• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
evi :grinning:
ale překvápko je, že mi to daly jen na rok, měla jsem jít do třeťáku a když mi dneska volala, že třeťák mám vlastně ukončenej a je zbytečný ho opakovat a jdu rovnou do 4. ročníka a na jaře matura, se mi udělalo blivno :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj to je fakt :wink: se těším na ples doufám,že budeme pozvaný :grinning: :grinning: :grinning: A vždycky,když budou prázdniny tak můžete přijed do Prahy na návštěvu :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak já měla už asi 3 týdny domluvenou schůzku ve škole na 25.8., jste měly vidět, jak jsem se v nemocnici modlila,aby mě pustili domů včas :sweat_smile:
26. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, Míša určitě řekne, že výlet za Emákama jedině podle známek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic jdu vařit další kapustu na karboše jsem jí ráno uvařila málo tak jsem musela Vlaďeně oškubat další kus zahrady :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
že tě Vladěna neklepne přes prsty :grinning: :grinning: :grinning:
já ještě nevím, co budu vařit :unamused:
mám z mrazáku vytažený kuřecí a mletý, tak babo raď
26. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning:

no já slíbila kapusťáky tak to mám jasný :wink: a uplácám je až bude Kadel spát :wink:

No nic jdu schánět kupce na byt ty nájemníci asi prachy neseženou je to škoda mohlo to bejt vyřešený rychleji :unamused:
26. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je škoda :unamused:
ale myslim si, že to budete mít prodaný rychle :wink: , hlad po bytech je, kór v Praze
26. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru,jj už to vypadalo nadějně,ale zatím sehnali jen víc jak půlku tak ještě pár dní počkáme a pak to nabídneme někomu jinýmu :wink: ono je to kousek za Prahou :wink: a byla by to potřeba cena za dodělání plynu stoupla z 40 tis na 65 tis :angry: :angry: :angry:
26. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-casualplay-citta-uni-2009/#
Evi to jsou ty co chci já . Jsem se do nich zamilovala :sweat_smile:
26. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
moni, krásný :dizzy_face:
mi to dojezdíme se sporťákem, do jinýho už nejdu :wink:
26. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
my, já debil :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
a to budu maturovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni,jsou super :wink: ale mě stačej obyč já chci v zimě jezdit se sporťákem ty golfky chci jen,když někam pojedme,že jsou skladnější do auta a pak je budu používat na jaře :wink:
26. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, tak ty budeš velká studentka jo? :wink:

Ross, ted si to po tobe čtu, prosim te, ten zaškaredenej smilik :angry: nepatřil tobě,ale chlapovi. Ty se z toho hodně rychlo dostan, asi to bude náročné na psychiku.

My uz golfky máme, chicco multiway, na doporučení Lucinečky, a já jsem s nima max spokojená. Taky s nima ale v zime jezdit nebudu, to si nechávám sporták.

Moni, ale ty jsi prece mela pekny golfky, ne? Jsem si říkala, že ty se mi taky líbí :wink:
26. srp 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, a to už budou ty státní maturity, nebo jeste postaru? Já vím, že jsem o tom četla v novinách,ale nejak moc jsem se tím nezabývala, takže ted nevím, jak to přesne je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
katy, mám pocit, že budou poprvé státní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si dycynky vyžeru nějakou novotu, jako první ročník jsem měla povinnou devítku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale vždyť je to jedno, učit se musím tak jako tak :wink:
26. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Ros, je mi to moc líto, přeju ať je co nejdřív líp :pensive:
Berus, to je fajn, že už jsi doma, muselo to být bez kluků v nemocnici hrozné, já bych se snad ubrečela steskem, já jsem taková ubulená, když mě někam zavřou a jsem tam sama :sweat_smile: A hodně sil k maturitě :grinning:
A dál už nevím, co jsem vlastně chtěla napsat :confused:
Taky s Kájou užíváme ještě letních dnů a jsme věčně pryč, za chvíli zapadnem sněhem jak broučci a to jsem teda zvědavá co budem pořád dělat. Bývá pořád dost vzteklá, včera jsem jí kráva přivřela prst do skříně, ale tak blbě, chudáček brečela snad půl hodiny :frowning2:
Jo, a našemu kamarádovi, tomu co nám byl za svědka se narodil chlapeček, asi o 5 nebo 6 týdnů dřív :cry: Měl nějaké problémy, odvezli ho do jiné nemocnice na novorozeneckou JIP, jeho maminka ho viděla až po 4 dnech, snad je mu už lépe, nevím :pensive: Vůbec si to nedovedu představit :pensive:
26. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Pal,to je děs chudák mimísek :confused: ale o 5 týdnů to jde v porodnici,když byla Kája na JIP tam byli mimísci narozený ve 24tt a váhou 680g :pensive: :pensive:

Jo a mě dneska asi rodí kamarádka zatím má slabé kontra po 20 minutách,ale ještě neví zda to nejsou poslíci a pokud ne tak je to Lucinka :wink:
26. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat mám ale to byl tedy pěkně blbej kup. Jsem s nima strašně moc nespokojená a půjdou z domu :angry:
Evi já chci nějaký pořádný, protože když jedu do CR tak abych nemusela tahat velkej a když bude sníh, tak aby jsme projeli. Já jsem z něho naprosto unešená, ale ady v N ho nikde nemůžu sehnatr chjoooo :confounded: :confounded: :angry:
26. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ev, právě že těch 5 týdnů není ani tak moc a váhu má docela dobrou - 2400g, a stejně 3 dny nedýchal sám, na srdci měl šelest. Třeba potřeboval jen nějak nakopnout a snad bude všechno v pořádku :pensive:
Tak ať má kamarádka Lucinku co nejdřív bez problémů u sebe :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni,jj to chápu,že potřebuješ pořádnej vy hodně cestujete :wink: já jsem dostala takové obyč golfky Chicco,ale rok 2002 od kámošky,ale strašně blbě se s kočíkem jezdí tak se mi právě moc líbí ty Cam,ale musím je někde nejdříve vyzkoušet :wink:

Pal,tak snad to bude v pořádku :wink: a uvidíme zda už to bude Lucík :wink: dneska mají termín porodu
26. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer
Berus to je dobře, že už jsi doma :slight_smile: , gratulka ke studiu, je to moc dobře, že si to doděláš
Pall snad už to bude dobrý
Jinak jsme se jely rozloučit s babi na chalupu (odjížděla k moři) a nějak jsme tam s Terkou zůstaly :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Ross, doufám že to dopadlo v rámci možností dobře a jsi pokud možno co nejvíc v pohodě :pensive:

Pall, brouček malý... :pensive:... a už dýchá sám?
Tam je naprd, že v tom sedmém měsíci těhu je porod riskantní právě kvůli plicím... :frowning2:

Beruš, dobrý... a jsi veliká šikula. Moc Tě obdivuju, že jsi se dala na denní studium... a určo to dáš.... :wink:
Ty tam budeš vlastně nejstarší co? Budeš kápo třídy :grinning: .... ty jsi vlastně odešla těsně před maturou,že :confused:

Moni, citta jsou dobré, ale mě osobně se víc líbí vintage 2
http://www.groupfashion.cz/prod_kat.php?name=162
viděla jsem je naživo, bo u nás máme prodejnu firmy, která dělá výhradní zastoupení pro ČR a jsou fakt luxus...
jinak za sebe můžu říct, če casual play jsou super, vymakané, lehké, bez závad.... já jsem s nima moc spokojená (mam S4)...
26. srp 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Jo jedeme na Kretu i s malou,tak jsem zvedava,jestli si to bude uzivat,ci ne...no,budu vypravet!
Tak se sejdeme az se vratim????

Berus,tak drzim palce,ja bych uz do skoly nevkrocila ani za mak:slight_smile: Takze klobouk dolu!!!!

Papa
26. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul, předevčírem kamarád říkal, že už začal dýchat sám, od té doby jsme s ním nebyli. Třeba můj brácha je taky narozený o 6 týdnů dřív a dýchal sám od začátku a v inkubátoru byl jen jeden den :confused: Asi je to případ od případu.
26. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
palli, určíte to bude v pořádku. :wink:

Nem, tak si to tam užijte, a očekávám po příjezdu podrobný popis, a fotky :wink:

Moni a proč jsi z golfkama nespokojená? Co hlavně se ti na nich nelíbí? nebo nefunguje?

Beru, taky pujdu do skoly, ikdyž ne na denní studium, musím uz konečne dodělat jednu zkoušku, jsem už fakt maximálne trapná, jak pořád říkám, že si ji udělám, a pořád nic :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Pall, držím pěsti :pensive: .... dej pak vědět...

Nem, moc si to užijte :dizzy_face:

Kat, jakou zkoušku? Pochlub se študentko :wink:
26. srp 2009 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul, já jsem to tu nepsala? to se divím, páč na tu zkoušku se chystám už asi pet let, všichni to ví, akorát já furt nic :grinning: :grinning: :grinning: Jedná se o FCE (First Certificate English)
26. srp 2009 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Když jsem nebyla doma, kluci si vstávali v půl 10, jen ležím vedle nich, budí mě v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti, užijte si dovču :wink:
pal, dneska doktoři umí skoro zázraky :wink:

jinak k matuře, koukala jsem , jestli mě čeká státní a poslední info z 20.8. zní, že asi ne :dizzy_face:
jo a bobul, na denní jdu až od února a to snad nebude tak zlý, jen únor, březen, duben (tam už bude písemná z ČJ), květen (praktická+svaťák) a červen se maturuje :wink:

jo a ještě se musím pochlubit :sweat_smile: , dneska jsem hópla na váhu a mám 69,4kg
12.6. jsem měla 83 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a katy, taky to koukej dodělat :wink:
27. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek