• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahoj holky,

všechny fotky ročních batolátek upravím a co nejdříve hodím do spol. alba. Mějte, prosím, trpělivost.

Berus je dobře, že už jsi doma, snad už bude jen dobře a nebude se to opakovat. To jsem teda zvědavá na tu novinu, že byste měli možnost většího bydlení :sweat_smile:

Rosi tak toto rozhodnutí ti teda nezávidím :frowning2:

Všechny zdravíme :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
taky to tipuju na nové hnízdečko, co Beru? :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
neuhádly :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde jsou všechny???
se tady rozhodlo, že se koník bude bojkotovat :angry: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
evi!!! ani ty tady dneska nejsi :confused:
ti dává Kadlik záhul co :sweat_smile: , my spíme ještě pořád 2x denně :wink:

tak já jdu teda za Míšou, dobrou noc :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :wink:

něco jsme tady řešili tak nebyl čas sem jít :wink: a upřímně sem už nikdo nechodí tak to kolikrát ani nemá smysl se připojovat :pensive:

Kadel mi dává záhul špíš tím,že se začala vztekat a fňukat,ale myslím si,že jí roste další zub tak to snad bude tím :confused: :confounded:
25. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kal, díky, já myslela, že už to neplatí :sweat_smile:

Beru, historky z nemocnice dobrý, někdy personál na zabití, co k tomu říct, já teda když nejsem spokojená, tak to hlásím, protože mi přijde hrozně nefér, že supr sestřičky mají třeba stejný nebo horší prachy, nez ty babizny protivný, co se tam taky najdou, no ale splést se může každej, akorat ty z toho jsi mela málem infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlídání jsme zvládli dobře, akorát mi není jasné, jak maminy uspávají dvojčata, to ty mimča musí spát ve stejný čas :grinning:

Také spíme 2x, jsem se pokusila, že by třeba jednou denně, a ani náhodou, takže zatím to nechávám.

Jsem ted večer velmi inteligentně rozsvítila a zapomnela na otevřené dveře, v momentě uvnitř snad milion komaru, no jsem blba, doufám, že jsme už zase všechny vyhnali a že nás v noci nebudou žrát, ale fakt bych si naliskala :angry:

Ev, a já nejsem nikdo :grinning: :grinning: Já sem pořád chodím, ale máš pravdu, že docházka nic moc,nevím, proč se tak rozpadáme? :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,ty nejsi nikdo to zas ne :grinning: :grinning: my používáme do zásuvky RAID takže komáři mají smolíka :wink:
25. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer,tak ráno v půl 8h mám nástup na mini interupci :frowning2:
25. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ros,to je mi líto,ale asi je to nejlepší řešení pokud víte,že to přítel nezvládne :pensive: moc držím palce :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,no Evi dame v zari nejaky srazik,ja teda v pulce zari jedu na dovcu,jedeme na Kretu,tak se desne tesim,tak bud pred,nebo po?!?!
Ross,tak se drz!!!!!!!!

papa
25. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti,mě se hodí spíš po :wink: a užijte si dovču :wink:
25. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ross, opravdu je mi to líto :angry:
25. srp 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, Prazandy se domlouvají, a tož my Brnáci nic, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nem, na Krétu jo? A jedete sami nebo s malou?
25. srp 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat :grinning: něco budeš muset domluvit ty :wink: :wink:

dobrou noc všem :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, 20. září 2009 Lísen, Mariánské udolí, Brno, od 10 hodin, hodí??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ev, dobrou noc :wink:

Klasika, zase tady budu čumákovat sama :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat :grinning:

Ross, drž se... :pensive:
25. srp 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :grinning:
26. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky všem :wink:
26. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ross myslím na tebe :pensive:
26. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sem vlezu a hned mě vyběhly brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já sem nechodím,pr se jezdíme koupat,musíme využít teplo :wink: pak tu budem sedět celou zimu :pensive:
26. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a stejně tu nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: tak dedělám oběd a pojedem :wink:
26. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj holky tak jsem zase v N. Teda jen par info jsem si přečetla a vy jste tedy vůbec nelenily co jsem tu nebyla. Těhule, nemocnice.......
Ross je mi strašně moc líto co se ti stalo. Vůbec si to nedokážu představit. Držím ti moooc mooooc palce ať se dušička co nejdřív uzdaví a ty jsi šťastná....... :pensive: :pensive:
Lucinečce moooooc gratujulu. Holka jedna šikováááá :dizzy_face:
Beru tak ty už nevíš co bys rupama dělala co :grinning: Hlavně, že už jste zase všicí spolu a jsi zdravoch :wink: :wink:
26. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Moni vítám tě :wink:
Arin, taky se snažím využít posledních hezkých dnů a furt někde lítáme :wink: ... ale dnes nám má přijet bagřík srovnat celou zahradu, tak jsme doma....
26. srp 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny nemáta některá golfáče casual play citta??? Já onich vážně uvažuju a tak bych chtěla nějakou referenci??
Bobulko ahojky a děkuju :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kat, splést se může každý, ale třeba u prodavačky je to fakt něco jinýho než ve zdravotnictví :unamused: Tý mamině, co tam byla se mnou málem daly jiný léky a její mamince málem odoperovali zdravý koleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takový chyby se stávat nemají :wink:
Ros :pensive:
Arin, vy tam máte hezky? Tady je zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak už vám můžu napsat novinku :dizzy_face: Právě mi volala úča ze školy a je to potvrzený :wink:
Jste mě tak nějak nahlodaly a já se za svoje základní vzdělání začala stydět, tak jsem se rozhodla, že si tu maturitu dodělám. Nejdřív to vypadalo na 2 roky školy, ale právě mi volala zástupkyně ředitelky a oznámila mi, že jsem přijatá do 4. ročníku a na jaře maturuju :sweat_smile: První pololetí mám individuálně, od února do května musím chodit na denní studium. Obvolala jsem všechny kamarádky a hlídání mám zajištěný, je to jen na 3 a půl měsíce, tak snad to nějak zvládneme. Jinak nikdo v rodině to neví a ani vědět nebude, až jim přinesu ten papír :wink:
Se děsně těším na maturitní ples, to bude nablinkáno v álejích :grinning: :grinning: :grinning: Já totiž na tom svým tenkrát nebyla :frowning2:
Takže už předem hlásím, že vás budu trošku zanedbávat, páč se musím šprtat :sweat_smile:
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, moni ahoj :dizzy_face:
no jo, já starej simulant :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruuuu teda to je suuuuuper. Jsi šikula šokovná :astonished: :dizzy_face: Tak držím palce studentko :grinning:
26. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :wink:

Moni,taky hledám nějaký golfáče a nevím jaký :confounded:

http://www.kasa.cz/baby/koupit/763384/golfky/cam-flip/ - se mi docela líběj tyhle :wink:

Berušáku,gratulka ikdyž pro mě to není překvápko :grinning:
26. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju :dizzy_face:
Taky Míša má děsnou radost, že bude spát se studentkou :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a prý si pořídí rákosku a za špatný známky budu mít zákaz koníka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek