavilo... teda vím, ale na to si asi netroufnu s malým dítětem :-N
bobulle
14. kvě 2009
Tak taťka mě už žene do pelíšku...
dobrou noc a krásné sny x-)
berus
14. kvě 2009
tak v tom případě už na tu hubu potřebuju jen nějaký papír 😃 nejlépe s maturitou :-N

krásnou dobrou noc 🙂
berus
14. kvě 2009
jo a co by tě bavilo =-)
evelina0007
14. kvě 2009
Taky mám tak trochu prořízlou papulu 😃 😃 😃
evelina0007
14. kvě 2009
Tady nikdo :-S tak dobrou všem 🙂
berus
14. kvě 2009
evinko, to jsem si všimla 😃 😃 😃

já hledala na netu recept na slaný dort, budu ho dělat s sebou na sobotu 😉
jo a právě jsem mluvila se ségrou, má nějaký splín, tak si dali s našima sklenku vína a povídali si a naši o mně prohlásili, že jsem dobrá máma x-) x-) x-)

tak proč mi to do háje kazí tím, že dneska Matýskovi dávali roládíčku s rumíčkem ]-( ]-( ]-(
se z nich pos... :-p

jinak táta dneska moc vtipnej nebyl, vlastně si se mnou ani moc nepovídal, loupnul mi dítě a skoro jsem ho neviděla :-N
v sobotu si to vynahradíme 😉

tak já už mizím 😉
domiska
15. kvě 2009
haha zase první 🙂
domiska
15. kvě 2009
ještě mi dr říkala k tomu řídkému kadění 🙂, že to je od zubů, jak jsem čekala a že některým dětem to při růstu zubů protéká nohavicema 😞 tak ať víte, kdyby měl někdo takové obavy jako já 😉
evelina0007
15. kvě 2009
Dobré ránko 😉

Beru,tak to je hezké,že to o tobě řekli rodiče x-) o mě to nedávno řekl můj manžel 🙂

Dom 🙂
domiska
15. kvě 2009
jo a gratuluju Tedíkovi 🙂 je to šikulka 😉
arinautor
15. kvě 2009
Dobré ránko 🙂
No dneska jenom 2 stránky :-N už mám dočteno 😉
Beru 😃
Domi tak vidíš,zubani 😉 aspoń máš klid 🙂

Dneska jsme mlíkovaly ve 3 :-p spala do 6 a ted spí zas a chtěla mlíko :-N

Jdu se ospršit 🙂
bobulle
15. kvě 2009
Ajoooojkýýýý prořízlé papulky a ostatní maminky 😃 ,
Domi, ty jsi jakési raní ptáčátko 😉
Beruš, rumová roládička :-N :-N ... no vaši jsou číslo :-N
Beruš, já jsem přemášlela, že bych dělala budď sociálního kurátora u dětí a nebo probačního pracovníka na soudě (má nastarosti mladistvé odsouzené, aleternativní tresty apod.)... ale jsou to práce o držku :-N ...no uvidíme kam nás osud zavane 😉
berus
15. kvě 2009
Ahoj mamulky 🙂

Asi budu muset jezdit k našim častěji, dítě mi tak zničili, že usnul v 8, v 10 si jen jednou béknul, ve 4 jídlo, v 8 budíček, takže vlastně pohodová noc :-N x-)

evi, Míša už mi to taky řekl x-) , ale od našich je to hezký x-)
ale co se divím, vždyť je to pravda 😃 , všechny jsme tady dobrý mamky 😉

bobul, ale asi rum zapůsobil, díťátko spinkalo jako mimi :-N
a k tý práci, nevím proč, ale vybavili se mi nepřizpůsobiví spoluobčané a to je fakt o hubu :-N :-S

domi, jdeš zítra na znakování? já jsem na libereckou ZOO naštvaná, budu se muset poohlídnout, kde jsou u nás kurzy znakování 😉
berus
15. kvě 2009
jo, arin, včera jsem nebyla ve formě, příště bude stránek 12 i kdybych je měla nakecat sama 😃 😃 😃
bobulle
15. kvě 2009
Beruš, ve Zlíně jsou 3 romské rodiny, z čehož jedna rodina jsou právnici... takže ve Zlíně tento problém není.... 😉
jita5
15. kvě 2009
Hezké ráno
Večer mi bylo pěkně blbě, ale zdá se to být lepší, Terka se vzbudila kolem 4 a já vůbec nemohla mluvit natož zpívat 🙂
Berus to je škoda, že u vás není znakováni v ZOO, my se moc zítra těšíme, jinak kurz znaková nám už taky skončil
kouzlo
15. kvě 2009
Dobré ranko. 🙂
kouzlo
15. kvě 2009
Jiti krásný fotečky 😉
jita5
15. kvě 2009
Moni díky 🙂
evelina0007
15. kvě 2009
Tak ta naše cácora teď spala takovou chvilku to je děs :-S přes den skoro nespí

Ahoj Moni a Jitu 🙂
bobulle
15. kvě 2009
Jiti a co Tě trápí? 😞
Kláruš taky soplí a teď už i kašle a já jsem to chytla od ní, tak mi taky není zrovna hej... 😞
Moni, tak co Tedýsek, jak vypiloval techniku plazení?
bobulle
15. kvě 2009
Evel, Kláruš to taky jaksi fláká to spinkání přes den.... někdy ji dám spinkat do ložnoce a ona jetřeba 40 min. hodná, tak si myslím že spinká a ona tam zatím okusuje postýlku 8-( 😃
kouzlo
15. kvě 2009
Bobul tak nějak už je na místech, kde bych ho ani nečekala :-N 😃 Si musím zvyknout na to, že začíná být mobilní. Snad to bude den o dedne lepší a konečně se už taky postaví lenoch jeden 😉
Rostou nám nahoře 3 zoubky chuďátko kaká víc jak normálně a tak si odřel prdelku, že mu tekla i červená 😞 Mažeme Bepanthenem a už se to lepší. Teď se tady válí po puzzlíkách a žvejká kůrku chleba.
jita5
15. kvě 2009
bobul taky jsem to chytla od Terky, špatně mluvím a kašlu ale snad to bude dobrý 🙂
kouzlo
15. kvě 2009
Evi my už většinou spinkáme jen 1 za den. Někdy se mu povede usnout v kočárku, ale to spíš né, protože musí všechno vidět a hulíkat, aby nás všichni viděli 😃
Dneska konečně přivezou skříň na myčku po 10měsících co jsme si ji objednali ]-(
bobulle
15. kvě 2009
Jiti, tak to jsem na tom stejně.... :-N ... tak se dopuj vit. C a bude brzy líp 😉
Moni, Kláruš se plazila jen týden a pak začala lézt a den na to se postavila na kolínka a do týdne stála na nohách.... teď to půjde rychle uvidíš 🙂 😉
domiska
15. kvě 2009
bobul ranní ptáčátko je spíš mrňous 🙂 já se pouze přizpůsobuju...vstává teď v 5 :-N
beru nejdu na znakování, protože jdu s mm na cyklozávod povzbuzovat 🙂 doufám, že nebude pršet
moni teď teprv pořádně poznáš, že máš mimi 😃

Začni psát odpověď...

Odešli