• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Arin,mantinel máme,protože se Kája bouchá o šprušle,ale je staženej a šnůrky taky tahá,ale zkusila jsem sundat asi před 3 měsícema a ona se fakt mlátila děsně :confounded: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě, co by za to jiná dala a ségra i kdyby chtěla, mimčo fakt mít nemůže :pensive:
už vidím naši, jak jsou nadšený z toho, že jim doma bulí mimi
a já jen doufám, že bude rozumná, půjde na potrat a k tomu idiotovi, co jí plácnul, se jen kvůli mimču nevrátí :angry:
jenže ona je nedospělá a mám pocit, že jí něco takovýho napadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe už vidím Beru zítra mezi pubošema :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
arin, mantinel už nemáme dávno, stejně byl na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a karemika je dobrej nápad, něco plácat z hlíny ho určitě bude bavit :wink:
31. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evino, netlem se :angry: :sweat_smile: :grinning:
si to taky nedokážu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přijdu do třídy a všichni si stoupnou, jako že přišla nová úča :grinning:
31. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušáku,dej jí za uši hlavně ať se k tomu dementovi nevrací,protože jak je vidět tak za chvilku by jí mlátil pořád a né jen občas :angry: :angry: :angry:
31. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš chjo to je mi moooc líto :pensive: Chudák ségra. Vůbec si tu situaci nedokážu představit. :frowning2: Ten pud je asi normální. Bude tě teď hodně potřebovat.
Táni to jste u vás teda drahý. Já je dělala nové za 500 a dodělání 300. Ale to už je taky 4roky. A já jsem je po třech dodělání neměnila. Prostě pořád dál a jen když to někdo vyžadoval. To ale bylo málo. Všechny chtěly svoje nehtíky potážené gelem. :wink:
31. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,se nesměju,ale živě si to představuju :grinning: :grinning: ještě,že tam s pubošema zatím nebudeš každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás stojí nový 750 Kč a dodělání 550 Kč a taky je dodělávaj pořád dokola jak píše Moni,ale já teď co mám Káju na nehty nechodím až bude starší :wink:
31. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, teď ne, ale od února jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ségra chodí na nehty někam k rákosníkům, jsou to prý jediný nehty, co jí vydrží a nový stojí 400kč, dodělání 250kč a fakt je má krásný
31. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý berďo Evi to jsou ceny :sweat_smile:
Beru :grinning:
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si napiš ježíškovi o penál a brašnu :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,no jsou v Praze je draze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na zítra mám připravený pytlík na bačkůrky a pentličky do vlasů :grinning:
autor
beru já jdu vyprovodit ráno malýho do školky :grinning: a tebe malej do školy :grinning:
Já taky nehty ted´nemám a ani mě nechybí :wink: tam kdy jsem je dělala,jsme dělaly porcelánky,že jsou nejpevnější,ale já mám nejraději taky gelovky :slight_smile: a ti rákosníci jsem je viděla v Tescu :sweat_smile: dokonce 400 nový a dodělání 200,bych do toho i šla :slight_smile:
Beru,já se tedy bavím dobře a pentliček máme pro Káju dost ti může nějaké půjčit :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
že já vám to sem psala a tobě evi, že jsem to vykecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no tak budu asi nejstarší maturantka no, ale hlavně, že ten papír mít budu!
31. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,se nerozčiluj si mi alespoň zvedla náladu :wink: :wink: :wink:
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru a máš bačkory? :grinning: :grinning:
autor
je nerozčiluj se :grinning:
se rozčiluju jen na oko :wink:
ale fakt je, že to tam bude komické :grinning: :grinning: :grinning: , všechny žáby ze třídy si budou vyzvedávat frajeři, mě dítě :grinning:
bačkůrky si nejdřív musím pořídit, děsně toužím po krtečkových :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru :sweat_smile: :grinning: no taky jim můžeš aspoň radit,jak na to :grinning:
31. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,ber to tak,že budeš jediná koho si bude vyzvedávat roční dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A už jdu malá už se budí :cry: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My taky spíme,teda zatím :wink:
31. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vidím, jak je budu zajímat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak za mnou budou chodit a chtít recept na rajskou a která kaše na noc je nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
a kterej prášek vypere dočista do čista :grinning: :grinning: :grinning:

jdu se odchlupit, když jedu se ségrou na tu gyndu, rovnou se nechám prohlídnout, stejně jsem tam měla přijít v září po roce na kontrolu
31. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zas tady nějakej dement s něčím mlátí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru myslím jak na chlapy :wink:
31. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arin, já jsem keramiku děti učila :wink:
No a být ¨tebou bych ještě počkala... aspoň rok... já měla děti nejmladší 7 let (začátečníky) a bylo to tak akorát...
glazury jsou prudce jedovaté... tak bych se ještě bála :wink: ... jinak keramika je na dlouho a to ty prcky moc nebaví, lepší je s nima dělat s materiály podobnými moduritu (tvrdnou hned na vzduchu) a výsledek je okamžitý :wink:

Beruš, to je mi ségry moc líto :pensive: ... ale netušila jsem, že je sama... jsem myslela, že se vrátila k příteli... :unamused:
31. srp 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no až se měněkterá úča zeptá, kde jsem pracovala a já po pravdě odpovím, to bude veselo :grinning:

táni, hezký fotky :wink:

a už vážně mizím, pa
31. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jj je buď potahování přírodního nehtu nebo ty lepené a ty se musí potom spilovat úplně a nalepit druhé, ale ty potahované se mi taky líbí víc, mně přijde, že tady jsou víc ty lepené....
Beru, taky si zítra na Tebe vzpomenu :slight_smile:
Dala jsem po nějaké době nějaké nové fota :wink:
31. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Beru :grinning: :grinning: Ty jsi rychlík, děkuji :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek