• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jitu,díky je to ze střední a některé jsem neviděla fakt od školy,ale myslím,že na té odpolední s dětma nás bude málo,protože ač je všem přes 30 tak dětí má jen pár z nás a Kája je nejmladší :wink: Jen doufám,že ta skoro hodina autobusem a metrem jí bude bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi zvládne to :grinning:
Pražandy, až budete dělat nějaký srazík, tak dejte vědět - :grinning: zkusím dorazit do Prahy
28. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,jako ona je zvyklá,že spolu dost cestujeme sockou,ale poslední pár dní mám vzteklouna na což nejsem zvyklá :confounded: Plánujeme srazík na druhou polovinu září až se vrátí Martik z dovči:wink:
28. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Honzík se za chvilku vzbudí, ale alespoň na chvilku Vás jdu pozdravit :wink:
Evi tak snad tenhle sraz bude i náš :sweat_smile:
Rossi moc na Tebe myslím :pensive:
Moni já chci taky lipošku!!!!
Evi tak krásný sraz :dizzy_face:
28. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tedy vy to tady zanedbáváte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ještě jsem vám chtěla napsat naše míry po kontrole a očkování. Máme 81cm a 11,6kg. Dostal posledního pneumokoka a Tetanovku. Chuděra má ramínka jak rambo :sweat_smile: U očního jsme taky dopadli dobře vše je v pořádku. Uf mi spadl kámen ze srdce, že to byl jen planej poplach. Ale pro jistotu ve 2 a půl letech na kontolu.
Evi tak už jsem si objednala ty golfáče od casualplay. Se na ně těším jak malááá holka. :grinning:
Libu dneska jsem byla na první ofiko lipošce, tak uvidíme jak to bude vypadat po těch 10 akcí. :sweat_smile: :grinning:
A ještě jedna smutná zpráva. Včera v noci, když jsem tady akorát psala o tom, že jsem taky viděla to video o nehodách na silnicích se zabil můj kamarád v autě :cry: :pensive: Bohužel zaplatil svou blbost tou nějvětší cenou. Byl opilej a napálil to do stromu. Bylo mu teprve 35let :pensive: :pensive: :pensive: .......
28. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... se zase hlásím po delší době... sanžím se dočíst, ale to se fakt nedá... :grinning:
28. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni... :cry:
28. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pavli je to strašný neštěsí fakt. Zbytečná smrt mladého člověka, ale bohužel si za to může jen a jen sám :cry: :pensive: :pensive: :pensive:
Co dělají ty tvoje dvě holky krásný?
28. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

srazík byl super :wink:
Moni :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to moc líto :frowning2: :frowning2:

věřím,že se na golfky těšíš :wink: já si ty svoje vybraný chci někde v prodejně vyzkoušet a pak si je taky objednám :wink:

Pavlušáku ahoj :wink:
28. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli vy máte nějakou speciální techniku na dělání krásnejch okatejch holek??? Taky takovou chci, tak poraď ať pak víme jak na ní? :dizzy_face: :grinning:
28. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evi to je fajn, že jsis to užila :wink: Taky bych se šla někam srazit :grinning:
28. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak přijeď a srazíme se taky :wink:
28. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, díky :slight_smile: ... ty jsou z lásky dělaný :grinning: ... no i když já teda ani v jednom případě nevěděla, že si "vyrábíme" miminko... se budu muset zeptat manžílka... :grinning: ten tvrdí, že ví co, dělá, tak třeba poradí jak na to... mmch. Táda snad nemá krásnej kukuč?
28. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak prá máš přijet, že ti to manžílek ukáže... :grinning: no tak nevim, asi budu muset zasáhnout... snad začnu žárlit nebo co :grinning:
28. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mělo být prý... :grinning: manžíle mi nalil půl skleničky vína a mi se pletou prsty...
28. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Evi, kdyby to bylo tak jednoduchý tak jsem tam jak na koni. Mláďátko se mi probudilo s ukrutným pláčem. Asi špatný sen.... nebo ještě následky očkování. Takže asi bude dlouhá noc :confounded:
28. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli no kurňa, že bych přijela podívat se na názornou ukázku :grinning: :grinning: :grinning: Tedíš má krásnej kukuč, ale nevím jestli bude umět manža i takovou holčičku, tak se ptám, aby to byla jistota :grinning:
28. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já to dneska balím mám tady práci místo spaní. Chjo kluk jeden neposedná :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsem zjistila ze nic nemám pro malýho na podzim a zimu tak koukám na mmb co koupit, uz jsem objednala bundu na podzim,jednu bundu na zimu a jednu kombinezu. Ted se sháním po čepici a rukavicích, jsem zjistila ze za chvíli je tu září a v říjnu uz muže byt pěkná zima :sweat_smile:

Nemám ráda moc podzim, ale strašně se těším na vánoce, protože to budou vlastně první regulérní vánoce malýho, co to bude trochu vnímat, se těším, jak vyrazíme do města se podívat na velkej strom a tak vubec :grinning:

No, je jeste srpen a já básním o vánocích, :grinning: jdu se zklidnit do vany :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vítám pavli po dlouhé době :wink:
28. srp 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a musím se pochlubit. Minulý čtvrtek Vendulka podnikla první pokusy o samostatnou chůzi. Jsme se všichni váleli na naší posteli, holky pěkně vyváděly a najednou se Venďa postavila a udělala asi tři krůčky... no byla boží... pak si asi řekla, pokus dobrý a dál celý týden ťapala po čtyřech a včera a dnes to zkoušela znovu, tentokrát už na zemi v pokojíčku a už udělala asi 5 kroků.. tak jsem zvědavá, jak bude pokračovat... jisté je jedno, Anďu předběhne, ta začala až na začátku 16. měsíce, ale zase se postavila a prostě chodila, žádné pokusy, pády a tak...
28. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Ev, všechno nejlepší k svátku :wink:
29. srp 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Kat, já tady uvažuju, jak může mít Evča svátek a ona ho fakt má :grinning: Tak vše nej :slight_smile:
Já taky musím nakoupit pro Káju nějaké to oblečení na podzim zimu, nebo aspoň se podívat, co vlastně má a co ne :sweat_smile: Už jsem to zkoušela, ale Kája skříně zkoumala se mnou a zkončilo to akorát tak bordelem :grinning:
Pavlus, gratuluju Vendy k prvním krůčkům :slight_smile:
29. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Evi, teda taky musíš mít všechno extra, svátek 2x do roka :grinning: :grinning: :grinning:
Tak když ti tak každý říká, tak ti teda k tomu neoficiálnímu svátku taky přejeme vše nej :wink: :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Evel,tak to taky přeju vše nej k svátku :grinning: :grinning:
Beruš, moc Tě obdivuji a zároveň držím pěsti se školou :dizzy_face: :dizzy_face: Já teď měla dost s tím kurzem a popravdě jsem i ráda, že jsem se na tu školu nedostala :unamused:
Jituš, taky držím pěsti se školou :wink:
Tak a už vím prd, co jsem chtěla napsat :grinning: :grinning:
Rostou nám nahoře obě jedničky,tak je doma veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: máme zoubků 6 a už dva týdny nekojíme.
Pavli, hezká fotečka :wink:
Ros, držím pěstičky :pensive:
29. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňo dík :slight_smile:
Jakto že už nekojíš :confused:
29. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, malá mi začla bojkotovat večer kaše, tak jsem ji místo ní dala mléko, první 2-3 dny moc nevypila a teď vypije naráz 180ml a za dvě hodin. tak 100ml a na jídlo se přes noc už nebudí, no a přes den už jsem nekojila od 11měs.
29. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňo tak to jo. No u nás se pořád večer a v noci kojí, někdy i přes den, ale to jako nevyžaduje.
V to pondělí nebo úterý jak chceš, klidně i dopoledne nebo kolem oběda, ale jak se to hodí Vám, jestli má Týnka třeba nějaký režim, Kája žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá se vzbudila, tak musím jít, však se ještě domluvíme :wink:
29. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, malá chodí chrupkat v 10 a ve 15. Mylsím, že mi jede bus do Rožnova v 11:30, šlo by to?? a v to úterý??
29. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, to není nic tak neobvyklého, já budu taky slavit svátek na 2x :grinning: :grinning:
Ale fakt je, ze u tebe to bude horší, Beruš asi těžko v kalendáři najdu.

Numi a jak jde ten kurz, nebo to už skončilo? Já taky obdivuju, ze u dítete maminy jeste stíhají školu, nebo práci, po pravde nechápu jak se to dělá :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek