• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahojky,
Berunko, si dobrá :dizzy_face: ... já nemůžu furt dosta dolů ty 4 kg po porodu co mi zůstaliy :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co se týká státních maturit, to už vyhrožovali nám (maturovala jsem před 11 lety) a budou ještě vyhrožovat našim dětem a stejně nebudou :grinning:
Kat, FCEčko je dobrá věc, tak držím pěsti :wink:
Pall, co chlapeček, snad máš dobré zprávy :pensive:
27. srp 2009 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to mám za sebou,v životě už ne strašný nápor na psychiku,šlo to tam jak na běžícím páse :frowning2:
27. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros, jsi moc statečná :pensive:
Berus, to jsi fakt dobrá, to je povzbuzení s tou váhou , co :slight_smile:
Kat, tak šup šup s tou zkouškou :grinning:
Bobul, zprávy o Davídkovi nemám, oni sice bydlí hned naproti nám, ale není je vůbec vidět (kamaráda není vidět, ona snad leží v nemocnici s malým, teda doufám, že měli místo) :unamused:
No, my valíme za chvíli do města se ségrou, končí jí pradzdniny, tak ať si jí ještě užijem, než frkne študírovat :grinning:
27. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros :pensive: , přeju hodně sil, musí to být těžký :frowning2:
27. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu nakouknout, jak se vede :slight_smile:

Ros, držím moc pěsti, ať je brzy líp a život se ti zase začne obracet k lepšímu..

beru - to seš teda borec, s tou váhou :sunglasses: .. závidím.. já to teď neřeším, páč mám těhu výmluvu :slight_smile: .. ale je pravda, že s tím druhým mimi to leze nahoru nějak rychleji.. i bachor mám už jak kdybych byla v 6 měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. doufám, že to pak půjde stejně rychle dolů.. a pak se budu muset taky posnažit.. do třetího už nepůjdu ani náhodou, tak už nebude na co hřešit :sweat_smile:

se zkouškama a školou vás obdivuju.. jsem ráda, že zvládám domácnost a malou.. na jaře jsem se pustila do Italštiny, ale nějak to taky vyšumělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. potřebovala bych se taky nějak udržovat ve formě, abych si pak při návratu do práce nepřipadala jak dement, co pět let nevytáhl paty z baráku :sunglasses:
27. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
berus jsi dobrá s těmi kg, mě to pořád nějak nejde :angry:
Ros musíš to zvládnout hlavně kvůli Johance
Jinak jsem si dnes dělala předzápis, všechny pěkný předměty byly plné, mám hrůzu s tý němčiny :frowning2: , ty jazykový předměty jsou největší problém
27. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito, mi povídej, budu maturovat z angliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na tu jsem fakt tupá, naučim se 25 témat jako básničku a ať se opováží zkoušející se mě na něco zeptat :sweat_smile:
27. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a děkuju za pochvalu, ještě půjde dolů tak 8 kg :wink:

a misu, teď by byla vážně blbost hubnout :sweat_smile: , myslím, že s dvouma prckama to bude hned dole :grinning:
27. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru na jazyky jsem tupá :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, tak at se ti život brzy obrátí k lepšímu :wink:

Beru, teda fakt nechapu, jak to delas, hod nejakou novou fotku do alba, at mam motivačku, jsem se rozhodla, ze od zári chodim cvicit, tak jsem na sebe zvědavá. Já dietou nikdy nic nezhubnu, já musím cvičit :sweat_smile:

Jity, taky jsem na jazyky tupá :wink:

Misu, myslím, že se dvouma dětma kila pujdou dolu hned, neboj :grinning:
27. srp 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, no předzapisy jsou masakr... tam musíš naběhnout co nejdřív :wink: .... příští semestr určitě vychytáš lepší předměty... :wink:
Mišu, italsky jsem se chtěla začít taky učit, ale teď to nehrozí :wink: ....
Jo a na jazyky jsem taky tupá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si taky řekla, že od září budu chodit cvičit, ale to teď nehrozí, jen budu dobíhat do školy,abych neprošvihla zvonění :grinning:
no já jsem se na sebe musela "nasrat" :sweat_smile: a pak to jde
nechám se vyblejsknout :wink: a dám to do alba, ale já ten rozdíl vidím jen trošku :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak berus, na mě to nepůsobí, "nasraná" jsem pořád,ale ty kila ne a ne dolů :confounded:
27. srp 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

já už bych do školy nešla ani náhodou:grinning: :grinning:

Ros,drž se :pensive:
27. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi, kdepak si se dopoledne courala? zase jsi plenila Vladěně zahradu :sweat_smile: :grinning:
a to se ti to píská, když maturu už máš, ale já mám stejný vzdělání jak cikán u krumpáče :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdeme koupit Áje nový prsenky, páč do těch starejch nějak nemá co dát :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
No s tou školou :astonished: já bych se nenaučila už vůůůůbec nic :unamused: za těch 5 let doma,su totál vygumovaná :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc vás obdivuju :slight_smile:
Ross drž se ,bude už líp :pensive:
Beru :sweat_smile: :fearful: :astonished: :astonished: seš šikula :wink: já můžu být nasraná a stejně je mě to k hovnu :grinning: mil mě ještě donese čokošku atˇje mě líp :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ták se mějte :wink:
27. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě malý počteníčko :wink:
RADY JSOU NEOCENITELNÉ
Vedle lásky a péče je velice důležité vštípit dítěti smysl pro disciplínu. Většina rodičů si uvědomuje, jak důležité je stanovit limity, chovat se konzistentně a efektivně, i když to není jednoduchý úkol. Všichni chceme vychovat laskavé, přemýšlivé a dobře se chovající děti, ale nevíme vždy, jak toho nejlépe dosáhnout. A v pozadí naší mysli se bojíme, že stanovení příliš velkého počtu omezení může omezit rozvoj ducha našeho dítěte. Nalezení správné rovnováhy mezi svobodou dítěte a jeho vedením správným směrem může být občas skutečně obtížný úkol. Proto určitě stojí za to věnovat čas diskusím na toto téma s partnerem, s jinými maminkami a členy rodiny, kteří mohou poradit. Snažte se brzy rozhodnout, jak budete usměrňovat své dítě. Důvěřujte svému instinktu a nepodporujte povyk, který dítě dělá, třebaže vᚠmalý andílek poté způsobí neuvěřitelnou scénu uprostřed supermarketu! Pamatujte si, že jste dospělý a že toto není hra o to, kdo zvítězí v bitvě vůlí. Vždy se snažte zachovat klid, držte svůj vztek pod kontrolou a snažte se trvat na disciplíně. Pamatujte si, že konzistentnost a spravedlivost jsou dva nejdůležitější prvky a neztrácejte čas tím, že se budete starat, co si pomyslí jíní lidé o vašem chování nebo o chování vašeho dítěte.
Proč je slovo „ne“ jeho oblíbené?
Plánování dlouhodobé strategie disciplíny
Vzácné chvilky
Vývoj dítěte
Proč je slovo „ne“ jeho oblíbené?
CO S NEGATIVISMEM
Negativismus dítěte (stále říká „ne“, utíkání, házení věcmi apod.) se pravděpodobně objevil teprve nedávno. Má vliv na krmení, spánek, hru, škádlení – tedy všechny oblasti důležité komunikace mezi rodiči a dítětem. Aktivně testuje své limity díky své nové pohyblivosti, vědomí toho, že lidé i předměty jsou trvanlivé a díky zvýšené schopnosti ovládat a kontrolovat hračky a své prostředí. Ufňukanost je v tomto věku běžná spolu s jinými typy otevřeného negativního a provokativního chování. Disciplína je tedy důležitou úlohou rodičů ve druhém roce života dítěte. Buďte konzistentní při aplikování pravidel a stáhněte se, pokud se příliš rozčílíte.
Rodina
Plánování dlouhodobé strategie disciplíny
DLOUHODOBÝ CÍL
Jakmile vaše dítě začne testovat vás a vaši trpělivost, nezapomeňte, že disciplína znamená učení, nikoli trest. Disciplína je dlouhodobý cíl a vaším cílem je naučit dítě podřídit se pravidlům. To, co v daném okamžiku děláte, není problém. Jedná se o konzistentní chování a rozumné uplatňování pravidel tehdy, když na nich skutečně záleží.
Tipy
Vzácné chvilky
Pokud chcete své dítě zlákat k zábavě, vezměte tvrdý chléb a jděte krmit kachny. Udělejte si výlet k blízkému jezeru nebo rybníku, kde žijí kachny a vyrazte si na piknik ve dvou.
27. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,byly jsme s mamkou a Kájou v tržnici pro zeleninu a kytky :wink: a Vladěně půjdu plenit zahradu až ted potřebuju rajčata do leča :grinning: :grinning: :grinning:
Tak hezky pokup já byla nakupovat asi před 3 týdny,protože jsem konečně odložila kojící prsenky a ty co jsem měla před těhu byly špatný asi mimo 4 :wink:
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Arin,my chodíme krmit kačeny 4x za týden už půl roku :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My ani jednou :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jsou naprosto na ho.... aspoň pro mě. Špatně se s nima jezdí, pořád kopu do toho mini košíčku, jsou strašně nízké, když jedeš jen v trochu nerovném terénu tak je to tedy chuťovka. A u našich je tedy bojovej terén a tady v N je to zase všechno vydlážděný kostkama, takže věčně někde zaseknutý... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě jsem to s ním moc nedomyslela. Chybama se člověk učí. Ale třeba tobě bude vyhovovat. :wink:
Bobul ten jsem taky viděla, ale mě nejak neuchvátil. Citta naprosto a už jsem se i s manžou domluvila a objednám si je :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já teď viděla něco šílenýhoooo
těhulkám zákaz ! a komukoliv kdo je labilní jako já tak taky...

ale měli by to vidět ti, co řídí jako dementi..
bulím tu jako želva

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/177480-velsska-verze-nemyslis-zaplatis-je-tak-drasticka-ze-je-jen-pro-dospele.html
27. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na tpotok už se nedivám.mám toho dost ze záchranky
27. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí bože já nikdy nic tak strašnýho neviděla a můžu ti říct, že má moji obrovskou úctu za práci kterou děláš.
27. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, díky za článek :wink:

Moni, já ten golfáč kupovat nebudu, já jenom že se mi tak na pohled líbil :wink:

Jani, já se na to radši nedívám, nemám na to :pensive:

Ev, my chodíme zase se koukat na koníky, skoro každej den :wink: ale krmit se nesmí, tak jenom koukáme :wink:
27. srp 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :wink:

Jani,na takové věci se nedívám :pensive:
27. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru tééééda ty jsi borec. To já se stále nehla z místa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu na tu lipošku ultrazvukem, tak uvidíme, jestli to moje tělo nějak nakopne :sweat_smile: Jinka zahajuji protestní hladovku :grinning:

Jani já jsem se na to taky jukla a bulela jako blázen. Hlavně, když jsem viděla to miminko v autosedajdě. Ten prázdnej pohled :pensive: :pensive: :cry:
28. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé a já jsem prvnííííí :grinning: :sunglasses:
28. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

no to je docházka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jdu uspat Kájinu a pak razíme na nám.Republiky máme třídní sraz s dětma a večer se pokračuje bez dětí,ale tam já už nepůjdu :wink:
28. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi užij si to :slight_smile:
my teď byly na hřišti - snad se Terka dostatečně utahala :grinning:
28. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek