• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Moni, a v práci máme brusek, myslíš ani jedna by nešla použít :confused: :grinning: Já té kosmetice nerozumím, já se raději nechám opečovávat...někde...někdy...třeba v padesti to vidím reálně :grinning: :grinning:
Arin, ty jsi multifunkční :slight_smile:
Ev, dík za pochvalu :slight_smile:
29. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pall jj su holka pro všecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sem chtěla tu našu opicu vyfotit jak chodí,ale se mě to nedaří :angry: snihnu jen nohu za dveřima,nebo kousek zad :sweat_smile: mě vždyck zdrhne nebo doběhne a foto není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin to je fakt. Ten má vlasů, že by mohl dělat modela učnicím :grinning: Taky už jsem ho střáhala 10x a během příštího týdne budu muset znovu :sweat_smile:
Loučím se holky jdu se natáhnout na gauč. Mám toho dnes plný kecky papa
Pall radši si počkej do těch padesáti .... :grinning:
29. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu též,pověsila jsem prádlo,mil uspal mimi :sweat_smile: a já jdu taky hajat :wink: brouuuuuu
29. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy všechny delate manikuru? Já bych taky chtela, a to mate svoje nebo ty nalepovací,páč me není jasný, jak bych třeba s dlouhýma nehtama přebalila malýho. :sweat_smile:

Dnes jsem držela malýho v náručí a on mi dal takovou hlavičku, jsem to vubec nečekala, až mi zuby zacvakaly, a jak jsem se lekla, tak jsem vykřikla auuuuu, jenže malej se lekl, ze se mi neco stalo, tak pusina ala obracenej rohlik, a do breku, tak aby nezačal plakat, tak jsem se začala smát, jako že legrace, no jo, malej přestal nabírat do pláče a začal mi dávat jednu hlavičku za druhou, si myslel, že se mi to tak líbí :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning:

Moni,já mám na zimu jednu čepici pro Kájinu :wink: ale bundy,kombinézu chci taky kupovat později kvuli velikosti :wink: na podzim máme dvě bundy,dvě vesty a asi 4 čepice :wink:

Arin,gratulka k chození :wink: u nás to bude asi ještě za dlouho :unamused:
29. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady je to samá manikérka :sweat_smile:

Katy, jak 2 svátky :confused: :sweat_smile: A Beruš do kalendáře dopíšu, jen si musím vybrat hezký datum :grinning:
Jinak jsi mě fakt rozesmála s tou hlavičkou, si to dokážu představit, máma mžitky před očima, ale musí ze sebe dělat šaška, aby dítě nehodilo podkovičku :sweat_smile: :grinning:

Já dneska malýmu poprvé ostříhala ofinu, už si přes ní neviděl, vypadá jako blbeček :sweat_smile: a za odměnu dostal poprvé kousek čokolády :slight_smile: Nevím, jak se mu to povedlo, ale měl od ní špinavý tepláčky až na dupce a to seděl v židličce :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,čokoládu jo to jsem zatím nezkoušela a nemám ani odvahu :wink: Kája měla zatím jen Brumlíka :slight_smile:
29. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když baští čokoládovou kaši a puding, tak jsem to zkusila, však už měl větší prasárny, hranolku, párek, ale vždy to jen oslintal a vyplivnul, nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co by za to mamka teď dala :grinning:
Míša provokuje pizzou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takové věci Káje nedávám :grinning: :grinning:

Hele budeš mít to auto od ségry?
29. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, od chlapa nic nedostala, ale žvatlala něco o tom, že půjde dělat do Prahy a auto mi tu nechá
jenže ona toho nakecá :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, no moje jmeno svatek a konikove jmeno svatek :wink:
29. srp 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč? kvůli Prachovskejm skalám :confused: :dizzy_face:
29. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ty nejsi Katka :confused:
Ne jen tak :wink:
evi, zatím jsem odkázaná na mastnou tyč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, neeeee :grinning: :grinning: :grinning: Moje pravy jmeno je tajny :grinning:
29. srp 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: já na manžela,kterej je nějakej protivnej,ale naštěstí už šel spát :wink:
29. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt :confused: já tě mám celou dobu za Káču :sweat_smile:
tak honem, IP, jsem zvědavá :wink:
29. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uz jsi dala do alba tu svou fotku? Ja abych mela inspiraci
29. srp 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedala, jsem zjistila,že mám milión fotek prcka, ale svoje ne
mám teda fotku v prádle, ale toje takovej hnus, že semi to sem dávat nechce
:sweat_smile:
29. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ja jsem chtela byt vzdycky Katka se mi to jmeno libi, tak aspon tady si to uzivam :wink:
29. srp 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a co mu je?
Míša byl taky dneska na pěst, ale odpoledne se to nějak zlomilo a je celkem v poho, teď čučí na nějakej film
29. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooojky
dala jsem nějaké nové fotečky malé.
Právě jsme se vrátli z oslav babičky narozenin a malá jezdila 4 hodiny na motorce
29. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru i fotku v pradle, ja to budu fakt mit jako inspiracku, pac ja dnes vlezla na vahu, coz jsem nemela delat :angry: :angry: :angry: :angry:
29. srp 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Ren, supr fotky, a mala tak radila na motorce?presne takovou stejnou ma malej, ale jeste nejak nevi, jak na ni, tak si ji jenom vodi,ale nejezdi na ni :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a omlouvam se za pismo,ale malej dnes vybrakoval pul klavesnicetakze psat na tom je ohromna zabava :confounded:
29. srp 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem tu zase sama???????????????? :confused: :confused:
29. srp 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek