• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kačí ahojky, no prosím tě, ona je jako cvičená opice.. Všechno okouká..na tý fotce je blond holčička a jí jsou 3 roky !!!! a je stejně velká jako Gábi. No a ona začala jezdit, tak se Gábi opičila a ani né za hodinu zvládala couvat, otočky a všechno... jsme čuměli jako vyvoraný myši s manžou.. Dokonce zbuchla na zem a pohoda naskočila zpět, projela kolem nás a jako neotravujte rodče..dokonce jezdila z kopce. Nějak se mi nezdá tohle její chování. Fakt jako opička :(((
29. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ren,tak jeden den celej uklizej, a mala okouka a bude to pak delat misto tebe, to je napad, co? Malymu kdyz dam kus hadry, tak zacne utirat podlahu :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, ale stejne je dobra, ze ji to tak jde, jak jsem psala, vysli jsme s motorkou ven uz nekolikrat,ale zatim se malej nechyta :wink:
29. srp 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,nevím on byl v pohodě skoro celej den,ale ted začal bejt protivnej,ale má smolíka já si ho zítra nebudu celej den všímat :wink: :grinning:

Jani,malá je fakt šikula :slight_smile:

No nic jdu si lehnout právě jsem to dostala a začíná mi bejt divně pa pa
29. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, dobrou :wink:
29. srp 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, jsem se kvůli tobě musela nechat vyfotit, tak já ti to tam jdu na chvíli dát
29. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren, malá je šikovná!!! taky to pořád neumíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evi, tak tak, tvrdě na něj :grinning: a dobrou noc :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, vidíš to??
já ty fotky nechci nechávat dlouho v albu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, vidim, hele, dobry, hlavne nohy a zadek, co?To bych potrebovala jako soli zhubnout :wink:
29. srp 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn,mažu :wink:
ony ty fotky zkreslujou, podprdu jsem si musela koupit o 2 čísla menší :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to delas, to fakt jenom jis, to jsi psala? no ja zacinam pristi tyden chodit cvicit se za tu mou postavu uz stydim :angry: jako ted vazne, bez legrace :angry:
29. srp 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem ti koukla do alba a normálně na tobě nic divnýho nevidím :wink:
ale vím, že je to o pocitu a ta pitomá ručička na váze taky dokáže nas... :angry:

já ti něco přepošlu :wink: , ale moc se tím neřídím, vybítám si a sama kombinuju a hlavně jím a to 5x denně :wink:
se k tý štíhlosti musím prožrat, páč když nejím, nehubnu :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se teda musim na sebe podivat do sveho alba :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni a uvidíš :wink:
u mě pořád žádná sláva, ale už se cítím líp
nikdy ze mě nebude hubeňour, ale chci vypadat alespoň trochu normálně, takže můj cíl je na 168cm 62kg

musím do hajan, Míša vopruzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :slight_smile:
29. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mas pravdu, vtom albu to nevypada az tak hrozne....ale jde i to, jak se citim, a pak i reakce lidi co me dlouho nevideli, se nestaci divit :confounded:

Ted jsem potkala po šílené dlouhé době jednoho pána (otec mé kámošky), chvíli na mě koukal, neveděl, kam mě zařadit, tak jsem řekla, já jsem ta a ta, a on tak pokýval hlavou a říká: "no jo, všichni stárneme" no tím mě teda fakt dostal
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, dobrou noc, taky jdu do hajan :wink:
29. srp 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak se hlásím po dovolený ale koukám, že jdu s křížkem po funuse, všechny šly do hajan :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přiznám se, dočetla jsem vás v průběhu dne, ale už si nepamatuju na co reagovat.

v každým případě gratuluju všem ke všem úspěchům (škola, zkoušky atd :slight_smile: a Ross držím palečky, ať už jde život jen tím správným směrem...

a fotku Beru jsem nestihla :frowning2: tedy, klobouk dolu Beru...to já ještě po dovče nenašla odvahu si na váhu stoupnout, ptž. se bojím, že bych sebou šlehla :frowning2:

však jsme obden grilovali nebo opékali, denně popíjeli vínko (jak jinak na Moravě, že :wink:) a po pravdě, tolik vína jsem nevypila za celý život, jako za tenhle týden :sweat_smile:

jinak dovča super, Morava je krásná :wink: ale malou to totálně rozhodilo :-/ přestala jíst, přes den skoro nespala, byla pořád ubrečená nebo jen hučela, nic jí nebavilo a pak k tomu ještě dostala 39 horečku :frowning2: no, v každým případě už to vypadá, že se vrací do svých kolejí. dnes konečně jedla a já byla šťastná jak blecha, když snědla celý jogurt...fakt 3 dny byla jen na nutrilonu a na sýrech. vůbec nic jinýho nechtěla....
29. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno
Táni gratulka :slight_smile:
Beru fotku jsem nestihla, bude se opakovat? Jsi dobrá :slight_smile:
Zítra odjíždím na Šumavu s Terkou, už se moc těšíme
30. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bré ránko :wink:
Beru foto ještě pleas :slight_smile:
Ev dík :wink:
Jani vítej z dovči a at´je líp :slight_smile:
Jita užijte si to :slight_smile:
Kat budem hubnou spolu :grinning: takže zůstanem takový jaký sme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda aspoń já :sweat_smile: jen včera jsem se vážila u našich a mám všecho po Gábi pryč :wink: mil říkal,že ještě to po Adovi a bude to ok :angry:
Ren malá je fááákt šikula :dizzy_face: a je moooc hezoučkáááá :slight_smile:
Tak odemě zatím vše jen zkusím dát nějaké foto naší chodičky :wink: zatím páčko :wink:
30. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

dneska je mi blbě :frowning2: ale už jsem stihla hodně věcí udělat :wink: jdu chvilku odpočívat,když malá spí :wink:

Jitu,užijte si Šumavu :wink: a kam jedete?
30. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi měli příšerný ráno...
Ráno jsem našla na terase našeho umírajícího ovčáka Alánka.. zavolala jsem rychlou pro pejsky, ale bylo už pozdě. Otočil se mu žaludek... bylo mu 12 let, ale vidět jak ho odvážejí v pytli chjo
to je den
30. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :frowning2: to je mi moc líto nám před skoro 3 rokama umřela nejdřív jedena fenka a 3 měsíce na to žalem druhá :frowning2: a ted máme 2,5 letou fenku a po babí tady máme 15 letého psa a poslední dny nevypadá dobře :frowning2:
30. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se z dovči. Jo ani nechci vidět, kolik jsme na ní přibrala já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sabinka, trochu pokašlává, doufám, že se z toho nevyklube nic horšího, protože ve čtvrtek máme očkování. Jo a nechala jsem si namotat franc.copánky :slight_smile: a nastřelit další naušnice :wink:
30. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je mi líto
30. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

katy, pán je vtipnej :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, to je fajn, že sis to užila :dizzy_face: a malá se vrátí do starých kolejí, neboj
jitu, užijte si to :wink:
evi, tak ať je brzo líp :wink: to je od toho, že jsi rozbitá? nebo nemoc?
arin, manža taky vtipálek :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cory, dobrý :wink:
jani, to je mi moc líto :pensive:

fotky budou, až se tady nějak sejdete, nechci je nechávat v albu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my budeme dneska slaměnci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taťkovi v práci nakázali noční, takže asi půl roku pojede na tři směny :frowning2:
Mates lítá jak pometlo, už má za dnešek 2 úrazy, odřenou bradu a skřípnutý prst :unamused: a oboje během pikosekundy :stuck_out_tongue_closed_eyes: uhlídat ho je fakt někdy těžký :confounded:
30. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :pensive: Chudinka hafan :frowning2:
30. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ren, to je mi líto... :pensive:
Holky máte krásná fota :dizzy_face: ... hlavně Moní a Yw :dizzy_face:
A foto hubeňoura Beruš chci taky vidět :slight_smile:
30. srp 2009 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ren to je smutný :frowning2:
Já chci taky foto beruš :slight_smile:
cory pěkný fotečky :wink:
beru jj ftipálek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo asi budem muset koupit kočárek a Schuschu miminko :sweat_smile: byla taky neteř skoro 2 roky má a měla to tady a s Gábi se o miminko praly :sweat_smile: ani né o kočík ale o tu panenku :fearful: ještě moc panenky nekupujem,vystačí si s autama a jinýma hračkama,ale ta ju hoodně brala :sweat_smile:
30. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky jste hodný..
jdu se kouknout na vaše fotečky
30. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek