• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No tak jooo :wink:
Kat a co stalo :confused:

Jo a jkou diskusi čteš? se chci taky pobavit :grinning:
30. srp 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, ono to moc tak pobavení není, ale už delší dobu , co narazím na příspěvky jedné maminy, tak mi to hlava nebere, hlavne její arogantní vystupování.
Najdi si v sekci kojenci témata jako "negativa kojení" a "skutočný význam kojení",určitě tu paní příjemnou jak hřebík v botě odhalíš také :grinning: :grinning:

Dnes jsem se dozvědela, že jsem tlustší nez když jsem byla těhotná s Tomáškem :angry:
30. srp 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jako na váze? Nebo nějaký milý člověk? :confused:
Věřím tomu, že nám ty kila půjdou dolů teď líp, když dětičky začínají běhat... já se teď přes den vůbec nezastavím, furt ji někde naháním a to zatím dělá jen pár krůčků... :slight_smile:

Jdu mrknout na tu diskusi... :wink:
30. srp 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, no řeknu to takhle, někdo z mé rodiny(ne náš tatík, to bych ho zbila :grinning: :grinning: :grinning: ) mi řekl, že mám zadek větší nez v těhotenství, a ono po pravdě asi je to tak, poznám to i na oblečení, takže se zas až tak moc nedivím, ale že mi to tak někdo řekne na plnou hubu, no od září se sebou začínám něco dělat, a bez legrace :wink:

Jo a na diskuzi mrkni, já nepřispívám, jenom vždy žasnu :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,
tak ty mi zase zvedly mandle... :angry: .... některé matky fakt nechápu... především pro jejich aroganci a agresivitu :pensive:

Já to taky od partnera slyším, že bych jako mohla zhubnout... ale nějak se k tomu nemůžu dokopat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. srp 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,ale já ti říkala, že to není nic pro zasmání :wink:

Mě je to jedno, at si má každej svůj názor, ale jak ten svuj názor nekdo dokáze prosazovat...no myslím, si, že to nejsou zrovna vyrovnané osobnosti, já to vidím tak, pokud někdo musí prosazovat svůj názor za každou cenu, tak nemá dostatečný sebevědomí, a musí si to vynahrazovat jinak.

A propos, našla jsi tam tu moji oblíbenou paní? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 23:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejsem si jistá, bo mě tam pily krev hned dvě paní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, jsem se naštavala a teď neusnu... :sweat_smile:
Tak brou
31. srp 2009 v 00:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Bobule, no mě taky, jedna je hlavní postava a druhá přicmrdávačka :grinning: :grinning:

Dneska to u nás vypadá na pěkný slunečný den :wink:
31. srp 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký ráno, jdu vás ještě pozdravit než vyrazíme - snad bude cesta ok
do teď nám nešel internet, tak musím ještě nastudovat cestu
Evi taky chceme příští rok do Řecka (v červnu), a pak se budeme snažit o další mimi - nechce se mi do práce (stojí to tam ....) a taky mě honí věk (jsem totiž stará) :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíti, tak přeju šťastnou cestu a užite si to :wink:
Krásné ránko :slight_smile:
31. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký ráno
Jitu štˇastnou cestu!!!! :slight_smile:
Tak to se tam taky podívám :sweat_smile:
31. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity krásnou, štastnou cestu :wink: Ty a stará, prosím te :wink:
31. srp 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A začala jsem hubnout, jím toho mín a hodně zeleniny, na konci září dám vědět, co jsem zhubla, teda vás to asi nebude zajímat ale já to sem píšu, abych měla motivačku, abych se mohla pochlubit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak fakt uz nevím, co pro tu mou vůli víc udělat :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a moc toho nepiště ať nedočítám celý týden :grinning:
31. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Jitu,dobrou klidnou cestu :wink: Já to Řecko vidím taky tak na červen a pak druhé snažení :wink: v mém věku je to asi normálka já nemám čas čekat delé abych nerodila ve 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak držím palce ať ti to vyjde já se do toho taky dám. Mě by třeba hodně pomohlo, kdybych večer už nejedla přílohy, chleba,housky, ale já je miluju :unamused:
Holky chtěla jsem se zeptat jestli vaše dítka, taky mají období vztekání, ufňukání.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě vzdoru???
31. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu teď jsm dostala mail, že penízky na kočík už mají na účtě a do týdne by mi měl kočárek přijít. Tedy holky řeknu vám, že čekací lhůty v CR jsou teda pěkně dlouhý. Tady bych už ho měla do2 dnů doma po zaplacení převodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bohužel tady ho nemaj :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,to my teda máme, hlavne takhle v obchodě, já se koukám, jak všechny dětičky vzorně sedi v kočárku a ten náš drak musi chodit, v kočárku už nevydrží, v nakupnim košiku taky ne, musi jit, ale tam, kam chce on, jak ho vemu, tak se začne vztekat, že tam nechtěl jít :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jj Kája to má asi týden a už jsem úplně vyřízená,protože na vztekání a křičení nejsem zvyklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: doufám,že to nebude trvat dlouho jinak skončím v Bohnicích v pavilonu A :wink:

Týden bez kočíku ještě vydržíš :grinning:

Kat,ta Kája nechodí o to to máme lehčí :grinning:
31. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jiti moc si to užijte :dizzy_face:
Kat, mě to zajímá a až uvidím že jsi zhubla, tak mě to třeba taky donutí... teď jsem ale po víkendu asi o kilo lehčí, tak mám hned lepší náladu... :grinning: ... makli jsme na zahradě a pak drandili na motorce, tak nebyl čas jíst :wink:
Jo a Kat, to jsi tam v té diskusi četla, že kojení po půl roce je jen zlozvyk :sweat_smile:.... jako fakt mě s.rou.... :rolling_eyes:

Moni, to hledím že v N. není casual :confused: tady u nás ve Zl. je to snad s Xlanderem nejoblíbenější kočár :sweat_smile:

Jo a fotila jsem věci na prodej, 6 - 9 měsíců, zateplené kalhoty z Nextu a chlupatý kabátek a jen tak z legrace jsem do toho Kláru navlíkla a jí to normálně furt ještě je... už jsem jí je nedopla přes bříško, a teď ji jsou volné a délka je taky OK, tak je snad ještě unosíme :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přesně tak, taky jsem z toho mírně nervní, protože nic nejde bez kňourání. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bez kočíku vydržím, ale těším se jak malá fakt :sunglasses:
Bobul normální e-shop není a v obchodech jsem ho nikdy neviděla. Sice jsem našla webovky casualplay-deutschland, ale tam je jen prezentace toho kočárku, ale pokoupit ho tam nemůžeš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě ke všemu tam cittu vůbec nemaj vyobrazenou :confused: :rolling_eyes:
Kat mi taky ještě nechodíme sami, takže zatím ok :sweat_smile:
31. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tedy na to téma nekoukala, ale tam asi musej psát hlavy......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někdy ani nechci věřit, že tyhle kvočny vychovávají děti :zipper_mouth: :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,jj oni ty svoje období mívají s Tedíkem společné :wink: oba pořád váleli sudy,pak lezli,oba nechodí a kňourají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: snad je to brzo přejde :wink:

Já některé témata a hlavně ty holky taky nechápu :confounded:

Bobul,nám jsou taky některé oblečky 74 :wink: a ještě asi před dvěma týdny nosila Kája body 68,ale ty už jsem ted vyřadila :grinning:
31. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
děkuji za gratulky, už jsem ráda, že to mám za sebou :wink:
Už nevím, kdo se na to ptal, ale myslím, že Katerinka... Je rozdíl mezi manikúrou a nehtovou modeláží.Manikúra je úprava Tvých přírodních nehtů a nehtová modeláž je lepení umělých nehtů :wink: Já osobně mám svoje nehtíky,ale modeláž se mi moc lbí,ale chce to mít čas (dělat si to sama) nebo penízky (k někomu chodit) Nové nalepení stojí tady u nás 600,- a doplnění gelu cca 3-4 týdny 400,- a po cca 3doplnění jdeš zase na nové za 600,- a tak pořád dokola za rok Tě to vyjde cca na 6.000,-
Jani, to je mi líto s hafanem :pensive:
Jituš, užijte si dovču :wink:
Moni, moc krásné fotečky, sluší Ti to :wink:
O vztekání mi ani nemluvte, je to u nás děs běs :unamused:
a už nevím, co jsem chtěla :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Teda dnešek je v naší rodině nějakej zakletej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Právě před 8 lety mě naši vyrazili z bytu, kvůli škole a teď mi volala ségra, že je těhotná :unamused: Odpoledne jedeme na gyndu, chce razantní řešení a to co nejdřív. Ani se jí nedivím, je jí 22, sama, zadlužená, bydlí u rodičů
Ale je mi jí moc líto :pensive: Nechtěla bych být v její situaci
Kdyby se rozhodla jinak, pomohla bych jí, máme kočár, spoustu oblečení, ale všechny víme, že jen o tom to není.
Je mi z toho blbě, úplně se ve mně ozval ochranitelskej duch starší ségry :frowning2:
31. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak máme bibi na čelíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě jich bude :confused:
Mám hotovo i nachystaný malýho do školky na zítra,už bude mít Gábi víc klidu na to chození,nikdo ju nebude žduchat a podrážet nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a brát hračky :wink:
Jo sem se chtěla zeptat ,dáváte ještě do postýlky mantinely??? Já jsem do ted´oddělala,protože stejně to je pokaždé ztažený dole a tedˇmě začala trhat ty šňůrky,tak má smolíka už jí je tam dávat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
A ještě myslíte,že je brzo přihlásit malýho do keramiky????Nevím jestli by ho to už bavilo :confused: :sweat_smile: ale to mě asi neporadíte,že :sweat_smile:
Vzdorujeme téééž :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to k tomu patří,nemůže sedět pořád jak pecka a všecko odkejvat,že :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, na Berušku, jsem zapomněla - moc Ti to Andi, sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
A ségra, v její kůži bych nechtěla být :pensive:
31. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,to je mi moc líto,ale asi to bude lepší než,aby na všechno byla sama bez chlapa a nemohla pořádně koupit mimi co bude potřeba :pensive: :pensive: :pensive:
31. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo beru moc ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: a závidím,pr já totok nikdy nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě nikdo neřekne,že su tlustá,že mám zhubnout,každej mě řekne,že mě to sluší a že si mě nedovedou představit hubenou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak proto to už nějak moc neřeším,ale sere mě to,nemůžu si koupit hadry co se mě líbí,ale co oblečču :frowning2: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se ségrou mě to mrzí :frowning2: je to nespravedlivý,když vidím ty holky ve snažilkách ...... no at´se z toho brzo dostane :pensive:
31. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že to bude lepší, ale je to děsný :pensive:
moje malá ségra je těhotná, zní to fakt divně

táni, děkuju :dizzy_face: ale pořád to není ono, však škola mi dá záhul, zítra v 8 si na mě vzpomeňte :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek